Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Soyer (2013-11-22 20:12:36)

Temat: Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół, kolegi ... juz chyba nie będę się z nikim kumplował bo potem i tak wyjedzie za granice lub do innego miasta...
i z kim teraz o dziewczynach porozmawiam przy piwie po co sie starać mieć kolegę jak potem i tak wyjedzie... przez ta stratę mam dość poznawania i staje sie coraz bardziej zamknięty w sobie ...

Poradźcie coś... nie dość ze dziewczyna mnie rzuciła 2 miesiące temu a teraz kolega za granice jedzie ..... piekło na tym świecie.
2 najlepszych kolegów straciłem których znałem więcej niż 10 lat... Nawet nie wiecie jak okropnie się czuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

Możesz utrzymywać kontakty z kolegą,który wyjechał:)Nie zamykaj się na świat i ludzi-bo wtedy nikogo nowego nie poznasz:)Nastały takie czasy,że ludzie wyjeżdżają za chlebem..to jest straszne,ale cóż zrobić.Moja najlepsza koleżanka też wyjechała za granicę,ale często rozmawiamy:)Wyobrażam sobie co czujesz,jak nagle bliska Ci osoba opuszcza kraj.Warto jest mieć znajomości przez internet,tak żeby zwyczajnie z kimś pogadać,wyżalić się,itp.Pamiętaj ,że prawdziwa przyjażn zawsze się utrzyma,żeby nie wiem jak się wszystko waliło:)Pozdrawiam:)Głowa do góry:)


P.S Zawsze możesz napisać na forum,żeby porozmawiać z kimś:)

3

Odp: Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

o prawdziwą przyjaźń się nei walczy, o fałszywą nie warto ! moje motto smile w ciągu ostatniego roku straciła 4 najlepsze jak się wydawało przyjaciółki, głowa do góry . Pamiętaj tylko, żeby nie żałować tego co się przeżyło z tymi osobami. Każda osoba jest postawiona nam na drodze po coś, zawsze z każdej znajomości coś wyniesiesz więc ciesz się, że mogłeś je poznać. A że nie wyszło, to nic. Porażki powinny czynić nas mocniejszymi.
Pozdrawiam

4

Odp: Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

Prawdziwa przyjaźń przetrwa rozłąkę. W dobie internetu, tanich rozmów telefonicznych można podtrzymywać kontakt. Przykro, bo nie zastąpi to spotkań twarzą w twarz, ale pozwala złagodzić tęsknoty. I nie zamykaj się na nowe znajomości, ciesz się nimi puki są. Z takim podejściem że nie będziesz się kumplował bo i tak czeka cię rozstanie mógłbyś wogóle nie podejmować żadnych działań, pracy - bo przecież kiedyś zmienisz, szkoły bo kiedyś się skończy, związków bo jest ryzyko, że nie wyjdą... Nic nie jest dane na wieki, trzeba to zaakceptować i cieszyć się puki trwa

5

Odp: Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?
Soyer napisał/a:

Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół, kolegi ... juz chyba nie będę się z nikim kumplował bo potem i tak wyjedzie za granice lub do innego miasta...
i z kim teraz o dziewczynach porozmawiam przy piwie po co sie starać mieć kolegę jak potem i tak wyjedzie... przez ta stratę mam dość poznawania i staje sie coraz bardziej zamknięty w sobie ...

Poradźcie coś... nie dość ze dziewczyna mnie rzuciła 2 miesiące temu a teraz kolega za granice jedzie ..... piekło na tym świecie.
2 najlepszych kolegów straciłem których znałem więcej niż 10 lat... Nawet nie wiecie jak okropnie się czuje.

-małżeństwo
-wyjazd za granicę
-wyjazd na studia


i nie ma znajomych, nie ma, a jak są to zapominają, cóż trzeba się przyzwyczaić, ludzie odchodzą, albo życie ich odsuwa

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak poradzić sobie z stratą przyjaciół?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024