Jak stać się popularną osobą ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak stać się popularną osobą ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jak stać się popularną osobą ??

Interesuje mnie co robią osoby które są popularne wokół swojego otoczenia że są bardziej lubiane . Czy to po przez konkretny wygląd , zachowanie ?? O czym rozmawiać w towarzystwie i jak się zachowywać ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

Kiciaraa dość żałosnym jest chcieć być.... popularnym. Nie sądzisz?

3

Odp: Jak stać się popularną osobą ??
Kiciaraa napisał/a:

Interesuje mnie co robią osoby które są popularne wokół swojego otoczenia że są bardziej lubiane . Czy to po przez konkretny wygląd , zachowanie ?? O czym rozmawiać w towarzystwie i jak się zachowywać ??

To wszystko zależy w jakim otoczeniu się obracasz i kto miał by być twoim "fanem"...

4 Ostatnio edytowany przez nokiaaa (2013-10-17 07:18:24)

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

społecznicy, trybuni ludowi, przodownicy, a także ci którzy dokuczają innym.
nie chcę być żadnym, lepiej być sobą.taka cocacola co jest popularna mi nie smakuje smile

5

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

Bycie popularnym oznacza różne,często sprzeczne rzeczy w różnych środowiskach.U mnie bycie popularnym oznacza:czytanie a właściwie "połykanie" "trudnej" literatury,np "połknięcie" Twierdzy Exupery'ego.Nie powiem,książka mądra i ciekawa ale nie da się jej przeczytać w dwa wieczory:).Ewentualnie musiałabyś przeczytać Ulissesa i dyskutować o nim niekoniecznie pytana. Poza tym musisz słuchać i uwielbiać Szymanowskiego,Różyckiego,no i Lista:)
Także sama widzisz- lekko nie jest:))
W innych środowiskach wystarczy,że masz chłopaka dresa,najlepiej zdziaranego w jakimś ZK,z kontaktami w tamtejszym, a sama jesteś platynową blondi w srebrnych legginsach.
W jeszcze innych, żeby być popularnym musisz prowadzić videobloga,na którym codziennie pokazujesz swoje ciuchowe zakupy,opowiadasz w jakich sklepach się ubierasz,co jest trendy a co kompletnie passe.
W niektórych kręgach wystarczy,że jesteś w miarę ładna,ubierzesz coś bardzo skąpego na siebie i pokażesz się w tym robiąc prowokacyjne pozy najlepiej na jakiejś bardzo obleganej masowej imprezie,najlepiej  meczu czy koncercie Lata z Radiem.

Nie przychodzi mi do głowy więcej opcji...

6

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

W "moim" środowisku bycie popularnym oznacza inspirowanie innych, oznacza życie zgodnie z tym co się głosi, gdy się głosi Boga.
Pokręcone, nie? wink

Sama musisz zdecydować, co TY będziesz mieć z tej popularności. Czy CIEBIE to w jakiś sposób rozwinie. Jeśli nie- nie warto marnować czasu.

7

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

bycie trendy.
ale nuda:)

8

Odp: Jak stać się popularną osobą ??
nokiaaa napisał/a:

bycie trendy.
ale nuda:)

Widzisz,dla Ciebie nuda,dla innych nie.Pytanie było jak być popularnym a nie- czy to nudne.
Ja też bym chciała być popularną jednak zakres wymagań na aplikowane stanowisko mnie po prostu przerasta.
W każdej  grupie:))
Więc sobie dam spokój.

9 Ostatnio edytowany przez nokiaaa (2013-10-17 14:05:03)

Odp: Jak stać się popularną osobą ??

u mnie na studiach w 2001 popularne byly osoby z dredami, z długimi włosami, a także laska która z ciekawości przespała sie z kobietą i się do tego przyznała- zrobiła z tego pokazówę, bo homoseksualistką nie była,przybyłe zaś ze wsi towarzystwo było olśnione błyskotliwą Warszawianką, szybko zyskała brawa i stała się duszą towarzysztwa-ja byłam na uboczu, przyznam się próbowała mnie zaprosić na wino i wspólną kąpiel. ja byłam wystraszona tylko takimi propozycjami, ze mnie wtedy była córeczka mamusi co to o 23 z dyskoteki wracała:) hehe
po miesiącu błyszczenia sciela dredy, przespała się z kumplem, potem z drugim i zakochała się.

popularny byl tez Bartek-bo miał internet, przesiadywalo u niego towarzycho, na czacie, ciastkach i piwie mineły im czasy studiów:)
inną osobą która miała branie była kaska- prostytutka,która zaliczyła 2 aborcje, była bogata i potrafila 4tysiące wydać na imprezy kupując sobie tym 2przyjaciółki, kupował też masę szmat-ktore po miesiącu,dwóch oddawała tym dziewczynom-a one miały ciuchy za darmo. drogie ciuchy. 4tysiące w 2003?to kilka wyplat:)
prostytucja, internet, seksualne wyskoki-hardcore i mocne uderzenie,to imponowało w2001-3-5
np ta kaska potrafila sie rozebrac na imprezie, a potem wszyscy to przeżywali...całować się z wykładowcą itd.
kaska jest dzis dyrektorem szkoły i, robi obiadki i ma 2 dzieci i męża policjanta:)
popularna też była marjolka-bo miała papierosy i częstowała cały rok, za co ją lubili.
i Madzia-do tej pory lubiana przeze mnie, bo była ładna,dobra i cholernie zdolna, dawała wszystkim notatki, pomagała na egzaminach...ratowała dupę setki razy
popularna była tez chwilowa jedna żaneta. otóż była akademickim kujonem i brzydalem. po wakacjach, na drugim roku nagle wróciła schudla, wyladniala, wyrzucila swetry a kupila miniówki. zakochała się. była naszym gospodarzem, potem przedstawicielem na studiach samorządu. jej kariera rosła, załatwiała wszystkie sprawy urzędowe, zapomogi-była lubiana.
aż nagle...
powiedziała panu dziekanowi coś na naszego wykładowcę, ten oberwał ochrzan i srogo zemścił się na roku, 80procent uwalił na wrzesień, we wrześniu nie przepuścił i zostawił na drugi rok. oj srodze odchorowała to żaneta. z głupoty, niezłośliwie przepłakała kilka miesięcy bo ją olano:(
w dodatku chłopak którego kochała ja zostawił.tak oto skończyły się czasy jej kariery.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak stać się popularną osobą ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024