czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Czesc.

Hmm, kiepsko. Trudno sobie poradzić w sytuacji, kiedy irytuje Cie tak naprawdę nie wiadomo co - sposób poruszania czy mowienia, bo trudno to zmienić  - najgorzej jest, kiedy ta druga osoba się stara, a u Ciebie jest niż emocjonalny.. Im więcej się stara, tym bardziej Cie to denerwuje, prawda? Tez przechodzilam podobne jazdy kiedyś.., nawet imie się zgadza wink
Być może potzrebujesz przerwy, ale może to byc początek końca.

Piszesz, ze od lutego. Może wtedy cos się wydarzyło, co ma wpływ na ta sytuacje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

hej ile macie lat ?

3

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

" jestem dla niego podła, a on wciąż robi dla mnie wszystko. ten chłopak to skarb. a ja mam już mieszane uczucia... jednak nie wyobrażam sobie tego,
że po naszym rozstaniu za kilka lat zobaczę go z inną dziewczyną, o nie!"

Typowy pies ogrodnika, jest dobrym chłopakiem ale  ostatnio cię "irytuje" ale nie dałabyś go innej kobiecie. Zastanów się dobrze nad tym dlaczego jesteście razem, jeśli jesteś dla niego podła mimo tego, że robi dla ciebie wszystko aby ruszyć związek do przodu to jest coś nie halo.

Wspominałaś, że wpadłaś w depresję, a depresję się leczy, pozwala się komuś sobie pomóc a tą osobą, która chce ci pomóc, jest twój chłopak. Nie robisz tego
a od tego należałoby zacząć.

4

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Po primo leczenie depresji, po drugo - powiedz mu by przestał sie starac. Prosto z mostu, że im wiecej sie przylepia do Ciebie, tym gorzej jest.
A i rutyna - byc moze zauwazylas, ze chcesz szaleństw i sie rozmineliscie z oczekiwaniami na temat stałego zwiazku. Niestety wychodzi tu niedojrzalosc, bo nagle zachcialo Ci sie miec inne zycie? A moze on po prostu Cie ogranicza? Chcesz cos zrobic, ale z jego względu tego nie robisz. I nie mowie tu o podrywaniu innych.

5

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?
kiciaaaaaaaaaaa napisał/a:

czarnyaniol777 słuszna uwaga, depresję się leczy... a ja wstydzę się iść do psychologa. nawet nie wiedziałabym od czego zacząć się zwierzać...mam mętlik w głowie.:(

Pomysl sobie, ze dla terapeuty jesteś po prostu osobą, która przyszla po pomoc i po to on tam jest.  Osoba, ktora sie nie wstydzi i nie ma problemów ze sobą, nie szuka tam pomocy, wiec wiesz, oni sa przyzwyczajeni wink. Czy ktoś z Twojego otoczenia zauwazyl, ze jesteś w gorszej formie? Bo może to tylko zwykle smutki?

Generalnie ja stawiam na lęk przed bliskością. Wiesz, ze chłopak fajny, ale boisz się zaangażowania.

6

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Moze za duzo go mialaś i za dobrze..paradoksalnie.godzinami patrzec na kogos, wielbic, ile mozna?moze sama sobą sie zmeczylas.Gdybyscie troche dozowali czas i uwielbienie pewnie byłoby ok.Potrzeba wam rownowagi i przestrzeni,kazde powinno miec swoje zycie a ty powinnas sie starac na rowni z nim a nie, ze on przejął cały balast.Co do depresji to trzeba to leczyc bez dwóch zdań.

7

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

NO to jak macie tyle lat i juz tyle ze soba nie ma si eco dziwic ludzi emlodzi to nie na taki zwiazek niektorzy nie potrafia byc z jedna osoba tyle czasy tylko wlasnie si espotykac od czasu do czasu. Jak juz mowilem ty z nim nie mozesz tyle byc a co by bylo jak byscie zamieszkali i ciagle byli ze soiba widywali sie i wogole najwyrazniej nie doroslas do tego. CHcez wolnosci i od czasu do czasu si ez kims spotykac i tyle.

8

Odp: czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Człowiek staje się mądry tylko na 2 sposoby. Albo zsyła mu mądrość Bóg, albo uczy się poprzez cierpienie. Masz zatem 2 wyjścia. Jeśli nie jesteś osobą wierzącą, to  pozostaje utrata tego co się ma, by zrozumieć jakim się było głupim. Oby nie było za poźno. smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » czy przestałam kochać? czy da się to jeszcze naprawić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024