To nie damsko-męskie, ale czy zdrada? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Witajcie,
Zakładam nowy wątek, tylko czy tu powinien być - nie wiem do jakiej kategorii go przyporządkować i czy to zdrada czy media czy coś innego.
Załóżcie, że macie takie swoje miejsce publiczne (bistro/caffe/bar/pub...) gdzie przychodzicie na kawę , śniadanie, coś słodkiego, czasami lunch lub przekąską. Miejsce małe, przytulne, klimatyczne, znacie pracowników, właściciele są waszymi prawie sąsiadami. Tam przychodzicie z mamą/teściową/mężem/ kochanym/ kochaną/dzieckieem, cała rodziną/ kolegami z pracy. W tym miejscu będąc młodą mamą karmisz piersią przychodząc na lunch, bo to takie bezpieczne fajne caffe i masz zaufanie. Tak naprawdę wchodząc widzisz tylko jedną osobę za kontuarem, bardzo Ci przyjazną - tak myślisz. Czasami ktoś z kuchni wyjrzy lub coś poda, bo oczywiście jeżeli chcesz coś niestandardowego poza małą kartą to Ci to przygotują.
Chcesz odpocząć w ciągu dnia pracy? Oczywiście jest idealne i ma bezpieczne WiFi tylko w lokalu, na zewnątrz ni zadziała - bezpiecznie, co?.
Kawa i słodkości to pyszności. Uśmiech baristy lub właścicieli, którzy są prawie na miejscu lub rzeczywiście na miejscu. jak miłosmile
Tylko...
Co gdy to miejsce jest naszpikowane kamerami i mikrofonami. Wszystko cokolwiek robisz lub powiesz jest rejestrowane.Nagania przeglądają właściciele i tworzą filmiki, które krążą w sieci pod hasłami lub przesyłają znajomym via e-mail z różnymi komentarzami, potem komentują to co zobaczyli i co tu dużo mówić mają ubaw z Twoich tajemnic, kondycji biustu gdy karmisz, wymagań i próśb, które niby są spełniane z uśmiechem, bo to część show, które pozwala na tzw. "polewkę" z Ciebie i pracowników, którzy "czy sobie poradzą?"
Co gdy wychodzisz na lunch i tu trafiasz, bo chcesz coś prywatnie, anonimowo.....przez internet, a tu tak nie jest?
Oczywiście wiele osób wie, bo sami odbierają to Show, tylko czy aby wiedzą czy to co widzą to jest to wszystko? A co z materiałami na których oni są, a do nich nie trafiają, bo są starannie selekcjonowani.
CDN.
Co o tym myślicie? Czy to zdrada?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Ale zdrada kogo? uwazam, ze to chamstwo, wykorzystywanie czegos takiego bez wiedzy zainteresowanego.ja na szczescie nie karmilam piersia w miejscach puiblicznych, zawsze udawało mi sie w domu wszystko ,,zalatwic" a jak ide do baru,kafejki czy czegokolwiek podobnego to moga mnie nagrywac, robic foty , nigdy sie nie kompromituje w zaden sposob..przynajmniej tak mi sie wydaje:P

3

Odp: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

To świetnie, a czy nigdy w takich miejscach nie logujesz się?
Oczywiście może to nie zdrada, tylko ja mam schizy, że ktoś kto ma zaufanie ...

Odp: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Czy ja dobrze rozumiem? Np. idziesz do baru, zamawiasz spaghetti z zaznaczeniem, że nie chcesz w nim sera (załóżmy standardowo dodawanego) i ma być więcej mięsa, niż makaronu, oni się uśmiechają przyjaźnie, a wszystko rejestrują wysyłając później do "abonentów" filmik z komentarzem "Jak żre tyle mięcha, to nie dziwne, że taka gruba"? Albo karmisz dziecko, a potem jest filmik z podpisem "Jak mleczna krowa, patrzcie na te nabrzmiałe balony!"?

5

Odp: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Ale jak loguje? do neta?nie nigdy:) jak wychodze na kawe to pije kawe bez laptopa bo mi sie go nie chce tachac.w ogole moglabys jasniej napisać o co ci chodzi i czego sie obawiasz.

6

Odp: To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

To przecież normalne że karmi się piersią w miejscu publicznym, w Paryżu często to widziałem.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » To nie damsko-męskie, ale czy zdrada?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024