Pomoc w wyborze koloru sukienki na wesele siostry - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pomoc w wyborze koloru sukienki na wesele siostry

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Pomoc w wyborze koloru sukienki na wesele siostry

Mam ogromny dylemat, nikt nie jest w stanie mi doradzić który kolor sukienki mam wybrać - szafir, czy liliowy. Obydwa mi się podobają. Będę szyć sukienkę, bo nic w sklepach nie mogłam znaleźć a będę świadkową więc muszę mieć coś nowego i ładnego wink Obydwa by mi pasowały, jestem blondynką, tylko nie wiem który się bardziej nadaje jako dla świadka. Siostra będzie mieć całkiem białą suknię, a bukiet biały z jasnym fioletem. Nie wiem czy brać to pod uwagę. Kolory do wyboru:

Szafir
http://img.bazarek.pl/320232/17073/3749019/250_12840026350b8ce73bd678.jpg

Lilijkowy:
http://www.parisciel.com/pl/media/catalog/product/cache/21/image/75bc41a5216344a1f9359e67f36d991d/3/0/30793-1.jpg

Oczywiście nie patrzcie na fason tylko kolor smile Fason sukienki którą chcę uszyć to podobny do tego tylko z mniejszym dekoltem i prostymi ramiączkami, dekolt w serduszko:
http://nokautimg1.pl/p-d7-87-d787a75cd1a57619b6fe26c24ee37c07500x500/fioletowa-szyfonowa-sukienka-heine-63f28575fcdb6de66bed80e778f48aaa.jpg

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc w wyborze koloru sukienki na wesele siostry

Nie wiem, ale najbardziej mi sie podoba ten ostatni kolor, czyli intensywny fiolet- jestem daltonistką, pewnie się to jakoś fachowo nazywa.

ten środkowy za mdły, a ten pierwszy bardzo ładny, ale moze się gryźć z fioletem elementów w stroju/ rekwizytach panny młodej

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

3

Ja wole jaśniejsze kolory. Coś w pastelach może?
Wesele przecież to radosna okazja:)

Reklama

4

Ta pierwsza. <3

5

lawendowy kolor smile Zdecydowanie smile

Reklama

6

Zupełnie nie brałabym pod uwagę koloru sukni czy dodatków (w tym wypadku bukietu) pani młodej. Obecnie odchodzi się nawet od dopasowywania do siebie ubrania kobiety i mężczyzny, którzy podczas uroczystości stanowią parę, więc tym bardziej świadek może, a nawet powinien, brać pod uwagę wyłącznie swój własny wygląd oraz samopoczucie smile
Osobiście nie lubię fioletu, więc z trzech zaproponowanych zdecydowanie postawiłabym na szafir.

Widzę, że ile osób, tyle opinii, więc obawiam się, że pomoc z nas... żadna big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

7

Ja bym postawiła na ten pierwszy.
Moim zdaniem to piękny i twarzowy kolor szczególnie dla blondynek wink

Poza tym gdzieś mi sie obiło o uszy,że w tym roku fiolet jest juz passe.

"Podziwiać należy wielkie czyny a nie wielkie słowa"

8

Szafirowy na pewno będzie odpowiedni do Twojego typu urody bo liliowy trochę może go "przygasić". Mocny fiolet natomiast odradzam,bo wciąż pokutuje pogląd u starszego pokolenia, że to kolor pogrzebowy tongue

Dum spiro, spero

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pomoc w wyborze koloru sukienki na wesele siostry

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016