Czy dokształcacie się poprzez szkolenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

Witam wszystkich. Piszę w imieniu swojej dziewczyny, która studiuje ekonomię i zarządzanie. Już teraz widzimy jak ciężko będzie dostać dobrą pracę i dlatego chcę jej pomóc podnieść kwalifikacje. Pomyśleliśmy, że jednym z rozwiązań poza stażem i praktykami mogą być szkolenia biznesowe. Co o tym myślicie? korzystałyście kiedyś z takich form dokształcania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

Witam smile Ja korzystałam z takich szkoleń. Bardzo dobra opcja. Tylko ja nie płaciłam za te szkolenie, ale moja firma, więc nie powiem Ci jaka to była firma. Takie szkolenie daje więcej niż można dowiedzieć się na studiach. Przede wszystkim jest na bieżąco, daje rzeczywisty obraź na niektóre sprawy związane z podatkami czy innymi tego typu rzeczami.

3

Odp: Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

Hej, opcja na pewno jest fajna tylko czy ta dziewczyna znajdzie jeszcze czas między studiami. Przecież się zajedzie ciągła nauka i nauka. Nie zawsze jest tak , że wykształcenia działa na naszą korzyść w pracy. Uważam, że dziś liczy się doświadczenia, duże plecy i znajomości. A pracy na rynku jest wiele nawet dla tych wykształconych.

4

Odp: Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?
MARTYNIANWRO79 napisał/a:

Hej, opcja na pewno jest fajna tylko czy ta dziewczyna znajdzie jeszcze czas między studiami. Przecież się zajedzie ciągła nauka i nauka. Nie zawsze jest tak , że wykształcenia działa na naszą korzyść w pracy. Uważam, że dziś liczy się doświadczenia, duże plecy i znajomości. A pracy na rynku jest wiele nawet dla tych wykształconych.

Czas się znajdzie, bo chcemy znaleźć też takie szkolenia, które by tematyką były trochę zbliżone do studiów, dzięki czemu mogłaby na tym skorzystać podwójnie i ułatwić sobie pisanie kolokwiów czy egzaminów. Z tego co już szukałem najgorsze są ceny i to, że zazwyczaj dość daleko trzeba czekać. Szkoda że na uczelni nie organizują takich szkoleń ze zniżkami dla studentów.

5

Odp: Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

A ja tam w wartość szkoleń powątpiewam, może trafilem na slabe, nie wiem. ale z mojego doswiadczenia stwierdzam, ze szkolenia maja na celu jedynie otrzymanie certyfikatu, a wiedzy nie wnosza za duzo. szczegolnie nie ufam darmowym szkoleniom i tym wspolfiansowanym przez Unie europejska. wszystko dla picu. juz lepiej pojsc na studia podyplomowe. takie jest moje zdanie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Czy dokształcacie się poprzez szkolenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024