partnerka nie ma ochoty na seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » partnerka nie ma ochoty na seks

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: partnerka nie ma ochoty na seks

Witam jestem z dziewczyna rok i ona nie ma ochoty na seks i nie wiem czy problem tkwi we mnie czy moze ma innego.
Przez ten rok kochalismy sie 3 razy (ostatni raz 3 mies temu) wiem ze jestem jej 2 partnerem seksualny a z poprzednim robila to tylko raz.
Gdy ma okres to pisze mi sms ze ma na mnie ochote i tylko czeka az jej przejdzie, a gdy okres przechodzi mowi ze nie ma ochoty. gdy probuje ja zachecic i proboje ja dotknac w miejsca imtymne zaraz mnie odpycha mowi ze nie ma ochoty i idzie spac. probowalem z nia rozmawiac na ten temat pytalem czy mi nie ufa i chce zaczekac czy cos jest nie tak to mowi ze nie po prostu nie ma ochoty i tyle. mam tez wrazenie ze wstydzi sie swojej nagosci gdzy sie przebiera zawsze mowi nie patrz albo wychodzi do lazienki. ma 18 lat. nie wiem co mam o tym myslec czy nie ufa mi i sie wstydzi czy moze spedzamy ze sobo zbyt duzo czasu bo mimo ze nie mieszkamy razem juz od dawna nie bolo dnia zebysmy nie spedzili conajmniej 3 godzin razem a w weekendy spi u mnie albo ja u niej. moze powinnismy sie mniej spotykac i ta tesknota sprawi ze nabierze ochoty ? co o tym myslicie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Czy ta historia z ochotą w czasie okresu powtarza się za każdym razem kiedy miesiączkuje? Jeśli tak, lub prawie zawsze tak, to mogą to być jakieś zaburzenia hormonalne. Wszak ma dopiero 18 lat i takie rzeczy mogą się dziać.

Z tego co widzę, to dochodzi do tego również problem samoakceptacji i wstydu.

Może spróbuj porozmawiać z nią pod tym kątem?

A jak ty się zachowujesz/co robisz w sytuacjach intymnych? Albo jak się przebiera? Zdarzyło ci się widzieć ją w pełni nagą?

3

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Bierze ona jakies tabletki antykoncepcyjne?
Albo moze to paralizujacy strach przed ciaza?

4

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Moze i wiek ma znaczenie pod katem wstydu nagosci choc nie sadze, twoja dziewczyna jesr odemnie nie wiele mlodsza i wydaje mi sie ze jesli hest sie do siebie przywiaznanym tak aby w zwiazku decydowac sie na seks to nie ma mowy o tym zeby wstydzic sie swoich cial.
Jesli bierze tabletki to moglo jej spasc libido, tylko ze to malo prawdopodobne zeby caly miesiac bylo na poziomie zera.
A to ze pisze do ciebie w trakcie miesiaczki ze ma ochote to normalne, wtedy wytwarzaja sie pewne chormony i tak wlasnie sie dzieje, tez czesto tak mam ze wtedy mam mega ochote ale nigdy tego nie  robimy bo uwazam to za ochydne.

5

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Może poprostu boi się tego,że nie spęłni Twoich oczekiwań.Pewnie Cię kocha i asekuracyjnie w czasie okresu mówi Ci,że chce się z Tobą kochać,bo wie,że w tym momencie nic z tego nie będzie.
Ja na Twoim miejscu porozmawiałałabym z nią i dowiedziała się o co jej tak narawdę chodzi.

6

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Chyba jest zwyczajnie za młoda w sensie nie dojrzała do sexu. Nie ma on dla niej zbyt dużego znaczenia.

7

Odp: partnerka nie ma ochoty na seks

Ja myślę, że każda kobieta jest inna jedna ma zawsze ochotę na seks i nigdy nie odmawia, a inna mogła by go uprawiać raz na rok. Dosłownie mam koleżankę dla , której seks nie ma takiego wielkiego znaczenia. Mnie to osobiście dziwi. Ale też może być to o czym wspomniał mój przedmówca. Po prostu może być do tego nie dojrzała. każda dziewczyna potrzebuję czasu, ale są to różne ilości. Spróbuj jeszcze raz spokojnie z nią porozmawiać i nie naciskaj. Jeśli ją kochasz powinieneś to uszanować. Wiadomo, że faceci maja swoje potrzeby. Ale daj jej czasu... A co do tej tęsknoty to na mnie osobiście działa to bardzo, ale ja ogólnie widuję sie z moim facetem raz na trzy tygodnie, bo ma taka pracę. Ale nie wiem czy w waszym przypadku to dobry pomysł.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » partnerka nie ma ochoty na seks

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024