Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

z wykształcenia jestem mgr ekonomii, chorowałam poważnie przez 2 lata, co wyjelo mi te 2 lata z zyciorysu.... Od roku nie moge znalezc pracy, chcoc skladalam cv w moim miescie ( miasto do 70 tys mieszkancow ) wszedzie, w wiekszych firmach osobiscie, przez internet i  nic..... albo bylam na wielu rozmowach i nie zadzwonili... chyba sie nie nadaje do niczego sad W urzedzie pracy tez jestem zarejestrowana, ale albo nie maja ofert albo tak samo pracodawcy wybieraja kogos innego... Kiedys chcialam prowadzic sklep internetowy z  ubraniami, ale nie mam nawet pieniedzy aby zaczac z  biznesem.... jestem zalamana... Mam 26 lat. Czuję mętlik w głowie, do tego aż nabawiłam sie nerwicy, w miejscach publicznych robi mi sie gorąco, trzęsą mi sie ręce i zdarzyło mi sie kilka razy zemdleć sad  Czuję się taka beznadziejna, bo nie mam pracy, bo nie umiem jej znaleźć... Macie dziewczyny jakies rady?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

Dotacja z UP na sklep internetowy? Próbowałaś w ogóle?

Skąd jesteś bardziej dokładnie, mogę się dowiedzieć na pw? Akurat by mi się przydał ktoś na trochę do pomocy, chętnie wpiszę w papierki smile

3

Odp: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

pietruszka, napisalam do ciebie, nie wiem czy doszło, przez email, bo dopiero poznaję to forum i nie jestem obeznana smile Nie próbowałam z dotacją, mysle nad tym, boję się, że prowadząc sklep internetowy nic sie nie sprzeda, a koszty mnie zjedzą... I taki mam strach, a z drugiej strony szukam pracy na etat i tez jest cięzko...

Odp: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

Odpisałam smile

Dotacja nie taka straszna. Jesteś mgr ekonomii, biznesplan napiszesz sama, to nie jest trudne. A na strachu nie zajedziesz daleko nawet na etacie. Nie pomyślałaś, że może ten strach odrzuca od Ciebie potencjalnych pracodawców? To się da wyczuć, że rozmawia się z kimś, kto się boi, czy utrzyma w ręce długopis, mimo że ma odpowiednie kwalifikacje... Może odrobinę więcej pewności siebie? Nawet jeśli czegoś nie umiesz i nigdy o tym nie słyszałaś, na rozmowie kwalifikacyjnej mówisz "nigdy o tym nie słyszałam, ale szybko się uczę i jutro już będę umieć" smile Oczywiście - pod warunkiem, że naprawdę jesteś w stanie się nauczyć, ale zakładam, że skoro jesteś mgr ekonomii, to coś dasz radę, mój brat też jest, a dobrą pracę znalazł big_smile big_smile big_smile
Tak samo w cv. Pomyśl, jakie masz dobre strony - konkretnie związane ze stanowiskiem, na które składasz podanie. Bo nie chodzi mi o to, żeby wymienić wszystko, jak leci (do mnie kiedyś podanie złożyła Pani, która była wcześniej fotomodelką, druga - miss czegoś tam - nic to, że nie moja branża).
Mogę Ci pomóc w napisaniu dobrego CV - na konkretne stanowisko. Więcej nie mogę smile

5

Odp: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....
rudabajka91 napisał/a:

z wykształcenia jestem mgr ekonomii, chorowałam poważnie przez 2 lata, co wyjelo mi te 2 lata z zyciorysu.... Od roku nie moge znalezc pracy, chcoc skladalam cv w moim miescie ( miasto do 70 tys mieszkancow ) wszedzie, w wiekszych firmach osobiscie, przez internet i  nic..... albo bylam na wielu rozmowach i nie zadzwonili... chyba sie nie nadaje do niczego sad W urzedzie pracy tez jestem zarejestrowana, ale albo nie maja ofert albo tak samo pracodawcy wybieraja kogos innego... Kiedys chcialam prowadzic sklep internetowy z  ubraniami, ale nie mam nawet pieniedzy aby zaczac z  biznesem.... jestem zalamana... Mam 26 lat. Czuję mętlik w głowie, do tego aż nabawiłam sie nerwicy, w miejscach publicznych robi mi sie gorąco, trzęsą mi sie ręce i zdarzyło mi sie kilka razy zemdleć sad  Czuję się taka beznadziejna, bo nie mam pracy, bo nie umiem jej znaleźć... Macie dziewczyny jakies rady?

Nie jestem dziewczyną, więc powinienem trzymać buzię na kłódkę, ale nie dam rady :-).

Jakoś ze cztery lata temu byłem w podobnej sytuacji. Wprawdzie miałem pracę, ale totalny mobbing, do tego byłem zmuszany do uczestniczenia w przekrętach na dość dużą skalę, przez co otarłem się o więzienie.

Zacząłem szukać pracy, szukałem tak dwa lata. Nic. Jedna rozmowa.

Jak córka wyjechała z chłopakiem za granicę, to powiedziałem sobie, cholera; gówniarz bez doświadczenia zarabia na dwoje i spokojnie sobie żyją. To ja mając dobry zawód i doświadczenie w nim nie zarobię?
Cztery miesiące intensywnie się uczyłem niemieckiego. Potem zacząłem wysyłać CV. Trzy miesiące po wysłaniu pierwszego podjąłem pracę w Niemczech. Spłaciłem długi (nie jakieś tam straszne, ale jednak), stac mnie na wynajem mieszkania 70m, meble, samochód na wyjazdy do domu. Telewizor większy niż mamy w Polsce.
Nie ma miodu. Trzeba ciężko pracować, a najsmutniejsze w tym jest to że jestem daleko od swojej ukochanej żony.
Ale w pracy jestem szanowany za wiedzę fachową, mam kilku znajomych którzy pomogli mi się zagospodarować. Żyję spokojnie i nie zastanawiam się nad tym co będzie jutro.

Emigracja nie jest lekiem na całe zło, ale dla ludzi na prowincji jest to czasem jedyna nadzieja na pracę i godne życie.

6

Odp: Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

Zainteresuj się założeniem sklepu na cupsell (taka strona co robi wszystko za Ciebie) ustawiasz tylko wysokość prowizji i nie musisz nawet swojej firmy zakłądać! Ja założyłam parę dni temu (przygotowania parę miesięcy) sklepik z motywującymi gadżetami oraz koszulkami. W sygnaturce sobie reklamuję big_smile zobacz i zbadaj temat. Naprawdę warto i rozmawiałam z ludźmi w internecie co zarabiają tak tysiące!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Nie mogę znaleźc pracy, nie stac mnie na założenie biznesu....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024