Próba samobójcza siostry - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Próba samobójcza siostry

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Próba samobójcza siostry

Hej dziewczyny...

Proszę,  doradźcie mi coś.  Już nie wiem co robić. 
Moja siostra od prawie 3 lat choruje na depresję,  ciężka depresję.  Wykryto u niej również zaburzenia osobowości typu borderline. Ma za sobą wiele prób samobójczych.  Ma córkę i męża.  Jednak z roku na rok,  Z dnia na dzień jest co taz gorzej.  Uprawnia nas wszystkich,  ze nie musimy się o nią martwić ze wychodzi na prostą.  Ma za sobą również długotrwałe pobyty w szpitalach psychiatrycznych.  Niedawno wyszła ze szpitala i wszystko było ok..  Wczoraj w nocy próbowała się znowu zabić.  Ja już nie wytrzymuje.  Nie wiem jak pomoc.  Nie umiem.  To jest trudne i koszmarne.  Boję się,  ze w końcu się uda sad(

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Próba samobójcza siostry

Wspolna rozmowa w gronie rodziny to zdecydowanie najlepszy pomysl

3

Odp: Próba samobójcza siostry
dieg0 napisał/a:

Wspolna rozmowa w gronie rodziny to zdecydowanie najlepszy pomysl

Rozmów takich było ponad 10 i zadna nic nie wyniosla

4

Odp: Próba samobójcza siostry

Można doradzić zmianę lekarza dla siostry. Długotrwała depresja to trudny przypadek. Na Twoim miejscu wzięłabym pod uwagę najgorsze i pomyślała o przyszłości  córki.

5

Odp: Próba samobójcza siostry

Niestety, znaleźć dobrego lekarza/ew. dobrą placówkę.
Proponowałabym to drugie. Siostra prawdopodobnie potrzebuje leczenia farmakologicznego oraz terapeutycznego.
Rozmowy NA NIC się nie zdadzą, sprawy zaszły zdecydowanie za daleko.

6

Odp: Próba samobójcza siostry

Właśnie. Trzeba jak najszybciej znaleźć dobry szpital i dobrą opiekę lekarską. Z tego się wychodzi. Jest dużo do stracenia. Szukajcie pomocy nawet w szpitalach oddalonych od waszej miejscowości. Pomóżcie jej. Kiedyś ona wam podziękuje, że nie zostawiliście jej samej z tym złem.

7

Odp: Próba samobójcza siostry
Cynicznahipo napisał/a:

Niestety, znaleźć dobrego lekarza/ew. dobrą placówkę.
Proponowałabym to drugie. Siostra prawdopodobnie potrzebuje leczenia farmakologicznego oraz terapeutycznego.
Rozmowy NA NIC się nie zdadzą, sprawy zaszły zdecydowanie za daleko.

Dziękuję za odpowiedzi! 

Siostra ma już zaplanowany wyjazd do ośrodka terapeutycznego .  Mówiła,  ze chce się leczyć itd.  Ale teraz znowu widzimy to najgorsze.  Na miejsce ww ośrodku musi jeszcze czekać ponad miesiąc.

8

Odp: Próba samobójcza siostry
Natalie18 napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Niestety, znaleźć dobrego lekarza/ew. dobrą placówkę.
Proponowałabym to drugie. Siostra prawdopodobnie potrzebuje leczenia farmakologicznego oraz terapeutycznego.
Rozmowy NA NIC się nie zdadzą, sprawy zaszły zdecydowanie za daleko.

Dziękuję za odpowiedzi! 

Siostra ma już zaplanowany wyjazd do ośrodka terapeutycznego .  Mówiła,  ze chce się leczyć itd.  Ale teraz znowu widzimy to najgorsze.  Na miejsce ww ośrodku musi jeszcze czekać ponad miesiąc.

Bardzo dobrze.
W takim razie pozostaje otoczyć siostrę wsparciem i opieką do czasu, aż zacznie leczenie w placówce.
Warto, by wiedziała, że zawsze może na Was liczyć i że ją kochacie pomimo choroby.
Dla jej dobra warto też, by nie zostawała sama.

9 Ostatnio edytowany przez zbytdelikatna (2015-09-25 09:19:18)

Odp: Próba samobójcza siostry

Zwróćcie się do tego ośrodka z prośbą o szybsze przyjęcie z powodu pogorszenia się stanu i myśli samobójczych. Przeważnie jest zawsze miejsce w takich przypadkach. Jeśli nie, to niech wam poradzą, co macie robić. wiem, że w każdym szpitalu psychiatrycznym przyjmą ją bez problemu.Nawet bez jej zgody, jeśli zagraża swojemu życiu.

10

Odp: Próba samobójcza siostry

pomusz. jej teraz podszebuje. pomocy. najbardziej. właśnie. od. rodziny. .  podrawiam. ola. ;-)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Próba samobójcza siostry

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024