schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez do-misia (2009-11-21 19:00:05)

Temat: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Witajcie Kobietki.
Jestem tutaj dopiero od dzis. Mam nadzieje, ze jakos pomozecie mi rozwiazac moj problem.
Mam 21 lat, w ciagu roku schudlam 35kg. Ze stu dziesieciu (ktore osiagnelam w wieku 18 lat i utrzymywalam je na sobie do 20 roku zycia) ważę teraz 75kg.
Jednak nadal się czuję jak wieloryb, ktorego greenpeace zapomnial zrzucic do morza.

Nie wiem co jeszcze w sobie zmienic, by siebie zaakceptowac. Doskonale sobie zdaje sprawe, ze wyglad zewnetrzny ma znaczenie, a takze ze atrakcyjne wnetrzne rowniez. To drugie mam. Nie wiem jak zmienic swoje nastawienie do siebie.

Regularnie reguluję brwi, mam zawsze zadbane dłonie. Ładny makijaz. Duze dekolty (bo mam duzy biust), czasem krotkie spodniczki bo moj facet lubi. O tak, zapomnialam napisac, ze mam narzeczonego (slub 6 lutego), a ja nadal siebie nie lubię, choć on mnie kocha. Co robic?
Jakies rady?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

a ile masz wzrostu ??? hmmm, bo coś mi się zdaje że wcale z Ciebie nie jest żaden wieloryb !!!!
Strasznie dużo schudłaś , ja dobrze się nie znam na tym jak powinno się odpowiednio odchudzać, ale chyba powinnaś dla pewności zrobić ogólne badania krwi, żebyś tym odchudzaniem sobie krzywdy nie zrobiła !!!
Musisz uwierzyć w siebie wink Sama piszesz, że dbasz o siebie, masz Mężczyznę, który Cie kocha i zaraz przysięgnie Ci miłość na wieki smile Powinnaś być  teraz najszczęśliwszą kobieta pod słońce smile:):):) Nie jedna dziewczyna Ci tego zazdrości smile
Nie masz co narzekać , głowa do góry smile Uwierz siebie, stań wyprostowana, wypnij piersi do przodu i chodź dumnie z podniesioną głowa, bo jesteś piękna i szczęśliwa, tylko jeszcze tego nie widzisz , wiec zacznij smile

3

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

a może sexy naga sesja u profesjonalisty:D??

4

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

szczurunia ty to jesteś odważna babka.Sesja na pewno by cię dowartościowała.do-misia masz silną wolę że aż tyle schudłaś zazdroszczę ci tego bo ja nie mam takiej woli a chciała bym zgubić chociaż3-5kg.Teraz musisz dbać o to aby tą wagę utrzymać a z tą akceptacją siebie to siedzi w głowie musisz nad tym popracować ale myślę że ci się uda bo jesteś silną osobą.;)

5

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Wzrostu mam 168cm smile
Najgorsze jest to, ze w zwiazku z tym, ze bylam taka gruba strasznie to teraz nadal jestem duża, ale miększa. Tzn ten świeży tłuszcz mi zszedł, a został ten zastany. Nie mam pojęcia jak to zmienić.
Szczurunia: moj facet jest fotografem (w sumie reporterem, ale fotografem tez:P) i mialam takie rozne sesje juz pare razy, ale zostaly na dysku, bo nikomu nigdy nic takiego nie pokażę. Moze za kolejne 20kg.
Co do badan - wszystko w normie, nawet regularnie oddaje krew (mam A1Rh-) wiec na chwile czuje sie potrzebna.
A problem mam ze swoja głową, nie mam pojęcia jak to zmienic.

wd2.photoblog.pl/lvp1/200911/6F/51601971.jpg

tu mam linka do fotki z ostatniej stylizacji na haloween (przyznam sie, ze nawet tak wyszlam robic zakupy tongue)

Macie jakies sposoby na zmiane psychiki?

6

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

O proszę, no to jak masz takie sexy zdjęcia to patrz na nie jak najczęsciej i powtarzaj sobie: ale jestem fajna/piękna/wspaniała/zaje*/ itd. Mów to głośno choćby na chama, wymieniaj głośno po kolei co ci się w sobie podoba. I tak codziennie. Może akurat pomoże?

A od siebie dodam, że szałowa stylizacja i... masz piękne piersi! smile

Hehe a ja też mam taką grupę krwi jak ty big_smile

7

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Aktualnie chudnę. Niestety nie od nadmiaru szczescia a smutku.
Rozstalam sie, zareczyny zerwane, slubu nie bedzie. zle mi sad

8

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Ojej:-( Ale to tak nagle?! Co się porobiło? Kochana, trzymaj się....:***

9

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

do-misia - co sie stalo ? skad takie wydarzenia nagle ?

10

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

o jej to smutne ze slubu nie bedzie,ale w sumie nie wiemy dlaczego,jesli cos bylo zle.....to moze i lepiej?
a co do fotki.....no super wyszłaś!!!!!jej zazdroszczę biustu;-)

11

Odp: schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

oj baby, nie chcialybyscie miec takiego biustu, tylko przeszkadza i do niczego nie jest przydatny.
A wszystko zerwane, bo mnie olewal i nie mial dla mnie czasu. i jakos tak wyszlo. sad

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » schudlam 35kg - nadal czuję się jak wieloryb. jak to zmienic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024