Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez EmiLka99 (2012-04-12 16:58:32)

Temat: Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Otóż zbliżają się urodziny mojego ukochanego ,wiem że pasjonuję się wszelkimi filmami o tematyce historycznej wojennej ,naukowej ,ostatnio wspomniał że chciałby posiadać książki np o II wojnie światowej,działań Hitlera , o Titanicu i innych tego typu smile Uwielbia oglądać programy naukowe tak jak National Geographic ,Discovery .Może jacyś Mężczyzni tu obecni i Kobietki podpowiedzą mi coś ,dziś mam zamiar wybrać się do księgarni i chciałabym wybrać coś na prawdę ciekawego

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Od siebie poleciłbym książki autorstwa Svena Hassela. Nie są co prawda w 100% zgodne z historycznego punktu widzenia, ale są znakomitym połączeniem autentycznych przeżyć z drobną domieszką fikcji.
Akcja wszystkich książek napisanych przez Hassel'a toczy się podczas drugiej wojny światowej, a cała historia jest zapisem wspomnień autora, który służył w karnej jednostce Wehrmachtu.

3

Odp: Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Cieszę się że ktoś w końcu zainteresował się moim postem smile Każda porada jest dla mnie cenna za co dziękuję.Zależy mi na książkach z tego zakresu jak wspomniałam ,jednak musi być w nich sporo akcji ,autentycznych historii ,coś mocniejszego .

4

Odp: Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Warto również dać szansę książkom autorstwa Leo Kessler'a. Całkiem podobne do twórczości Hassel'a i równie przyjemne w czytaniu.
Od siebie mogę jedynie gorąco polecić, ponieważ tak jak w przypadku Hassel'a są to książki, które nie pozwalają czytelnikowi nawet na odrobinę nudy smile

EmiLka99 napisał/a:

...jednak musi być w nich sporo akcji ,autentycznych historii ,coś mocniejszego...

Moim zdaniem książki Hassel'a zawierają wszystkie te elementy. Ciekawa fabuła, szczegółowo przedstawione oraz bogate postacie, a całość dopełniona brutalną akcją. Autor bardzo pięknie obrazuje okrucieństwo wojny oraz bezwzględną ludzką naturę, a szczegółowe opisy jego przeżyć tylko nadają wyobrażenia jak mało znaczącym trybikiem jest człowiek w olbrzymiej machinie wojny.

5

Odp: Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Dziękuję właśnie o taką literaturę mi chodzi smile a jeśli ktoś się tym interesuję to ma obeznanie .

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Książki historyczne ,wojenne dla NIEGO

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024