1 Ostatnio edytowany przez Zico (2011-11-28 19:25:01)

Temat: Romantyczna randka - co zrobić by taka była?

Cześć.
Chciałbym przygotować romantyczną randkę dla kogoś. Ciekawie i miło spędzić wieczór.
Zastanawiam się czy zorganizować w domu, a jeśli tak to co? Czy zrobić coś do jedzenia, jakaś kolacja, czy może tylko posłuchać muzyki i dać  kwiaty? Słyszałem, że mile widziane są kadzidełka pachnące... A może - postawić na świeczki? 15 małych świeczek oświetli pokój inaczej i będzie inna taka atmosfera. Co sądzicie?
Chyba, że coś na zewnątrz, jakaś kawiarnia... Ale nie znam prawie wcale takich miłych i spokojnych miejsc.
Co byście doradzili, by randka była niezapomniana, by było nastrojowo, tak inaczej. JAk wyglądały wasze pierwsze randki...
Proszę o porady. Z góry dziękuję.

Nie ma kobiet nie do zdobycia, są tylko nieudolni mężczyźni.

2

Odp: Romantyczna randka - co zrobić by taka była?

Wiesz dla każdego miła i fajna randka może oznaczać coś innego. Ważne jest abyś choć trochę poznał upodobania swojej wybranki i postarał się trafić w jej gust, ale nie rób też nic na siłę i nie staraj się wymyślić czegoś ponad swoje możliwości. Jeśli dziewczyna Cię lubi, zobaczysz, że doceni wszystko co dla niej przygotujesz.
Pewnie, że w jakimś stopniu ważna jest oprawa całego wieczoru, ale moim zdaniem najważniejsze jest to, abyś to Ty sam swoim zachowaniem stworzył miłą atmosferę. Bo nawet najbardziej wyszukana dekoracja, czy najpyszniejsza kolacja nie zdadzą egzaminu jeśli będzie panowała napięta, nudna, bądź krępująca atmosfera. Powodzenia.

3

Odp: Romantyczna randka - co zrobić by taka była?

Lusia - Tylko takie sytuacje są zawsze krępujące. Czasami zapada cisza, czasami nie wiadomo co powiedzieć, bywa się skrępowany... Więc warto dopomóc właśnie otoczką, by nie było takich momentów i było miło. Tylko jak stworzyć taką otoczkę, co zadziała?

Nie ma kobiet nie do zdobycia, są tylko nieudolni mężczyźni.