nieśmiałość i przyjaciele - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » nieśmiałość i przyjaciele

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez tekla1989 (2012-09-23 11:34:07)

Temat: nieśmiałość i przyjaciele

Witam wszystkich mam na imię Dorota mam 23 lat.Jestem tutaj po raz pierwszy. Czy na tym forum znajdę kogoś żeby z kimś popisać, czasami się wyżalić ze swoich problemów, a przede wszystkim pokonać nieśmiałość?? pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Janek27 (2012-09-23 15:45:10)

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

hej. Chętnie z Tobą popiszę, bo sam mam jakies tam problemy i też nie kiedy porzebuje sie wyżalic obcej mi osobie. A poza tym może mi pomożesz zrozumieć kobiety smile

3

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

ok nie ma sprawy.pomożemy sobie nawzajem

4

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

Ja również chętnie popiszę smile

5

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

jak sobie poradzić z niską samooceną. powiem ze nie mam żadnych przyjaciół z którymi mogłabym o tym pogadac. mam także problem ze swoim wyglądem jestem mała ,brzydka i nieraz już mąż powiedział mi że twarz mam okrągłą jak piłka plażowa.a nieśmiałość już chyba sie z tym pogodziłam to dlatego iż mieszkam całe życie na wsi. trzy domy na skrzysz. smile

6

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

Mieszkanie na wsi jest według Ciebie powodem Twojej nieśmiałości?

7

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

U mnie na wsi jest mało osób i nikogo w moim wieku.

8

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

ja rowniez chetnie sie dolacze:) podobne jak Ty jestem ze wsi, nie mam bliskich przyjaciol czy prawdziwej przyjaciolki od serca oraz jestem niesmiala...a i mam tyle lat co Ty;) pelno problemow jak kazdy pewnie... o ktorych nie ma z kim niraz pogadac, wyzalic sie czy prosic o rade... wiec mozemy sie wspierac smile

9

Odp: nieśmiałość i przyjaciele
Luis napisał/a:

Mieszkanie na wsi jest według Ciebie powodem Twojej nieśmiałości?

Własnie się wczytuję trochę w problem niesmiałości,z powodów  osobistych... Nie wynika zamieszkania na wsi czy w mieście, właściwie to nie wiedzą skąd się bierze, ale pewnie częsciowo jest uwarunkowana genetycznie, częsciowo wynika z wychowania... jak sobie czytam porady dla rodziców niesmiałych dzieci to widzę że moi (zupełnie nieświadomie) zrobili wszystko żeby moja rozwinęła się do gargantuicznych rozmiarów.

10

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

onaK napisz do mnie na maila ?

11

Odp: nieśmiałość i przyjaciele

jestem tak nieśmiała że nie mam szans na jakąkolwiek przyjaźń.przez internet jakoś innaczej sie rozmawia niż w rzeczywistości. masakra.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » nieśmiałość i przyjaciele

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024