Tęsknota za chłopakiem w więzieniu. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-11-19 13:53:10

Fascynujace94
Niewinne początki

Tęsknota za chłopakiem w więzieniu.

Witam.
16 listopada policja zabrała mojego chłopaka do więzienia. Szczęście w nieszczęściu,że ma podobno siedzieć 4 miesiące o ile będzie się dobrze sprawował.
Wprawdzie nie byłam z nim tak strasznie długo,bo 6 miesięcy wybiło nam 2 listopada,ale bardzo,ale to bardzo jestem związana z nim.
Przez te 6 miesięcy nie rozstawaliśmy się na dłużej niż 8h (moja szkoła,a jego praca).  Wszystko robiliśmy razem.
Wiedziałam o tym,że ma pełno wyroków i że w październiku mu odwiesili jeden,ale ukrywał się cały miesiąc.

Na wieść,że został zabrany zalałam się łzami i od tego momentu przestałam normalnie funkcjonować. Nie potrafię się odnaleźć bez niego. Strasznie tęsknie,czuje taką pustke.
Zawsze budził mnie smsami i ciągle pisaliśmy ze sobą gdy nie byliśmy razem,a teraz ta milcząca komórka dobija mnie jeszcze bardziej.
Nie radzę sobie kompletnie. Przez te pare dni zażywałam silne środki uspokajające i nasenne,bo nie potrafiłam spać. Teraz też każda myśl o nim sprawia,że zaczynam płakać.
Nie mamy ze sobą na razie żadnego kontaktu.
Nie wiem co mogę zrobić aby choć na chwile uwolnić się od tych natrętnych myśli,tej pustki..

Należę do osób wesołych,gadatliwych,ale teraz jestem zamknięta,cicha,nawet uśmiechu nie potrafię wymusić.

#2 2012-11-19 14:46:41

kaaamilas
Do zakochania jeden krok

Re: Tęsknota za chłopakiem w więzieniu.

a za co go aresztowali jeśli można wiedzieć?

#3 2012-11-20 14:00:01

Fascynujace94
Niewinne początki

Nie wiem za co,ale najprawdopodobniej za pobicia,bo za to mial najwiecej wyrokow.

#4 2012-11-20 17:51:11

Lydia
Netbabeczka

Nie wiem jak Ci pomóc, ale nie obawiasz się, że kiedyś na Ciebie rękę podniesie?

#5 2012-11-20 18:53:41

KamciaDiabliczka
Netbabeczka

Fascynujace94 - musisz się wziąć w garść i być silną kobietą.
Wiem, że tęsknota za ukochanym to coś strasznego, ale musisz pomyśleć też o sobie. Czy byś chciała by on teraz cie zobaczył w takim stanie? Wyjdź gdzieś, spotkaj się ze znajomymi. Sama piszesz, że jesteś osobą towarzyską. Wyrwij się trochę... a potem pomyśl jak możesz się z nim zobaczyć. Krótkie widzenie się z nim da ci dużo uśmiechu i radości.
Nie bądź smutna - szkoda życia na smutek. Głowa do góry.

ps poza tym piszesz że po 4 miesiącach ma wyjść - to nie 4 lata. Dasz radę, my kobiety jesteśmy silnymi kobietami - wiem że dasz radę - trzymaj się :*

Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie smile

#6 2012-11-20 21:19:55

Fascynujace94
Niewinne początki

Nie boje sie,ze podniesie na mnie reke.
Dla mnie jest zupelnie inny. Zlosci sie na mnie,czasami krzyczy,ale jak juz jest zle bardzo to po prostu wychodzi i czeka az emocje opadna.
Teraz mam w sobote jechac do niego,ale boje sie,ze jak wyjde od niego to bedzie jeszcze gorzej i nie bede potrafila sie z nim rozstac.

#7 2012-11-21 09:24:24

KamciaDiabliczka
Netbabeczka

Fascynujace94 napisał:

Dla mnie jest zupelnie inny. Zlosci sie na mnie,czasami krzyczy,ale jak juz jest zle bardzo to po prostu wychodzi i czeka az emocje opadna.
Teraz mam w sobote jechac do niego,ale boje sie,ze jak wyjde od niego to bedzie jeszcze gorzej i nie bede potrafila sie z nim rozstac.

Musisz być silna, jeśli go bardzo kochasz, miłość wytrzyma. Czeka Was ciężki okres, ta tęsknota - ale tak jak pisałam to nie 4 lata, wytrzymasz a przez to Wasze uczucie będzie mocniejsze. Jak się z nim zobaczysz to się uśmiechaj mów że tęsknisz nie rozczulaj się nad sobą nie pokazuj mu że płaczesz - mów do niego że nie długo się zobaczycie, że pójdziecie na spacer za rękę, pokarz mu w ten sposób że ciągle myślisz, tęsknisz - on na pewno nie chce widzieć twoich łez, tylko piękny uśmiech...

trzymaj się..

Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie smile

#8 2012-11-21 15:29:58

Lydia
Netbabeczka

Fascynujace94 napisał:

Jak facet jest agresywny i lubi stosować przemoc, to nie byłabym taka pewna, że wcześniej, czy później Cię nie uderzy. Zwłaszcza że z tego co piszesz wynika że jest jakimś cholerykiem, który się łatwo denerwuje.

#9 2012-11-26 23:00:46

natuuszeek
Niewinne początki

Cześć,4 tyg. temu moj facet wyjechał,i jak zawsze miał wrócić po tygodniu,jednak wyłączony telefon wskazywał na jedno,byłam świadoma ze predzej czy później tak to sie skończy(zajmował sie tym 16 lat i nigdy nie wpadł),ale nie wiedziałam ze w tak ważnym momencie,jestem w 7 miesiacu ciązy,i zostałam sama bez największego wsparcia,potrzebuje go jak nikogo innego,i uwierz mi ze pierwsze 3 tyg. były straszne,płakałam,nie rozmawiałam z ludźmi(nawet z rodziną),schudłam,przeszłam cos strasznego,zwątpiłam w zycie,nie byłam w stanie wejsc do sklepu z wózkami czy łóżeczkami,wychodziłam zapłakana,to bylo silniejsze,starałam sie opanować ale na marne,nie widziałam sensu zeby wracac do domu,w którym nikogo nie ma, wychodziłam z psem do lasu na godzine aby czas szybciej leciał,wogóle nie widzialam sensu zeby rano wstać z łóżka,brałam tabletki na noc zeby spac chociaż z 4 godziny.Jesteśmy razem od 2 lat,ale gdy juz nauczysz sie z kimś żyć,a jeszcze bardziej dla kogoś ,wszystko staje sie piękne,ale z czasem wszystko do mnie doszło,ze nic na to nie poradze,ze tak musiało byc,przeciez on teskni tak samo jak ty za nim,tak samo ma uczucia i jest mu cholernie ciężko.Powinnaś wziąść pod uwage ze 4 miesiace szybko zlecą,jeszcze chodzisz do szkoły to juz wogóle,ja straciłam go (dokładnie jeszcze nie wiem na ile bo jest za granicą,i sprawa jest poważna) ale podobno nie zobacze go szybciej jak za 2/3 lata z dobrym prywatnym adwokatem,bo gdybym nie wynajeła adwokata by dostał z 6/7lat,musisz pokazac mu ze jestes szczesliwa ze go masz,bez względu na to czy sie widujecie codziennie czy nie,dasz mu siłe jak zobaczy cie szczesliwą:).Trzymaj sie ciepło,czas leci,On doceni to ze czekasz i związek sie wzmocni:) pozdrawiam.

#10 2012-11-29 10:46:31

Mussuka
Przyjaciółka Forum

Az zal to czytac, jak sie widzi ile dziewczat i mlodych kobiet juz na starcie, u progu zycia wybiera droge krzyzowa dla siebie i swoich dzieci. Zwiazek z kryminalista ma dac wam szczescie? Przeciez to zli ludziem, nie poszli tam za niewinnosc, poszli za kare i kara im sie nalezy. Czy to w ogole do was nie dociera?

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  smile

#11 2012-11-29 11:09:07

nocnalampka
Przyjaciółka Forum

Mussuka, juz w innym watki probowalam z tymi dziewczynami rozmawiac, tlumaczyc. Ale nie da sie. One zaslepione sa. Przy zadnym innym nie ma tyle szczescia co przy skazanym i zaden argument nie dociera.

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

#12 2012-11-29 11:36:53

Mussuka
Przyjaciółka Forum

nocnalampka napisał:

Mussuka, juz w innym watki probowalam z tymi dziewczynami rozmawiac, tlumaczyc. Ale nie da sie. One zaslepione sa. Przy zadnym innym nie ma tyle szczescia co przy skazanym i zaden argument nie dociera.

Tja, niechby bil, pil i sie wil byleby byl.
Nie moj cyrk i malpy nie moje..ale tu nawet juz nie o milosc chodzi tylko o uczciwosc wobec samej siebie. Po co pisac, ze on jest OK dla mnie a tylko innych leje? Bandzior to bandzior i nie ma czegos takiego jak przestepca wybiorczy. Kocham go, bo dla mnie jest dobry, a to ze innym krzywde czyni to juz murem odgradzam? Bo to nie moja krzywda, nie moj problem? usunięte przez moderatora

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 19:43:55)

#13 2012-11-29 22:10:42

natuuszeek
Niewinne początki

ŻAL to sie czyta wasze opinie o ludziach których nie znacie, widać życie nie nauczyło ze 'nie ocenia sie książki po okładce' widocznie sami musicie byc w zyciu co krok krytykowani albo tak was juz zycie zepsuło.Nie każdy człowiek z wyrokiem jest kryminalistą,jeżeli nie wiecie co to kryminalista to nie mylcie pojęć,bo aż przykro sie czyta co wypisują ludzie którzy widocznie mają idealnie słodkie i piękne życie,i są pewni ze wszystkie bliskie wam osoby są aniołkami i nigdy juz nie popełnią błedu.Człowiek dostaje zycie,po to by je wykorzystać,wcale nie musi jej bić,nie macie pewnosci ze wasz 'mąż' czy'chlopak' za jakis czas albo za kilka lat nie podniesie na was ręki,człowiek to człowiek,nie musi być w więzieniu zeby pokazać na co go stać w 4 scianach.A tu sie mozna zdziwić, bo 1/5 siedzi niewinnie w wiezieniach,chyba ze nie ogladacie wiadomości i nie widzicie ze człowiek moze wyjsc po 12 latach które przesiedział za NIC.Tak więc każdy jest swiadomy tego co robi i po to są wiezienia aby odbywac kare i dostać szanse,mozesz zyc z facetem który odsiedział swoją kare i zaczął nowe życie,a czasami nie jestesmy swiadome co bliskie nam osoby robiły 10 lat temu smile

#14 2012-11-29 23:39:15

luc
Przyjaciółka Forum

Fascynujace94 napisał:

Wiedziałam o tym,że ma pełno wyroków

Natuuszeek - pełno wyroków za niewinność?
I jeszcze: " za pobicia miał najwięcej wyroków"

Jak to nie jest kryminalista to nie wiem kogo byś tym mianem określiła.
Nie chodzi o skreślanie człowieka, ale ja podobnie jak poprzedniczki, nie mogę zrozumieć dlaczego młode dziewczyny na początku życia wiążą się z kryminalistą i to takim zatwardziałym. Bo te "pełno wyroków" to już o czymś świadczy.

#15 2012-11-30 11:30:47

Mussuka
Przyjaciółka Forum

natuuszeek napisał:

ŻAL to sie czyta wasze opinie o ludziach których nie znacie, widać życie nie nauczyło ze 'nie ocenia sie książki po okładce' widocznie sami musicie byc w zyciu co krok krytykowani albo tak was juz zycie zepsuło.Nie każdy człowiek z wyrokiem jest kryminalistą,jeżeli nie wiecie co to kryminalista to nie mylcie pojęć,bo aż przykro sie czyta co wypisują ludzie którzy widocznie mają idealnie słodkie i piękne życie,i są pewni ze wszystkie bliskie wam osoby są aniołkami i nigdy juz nie popełnią błedu.Człowiek dostaje zycie,po to by je wykorzystać,wcale nie musi jej bić,nie macie pewnosci ze wasz 'mąż' czy'chlopak' za jakis czas albo za kilka lat nie podniesie na was ręki,człowiek to człowiek,nie musi być w więzieniu zeby pokazać na co go stać w 4 scianach.A tu sie mozna zdziwić, bo 1/5 siedzi niewinnie w wiezieniach,chyba ze nie ogladacie wiadomości i nie widzicie ze człowiek moze wyjsc po 12 latach które przesiedział za NIC.Tak więc każdy jest swiadomy tego co robi i po to są wiezienia aby odbywac kare i dostać szanse,mozesz zyc z facetem który odsiedział swoją kare i zaczął nowe życie,a czasami nie jestesmy swiadome co bliskie nam osoby robiły 10 lat temu smile

Rozumiem, ze Twoi rodzice, krewni, znajomi i srodowisko, w ktorym sie obracasz sa identycznego zdania i uwazaja, ze Twoj partner przez 16 lat truskawki sadzil i na koniec WPADL za niewinnosc? usunięte przez moderatora Tylko odpowiedz sobie sama: jaka przyszlosc czeka Cie z tym siedzacym obecnie za niewinnosc? I jaki los czeka Twoje dziecko?

Ja MAM pewnosc, ze moj partner nie podniesie na mnie reki, bo w bagno na wlasne zyczenie nie wchodze zeby sie pozniej w nim taplac albo probowac wydostac.  Jeszcze rozumiem wdepnac w nie nieswiadomie, przez pomylke jak facet na pozor fajny i uczciwy a w srodku szuja, ale w waszych historiach predyspozycje tych wybrankow sa tak oczywiste, ze to sa swiadome decyzje - wlaze i tone.
To tak jakbyscie sobie juz powolutku szykowaly petle na wlasna szyje i probowaly przekonac reszte swiata, ze to nie sznur tylko zlota nitka.

usunięte przez moderatora

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 19:42:22)

#16 2012-11-30 14:09:19

nocnalampka
Przyjaciółka Forum

Mussuka napisał:

usunięte przez moderatora

Mussuka, a ja mam wrazenie, ze bardziej niz cokolwiek, to one sa po prostu skrzywdzone. Ktos kiedys skrzywdzil je tak, ze same sobie wdrukowaly w glowe, ze nie zasluguja na mezczyzne uczciwego i szlachetnego, ze skoro one "niepelnowartosciowe" to i tylko taki los je czeka... No i zapętlają sie dalej wchodzac w te "milosci" i przekonujac same siebie, ze to najlepsze co je moglo spotkac. A niechec spoleczenstwa, czy takie glosy rozsadku jak Twoj tylko dodaja im sil by walczyc o te milosc i przekonuja, ze walka ma sens, bo nikt nie rozumie i nie zna ich prawdy. Dlatego mi ich po prostu żal. Bo trzeba byc naprawde nieszczesliwym i okrutnie spragnionym uczucia czlowiekiem, zeby tlumaczyc sobie to wszystko co te dziewczyny sobie tlumacza - wbrew faktom.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 19:43:03)

#17 2012-11-30 14:31:48

Mussuka
Przyjaciółka Forum

nocnalampka napisał:

Mussuka napisał:

Nie tylko slepe sa te dziewczyny, sa puste.

Mussuka, a ja mam wrazenie, ze bardziej niz cokolwiek, to one sa po prostu skrzywdzone. Ktos kiedys skrzywdzil je tak, ze same sobie wdrukowaly w glowe, ze nie zasluguja na mezczyzne uczciwego i szlachetnego, ze skoro one "niepelnowartosciowe" to i tylko taki los je czeka... No i zapętlają sie dalej wchodzac w te "milosci" i przekonujac same siebie, ze to najlepsze co je moglo spotkac. A niechec spoleczenstwa, czy takie glosy rozsadku jak Twoj tylko dodaja im sil by walczyc o te milosc i przekonuja, ze walka ma sens, bo nikt nie rozumie i nie zna ich prawdy. Dlatego mi ich po prostu żal. Bo trzeba byc naprawde nieszczesliwym i okrutnie spragnionym uczucia czlowiekiem, zeby tlumaczyc sobie to wszystko co te dziewczyny sobie tlumacza - wbrew faktom.

Moze i tak, tylko mnie sie zawsze wydawalo, ze czlowiek rozsadny dazy do polepszenia swego losu a nie pogarszania. Jesli skrzywdzono mnie w przeszlosci to nie bede sama siebie i swiadomie dodatkowo krzywdzic w przyszlosci.

#18 2012-11-30 14:52:07

nocnalampka
Przyjaciółka Forum

Mussuka napisał:

nocnalampka napisał:

Mussuka napisał:

Nie tylko slepe sa te dziewczyny, sa puste.

Moze i tak, tylko mnie sie zawsze wydawalo, ze czlowiek rozsadny dazy do polepszenia swego losu a nie pogarszania. Jesli skrzywdzono mnie w przeszlosci to nie bede sama siebie i swiadomie dodatkowo krzywdzic w przyszlosci.

Stara baba jestes wink a nie wiesz, ze czasem czlowiek tak mocno potluczony jest przez zycie, ze rozsadek to ostatnia rzecz z ktorej korzysta? Mysle, ze u tych kobiet cos na wzor syndromu sztokcholmskiego sie dzieje - i same szukaja podswiadomie kolejnego krzywdziciela, wiec wybieraja partnerow, ktorzy rokuja, ze takie atrakcje zapewnia. Spokojny ksiegowy, czy rozsadny bibliotekarz nie zapewni takiej adrenaliny jak chlopak, ktory zyje z pobic.

#19 2012-11-30 15:07:35

Kobra99
Przyjaciółka Forum

Dziewczyna zakochana nie wie, ze pakuje się w kłopoty. Widzi tylko, ze nikt jej nie rozumie i ocenia jej faceta nie znając go. Gdyby to był Wasz syn, mówiłybyście, ze wpakował się w problemy i złe towarzystwo, ale "to dobry chłopak jest..." Osoby postronne zawsze będą oceniać jeszcze zanim zapadnie wyrok. Moze chłopak się zresocjalizuje, może zrozumie błędy młodości, a może będzie robił jeszcze większe głupoty. Kto wie?

Dlatego Autorko dużo ryzykujesz. Widzenia nie przyniosą Ci radości, ale wielki ból. Ty wyjdziesz, a On zostanie w tych murach. Bedzie to ciężkie. Jedyne o co Cie proszę, to nie miej klepek na oczach. Obserwuj go po wyjściu, zwracaj uwagę, czy coś zrozumiał, czy jest sens się z nim wiązać. Nie mowie, by go skreślać, ale w takiej sytuacji zaufanie powinno być ograniczone. Dla Twojego własnego dobra. Patrz jak traktuje innych, bo wkrótce Ty możesz być tak traktowana, choć to nie jest reguła. Najważniejsze: Jeżeli ta sytuacja Cie przerośnie, nie obwiniaj się. Nie musisz czekać. Czasem za błędy trzeba płacić wysoka cenę i On powinien mieć tego świadomość. Na razie tego nie pojął, powinno dać Ci to do myślenia. Popełnia wciąż te same błędy.

Jeszcze jedno: Z przeszłością kryminalna ciężko będzie mu znaleźć prace. Teraz może nie myślisz o takich sprawach, ale przemyśl wszystko dokładnie.

Ostatnio edytowany przez Kobra99 (2012-11-30 15:18:03)

Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem

#20 2012-11-30 15:21:47

Margolinka
Redaktor Działu Miłość

Ja oczywiście również nie twierdze, że po jednym błędzie należy człowieka skreślić. Nawet obić gębę można komuś pod wpływem jakichś silnych emocji a potem tego żałować wink Tak więc jeśli facet trafia do więzienia, odsiaduje kare, a potem stara się nigdy nie dopuścić do podobnej sytuacji, to ok...jak najbardziej jestem za tym aby dać drugą szansę. Jednak jak czytam na forum dziewczyny, które piszą "nasze bandziorki" i szczycą się tym, jakie to one kochające i jak wielka miłość łączy je z ich "niegrzecznymi chłopczykami"...to szczęka opada. "Oni bardziej doceniają miłość i rodzinę, bo nie mają jej na co dzień, są bardziej czuli i wrażliwi..." i tym podobne brednie można również poczytać. Jak i to, że "nigdy nie czuły się bardziej bezpieczne i kochane"...
Tutaj rada do autorki... jeśli Twój chłopak miał "najwięcej wyroków za pobicie", to chyba dowód na to że do tej pory nie miał powodu aby zmienić swój "wybuchowy charakter". Jeśli Ty i związek z Tobą nie będzie dla niego takim powodem, to ja na Twoim miejscu głęboko zastanowiłabym się nad sensem tego związku. Te parę miesięcy szybko minie, a potem pogadaj z nim... bo myślę że nie satysfakcjonowało by Cie życie z kimś, kto co parę miesięcy znika na "odsiadkę" za kratami.
Może niech zapisze się na trening boksu, albo sztuk walki...żeby rozładować nadmiary energii...zawsze jest wyjście z sytuacji, jeśli się tylko tego mocno chce.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

#21 2012-11-30 19:34:27

natuuszeek
Niewinne początki

o mnie i o moje dziecko nie musisz sie martwić,dobrze wiem z kim założyłam rodzine i czy mam powody by sie obawiać co to bedzie za kilka lat, a mało cie powinno interesować czym zajmował sie przez 16 lat,wpadł to wpadł,wychodzi za kilka miesiecy i ma pełną świadomosc ze czas zmienic tryb zycia , a nad czytaniem ze zrozumieniem powinnaś popracować,bo nie pisałam ze jest niewinny,ale ze są osoby które po latach okazują sie niewinne,świat nie jest taki idealny i piękny jak ci sie wydaje usunięte przez moderatora. A co do chlopaka który siedzi za pobicia- dziewczyna musi uczyc sie błędach,nikt jej przyszłości nie pokaże,nawet gdyby była z aniołkiem to tez z czasem moze na nia reke podnieść,jeżeli chłopak ma problemy z opanowaniem nerwów to trzeba szukać pomocy u specjalistów po wyjsciu z aresztu,bo z wiekiem bedzie gorzej.To jest Twoje zycie i nikt nie powinien za ciebie decydować,bo nikt za ciebie nie umrze.Tylko ty zdecydujesz czy z nim bedziesz,masz swoją głowe i pełną świadomość co jest z nim nie tak,i jakie są konsekwencje tego wszystkiego.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-30 19:46:23)

#22 2012-11-30 19:39:36

Wielokropek
Moderator

Bardzo proszę o prowadzenie kulturalnej dyskusji, bez wzajemnego obrażania się i osobistych wycieczek. Takich zachowań nie będziemy tolerować.

Z góry dziękuję za dostosowanie się i pozdrawiam.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#23 2012-12-01 22:58:23

Artemida
Przyjaciółka Forum

natuuszeek napisał:

o mnie i o moje dziecko nie musisz sie martwić,dobrze wiem z kim założyłam rodzine

Przez 16 lat prowadził działalność przestępczą. Akceptowałaś to. Zamiast mu pomóc z tym skończyć, pomóc mu żeby uczciwie zarabiał na życie. Dlaczego Ci nie przeszkadzało, że robi coś, za co może iść do więzienia? Co będzie robił po wyjściu? Z czego będzie żył? Z czego Ty będziesz żyć? Z przestępstw?

Mówisz, że wiesz z kim założyłaś rodzinę... No cóż...

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

#24 2012-12-02 13:05:38

weronika732
Niewinne początki

Witam! Mojego męża zabrali zaraz po świętach w tamtym roku. Jego wyrok to 22 miesiące za jazdę pod wpływem alkoholu... po 2 miesiącach i 11 dniach udało nam się dostać przerwę w karze na 6 miesięcy. Po tych 6 miesiącach musiał wrócić tam. Zostałam sama z 3 letnią córeczką i w 5 miesiącu ciąży. Był w ZK 30 km od domu lecz w pażdzierniku przewieżli go do ZK 300 km od domu na P3. Byłam u niego tylko raz nie mam możliwości jeżdzić częściej. Ciężko jest mi samej bez niego i finansowo i ogólnie. Córka cały czas pyta o tatę tęskni,płaczę ale nic nie mogę. Teraz na święta bedzie w domu na 30 godzin przepustki to jest  mało ale zawsze coś. Jest tam już razem 5 miesięcy a ja dalej nie mogę sobie z tym poradzić. Tyle zmarnowanego czasu... Staram się wychodzić do ludzi ale nie mogę patrzeć na ich szczęście łapie dała... Nie lubie z nikim o tym rozmawiać ponieważ pytają z litości starają się pocieszyć ale nie wiedzą jak to jest mieć to drugą połówkę w więzieniu. Dlatego trzymam wszystko w sobie... Nigdy nie pomyslała bym że bede w takiej sytuacji ale w życiu trzeba sprobować wszystkiego. Nie wiem jak dugo to jeszcze potrwa ale wiem jedno bede na niego czekała nawet do końca wyroku. Pozdrawiam...

#25 2012-12-02 14:27:16

natuuszeek
Niewinne początki

'Przez 16 lat prowadził działalność przestępczą' - coś ty sobie do głowy wbiła, nie robił nikomu krzywdy ,tylko  zajmował sie czymś nielegalnym,a tym zajmują sie osoby nawet które mają stalą prace a chcą sobie dorobic.Przeciez nie bede dorosłemu facetowi zycia organizować,nie bede zamykać go w piwnicy,o prace sie martw, wiele razy rozmawialismy na ten temat,wiedział ze bedzie czas zeby isc do pracy i załatwił sobie wczesniej,tak wiec ja musiałam wykonac tylko jeden telefon zeby dostac zaswiadczenie o prace dla niego.Czekam do lutego,akurat wróci kilka dni przed terminem i bedzie tak jak dawniej ,tyle ze bedzie na miejscu a nie za granią aby zarobic pieniadze.

weronika732 ; Dokładnie,człowiek nie wie co go w zyciu spotka i w jednej chwili swiat wywraca sie do góry nogami.Wyobrażam sobie jak musi byc ciężko zostać samej z dziećmi bez wsparcia, gdyby mój facet dostał wyrok w ' latach ' oczywiscie ze również bym na niego czekała,w koncu milosc jest na dobre i złe a nie tylko jak jest 'dobrze'.

Artemida ; mam swoje pieniądze,nie jestem na jego utrzymaniu,na dziecko tez dostaje wiec nic nam nie brakuje,nawet gdyby była sytuacja ze zostałam bez grosza,to miałabym wsparcie ze strony mojej rodziny i jego,ale tak wyszło ze zabezpieczył finansowo mnie i córke.Nie szukaj na siłe złych podtekstów zeby pokazać jaki to On zły skoro siedzi w wiezieniu,nie zabił nikogo,nie zrobił nikomu krzywdy wiec mozesz sobie darować swoje uwagi.

#26 2012-12-02 21:06:25

weronika732
Niewinne początki

Własnie na dobre i na złe... Gdyby nie głupota naszych mężów nie musiały byśmy tego przechodzić ale co możemy na to poradzić... Teraz pozostaje mi tylko czekać aż to wszystko się skończy.... Nie rozumiem osób które wypowiadają się na forach i krytykują osoby zatrzymane... Zgadzam się z tym że nie kazdy jest mordercą czy groznym przestępcą siedzą za głupote... a co nie które wypowiedzi są zbędne... jesli nikt nie był w takiej sytuacji to nigdy tego nie zrozumie i lepiej sie nie wypowiadac na ten temat...

#27 2012-12-02 22:41:29

natuuszeek
Niewinne początki

dokładnie,człowieka musi to dotknąć ,dopiero pozniej niech sie wypowiada.Bo inaczej takie komentarze są zbędne.

#28 2012-12-03 00:29:13

Artemida
Przyjaciółka Forum

Nikomu nie robił krzywdy? To intrygujące. Całkiem serio. Mój kolega ze studiów siedział w więzieniu, bo w czasie stanu wojennego roznosił ulotki. I drukował. Nie był nikim ważnym, nie internowano go od razu, a potem za to był kryminał. Faktycznie nikogo nie skrzywdził, ukarano go za to, że był dobry, mądry i odważny. Cóż takiego robią wszyscy, żeby sobie dorobić?

"22 miesiące za jazdę pod wpływem alkoholu" - pokazał skrajną nieodpowiedzialność. Czy przynajmniej czegoś się nauczył?

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde

#29 2012-12-03 01:31:47

luc
Przyjaciółka Forum

weronika732 napisał:

siedzą za głupote

Nie za głupotę. Za przestępstwo. To jedno trzeba sobie jasno powiedzieć. A dalej każdy robi jak uważa.

#30 2012-12-03 02:32:18

mortisha
Przyjaciółka Forum

Łamiąc prawo karne i bedąc na bakier z prawem np jak dokonując pobic(naruszenie celesnosci) ,kradzieze (przywlaszcenie mienia),wandalizmy/dewastacje -oficjalnie wchodzi sie na droge przestepczosci ,i na to nie ma usprawiedliwienia,ani zaślepienia
Nawet dziecku przedszkolnemu od malenkiego wpaja sie to co napisalam,i za pobicie kolegi,czy za kradziez czegos karci sie adekwatnie do winy i wieku a co dopiero plaszczyc sie i litować na doroslym chlopem,ktory jest juz wpelni swiadomy swoich poczynań

#31 2012-12-03 15:37:38

natuuszeek
Niewinne początki

jak sie odnajdziesz w dzisiejszym świecie,a nie bedziesz dalej na siłe pokazywać ze wszyscy są źli a tylko ty  cacy to mozemy porozmawiać,pewnie gdyby Twój mąż zrobił jakieś głupstwo  to odwróciłabyś sie na pięcie i odeszła jak gwiazda z klasą zostawiając go samego,nie wnikam co chcesz pokazać swoimi bezsensownymi komentarzami.Wypowiadają sie dziewczyny które to dotkneło,tak wiec jeżeli tego w najmniejszym stopniu nie doświadczyłaś to mozesz sobie darować bo tylko zawadzasz.

#32 2012-12-03 15:47:18

mortisha
Przyjaciółka Forum

Taaak, taaaak, wszyscy są zli  na calym swiecie a Ja jedyna tylko cacy i nikt poza mną ,no cudownie czytasz ze zrozumieniem jesli to wywnioskowalas z mojego postu.Ojj ponioslo cie i to jak
Odnajduje sie na tym swiecie juz 40 lat z czystym kontem i jako tako potrafie zyc bez konfiktu z prawem,bo uzywam rozumu,stawiam czola z trudnosciami a nie ide na łatwizne dokonując przestepczosci czy karygodnych wykroczen,jesli slowo przestępczosc cie tak razi

Ostatnio edytowany przez mortisha (2012-12-03 16:07:12)

#33 2012-12-03 17:58:45

bounty
Woman In Red

Hej, 4 lata temu bylam w podobnej sytuacji. Zakochalam sie bez pamieci w Filipie, i w moje urodziny 15 listopada Go zabrali na 9 miesiecy, nigdy w zyciu nie przezylam takiego bólu fizycznego jak i psychicznego, nie potrafilam sobie znaleźć miejsca,nic nie miało sensu, cokolwiek bym nie zrobiła to nic nie przynosiło ulgi. W nocy zwijałam sie z bólu w łozku, tesknota nie tylko objawiała sie psychicznie, cała byłam wykończona. Dzieki listom przeżyłam. Kiedy Filipa zamkneli, pokochałam go jeszcze bardziej i jeszcze silniej. Nasza milosc była wielka. Jesli chciałabys porozmawiac, to ja bardzo chetnie Ci pomoge jak bede mogła.

#34 2012-12-03 18:49:37

Rebeca1982
Słodka Czarodziejka

Lydia napisał:

Fascynujace94 napisał:

Jak facet jest agresywny i lubi stosować przemoc, to nie byłabym taka pewna, że wcześniej, czy później Cię nie uderzy. Zwłaszcza że z tego co piszesz wynika że jest jakimś cholerykiem, który się łatwo denerwuje.

Nawet osoba spokojna pod wpływem złości może uderzyć.... więc to, że ktoś jest agresywny np. w stosunku do innych ludzi nie znaczy, że uderzy swoją kobietę.... No ale pewności oczywiście mieć nie można ponieważ wszystko zależy od zaistniałej sytuacji...

Wszyscy chcą stać przy sterze. Nikt nie chce wiosłować...

#35 2012-12-03 18:53:03

Rebeca1982
Słodka Czarodziejka

natuuszeek napisał:

Cześć,4 tyg. temu moj facet wyjechał,i jak zawsze miał wrócić po tygodniu,jednak wyłączony telefon wskazywał na jedno,byłam świadoma ze predzej czy później tak to sie skończy(zajmował sie tym 16 lat i nigdy nie wpadł),ale nie wiedziałam ze w tak ważnym momencie,jestem w 7 miesiacu ciązy,i zostałam sama bez największego wsparcia,potrzebuje go jak nikogo innego,i uwierz mi ze pierwsze 3 tyg. były straszne,płakałam,nie rozmawiałam z ludźmi(nawet z rodziną),schudłam,przeszłam cos strasznego,zwątpiłam w zycie,nie byłam w stanie wejsc do sklepu z wózkami czy łóżeczkami,wychodziłam zapłakana,to bylo silniejsze,starałam sie opanować ale na marne,nie widziałam sensu zeby wracac do domu,w którym nikogo nie ma, wychodziłam z psem do lasu na godzine aby czas szybciej leciał,wogóle nie widzialam sensu zeby rano wstać z łóżka,brałam tabletki na noc zeby spac chociaż z 4 godziny.Jesteśmy razem od 2 lat,ale gdy juz nauczysz sie z kimś żyć,a jeszcze bardziej dla kogoś ,wszystko staje sie piękne,ale z czasem wszystko do mnie doszło,ze nic na to nie poradze,ze tak musiało byc,przeciez on teskni tak samo jak ty za nim,tak samo ma uczucia i jest mu cholernie ciężko.Powinnaś wziąść pod uwage ze 4 miesiace szybko zlecą,jeszcze chodzisz do szkoły to juz wogóle,ja straciłam go (dokładnie jeszcze nie wiem na ile bo jest za granicą,i sprawa jest poważna) ale podobno nie zobacze go szybciej jak za 2/3 lata z dobrym prywatnym adwokatem,bo gdybym nie wynajeła adwokata by dostał z 6/7lat,musisz pokazac mu ze jestes szczesliwa ze go masz,bez względu na to czy sie widujecie codziennie czy nie,dasz mu siłe jak zobaczy cie szczesliwą:).Trzymaj sie ciepło,czas leci,On doceni to ze czekasz i związek sie wzmocni:) pozdrawiam.

Zgadzam się. Musisz mu pokazać (postarać się pokazać). że sobie jakoś radzisz, dzięki temu jemu będzie lżej.... Wiem, że Tobie nie jest lekko, ale on również ma ciężko (wszystko zależy od tego jaką ma psychikę)....

#36 2012-12-03 18:58:52

Rebeca1982
Słodka Czarodziejka

Mussuka napisał:

Az zal to czytac, jak sie widzi ile dziewczat i mlodych kobiet juz na starcie, u progu zycia wybiera droge krzyzowa dla siebie i swoich dzieci. Zwiazek z kryminalista ma dac wam szczescie? Przeciez to zli ludziem, nie poszli tam za niewinnosc, poszli za kare i kara im sie nalezy. Czy to w ogole do was nie dociera?

Osoba pisząca ten wątek z tego co pamiętam pisała o pobiciach? a tu takie słowa "kryminalista" ??? a nawet jeśli????...........

Piszesz tak ponieważ nie miałaś okazji być w takim związku i tego po prostu może nie rozumiesz (oczywiście nie chcę Cię tu urazić), ale uwierz, że jeśli się kogoś kocha to nie zostawia się kogoś dlatego, że ktoś poszedł do więzienia ponieważ kogoś pobił, zabił np. w samoobronie własnej czy coś tam przewoził.... No chyba, że tej miłości w ogóle nie było jeśli np. kobieta zostawia swego partnera ponieważ dowiaduje się, że idzie do więzienia.... to .............................. z taką miłością.....

#37 2012-12-03 19:26:28

Artemida
Przyjaciółka Forum

Jeśli faktycznie w samoobronie, to nie będzie więzienia, najwyżej areszt.

#38 2012-12-03 20:21:55

mortisha
Przyjaciółka Forum

Tiaaa,no jasne ,delikwent skazany za kazdym razem byl za pobicia "we wlasnej obronie",no a cóz innego moze ktos wymysli?? toz to z niego biedaczek, caly swiat sie na niego uwziął a on musial sie za kazdym razem bronic tak ze najwiecej wyrokow mial za pobicia ,no doprawdy banał
Tu nawet autorka pisze :

Fascynujace94 napisał:

Nie wiem za co,ale najprawdopodobniej za pobicia,bo za to mial najwiecej wyrokow.

Wierze ze moze zdarzyc sie raz czy dwa, ale mając najwiecej wyrokow za bojki czy pobicia kogos to juz coś nie styka,aby  trzymac sie wersji kozla ofiarnego,i za niewinnosc za kazdym razem za to byl skazywany .Czarna owca na to wychodzi, wszyscy winny,tylko nie on hmm

Stopka forum