Znaki zodiaku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Znaki zodiaku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 51 ]

1 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2015-08-30 17:16:35)

Temat: Znaki zodiaku

Czy w Waszym przypadku (oraz osób które znacie) opisy osób z pod Waszego znaku zodiaku się zgadzają? Nie chodzi mi o to co wydarzy się w tym a tym tygodniu/miesiącu, tylko o cechy charakteru.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znaki zodiaku

Moje cechy zgadzają się niemal zawsze smile, ale i tak warto brać wszystko z przymrużeniem oka smile

3

Odp: Znaki zodiaku

Bo to jest tak, że człowiek patrzy wybiórczo. Zamiast przeczytać wszystkie opisy, wszystkich znaków zodiaku, większość ludzi czyta tylko swój wybrany i szuka zbieżności. Do mnie pasują opisy 4 znaków zodiaku.

Prawda jest taka, że psychologia już znalazła sposób na to, by określić dokładnie osobowość danego człowieka i ewentualnie przewidzieć przez pryzmat wyniku, jakie decyzje najprawdopodobniej by podjął w określonych warunkach, zachowanie, czy też ewentualną przyszłość. Nazwano to wielką piątką, bo zawiera ona pięć wyznaczników, które zawsze dadzą taki sam wynik, niezależnie, od tego, czy ktoś będzie opisywał nas, czy my sami, siebie. Polecam zrobić sobie taki test i zapomnieć o astrologii.

Zestaw 5 wyznaczników z opisami:
- neurotyczność (vs stałość emocjonalna) – odzwierciedlającą przystosowanie emocjonalne versus emocjonalne niezrównoważenie; skłonność do przeżywania negatywnych emocji (strachu, zmieszania, gniewu, poczucia winy) oraz podatność na stres psychologiczny
- ekstrawersję (vs introwersja) – która odnosi się do jakości i ilości interakcji społecznych oraz poziomu aktywności, energii, a także zdolności do doświadczania pozytywnych emocji
- otwartość na doświadczenie – wskazującą na tendencję do pozytywnego wartościowania doświadczeń życiowych, tolerancję na nowość i ciekawość poznawczą
- ugodowość (vs antagonizm) – opisującą nastawienie do innych ludzi (pozytywne versus negatywne) przejawiające się w altruizmie versus antagonizmie
- sumienność (vs nieukierunkowanie) – która oddaje stopień zorganizowania, wytrwałości i motywacji jednostki w działaniach zorientowanych na cel

Test taki nazywa się NEO-FFI. Jak znajdę stronę godną polecenia i będą chętni, to wrzucę tutaj link, o ile będzie to zgodne z regulaminem.

Odp: Znaki zodiaku

Ze znakami zodiaku czy tam horoskopami, jak zwał tak z zwał, w moim przypadku wygląda to tak, że z początku gdy czytam takie rzeczy to mam wrażenie jakby ktoś opisywał dokładnie w 100% moją osobę aż nagle dochodzę do momentu gdzie nie mogę przestać się śmiać big_smile powiedzmy sobie szczerze, horoskopy to jedna wielka bajka, mogę dać przykład który sobie teraz wymyślę:
"Możesz teraz przeżywać ciężkie chwile w swoim życiu, masz problemy z osobą z którą coś Ciebie wiąże, lecz istnieje szansa, żeniedługo wszystko zacznie się układać" - możecie to przypiąć do jakiegokolwiek znaku a i tak chyba z 80% osób pomyśli o kurcze to do mnie jest tongue

5 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-08-30 20:49:57)

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

Czy w Waszym przypadku (oraz osób które znacie) opisy osób z pod Waszego znaku zodiaku się zgadzają? Nie chodzi mi o to co wydarzy się w tym a tym tygodniu/miesiącu, tylko o cechy charakteru.

Mam znak zodiaku Waga i u mnie sporo się zgadza, no ale wiadomo reguły też nie ma. Mój facet ma znak zodiaku Bliźnięta i jedne rzeczy u niego się zgadzają, inne nie. Różnie bywa.

BantrothThane, a ja robiłam test z 16 typami osobowości i niezły też uważam. Po angielsku chyba jest jak pamiętam.

6

Odp: Znaki zodiaku

Ciekawa byłam spod jakiego znaku sa osoby ktore trochę kojarzę z forum. Może się jeszcze ktoś ujawni.

Moim zdaniem coś w tym jest, tak samo w tarocie.

7

Odp: Znaki zodiaku

To smutne, że ludzie wciąż wierzą w takie bzdury, przy okazji dając zarabiać rozmaitym pasożytom zwącym się "wróżkami" , "astrologami",

jak ktoś chce się pośmiać, to polecam poszukać w Sieci co bardziej szydercze wypowiedzi niezawodnego  Andrzeja Wronki na ten temat - stand up comedy niezłej jakości

8 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-09-24 23:10:34)

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

Ciekawa byłam spod jakiego znaku sa osoby ktore trochę kojarzę z forum. Może się jeszcze ktoś ujawni.

Moim zdaniem coś w tym jest, tak samo w tarocie.

No widzisz wink A jaki znak, byś mi dała, gdybym nie napisała jaki mam? wink Ty jaki masz?

Mirko_81, ja traktuję to z dystansem i na pewno nie kieruje się tym, tak mogę przeczytać z ciekawości, coś się czasem zgadza, a coś nie, ale akurat do mojego znaku zodiaku bardzo dużo się zgadza, ale oczywiście nie kieruje się tym. Niemniej to samo co w moim znaku wychodzi mi w testach różnych osobowości itp, ale też to dla mnie nie zaskoczenie, bo wiem jaka jestem, więc te testy w sumie pokazują mi to co wiem o osobie, choć i czasem też coś nie zgadza się.

9

Odp: Znaki zodiaku

Truskaweczko, widzę że napisałas jaki masz znak, i moim zdaniem Ci pasuje, ale ja typowałabym rybkę.

Nic podobnego, ani astrologia, ani tarot to nie bzdury. Wiem że ludzie sa zrażeni, z powodu naiwnych, prostackich opisów w pismach dla kobiet, ale KAŻDĄ dziedzinę da się tak ośmieszyć.

Korzystałam z kart tarota wiele, wiele razy, i ku mojemu zdumieniu w 95% przypadkow sie sprawdzalo. Karty poprawnie wskazaly mi np. moja chorobe ( i po kim choruje), ile bedzie trwala znajomosc z x ( i dlaczego sie skonczy - x wyjechal, karty prawidlowo wskazaly), raz przyjaciolka podawala sie za mnie i spytala co mysle na jej temat - opis bardzo trafny (zrobilysmy taki eksperyment), i wiele innych.

Czasami wrozki źle interpretuja, ale to dlatego ze trudno nie znajac dobrze sytuacji poprawnie zrozumiec czasami.

10

Odp: Znaki zodiaku

Rybkę bo Ryby tez podobno emocjonalne, wrażliwe, tak? No tak pod tym kątem to fakt. Niemniej podobnie jest w Wadze i to do mnie pasuje, do tego bezstronność co też do mnie pasuje - nigdy, od małego nie lubiłam opowiadać się po żadnej stronie, wolę obiektywnie, bez wchodzenia w konflikty, do tego inne cechy też są w opisie jakie mam w opisie wrażliwość, że jestem taktowana i całkowicie to jest prawda myślę, wady jakie są wpisane np lenistwo też się zgadza. Są też rzeczy co się nie zgadzają np próżność, ale więcej się zgadza.

No ja nie miałam stawianego tarota, to nie wiem. No, ale porażka to jest to co w telewizji stawiają karty, to jak ogólnikowo mówią, komplementy powiedzą, a połączenie drogie, to zdecydowanie naciąganie jak dla mnie ;p

11 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-09-25 05:49:36)

Odp: Znaki zodiaku
truskaweczka19 napisał/a:

Rybkę bo Ryby tez podobno emocjonalne, wrażliwe, tak? No tak pod tym kątem to fakt. Niemniej podobnie jest w Wadze i to do mnie pasuje, do tego bezstronność co też do mnie pasuje - nigdy, od małego nie lubiłam opowiadać się po żadnej stronie, wolę obiektywnie, bez wchodzenia w konflikty, do tego inne cechy też są w opisie jakie mam w opisie wrażliwość, że jestem taktowana i całkowicie to jest prawda myślę, wady jakie są wpisane np lenistwo też się zgadza. Są też rzeczy co się nie zgadzają np próżność, ale więcej się zgadza.

Ty lily może rak? Delikatna, wrażliwa domatorka jak chyba jest w opisach? Nie wiem, strzelam, ale może być zupełnie inaczej. Tak sobie wymyśliłam w sumie bez przemyślenia, ale kto wie ;p

No ja nie miałam stawianego tarota, to nie wiem. No, ale porażka to jest to co w telewizji stawiają karty, to jak ogólnikowo mówią, komplementy powiedzą, a połączenie drogie, to zdecydowanie naciąganie jak dla mnie ;p

Źle edytowałam, ale przeczytaj i to wyżej lily, bo coś dopisałam wink

12

Odp: Znaki zodiaku
truskaweczka19 napisał/a:
truskaweczka19 napisał/a:

Rybkę bo Ryby tez podobno emocjonalne, wrażliwe, tak? No tak pod tym kątem to fakt. Niemniej podobnie jest w Wadze i to do mnie pasuje, do tego bezstronność co też do mnie pasuje - nigdy, od małego nie lubiłam opowiadać się po żadnej stronie, wolę obiektywnie, bez wchodzenia w konflikty, do tego inne cechy też są w opisie jakie mam w opisie wrażliwość, że jestem taktowana i całkowicie to jest prawda myślę, wady jakie są wpisane np lenistwo też się zgadza. Są też rzeczy co się nie zgadzają np próżność, ale więcej się zgadza.

Ty lily może rak? Delikatna, wrażliwa domatorka jak chyba jest w opisach? Nie wiem, strzelam, ale może być zupełnie inaczej. Tak sobie wymyśliłam w sumie bez przemyślenia, ale kto wie ;p

No ja nie miałam stawianego tarota, to nie wiem. No, ale porażka to jest to co w telewizji stawiają karty, to jak ogólnikowo mówią, komplementy powiedzą, a połączenie drogie, to zdecydowanie naciąganie jak dla mnie ;p

Źle edytowałam, ale przeczytaj i to wyżej lily, bo coś dopisałam wink


Tarot stawiany w telewizyjnych programach to porażka faktycznie, ale nie nalezy sobie opini na temat tarota budowac na podstawie czegoś takiego. Dobra wrózka z pewnością nie będzie Cię fałszywie komplementowała, pocieszała, zresztą obserwuję na pewnych forach jak to wygląda, i nic z tych rzeczy nie ma. W kartach sa zdarzenia zarówno przykre, jak i przyjemne. Niesie to za sobą odpowiedzialnośc, bo czasami można coś źle zinterpretowac, i zadziała to na niekorzyśc klienta.

Dlaczego tarot się sprawdza? dla mnie samej jest to zagadką, slyszałam że przez karty przemawiają duchy, którore mają dostęp do miejsca z którego można zobaczyć wszystko co już było, jest, i będzie. One (tj. duchy) udzielają odpowiedzi w zamian za wypełnianie ich woli (nie wiem dokładnie na czym to polega).

Jesli ktoś chciałby sprawdzić trafnośc-poeksperymentować, to polecam kaciki bezplatnych wrozb na forach ezoterycznych. Zalecam duzo dystansu, i zdrowego rozsadku, i PRZYPOMINAM karty co prawdy raczej nie klamia, ALE poprawnie zinterpretowac to duza sztuka.

13

Odp: Znaki zodiaku

Jestem Bykiem i nie, nie zgadza się za bardzo. Lubię dobrze zjeść i lubię seks, jestem uparta. Mniej więcej tyle. Nie jestem materialistką, pozycja społeczna jest mi obojętna, nie przywiązuję się za bardzo do rzeczy, niezbyt interesuje mnie upiększanie siebie czy mieszkania, pod tym względem jestem raczej praktyczna - ma być mi relatywnie wygodnie i tyle. Nie jestem szczególną domatorką.

Jak patrzę na opis zodiakalnego Byka, to nawet w sumie wśród bliższych znajomych bym nie chciała takiej osoby, bo byśmy się raczej nie dogadywali. smile

PS.
Acha, nie wierzę w astrologię. ;-) Może to dlatego. big_smile

14

Odp: Znaki zodiaku

Tarot? Próbowałem, dużo czytałem. Potem miałem straszne koszmary. Żona mnie budziła, mówiła jakbym się dusił. Mówiła mi też, że widocznie karty mnie nie lubią. Nie wiem. Ale strasznie mnie potem głowa bolała.

15

Odp: Znaki zodiaku

Ja jestem skorpionką listopadową, sporo się zgadza, ale nie wszystko.

Skorpion jest znakiem zodiaku związanym z planetą Pluton. Daje on swoim dzieciom takie cechy charakteru jak agresywność, energiczność, silna osobowość, a przede wszystkim WALECZNOŚĆ. Dzięki pełnemu werwy temperamentowi i życiowej sile zodiakalne Skorpiony wytrwale i odważnie dążą do celu, walczą ze spokojem z przeciwnościami losu i potrafią osiągnąć zwycięstwo we wszystkich swoich przedsięwzięciach.

Do cech charakteru Skorpiona, o których warto pamiętać, należą też skłonność do ironizowania, ostry język i wojowniczy charakter. Mimo że czasami pozwalają sobie na nieodpowiednie żarty i brakuje im wyczucia, to świetnie sprawdzą się jako przyjaciele, natomiast - głównie dzięki pamiętliwości i zachowywaniu uraz - są straszni jako wrogowie - mściwi, czasami nawet bezwzględni i okrutni. Nie warto ich także oszukiwać - wrodzona podejrzliwość sprawia, że Skorpiony szybko wyczuwają nawet próbę zdrady.

Przyjmuje się, że osoby spod znaku Skorpiona mają szczęście do pieniędzy i potrafią je zdobywać. Nie są dobrymi dyplomatami, gdyż jako wrażliwi i uczuciowi ludzie zbyt otwarcie wyrażają swoje zdanie i uczucia, co sprawia, że niejednokrotnie zdarza im się powiedzieć o jedno czy dwa słowa za dużo.

Zodiakalne Skorpiony są także żądne wiedzy i przejawiają predyspozycje do tego, aby uczyć się nowych rzeczy, jednakże do ich mocnych stron nie należy, niestety, pilność. Wiąże się to z charakterystyczną dla nich porywczością i emocjonalnością, a także energicznym temperamentem. Skorpiony mają także powodzenie u płci przeciwnej, roztaczając wokół siebie urok, któremu nie sposób się oprzeć.

Partnerka spod znaku Skorpiona

Zodiakalna Pani Skorpion należy do kobiet bardzo niestałych. Bywa bezlitosna, mściwa, wybuchowa i szorstka, ale też często sprawia wrażenie chłodnej i nieśmiałej. Gdy poczuje się pewniej w danym związku, ukazuje swoją prawdziwą, namiętną naturę. Kocha gorąco, bywa jednak bardzo zazdrosna, potrafi też tak zatracić się w uczuciu, że traci na jakiś czas kontakt z rzeczywistością. Lubi mieć wielu adoratorów, mężczyzn odważnych, inteligentnych, z temperamentem i... bogatych. Zna swoją wartość, jest osobą atrakcyjną, nie ma problemu z uzewnętrznianiem swoich uczuć i emocji...

16

Odp: Znaki zodiaku

Mój znak zodiaku to Ryby.
Jak byłam nastolatką to czytałam czasem co mnie czeka smile
Teraz dla mnie to taka bajka.

17 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2016-10-18 18:51:21)

Odp: Znaki zodiaku

Odgrzebie sobię swój temacik, bo jestem archeologiem wink

Uważam, że sam znak zodiaku to za mało, i ważne jest położenie planet w znakach, oraz m.in. ascendent, descendent, mc itd., ale fajnie byłoby poznać Wasze (niektóre osoby dość dobrze kojarzę po postach), i w ten sposób sprawdzić czy trafnie zgaduję . Czy jest tu ktoś jeszcze oprócz osób które już pisały, kto zechce podzielić się informacją spod jakiego jest znaku?

18

Odp: Znaki zodiaku

ja jestem Waga - wszystko się zgadza niemal w 100%

szczególnie w tym horoskopie Stanislawa Tyma:

"Waga to odwaga, wdzięk i inteligencja. Duża wrażliwość. Waga jest samodzielna
i opiekuńcza. Urodzeni pod znakiem Wagi to ludzie odpowiedzialni i pracowici,
zorganizowani i godni zaufania, wszystkie swe talenty poświęcają dla dobra
ogółu. Wagi są mądre, szczere i uczciwe. Waga ma tak, że gdyby kogoś
oszukała, to by się ze wstydu spaliła. Oszczędna dla
siebie i szczodra dla innych, oto cała Waga"

wink

19

Odp: Znaki zodiaku

Bardzo ciekawy temat smile Nigdy nie przywiazywalam do tego wiekszej wagi, dopoki kiedys ktos mi nie powiedzial, ze jestem typowym strzelcem. No jestem jakby tongue Co wiecej, strasznie lgne do ludzi spod mojego wlasnego znaku, nawet o tym nie wiedzac, czuje ta chemie, ze tak powiem i rzeczywiscie fajnie dogaduje sie z moimi tzw. partnerskimi. Bardzo sie w te tematy nie zaglebiam, za mala mam glowke na to tongue Ale chetnie poczytam smile

20 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-08 15:07:23)

Odp: Znaki zodiaku

_v_
dzięki za odpowiedź.

Ktoś się jeszcze przyzna?

Chętnie powypisywałabym w jakie znaki celuję w przypadku osób które znam z forum, ale nie wiem czy powinnam/czy sobie tego życzą (bo jak nie widzą tego tematu, to mogą czuć się niekomfortowo z tym że ktoś o nich pisze).

A może są tutaj osoby które kojarzą mnie mniej więcej z postów, i spróbowałyby odgadnąć dla zabawy spod jakiego znaku jest lilly25 big_smile?

21

Odp: Znaki zodiaku
Vian napisał/a:

Jestem Bykiem i nie, nie zgadza się za bardzo.


Często jest tak, ze sami siebie nie widzimy. Moja mama na ten przykład, twierdzi, że do niej nie pasuje to i to... ale kiedy ja czytam opis, to jednak twierdze, że pasuje. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i może w tym rzecz wink . Zwłaszcza osoby z niskim poczuciem wartości, gdy czytają, ze ich znak to inteligencja, czar, mądrość... powiedzą, ze to nieprawda. Tak naprawdę pod kątem zgodności z opisem najlepiej nas ocenią inne osoby.

_v_ > Opis wagi pasuje do mojej córy, poza odwagą... tego jej narazie brakuje . Reszta ... wypisz wymaluj moja młoda big_smile .

22 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-04-09 15:22:48)

Odp: Znaki zodiaku

Pisalam gdzies już, ze horoskop zodiakalny to wcale nie taka bzdura jezeli bierzemy pod uwage cechy charakteru.
Nie chodzi tu jednak o ruch gwiazd, a wplyw pór roku tongue a dokladnie o dostepnosc pozywienia i ilosc swiatla slonecznego dostepnego dla matki osoby opisywanej:)

Czy taki horoskop to  bzdura? Hm...
Czy ktos moze naukowo podwazyc fakt, ze pewne cechy charakteru mogą ksztaltowac sie juz w czasie zycia plodowego?

Czy nie jest faktem, ze niedobor pewnych skladnikow pokarmowych moze miec wplyw bezposrednio na stan zdrowia i kondycje matki, a posrednio na plód? Kwas foliowy, witaminy, dostepnosc i rodzaj białka.
Ekspozycja na swiatlo sloneczne, samopoczucie matki zwiazane z roznym trybem zycia w roznych porach roku...

Czy jest wiec tak bardzo nieprawdopodobne, ze osoby urodzone w podobnym czasie moga miec podobne cechy charakteru? ;P


Nalezę do znakow rogatych, jaki do mnie pasuje najbardziej? tongue
-----

Choc mi osobiscie o wiele bardziej podoba sie opis mojego znalu w horoskopie chinskim smile nie mam pojecia na czym oni opierali swoje przewidywania, ale zgadza sie tam wedlug mnie o wiele wiecej niz w horoskopie zodiakalnym. Zwlaszcza co do sympatii i antypatii z innymi znakami big_smile

23 Ostatnio edytowany przez adiafora (2017-04-09 16:43:32)

Odp: Znaki zodiaku

jestem spod znaku barana, ale horoskopy jakoś specjalnie mnie nie zajmują.  Ale ok, na pewno brak mi cierpliwości i bywam apodyktyczna, z czym walczę, z różnym skutkiem, lubię jasne sytuacje, nie ulegam wpływom. Wojownicza specjalnie nie jestem, ale w słusznej sprawie idę jak czołg nie bacząc na konsekwencje. Kiedy kogoś lubię, oddam mu ostatnią koszulę. Nie znoszę lizusostwa i oportunizmu, mam silne poczucie sprawiedliwości. 
A Lilly jest spod znaku... obstawiam raka, rybę albo wodnika.
Iceni jest spod znaku koziorożca. Albo barana.
A Cyngli, gdyby nie napisała, obstawiałabym, że spod panny smile

24

Odp: Znaki zodiaku

Ja jestem spod znaku lwa i sporo się zgadza.

25

Odp: Znaki zodiaku

Zawsze się zastanawiam, jak wyglądają dane Osoby z forum, ale nigdy nie rozmyślałam spod jakiego znaku są. big_smile

Kiedyś czytałam horoskopy teraz nawet tego nie robię.
Wiadomo, że opis swojego znaku zodiaku znam, ale szczerze nie przywiązuję już uwagi na opisy innych znaków zodiaków, bo uważam, że tak naprawdę opis nic mi nie da.

Jeszcze spoko, gdyby w każdym opisowym horoskopie pisało to samo, a tak nie ma, to skąd wiadomo, że w danym horoskopie jest cała prawda zawarta?

Znam Dziewczynę urodzoną w tym samym dniu i roku co ja, całkowite przeciwieństwo mojej osoby.

Aha, no i wiadomo jakim znakiem zodiaku jest Krejzi, prawda? big_smile

26 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-09 17:01:31)

Odp: Znaki zodiaku
Krejzolka82 napisał/a:

Aha, no i wiadomo jakim znakiem zodiaku jest Krejzi, prawda? big_smile

Albo rybka, albo waga, zgadłam?


Iceni
Raczej na pewno nie koziorożec, więc albo baran (wydaje mi się to dość prawdopodobne, bo jesteś chyba dość bezpośrednia, i mówisz co myślisz), albo byk. Stawiałabym na tego pierwszego.

Cyngli
Tutaj się myliłam. W Twoim wypadku (zgadując) wykłuczyłabym wszystkie wodne, i powietrzne, ale postawiłabym raczej na byka, a nie lwa.

adiaphora
Ciebie też bym nie zgadła. Nie zauważyłam u Ciebie takiej charakterystycznej buty, ani szorstkości. Co do mnie to jeszcze poczekam ze zdradzeniem się, bo może ktoś jeszcze będzie celował big_smile

Jakoś kiepsko jak na razie mi poszło to zgadywanie...

27 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-09 16:59:58)

Odp: Znaki zodiaku

podwojny post, przepraszam

28 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-04-09 17:06:18)

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

Iceni
Raczej na pewno nie koziorożec...

Raczej na pewno tak big_smile

29

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

Albo rybka, albo waga, zgadłam?

Myślałam, że obędzie się bez "albo" tongue
Oczywiście, że jestem rybką, to przecież można wyczytać. tongue

30

Odp: Znaki zodiaku

ha, punkt dla mnie! smile

31 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-09 17:23:33)

Odp: Znaki zodiaku
Krejzolka82 napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Albo rybka, albo waga, zgadłam?

Myślałam, że obędzie się bez "albo" tongue
Oczywiście, że jestem rybką, to przecież można wyczytać. tongue

Ja się wahałam w Twoim przypadku między rybką, a wagą, bo widzę u Ciebie charakterystyczne dla obu cechy; z ryby - takie zwrócenie się do wewnątrz, niedbanie o to co inni pomyślą, zaszczyty, takie wrażenie jakby bezwładnej-opadającej lekkości, miękkość też, oraz (to powinnam wymienić jako pierwsze) - coś niejasnego w zachowaniu, motywach działań (forumowych), to że nie mogę do końca zrozumieć Twoich posunięć (intrygujesz mnie czasami). A z wagi - niechęć do wszelkich kłótni, dbałość o to żeby nie było konfliktów.

Iceni
To mnie zdziwiłaś.

Może jeszcze ktoś spróbuje zgadnąć oprócz adiaphory jaki mam ja ?

32

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Albo rybka, albo waga, zgadłam?

Myślałam, że obędzie się bez "albo" tongue
Oczywiście, że jestem rybką, to przecież można wyczytać. tongue

Ja się wahałam w Twoim przypadku między rybką, a wagą, bo widzę u Ciebie charakterystyczne dla obu cechy; z ryby - takie zwrócenie się do wewnatrz, nie dbanie o to co inni pomyślą, zaszczyty, takie wrażenie jakby bezwładnej-opadającej lekkośći, oraz (to powinnam wymienić jako pierwsze) - coś niejasnego w zachowaniu, motywach działań (forumowych), to że nie mogę do końca zrozumieć Twoich posunięć (intrygujesz mnie czasami). A z wagi - niechęć do wszelkich kłótni, dbałość o to żeby nie było konfliktów.

A mogłabyś podesłać linka z jakiego horoskopu korzystałaś?
Jak poczytam te dwa znaki zodiaku to ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi pisanej.

33

Odp: Znaki zodiaku

... chociaż w cale nie zdziwiłabym się, gdyby Lilly okazała się jakimś skorpionem smile
Nie zawsze odpowiadamy całkowicie charakaterystyce temu, co piszą o danym znaku. Poza tym sam znak zodiaku nie jest tak ważny, ważniejszy jest ascendent i to on jak już, określa cechy osobowości. Tak więc warto sprawdzić, w jakim znaku ma się ascendent... o czym zresztą wspomniała gdzieś wyżej Lilly. Dlatego baran czasem może być łagodny a rybka bojowa smile

34 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-09 17:48:48)

Odp: Znaki zodiaku
Krejzolka82 napisał/a:
lilly25 napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Myślałam, że obędzie się bez "albo" tongue
Oczywiście, że jestem rybką, to przecież można wyczytać. tongue

Ja się wahałam w Twoim przypadku między rybką, a wagą, bo widzę u Ciebie charakterystyczne dla obu cechy; z ryby - takie zwrócenie się do wewnatrz, nie dbanie o to co inni pomyślą, zaszczyty, takie wrażenie jakby bezwładnej-opadającej lekkośći, oraz (to powinnam wymienić jako pierwsze) - coś niejasnego w zachowaniu, motywach działań (forumowych), to że nie mogę do końca zrozumieć Twoich posunięć (intrygujesz mnie czasami). A z wagi - niechęć do wszelkich kłótni, dbałość o to żeby nie było konfliktów.

A mogłabyś podesłać linka z jakiego horoskopu korzystałaś?
Jak poczytam te dwa znaki zodiaku to ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi pisanej.

Korzystałam z pamięci, bo kiedyś przeczytałam z kilkanaście-kilkadziesiat(?) dokładnych horoskopów opisowych/charakterystyk. Dobre są moim zdaniem te Wojciecha Jóźwiaka, i Leszka Szumana.

35

Odp: Znaki zodiaku

To zgaduj mój tongue

36

Odp: Znaki zodiaku

Ja bym obstawiala, ze obie jestescie Wodniczkami (tzn lilly i Malpa smile )

37

Odp: Znaki zodiaku

I mój też zgadnij Lilly, chociaż w jednym temacie już się pochwaliłem jaki mam znak zodiaku. Moim nieskromnym zdaniem najlepszy ze wszystkich. big_smile

38 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-09 18:28:21)

Odp: Znaki zodiaku
AloneWolf90 napisał/a:

I mój też zgadnij Lilly, chociaż w jednym temacie już się pochwaliłem jaki mam znak zodiaku. Moim nieskromnym zdaniem najlepszy ze wszystkich. big_smile

W Twoim przypadku na początek odrzuciłabym wszystkie ziemne, i ogniste (no może przy strzelcu bym sie wahała), a teraz tak hmm.. bliźnięta, i waga z pewnych względów mi nie pasują, to chyba wodnik?



Małpa69 napisał/a:

To zgaduj mój tongue

Ciężka sprawa big_smile Koziorożec mi nie pasuje, panna tez zdecydowanie nie, przy byku bym się na chwilę zastanowiła, ale, ale nie wiem. Nie potrafię pogodzić pewnych rzeczy w Tobie. Może jakiś ognisty?

39

Odp: Znaki zodiaku

I tu się mylisz, jestem lwem. big_smile I nie wiem co piszę w twoim horoskopie, ale w tych co ja czytałem co najmniej 80% się zgadza. big_smile

40

Odp: Znaki zodiaku

no jasne, że lew, widać, że lubisz być na widoku smile Jakieś zamieszanie wokół, żeby nikt Cię nie przeoczył wink

41

Odp: Znaki zodiaku

Ja zawsze patrzę na znaki zodiaku i na numerologię i to wszystko się zgadza smile wiadomo, ze chodzi o pewne skłonności a w swietle roznych okolicznosci zyciowych to sie zmienia, wiec nie mozna patrzec na to jak na twarde dane, ale - tak, zgadzam się z tym, ze to kiedy sie urodzilismy ma wplyw na to, jacy jestesmy.

42 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-04-09 19:43:09)

Odp: Znaki zodiaku

Pudło. Panna w dodatku numerologiczna 1, wszystko co najgorsze tongue

Ale z jednym Lilly masz rację mam w sobie wiele sprzeczności, z jednej strony jestem poukładanym myślicielem, muszę widzieć logiczny sens, z drugiej pobiegnę za sercem, z jednej jestem delikatna z drugiej zaciekła. Może mam rozdwojenie jaźni tongue

Albo z tą pedantycznością panien, rzeczywiście jestem porządnicka, ale jak gotuje to nie ma zmiłuj pierdolnik (przepraszam za słowo) murowany tongue

43 Ostatnio edytowany przez adiafora (2017-04-10 15:49:08)

Odp: Znaki zodiaku

No dobra, może koniec tej tajemniczości, dawaj Lilly odpowiedź, ciekawi mnie czy mam nosa smile

44

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

Ciekawa byłam spod jakiego znaku sa osoby ktore trochę kojarzę z forum. Może się jeszcze ktoś ujawni.

to się ujawniam - jeśli mnie kojarzysz wink

45 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-10 17:05:29)

Odp: Znaki zodiaku

Bardzo pochlebia mi ten wodnik (że na niego stawialiście) bo archetyp wodnika to móz wzór (swoją drogą mam mc w wodniku), ale to nie mój znak.
Pewnie celowaliście w niego bo lubię dziwaczków big_smile

adiaphora napisał/a:

No dobra, może koniec tej tajemniczości, dawaj Lilly odpowiedź, ciekawi mnie czy mam nosa smile

Nie zgadłaś ani raz adiaphoro, bo bliźnięta.
Zgadzam się z większością rzeczy oprócz braku uczuć/zmienności uczuciowej, bo naprawdę mam aż za wrażliwe serce, ale stałość to może 'wina' tego że wenus mam w pannie, a to wenus mówi o tym jak dana osoba kocha (panna to jeden z najbardziej stałych znaków), i o jej upodobaniach estetycznych/emocjonalnych.
Szczególnie ta bliźnięca dwoistość do mnie pasuje, i duża potrzeba komunikacji z innymi (męcze się gdy nie mogę podzielić się z innymi swoimi myślami). I chyba to że sprawiam na nowopoznanych ludziach wrażenie dziecinnej (podobno archetypem bliźniąt jest m.in Piotruś Pan). Jestem też faktycznie wszystkim (zwłaszcza tym co żywe) zainteresowana, i trudno mi na dłużej skupić uwagę (czytam kilka książek na raz ciągle przerywając).



ósemka napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Ciekawa byłam spod jakiego znaku sa osoby ktore trochę kojarzę z forum. Może się jeszcze ktoś ujawni.

to się ujawniam - jeśli mnie kojarzysz wink

Spod jakiego znaku jesteś smile ?


AloneWolf90 napisał/a:

I tu się mylisz, jestem lwem. big_smile I nie wiem co piszę w twoim horoskopie, ale w tych co ja czytałem co najmniej 80% się zgadza. big_smile

Ja u Ciebie stawiałam na wodnika, bo sprawiasz wrażenie nonkonformisty, ale lewki też mają coś takiego że nie boją się wygłaszać swojego zdania. Lwa z wodnikiem łączy dość sporo (zwłaszcza zaaferowanie wyższymi sprawami), ale dzieli to że uwaga lwa jest skierowana na 'ja', a wodnika na 'wszystko-co-nie-ja'/osobliwości', poza tym lew (archetypalny) chciałby rządzić sam, a wodnik dał by władzę wszystkim czyli zwolennik demokracji.

46

Odp: Znaki zodiaku
lilly25 napisał/a:

ósemka napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Ciekawa byłam spod jakiego znaku sa osoby ktore trochę kojarzę z forum. Może się jeszcze ktoś ujawni.

to się ujawniam - jeśli mnie kojarzysz wink

Spod jakiego znaku jesteś smile ?

waga

47

Odp: Znaki zodiaku

smile
Nie wiem... Wróżek nie cierpię bo mam bardzo kiepskie doświadczenie. Jednak trochę w znaki zodiaku wierzę.
Nie wierzę w podawanie dla nich przyszłości ale w cechy charakteru, to jakoś bardziej.
Jeszcze w powiązaniu z rocznikiem to blisko będzie chyba do zgadywania tych cech charakteru.
Tak chyba chińskie horoskopy działają. smile Może ten rok urodzenia to układ planet inaczej będzie...?

PS. byk lub szczur po chińskiemu, rocznik widać... smile

48 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2017-04-17 17:10:51)

Odp: Znaki zodiaku

Myslałam że jestem Strzelcem, a teraz dowiaduję się że istnieje jeszcze Wężownik i ja nim jestem...

49

Odp: Znaki zodiaku
Ela210 napisał/a:

Myslałam że jestem Strzelcem, a teraz dowiaduję się że instnieje jeszcze Wężownik i ja nim jestem...

Hahahaha big_smile I baranem zostałem (wg nowego układu) tongue

50

Odp: Znaki zodiaku

A które archetypy zodiakalne podobają Wam się najbardziej/najmniej?

51

Odp: Znaki zodiaku
rh72 napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Myslałam że jestem Strzelcem, a teraz dowiaduję się że instnieje jeszcze Wężownik i ja nim jestem...

Hahahaha big_smile I baranem zostałem (wg nowego układu) tongue

Ostatecznie wszystko zostało więc po staremu - więc nadal jesteś bykiem.

Posty [ 51 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Znaki zodiaku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024