zdradziłam męża a teraz mam duzy kłopot i nie wiem co zrobic,,, - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-09-15 10:19:22

tosia123
Do zakochania jeden krok

zdradziłam męża a teraz mam duzy kłopot i nie wiem co zrobic,,,

Witam mam wielki kłopot napisze w skrócie,, zdradziłam meza,,,sama nie wiem dlaczego moze dlatego ze nie miał dla mnie czasu nie odczuwałam miłość itp..po jakims czasie poznałam jednego chłopaka bardzo go polubiłam traktowałam go jak przyjaciela był inny niz maz,,,słuchał mnie co do niego mowie wspierał mnie itp..no i stało sie po kłótni z mezem .... spotkałam sie z tym kolega długo rozmawialismy ,,,,wyzaliłam sie mu co mnie dreczy.i w koncu nie wiem jak a doszło do zblizenia zdradziłam meza,,,,i po miesiacu okazało sie ze jestem w ciazy.. powiedziałam o tym kolede ale on nie chciał o tym słyszec olał mnie mineło juz 6miesiecy zero odzewu z jego strony nie chce tego dziecka..a mnie mecza wyrzuty,,,co dalej mam z tym zrobic,,, zeby było jasne kocham meza...

Pisz po polsku i nie nadużywaj przecinków - przy okazji, mylisz je z kropkami.
Anemonne

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-09-15 10:48:55)

#2 2011-09-15 10:26:29

Wielokropek
Moderator

Re: zdradziłam męża a teraz mam duzy kłopot i nie wiem co zrobic,,,

1. Przestań odgrywać sama przed sobą niczego nieświadomą kobietę, czyli opuść teksty typu: "nie wiem, czemu to zrobiłam". Mało osób się na to nabiera.

2. Możesz powiedzieć o zdradzie i ciąży z niej wynikłej mężowi.

3. Możesz ukryć fakt zdrady i oznajmić mężowi, że będziecie mieli dziecko (wcześniej zadbawszy o pójście z nim do łóżka).

4. Możesz, choć nielegalnie, dokonać aborcji.

5. Przestań oszukiwać, że z miłości do męża poszłaś do łóżka z innym. Nie kochałaś go wtedy.

6. Zdradzając pamiętaj o środkach zabezpieczających. Nie miałabyś teraz "wyrzutów sumienia".

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-09-15 10:28:14)

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#3 2011-09-15 10:33:16

tosia123
Do zakochania jeden krok

wtedy zdradzajac meza byłam na niego zła,,,bo potraktował mnie zle bardzo zle kilka minu przed praca,,szarpła mnie itp..było mi przykro smutno... zawiedziona byłam...nie usprawiedliwiam sie aborcji nie zrobie,,,b jestem juz w 6miesiacu ciazy,,, maz wie o ciazy mysli ze to jego dziecko...kazdy popełnia błedy a jesli chodzi o zabezpieczenie to ja nie mogę uzywac zadnej antykoncepcji tylko mężczyzna moze to zrobic

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-09-15 10:49:51)

#4 2011-09-15 10:34:46

madzia0311
Przyjaciółka Forum

no to pokazałaś jak bardzo kochasz męża idąc do łóżka z innym...
masz 100% pewnośc,ze to dziecko kochasia?
nie rozumiem takich rzeczy..kocham męża ale to nie przeszkadza mi w tym a by skoczyć do łóżka innemu.
namieszałaś sobie w życiu..tak wiem zaraz padnie"każdy popełnia błędy" ale takiego błedu nie powinnaś popełnić
jestes ty..mąz...kochanek .., a wkrótce będzie dziecko.
mąż pewnie myśli ,ze zostanie tatusiem ,bo pewnie nie masz zamiaru mu powiedzieć,że miałaś "chwilę słabości"
nie wiem po co komplikować sobie tak życie-na własne życzenie!!!
jak najszybciej powiedz prawdę mężowi...i ponies konsekwencje tego co zrobiłaś.
powodzenia .

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

#5 2011-09-15 10:35:29

Wielokropek
Moderator

A Ty możesz nie zgodzić się na stosunek bez prezerwatywy.

Jeśli mąż wie o dziecku i się cieszy, to o co pytasz?
Bo pocieszenia, że jesteś taka biedna, bo zdradziłaś - chyba nie dostaniesz.

#6 2011-09-15 10:35:55

madzia0311
Przyjaciółka Forum

tosia123 napisał:

wtedy zdradzajac meza byłam na niego zła,,,bo potraktował mnie zle bardzo zle kilka minu przed praca,,szarpła mnie itp..było mi przykro smutno... zawiedziona byłam...nie usprawiedliwiam sie aborcji nie zrobie,,,b jestem juz w 6miesiacu ciazy,,, maz wie o ciazy mysli ze to jego dziecko...kazdy popełnia błedy a jesli chodzi o zabespieczenie to ja niemoge uzywac zadnej antykoncepcji tylko meszczyzna moze to zrobic

jeśli mąz źle cię traktował mogłaś od niego odejść..

Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

#7 2011-09-15 10:36:01

Mussuka
Przyjaciółka Forum

Wielokropek napisał:

chyba na to rozwiazanie jest juz cut za pozno. na te inscenizacje spania z mezem raczej tez, chyba liczyc umie do 89-ciu:) pozostaje przyznac sie i przygotowac na konsekwencje.

biedne to dziecko..sad

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  smile

#8 2011-09-15 10:38:12

Wielokropek
Moderator

Mussuka napisał:

Wielokropek napisał:

chyba na to rozwiazanie jest juz cut za pozno. na te inscenizacje spania z mezem raczej tez, chyba liczyc umie do 89-ciu:) pozostaje przyznac sie i przygotowac na konsekwencje.

biedne to dziecko..sad

W chwili kiedy to pisałam, autorka nie podała informacji o zaawansowaniu swojej ciąży. Myślałam więc, że to od niedawna. Bo wyrzuty sumienia po tak długim czasie?

Łoj, mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Napisała. Nie doczytałam. Przepraszam.

To, autorko, masz dwie drogi.
Albo przyznasz się mężowi, albo zachowasz to w tajemnicy po wiek wieków. Innej drogi nie widzę.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-09-15 10:43:21)

#9 2011-09-15 10:43:30

tosia123
Do zakochania jeden krok

to ze zdradziłam meza nie oznacza ze go nie kochałam łatwo wam powiedzec zostaw go jak był kryzyz w zwiazku,,,nie umecie doradzic tylko dawac jakies insynlacje,,,jestem juz matka i zana matka kocha SWOJE DZIECI GDYBYM CHCIAŁA USUNEŁA BYM TA CIAZE ALE NIE CHCIAŁAM BO TO TEZ MOJE DZIECKO,,JA CHCE RADY TYLKO CZY POWIEDZIEC MEZOWI,,MAMY RAZEM CORKE KTORA KOCHA NAS OBOJE BARDZO,,I NIE CHCE BY CIERPIAŁA TO JA NAWAZYŁAM PIWA,,I MUSZE GO WYPIC,,WIEM O TYM I NIEUSPRAWIEDLIWIAM SIE TO BYŁA MOJA TYLKO 1ZDRADA,,,A MEZA KOCHAM TYLKO WTEDY NIE MYSLAŁAM O TYM..ALE NA TO JUZ JEST ZAPUZNO...

#10 2011-09-15 10:45:51

Wielokropek
Moderator

A jakiej rady oczekujesz?
Napiszę wszystko co chcesz (a co tam!), byle nie oberwać od Ciebie z wdzięczności po głowie.

Bo prawdy ode mnie już nie otrzymasz.

I wyłącz Caps Lock'a.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-09-15 10:46:13)

#11 2011-09-15 10:48:18

tosia123
Do zakochania jeden krok

nie mam zamiaru nikomu dawac po głowie,,,jestem w 26tyg,,,chce tylko rady od was co zrobic nic wiecej...a moze jest jakas kobieta ktora była lub jest w mojej sytuacji

#12 2011-09-15 10:51:11

Wielokropek
Moderator

To jest poważna rada. Naprawdę.
Dokonaj bilansu zysków i strat każdej decyzji. I dokonaj wyboru, co lepiej się Tobie opłaci.

#13 2011-09-15 10:51:15

Anemonne
Moderator

Tosiu, nie będę poprawiać każdego Twojego postu, a każdy zawiera olbrzymie byki. Na forum piszemy po polsku i staramy się minimalizować błędy, więc korzystaj ze słowników przy pisaniu.

#14 2011-09-15 10:58:04

tosia123
Do zakochania jeden krok

Dla mnie i moich dzieci będzie lepiej jak zostanie tak jak jest. Czyli nie mówić nic mężowi . Ale boje się że jak urodzę dziecko to tamten będzie chciał uznać dziecko . Jak na razie milczy i nie chce nas znać. A co będzie jak sobie przypomni że ma dziecko?

#15 2011-09-15 11:21:44

madzia0311
Przyjaciółka Forum

i to jest jakieś rozwiązanie...
nie mów nic mężowi:)
niech żyje ze świadomością,że ma dwójkę dzieci:)
a co tam..
kiedyś ktoś z "życzliwych" powie mu,że to biedne maleństwo,które kocha nie jest jego.
prawdziwy tatuś sobie przypomni itd..
a wtedy będziesz płakała:mogłam mu od razu powiedziec..
ale cóż kłamstwo za kłamstwem.
nie mam zamiaru cię oceniać!
ale zastanawiam się nad jednym jak po tej zdradzie mogłaś codziennie kłaść się koło męża?
jak będąc w ciązy z innym (jeśli faktycznie to nie mąż jest ojcem dzidzi) mogłaś kochać się ze swoim mężem?!(chyba,że od zdrady nie kochałaś się z nim wcale)
jak przez tyle miesięcy możesz go okłamywać?

piszesz,że nie potrafimy doradzić (czy coś w tym stylu)

ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji i wiem,że nie będę.
ale jeśli chcesz  konkretnej rady: to jak dla mnie Powinnaś powiedzieć mężowi o zdradzie.

ukrywaniem tego ranisz i siebie i męża.

#16 2011-09-15 11:36:03

tosia123
Do zakochania jeden krok

Mam wyzuty sumienia meczą mnie zal mi męża chciałam to zrobić...ale siostra odradziła mi to bo nikt o tej zdradzie nie wie,,,,tylko ja en koleś i siostra... nie powinnam ukrywać tego faktu ale boje się  tego co mnie czeka co czeka mnie za życie mnie i moich dzieci mam corkę z mężem a dziecko na 98% jestem pewna ze to nie męża... i te 2  powstrzymuje mnie od powiedzenia mężowi prawdy mam cicha nadzieje że to jego..PS;czy można zajść w ciąże w 3dzień miesiączki?

#17 2011-09-15 11:44:22

madzia0311
Przyjaciółka Forum

tosia123 napisał:

Mam wyzuty sumienia meczą mnie zal mi męża chciałam to zrobić...ale siostra odradziła mi to bo nikt o tej zdradzie nie wie,,,,tylko ja en koleś i siostra... nie powinnam ukrywać tego faktu ale boje się  tego co mnie czeka co czeka mnie za życie mnie i moich dzieci mam corkę z mężem a dziecko na 98% jestem pewna ze to nie męża... i te 2  powstrzymuje mnie od powiedzenia mężowi prawdy mam cicha nadzieje że to jego..PS;czy można zajść w ciąże w 3dzień miesiączki?

ale musisz brać pod uwagę ,że ten koleś upomni się o dziecko..może nie z samej chęci poznania maleństwa ale tak żeby ci w zyciu namieszać

takie jest życie:( niestety nikt nam nie obiecywał,że dorosłość będzie łatwa
całe życie dokonujemy wyborów,każdy przy tym kieruje się czymś innym..
ale mąz powinien wiedzieć:(
nie będzie łatwo ale takie są konsekwencje..

wyobraź sobie inną sytuację:
mąż cię zdradził,z owej zdrady zostało poczęte dziecko.
mąż milczy ..mijają miesiące,może i nawet lata a ty się nagle dowiadujesz ,że tym co zrobił.
jak byś się czuła?

musisz brać pow uwagę wszystko..
jeśli kiedyś (ODPUKAĆ W NIE MALOWANE)niunia zachoruje,będzie potrzebna np krew..
i nagle okaże się,że twoja nie może być..wtedy zostaje mąż i CO ???
szok!
w życiu różne rzeczy się dzieją

Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-09-15 11:45:58)

#18 2011-09-15 11:50:46

tosia123
Do zakochania jeden krok

Masz racje dużo racji też o tym myślałam jak ja mam mu to powiedzieć...? On mnie zabije za to ,,,hmm a może wybaczy i pokocha? rożne mysśli mam ale na 100% nie jestem pewna czy to tego kolegi...

#19 2011-09-15 12:05:29

madzia0311
Przyjaciółka Forum

czyli jest 1& nie pewność.
po prostu mu powiedz.
ja wiem,że to cholernie ciężkie.
sama najlepiej znasz swojego męża i musisz wiedzieć jak zacząć rozmowę..
nie wiesz czyje to dziecko..po jego urodzeniu zrób testy DNA,jeśli mąż dowie się ze dziecko może nie być jego pewnie sam będzie chciał testów.
nie łatwo jest wybaczyć zdradę,ale jeśli dzidzia będzie jego to przynajmniej tego będziecie pewni..
myślę,że żadne tłumaczenie nie zmniejszy bólu,złości i rozczarowania męża.
ale czasu już nie cofniesz ...
co ma być to będzie.
a co do zajścia w ciążę w 3 dzień miesiączki to nie mam pojęcia czy jest to możliwe czy też nie,

Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-09-15 12:06:33)

#20 2011-09-15 12:19:42

Sadie
Przyjaciółka Forum

nie oceniajac dlaczego tak sie zachowalas...
Nie mow mezowi. A co tam. Podobno co 5 facet wychowuje nie swoje dziecko. Nie bedzie pierwszy i ostatni. Utrzymuj ze jest jego i tylko jego. Nigdy juz nie bedziesz pewna czy ten drugi sobie nagle nie zazyczy byc pelnoprawnym tata czy nie. Ale to juz konsekwencje twojego postepowania. Nigdy nie odzyskasz spokoju. Ale szansa zawsze jest. Jest szansa ze ani maz ani dziecko sie nie dowiedza ze sa...z nieodpowiednich chromosomow. Wtedy rodzina bedzie szczesliwsza. Krotko albo zburzysz wszystko teraz (facet moze sie bardzo uniesc honorem i pojsc w sina dal a dzieci winic ciebie) albo dasz temu troche czasu.
Zawsze mozesz po cichu zrobic test na ojcostwo (chyba jest to mozliwe ale wtedy pelna odplatnosc). A noz widelec okaze sie ze dziecko jest meza? Wtedy badz wdzieczna ze ci sie upieklo i szanuj tego mezczyzne.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#21 2011-09-15 12:20:46

Wielokropek
Moderator

tosia123 napisał:

Masz racje dużo racji też o tym myślałam jak ja mam mu to powiedzieć...? On mnie zabije za to ,,,hmm a może wybaczy i pokocha? rożne mysśli mam ale na 100% nie jestem pewna czy to tego kolegi...

Taaak. Rozmarzyłaś się o tym zabijaniu.
Jak powiedzieć? Najlepiej ustami, że zdradziłaś i wielce prawdopodobnym jest fakt, że dziecko nie jest męża, tylko kochanka.
I może Twój mąż wybaczy, może pokocha, ale nie zapomni.
A na drugi raz myśl o konsekwencjach PRZED, nie po. To często zapobiega zdradzie.

#22 2011-09-15 12:22:36

delphine
Dobry Duszek Forum

Wielokropek napisał:

To, autorko, masz dwie drogi.
Albo przyznasz się mężowi, albo zachowasz to w tajemnicy po wiek wieków. Innej drogi nie widzę.

Zgadzam się z Wielokropkiem
A po tym, co tutaj przeczytałam na Twoim miejscu zastosowałabym metodę milczenia i przeczekania co czas pokaże, jeśli kochaś się upomni, to wtedy będziesz się zastanawiać co i czy powiedzieć mężowi, tym bardziej, ze jak tutaj czytam sama nie masz pewności, który z Panów jest ojcem dziecka .

Ostatnio edytowany przez delphine (2011-09-15 13:59:24)

#23 2011-09-15 12:25:01

madzia0311
Przyjaciółka Forum

Sadie napisał:

Podobno co 5 facet wychowuje nie swoje dziecko.

nawet jeśli co 5 facet wychowuje nie swoje dziecko to pewnie z pełną  świadomością
a to różnica.

#24 2011-09-15 12:34:56

tosia123
Do zakochania jeden krok

Hmm dziękuję wam za rady! na razie zostawię to dla siebie ciężko mi z tym żyć ale poczekam do rozwiazania i wtedy zrobię testy dna i zdecyduję . PRAWDA..nie jestem pewna czy to dziecko kochanka  . a jesli chodzi o kochanka to on ukrywa fakt przed wszystkimi ze bedzie miał dziecko,,,nie zburzy mojego szczęscia... tak mi się wydaje ..ale moge sie myliś...

#25 2011-09-15 12:38:57

madzia0311
Przyjaciółka Forum

kochanek okazał się frajerem..
jak dla mnie wykorzystał cię i tyle dostał co chciał i żegnaj mała...
wcześniej był przyjacielem,wspierał,doradzał itd.
a teraz gdy pojawił się "problem"
nie ma już przyjaciela,nie ma wsparcia..
zostawił cię z tym samą..
skoro wcześniej była taki wspaniały to czemu mu się odmieniło po twoim zajściu w ciążę?;/

w końcu on też powinien ponieść konsekwencje...

Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-09-15 12:40:29)

#26 2011-09-15 12:46:17

tosia123
Do zakochania jeden krok

Owszem powinien. Byłam u niego na początku mówił ze chce itp..ale potem coś się odmieniło... zaczoł mnie unikać...zablokował mnie na każdym profilu... udaje że mnie nie zna...nawet powiem więcej znalazł sobie dziewczynę... nie odpisuje mi na smsy zero o dezwu z jego strony... Najwidoczniej nie chce mieć nic ze mną wspólnego

#27 2011-09-15 12:51:58

madzia0311
Przyjaciółka Forum

więc teraz jesteś między młotem a kowadłem...
koleś umywa ręce a twoje małżeństwo wisi na włosku:(

#28 2011-09-15 12:53:26

delphine
Dobry Duszek Forum

to nie pisz do niego sms-ow, zostaw to tak jak jest teraz

#29 2011-09-15 12:54:46

tosia123
Do zakochania jeden krok

No właśnie ,,ja już dostaje na głowę ...0 wsparcia i zainteresowania nie umiem do niego dotrzeć.. kiedyś nap mu aby napisał mi że zrzeka się praw do dziecka ale jak zawsze nie odpisał i to tez daje mi do myślenia czemu tego nie zrobi...!!!!

#30 2011-09-15 12:57:25

tosia123
Do zakochania jeden krok

Ostatniego smsa nap mu jak byłam w 16tyg ciąży wysłałam mu zdjęcie dzidzi..ale i tak to nic nie dało teraz jestem w 28 tyg i nie odzywam się już od tamtego czasu wogule czyli 12 tyg jest cisza z mojej strony

#31 2011-09-15 13:00:48

madzia0311
Przyjaciółka Forum

ale po co się narzucasz?
koleś zyje sobie swoim zyciem...
kiedy ur dziecko to i tak automatycznie za jego ojca zostanie uznany twój mąż (chyba,że przy porodzie zgłosisz,ze ojcem jest ktoś inny)
po urodzeniu dziecka musisz jak najszybciej wykonac testy DNA ponieważ to też wiąże się z formalnościami prawnymi.
tym bardziej jak dla mnie nie mozesz dalej ukrywac przed męzem zdrady i powiedzieć mu,że nie masz 100% pewności czy to on jest ojcem,aby zaraz po porodzie móc zacząc działac i załatwiac wszystko z prawnego punktu.

który to tydz w końcu ?bo raz piszesz 26 a zaraz 28.

Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-09-15 13:02:00)

#32 2011-09-15 13:06:49

tosia123
Do zakochania jeden krok

Jak ur dziecko będę wiedziała kto jest ojcem a jeśli chodzi o szpital to oczywiście podam że maż... inaczej nie będzie no chyba że podobny będzie do tamtego to od razu w szpitalu wyjawię prawdę..ale jak co testy dna też zrobię..A ten koleś niech żałuję jego strata... ale dziecko kocham i dam mu tyle miłość ile potrzebuje...Niczego mu nie zabraknie:)

#33 2011-09-15 13:12:44

Sadie
Przyjaciółka Forum

madzia0311 napisał:

Sadie napisał:

nawet jeśli co 5 facet wychowuje nie swoje dziecko to pewnie z pełną  świadomością
a to różnica.

Otoz wlasnie nie. Co 5 facet podobno wychowuje nie swoje dziecko kompletnie nie zdajac sobie z tego sprawy. Bo niewielu jest takich facetow ktorzy wychowywali by kukulcze piskle w pelni swiadomie.

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#34 2011-09-15 13:16:02

tosia123
Do zakochania jeden krok

hmm DOBRY DUSZEK.. o co tobie konkretnie chodzi wiem że co 5 wychowuje nie swoje dziecko,,i co związku z tym...co to ma do mnie?

dobry duszku to ja już wiem.. i co zwiazku z tym? hmm

Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-09-16 17:21:56)

#35 2011-09-15 13:17:21

madzia0311
Przyjaciółka Forum

Sadie napisał:

madzia0311 napisał:

Sadie napisał:

a to różnica.

Otoz wlasnie nie. Co 5 facet podobno wychowuje nie swoje dziecko kompletnie nie zdajac sobie z tego sprawy. Bo niewielu jest takich facetow ktorzy wychowywali by kukulcze piskle w pelni swiadomie.

wiesz tu mam odmienne zdanie:-)
jest co raz więcej mężczyzn ,które wychowuje nie swoje dziecko:) i wiąże się z kobietami,które juz ma dziecko bądź dzieci.
tosia123
podejmując decyzje jakąkolwiek miej na uwadze, siła rzeczy konsekwencje będą. czy teraz czy później nie uciekniesz od tego.

Sadie napisała,żebys nie mówiła nic męzowi ,bo nawet jeśli dziecko nie jest jego,to nie mam to większego znaczenia gdyż:co 5 facet wychowuje nie swoje dziecko.

Ostatnio edytowany przez madzia0311 (2011-09-15 13:20:01)

#36 2011-09-15 13:24:23

tosia123
Do zakochania jeden krok

One już podjeły decyzję a ja nie... to że inne kobiety nie powiedziały prawdy to ja tez mam nie mówić...? mam metlik w głowie! zyc całe życie ze świadomością że mąż kocha nie swoje dziecko? maż pragnoł syna cieszy się!

#37 2011-09-15 13:32:36

madzia0311
Przyjaciółka Forum

tosia123 napisał:

zyc całe życie ze świadomością że mąż kocha nie swoje dziecko? maż pragnoł syna cieszy się!

jeśli mu nie powiesz sytuacja będzie wyglądała tak:
będzie kochał to dziecko nie wiedząc,ze ono nie jest jego.
jeśli dowie się ,że dziecko nie jest jego np po 5 latach to nie przestanie go kochac..
ale może zmienic swój stosunek..
z drugiej strony dzieciątko nie jest niczemu winne.
nie jest winne temu,że ty zyłaś chwilą,pozwoliłaś sobie na zapomnienie (ze tak to nazwę)
ale..
ale kiedys dziecko się dowie,że tatus którego zna i kocha jednak nie jest jego tatusiem..
i znów ucierpi dziecko..
bo wy jako osoby dorosłe poradzicie sobie..
a maleństwo będzie żyło w kłamstwie..
więc znowu zostanie zranionych kilka osób.

zastanawia mnie to bardzo dlaczego tak cięzko jest żyć w zgodzie i w prawdzie ze samym sobą?
mam takie mieszane uczucia.
ty miałas chwile przyjemności wynikająca ze zdrady..a wszyscy zapłacą za to bólem i cierpieniem..

#38 2011-09-15 13:35:46

flores18261
Przyjaciółka Forum

tosia123 napisał:

Witam mam wielki kłopot napisze w skrócie,, zdradziłam meza,,,sama nie wiem dlaczego moze dlatego ze nie miał dla mnie czasu nie odczuwałam miłość itp..po jakims czasie poznałam jednego chłopaka bardzo go polubiłam traktowałam go jak przyjaciela był inny niz maz,,,słuchał mnie co do niego mowie wspierał mnie itp..no i stało sie po kłótni z mezem .... spotkałam sie z tym kolega długo rozmawialismy ,,,,wyzaliłam sie mu co mnie dreczy.i w koncu nie wiem jak a doszło do zblizenia zdradziłam meza,,,,i po miesiacu okazało sie ze jestem w ciazy.. powiedziałam o tym kolede ale on nie chciał o tym słyszec olał mnie mineło juz 6miesiecy zero odzewu z jego strony nie chce tego dziecka..a mnie mecza wyrzuty,,,co dalej mam z tym zrobic,,, zeby było jasne ocham meza...

Pisz po polsku i nie nadużywaj przecinków - przy okazji, mylisz je z kropkami.
Anemonne

Żalllll mi Ciebie dziewczyno jak mąż tak podle Cię traktował to dlaczego z nim jeszcze byłaś?? Nie przejmuj się nie jesteś sama takich jak Ty jest dużo szkoda tego dziecka będzie wychowywał go ojciec w świadomości że, toj ego dziecko... .

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Stopka forum