chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Mam problem ponieważ zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne i wydaje mi sie że w złym czasie przyjełam tą pierwszą.Wczoraj dostałam brązowego plamienia i byłam pewna że zaraz pojawi sie prawdziwa krew i zażyłam pierwszą tabletke anty.niestety dziś też tylko plamie na brązowo a krwi zero,wzięłam drugą ale nie wiem czy dobrze robie.Nie wiem czy brać nadal tabletki czy po prostu w momencie jak pojawi sie prawdziwe krwawienie wziąść pierwsza tabletke z nowego blistra.prosze o rade

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Tabletek anty nie bierze sie jak jest plamienie czy okres tylko jak go nie ma!!! Po to jest przerwa w braniu tabletek zeby przyszedl okres, idz do lekarza albo do farmaceutki zeby Ci wyjsnili jak sie stosuje te tabletki.

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''

3

Źle zaczęłaś, pierwszą tabletkę bierze się w pierwszym dniu cyklu. Bierz je normalnie o tej samej porze, ale przez 7 dni zabezpieczaj się prezerwatywą.

Reklama

4

hej . mam pytanie, 29 dni temu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne (VIXPO) w 27 dniu przyjmowania ( w tedy juz biale ) dostalam okres ok 10. a tabletki przyjmowalam o 8 a bylam przekonana ze w dniu rozpoczeca okresu musze zaczac brac kolejne opakowanie i wzielam tabletke z nowego opakowania a ostatniej bialej nie wzielam. i mam pytanie czy jestem dalej chroniona przed ciaza i czy dalej mam je stosowac jak wczesniej ?

5

Sarcia_M napisał/a:

Tabletek anty nie bierze sie jak jest plamienie czy okres tylko jak go nie ma!!! Po to jest przerwa w braniu tabletek zeby przyszedl okres, idz do lekarza albo do farmaceutki zeby Ci wyjsnili jak sie stosuje te tabletki.

Pierwszą pigułkę najlepiej przyjąć pierwszego dnia cyklu, czyli pierwszego dnia okresu - więc, jeśli się nie orientujesz w temacie, to się nie wypowiadaj.

Oczywiście nie ma tragedii, jeśli się weźmie innego dnia, aczkolwiek pierwszy tydzień należy się dodatkowo zabezpieczać.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

6

napoczatku brania tabletek moga byc krwawienia i plamienia,pozniej wszystko sie unormuje,bierz najlepiej ciagle o stalej porze..

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » chyba źle zażyłam pierwszą tabletkę ,co robić dalej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016