Moj chlopak mnie zostawil - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moj chlopak mnie zostawil

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Moj chlopak mnie zostawil

Bardzo proszę o pomoc,mój chłopak mnie zostawił ponieważ potrzebuje czasu.Jesteśmy ze sobą od 5 lat ostatnio się nie układało miedzy nami,on ma problemy z nerwami bardzo długo się leczył ale ma nawroty choroby,popada w depresje i sobie nie radzi.Powiedział,że to koniec bo nie chce żebym cierpiała.Mówi,że bardzo mnie kocha ale musi sobie wszystko poukładać w głowie i potrzebuje samotności.Powiedział,że jak będzie gotowy to się odezwie.Nie potrawie sobie poradzić rozumiem go ale chce mu pomóc,chce być z nim na dobre i złe...Bardzo proszę o pomoc!

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Moj chlopak mnie zostawil

Hm... trudna sytuacja. Mysle, ze powinnas uszanowac decyzje chlopaka. Widocznie naprawde potrzebuje czasu. Wiem ze jest Ci cholernie ciezko, w koncu 5 lat to kupe czasu. Niestety bez jego zgody nic nie zrobisz ... Wiem ze bardzo bys chciala.
Skoro powiedzial ze sie odezwie, napewno tak bedzie.
Radze Ci, abys teraz skupila sie na jakiejs rzeczy ktora lubisz. Ktora sprawia Ci przyjemnosc o raz odciagnie od myslenia o tym chlopaku, np.zajmij sie praca, swoim hobby, wychodz z przyjaciolmi. Wiem ze napewno ze masz ochoty ma to, ale uwierz mi ze zamartwianie sie caly czas nic nie da. Bynajmniej ja tak robilam gdy mialam problem. Nie wiem czy moja rada okaze sie trafna ale probowalam doradzic jak moglam.
Pozdrawiam i zycze siły w tej sytuacjii.

'... Ja w Twoich ramionach nieistotny dysonas... '

3

Dziękuje za słowa otuchy,postaram się czymś zająć chociaż nie jest mi łatwo:(bardzo go kocham i nie wiem co zrobię jak się nie odezwie...

Reklama

4

a moze warto by go namowic na jakąś psychoterapie? moze pogadaj zz nim ze razem byscie tam chodzili ? 5 lat to bardzo dlugo , wiec nawrot choroby nie powinnien byc powodem do rozstania... postaraj sie przez jakis czas o nim nie myslec , zrub sobie '' przerwe '' skup sie na sobie , znajdz sobie jakies zajecie  ktore sprawia ci przyjemnosc .. moze pisz pamietnik opisuj kazdego dnia co czujesz i pisz swoje obserwacje , moze latwiej ci bedzie , moze dojdziesz do jakiegos rozwiazania ...

5

Chłopak mnnie niedawno zsotawił. BYliśmy dwa lata ze sobą. On mówił że musiał. Potem dowiedziaalam sie od jego kuzynki ze byla taka sytuacja na imieninach ciotki ze on byl wciety i jakas dziewczyna go zaciagnela do pokoju i zaczela go calowac i rozvierac i on ja odepchnal...on sie do mnie boi odezwac...co ja mma robic sad wim ze to wina tej glupiej dziewuchy ale jakos trudno mi strsznie...i on sie jeszce w ogole nei odzywa a ja go ciagle kocham sad

Reklama

6

moj hmm juz byly chlopak zrobil podobnie..... Prawie przespal sie z dziewczyna a potem zadzwonil do mnie ze chce zebysmy sie rozstali, tlumaczyl to tym ze on ma poczucie winy i jest mu przykro ale czasami nie moze sie pochamowac i takie inne pierdoly. Po paru tygodniach napisal do mnie ze "teskni" i jakos znowu wrocilismy do siebie.
potem znowu zerwalismy i znowu wrocilismy do siebie na jeden miesiac az pewnego dnia on przyszedl do mnie i powiedzial ze (uwaga uwaga to was zwali z nog) chce zeby nosila szpilki do szkoly, robila mocniejszy makijaz i jezdzila z nim czesciej na imprezy!
ja mu na to ze jest bezczelny, no i wyszedl, nastepnego dnia mu napisalam ze lepiej bedzie jak sobie znajdzie inna dziewczyne skoro ja jestem taka niedoskonala bo naprawde mi sie przykro zrobilo, na dodatek chodzimy do jednej szkoly co mnie po prostu dobija bo widze go prawie codziennie! Pisalam tego smsa z mysla ze o do mnie wroci bo przez ten ostatni miesiac bylo nam naprawde dobrze, ale od naszego zerwania minelo poltora miesiaca a on sie nawet nie odzywa, pomine fakt ze zadzwonilam do niego ze chce sie spoykac i porozmawiac a on mi powiedzial ze moze ale dopiero za 4 dni bo ma kolokwium i musi sie uczyc....chyba to mowi samo za siebie...... dalej za nim tesknie, pomimo ze jest palantem to go kocham. Poradzcie mi cos bo juz nie wiem co mam zrobic, napewno go nie bede prosic o powrot bo mam swoj honor ale jak myslicie czy warto probowac do niego wrocic, albo chociaz rozmawiac??? nie wiem co robic ja po prostu chce  z nim byc:(

7

Ja też chcę być z moim Skarbem. Jak mnie przestanie kochać to umrę......

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

8

hej mialam podobno sytuacje bylam z facetem przez 4lata bylismy w sobie zakochani po uszy nie widzielismy swita po za soba,kochalam go ponad wszystko on rowniez mnie,lecz kiedys przyjechal do mnie i powiedzial ze to koniec,prosto w oczy powiedzial mi ze mnie nie kocha,gdy mowiac to lzy lecialy mu ciurkiem,nie rozumilam dlaczego tak powiedzial i zrobil,robilam wszystko zeby mi to wyjasnil,ale ciagle powtarzal ze to koniec,ciezko mi strasznie bylo bez niego,po 2latach dopiero sie ogarnelam,choc wciaz o nim mysle i w glebi serca cos do niego czuje.Teraz on jest juz po slubie i w drodze ma dziecko,byc moze chlopak kocha cie ale moze naprawde chce byc w samotnosci i premyslec sobie to wszystko,moze naprawde potrzebuje czasu,ale powiem ci daj mu ten czas,moze wtedy sam zrozumie ze nie umie bez ciebie zyc!!!!!

9

A ja mam za to odwrotną sytuację bo 2 godziny temu mój były facet przyjechał do mnie do pracy i powiedział, że nie będzie z nienormalną dziewczyną i że mnie zostawia po 1,5 roku związku. W tym czasie w sumie układało nam się w miarę ok choć bez cudów, ale mieliśmy koło 6 może 7 kłótni. Każda o pierdołę ja jestem bardzo znerwicowana i emocjonalnie podchodzę do tego a on uznał, że ejstem nienormalną wariatką i on nei chce z taką osobą żyć. nie wiem jak sobie znaleźć teraz miejsce ;((( nawet nie mam jak wyjść z pracy cały zcas ryczę nei chce by ktoś to widział. Nie mam jak nawet iść siku zrobić bo co ludzie sobie pomyślą siedzi baba w biórze i ryczy. wyglądam jak zombie na nic nie mam ochoty ;(;(;( tak bardzo go kocham! ;(((

10

Spokojnie. Daj sobie chwilę. Może się zwolnij już dzisiaj do domu. Wieczorem porozmawiacie.

11

Polecam ksiazke pt "Mężczyźni sa z marsa kobiety z wenus" jest tam duzo o tym ze faceci nieraz zamykaja sie w swojej "jaskini" zeby przemyslec swoj problem...to czego oczekuja od koboety to zrozumienie, "spokój", zaufanie ze sam sobie poradzi, zajęcie sie przez kobiete swoimi sprawami, nie matkowanie i slow "jesli bedziesz gotowy, to ja tu jestem"...naprawde polecam mysle ze znajdziesz tam duzo na temat swojego problemu.

http://www.przeklej.pl/plik/gray-john-mezczyzni-sa-z-marsa-a-kobiety-z-wenus-pdf-0016l4cej0mm ebook;)

12 Ostatnio edytowany przez miśka1234 (2012-02-17 15:09:39)

Nie mam jak się zwolnić już wytrzymam te 20 minut i wyjdę choć w domu wcale nie będzie lepiej ;((( a wieczorem nie porozmawiamy bo już nigdy się nie spotkamy. Jak to sam stwierdził przyjechał do pracy porozmawiać bo tylko tu nie nawrzeszczymy na siebie ale i tak nie brał nic innego pod uwagę niż zostawienie mnie! ;(((

a książkę postaram się kiedyś przeczytać. . .

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moj chlopak mnie zostawil

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016