chlopak a agencja towarzyska - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak a agencja towarzyska

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: chlopak a agencja towarzyska

Czesc dziewczyny.
Pisze w imieniu kolezanki poprosila zebym uzyczyla jej konta bo nie chce zakladac ze wzgledu na jedna sprawe choc ja namawialam. Jej problem polega na tym ze ma naprawde kochajacego chlopaka ale martwi sie o jego przeszlosc bo jak byl sam to.ter chodzil do domow publicznych byl po zwiazku 2 letnim jest strasznie wrazliwy zalamal sie i zaczal korzystac z zycia.  Teraz ona sie boi ze kiedy zycie posuneloby dalej wich ku sobie to boi sie ze kiedys do tego wroci. Pocieszam ja mowie ze nie.mozna patrzec na przeszlosc rozmawiala tez z nim o tym powiedzial ze nie wie dlaczego to robil ze byl w niemczech nie mial nikogo ale ze troche sie tego wstydzi. Ona mimo 20 lat miala sporo zwiazkow i i tak ma pewne obawy dziwnie sie.tym czuje. Co byscie jej na moimmiejscu poradzily? Wybaczcie za bledy ale pisze z komorki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chlopak a agencja towarzyska

przeciez to juz przeszlosc.kazdy popelnia w zyciu bledy.ja tez duzo glupot narobilam ale to nie znaczy ze zrobie tak znowu.a tak poza tematem,jezeli korzystasz z tel komorkowego to co trzeba zrobic zeby na bierzaco wyswietlalo informacje?jak ja wchodze np na ta strone to zeby zobaczyc nowe posty to musze wyjsc z internetu i wejsc ponownie.jezeli wiesz to napisz.sorry ze nie na temat ale strasznie mnie to wkurza

3

Odp: chlopak a agencja towarzyska

Mam taki znaczek "odswiez".takie dwie strzalki

4

Odp: chlopak a agencja towarzyska

dzieki.zaraz poszukam.a co do tego chlopaka to tak teraz mysle ze chyba bym sie troche bala  ale kazdemu trzeba dac szanse,a jezeli sytuacja by sie powtorzyla to od razu dowidzenia

5

Odp: chlopak a agencja towarzyska

A jakby zamiast prostytutek były zwykłe dziewczyny? Takim, którym się nie płaci? Ile takich jest na jeden numerek. To byłby problem czy nie?

6

Odp: chlopak a agencja towarzyska
klementynka22 napisał/a:

przeciez to juz przeszlosc.kazdy popelnia w zyciu bledy.ja tez duzo glupot narobilam ale to nie znaczy ze zrobie tak znowu.

Zgadzam się.

7

Odp: chlopak a agencja towarzyska

Taki co nigdy nie chodził też może zacząć chodzić do burdelu, może się umówić na odloty, może znaleźć sobie kochankę. Nie ma reguły. Nie da się przewidzieć, czy ktoś będzie wierny. Lepiej się skupić, czy z danym człowiekiem chce się przejść przez życie, czy jest uczciwy, pracowity, czy będą się wzajemnie szanować. Najlepiej niech zamieszkają razem przez kilka lat.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » chlopak a agencja towarzyska

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024