Czy jestem biseksualna? Juz sama nie wiem co myslec... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-10-07 09:30:35

samotny aniol85
Powoli się zadomawiam

Czy jestem biseksualna? Juz sama nie wiem co myslec...

Hej...

Mam chyba problem z orientacja seksualna...
Juz sama nie wiem co o tym myslec???
Czy to przejdzie z czasem???

Chodzi o to ze w sumie od kilku dobrych lat patrze na inne dziewczyny chyba jak facet...
Jestem w zwiazku z facetem ale niestety nieszcesliwym zwiazku...
Zreszta od kiedy pamietam jak sie z kims zwiazalam to zawsze wszystko sie walilo sad

Kilka dobrych lat temu bylam w pierwszym zwiazku niestety po 2 latach nastapil koniec w sumie to chyba dobrze bo bylam doslownie jego "niewolnica" powiedzialam sobie wtedy ze juz nigdy nie bede z zadnym facetem, ale stalo sie ... zakochalam sie ...
Niestety znow nieszczesliwie...

Wtedy poznalam moja przyjaciolke... obie z problemami w zwiazkach... ale bylo cos wiecej miedzy nami niz przyjazn... zdarzalo nam sie calowac... czesto myslalysmy o czyms wiecej ale nigdy do niczego nie doszlo...
Sama nie wiem jak to sie stalo ze nasza przyjazn przerodzial sie w cos wiecej... byc moze dlatego ze znow sie zawiodlam na facecie...

Niestey przyjazn sie skonczyla sad (pisalam o tym w innym watku )
A ja od tamtej pory patrze na kobiety zupelnie inaczej... mimo ze jestem obecnie z facetem caly czas mysle o tym czy nie lepiej bylo by mi z kobieta ...

Wiem ze to chore ale nie potrafie przestac tak myslec, pociagaja mnie kobiety ( nie tylko fizycznie ale i ze tak to nazwe psychicznie ) a zarazem faceci juz sama tego nie ogarniam ...

Kobiety sa takie inne niz faceci, potrafia sie zrozumiec sa czule...

Nie wiem jak mam dalej zyc?? Co wybrac?? Jesli wogole umiem dokonac takiego wyboru... bo obawiam sie ze jestem Bi ... a najgorsze ze boje sie to okazac ... Z jednej strony pragne byc z kobieta z drugiej boje sie bo w sumie nie znam zadnych Bi...

Czy ktoras z was tez tak ma czy tylko ja jestem inna??? chyba zwariuje tak sie nie da zyc...

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.

#2 2009-10-07 10:25:23

Desire1987
Przyjaciółka Forum

Re: Czy jestem biseksualna? Juz sama nie wiem co myslec...

moim zdaniem tak naprawde kazda kobieta jest w jakims stopniu Bi... mnie tez ciekawi i pociąga kobiece ciało i uwazam ze chyba nawet bardziej niz męskie.... ale mało która ma odwagę sie otwarcie do tego przyznać

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

#3 2009-10-07 11:07:43

lumos
Dobry Duszek Forum

Nie jesteś nienormalna.
Poprostu odnajdujesz czułość i zrozumienie w innej kobiecie.  Nie zasatnawiaj się nad tym co się dzieje i nie rozmyślaj tak o tym , bo się zamęczysz.
Bierz życie takim jakie jest i wtedy będziesz szczęśliwa...
Pamiętaj tez o tym, że kobiety potrafią zranić

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

#4 2009-10-07 11:43:59

Desire1987
Przyjaciółka Forum

lumos napisał:

Nie jesteś nienormalna.

znaczy ze JEST NORMALNA czy ze NIE JEST normalna smile

Ostatnio edytowany przez Desire1987 (2009-10-07 11:44:31)

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

#5 2009-10-07 13:23:39

Anemonne
Moderator

Ja jestem biseksualistką. I niestety wiem, że nie jest to tylko mój chwilowy kaprys. Niestety, bo nikomu nie życzę takiego rozdarcia i problemów z tym związanych... No, ale może nie każdy/-a biseksualista/-ka uważa swoją orientację za problem, nie wiem.
Jedno Ci mogę poradzić - nigdy nie próbuj jednocześnie z facetem i kobietą. Jeśli bardzo Cię ciągnie do kobiet i chciałabyś spróbować, by się przekonać, zerwij najpierw ze swoim facetem, tym bardziej że jak piszesz nie jesteś szczęśliwa w tym związku.

#6 2009-10-07 15:07:48

Yvette
100% Netkobieta

Myślę, że są dwa wyjaśnienia dla tego, co czujesz. Być może rzeczywiście jesteś biseksualna - orientacja seksualna obejmuje zainteresowanie zarówno fizyczne jak i emocjonalne daną płcią.
Natomiast może być tak, że to, co odbierasz jako gotowość wejścia w związek z kobietą jest odbiciem rozczarowania relacjami z mężczyznami. I zwyczajną chęcią, by odnaleźć w intymności między dwojgiem ludzi zrozumienie i bliskość.

Nie panikuj. Osoby biseksualne również mogą być szczęśliwe, jeśli zaakceptują swoją naturę smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

#7 2009-10-07 15:39:36

lumos
Dobry Duszek Forum

Desire1987 napisał:

znaczy ze JEST NORMALNA czy ze NIE JEST normalna smile

Jest w 100% normalną kobietą. Każda z nas jest często rozdartą.
Natury nie da się do końca oszukać.
Ja też jestem bi , choć ostatnio jakoś to ucichło we mnie.

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

#8 2009-10-07 16:17:47

impresja
100% Netkobieta

Mi się również wydaje, że wszystkie kobiety są troszkę bi... jedne mniej inne więcej. Wiadomo, że facet nie da Ci tego zrozumienia co kobieta, ale też kobieta nie da Ci wielu rzeczy które da Ci facet...
Jeśli chcesz się przekonać czy jesteś bi, to może spróbuj się z kimś związać, z jakąś dziewczyną i sama zobaczysz czy jest to tym, czego pragniesz/potrzebujesz.

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

#9 2009-10-10 14:25:14

schatz.211
Zaglądam tu coraz częściej

Jak pracowałam jako opiekunka do dzieci w Niemczech poznałam kilka dziewczyn z Polski i z Bułgarii ,.Miałam 18 lat jak wyjechałam , i chciałyśmy wszystkie spróbować jak to jest być bi... całowałam się z 2 polkami i z kumpelą z Bułgarii , z tą z Bułgarii pieściłyśmy się ale nie doszło do " stosunku ". Moja kumpela została lesbijką ,jest z dziewczyną już 5 lat i jest szczęśliwa. Z moją przyjaciółką z mojego miasta też się całowałam (ona też miała jakiś pociąg seksualny do kobiet) , i się nie wstydzimy tego nadal się przyjaźnimy i się śmiejemy z tego pocałunku , a nasi mężowie nas już razem do toalety nie puszczają he he he korzystaj z życia ...bo masz tylko jedno. Mam męża kocham go i w sumie już nie patrze na kobiety takim wzrokiem jak patrzyłam kiedyś...pozdrawiam

#10 2009-10-11 08:19:07

samotny aniol85
Powoli się zadomawiam

TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM ZE NIE TYLKO JA TAK MAM I ZE NIE JESTEM SZALONA HE HE;) POZDROWIONA DLA WAS DZIEWCZYNY smile

Dzień za dniem przemija;i przemija czas a z tym czasem ja i moje marzenia:
tak bardzo chciałabym być tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia, moje marzenia:
a więc idę z tym czasem a dookoła pustka a w tej pustce ja i moje marzenia.

#11 2009-10-11 12:16:04

koma5
Zbanowany

Mam swoją opinię na ten temat:
zwróćcie uwagę, że bycie "bi" stało sie niejako modą. Na "naszej klasie", w różnych fotoblogach pełno jest zdjęć całujących się, ściskających, obłapiających w różne miejsca dziewczyn. Może to wynikać z ogólnego upadku norm. Ta sfera zycia przestała być intymna, dziewczyny szaleją w poszukiwaniu chłopaków, "zaliczają ich", chcą być wyluzowane, nawet w taki sposób...

Potem to mija - jak każda moda.

Nawiasem mówiąc lubimy patrzeć na atrakcyjną kobietę, jaki ma dekolt, jak rusza tyłkiem - bo my po prostu lubimy ładne rzeczy.

Ostatnio edytowany przez koma5 (2009-10-11 12:17:55)

#12 2009-10-11 12:53:59

Anemonne
Moderator

Z tym że nie każdy biseksualista/-tka ulega modzie. Moim zdaniem taka moda miała wpływ na wypowiadającą się tu schatz.211, natomiast na samotny aniol85 - raczej nie.

Ale zgadzam się, że przyszła taka przerażająca i zarazem irytująca moda - swego czasu spora część z moich koleżanek trąbiła o tym że jest "bi" i to jest taaaakie fajne, albo po prostu publicznie się obmacywały i całowały, oczywiście ku ogólnej uciesze chłopców. We mnie osobiście budzi się żądza mordu jak coś takiego widzę...

#13 2009-10-11 13:16:44

koma5
Zbanowany

Oczywiście, że nie każdy "biseksualizm"jest modą - przyroda zna pojęcie biseksualizmu, zwłaszcza w świecie zwierząt.

#14 2009-10-13 17:59:42

agatka1202
Wkręcam się coraz bardziej

Moim zdaniem jest coś z tego że w każdej kobiecie jest coś z bi.Większość z nas 'luka' na piękną przechodzącą kobietę chociażby po to by się do niej porównać, pomyśleć że chciałoby się mieć takie nogi,czy taką figurę.Uważam że kobiety są piękniejsze od mężczyzn i kiedyś chciałam spróbować pocałunku z kobietą.

#15 2010-05-07 19:50:02

P&P
100% Netkobieta

A jak rozróżnić "prawdziwy" biseksualizm od takiego kaprysu, panującej mody i czego tam jeszcze? Bo niektórzy robią to dla lansu, a niektórzy nie udają. Zawsze mnie to zastanawiało. Jeśli taki "kaprys" trwa długo, intensywnie daje o sobie znać, to skąd wiemy, że to nie jest tylko etap dojrzewania i kształcenia swojej seksualności?

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#16 2010-05-07 20:38:35

Anemonne
Moderator

P&P - objawem "lansu" i poszukiwania w sobie na siłę jakiejś indywidualności jest to, że taka dziewczyna mówi, że mogłaby przespać się - generalnie "spróbować" jak to jest uprawiać seks z drugą dziewczyną, ale jak ją spytasz o związek, to już "nieee, nigdy w życiu". Prawdziwa biseksualistka jest w stanie stworzyć partnerski związek z kobietą i nie jest to dla niej tylko eksperyment seksualny.

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2010-05-07 20:39:56)

#17 2010-05-19 16:58:26

alienacja
Niewinne początki

przeczytałam sobie ten wątek i podobne...
Anemonne piszesz "Prawdziwa biseksualistka jest w stanie stworzyć partnerski związek z kobietą"...
Ja wiem,że jestem bi.Wiem, że nie potrafię stworzyć partnerskiego związku z mężczyzną- mam za sobą spore doświadczenie w tej kwestii, a przekonałam się o tym ostatecznie  będąc obecnie dwa lata po ślubie.
Sypiałam z kobietami.Nie raz i nie dwa.
Nie byłam w związku z żadną kobietą, z którą poszłam do łóżka.
Dlaczego?
Dlatego,że albo były lesbijkami i wiedząc o mojej orientacji, znikały jak najszybciej po,albo "lansowały się" na bi.Więc ja znikałam jak najszybciej.
Miałam na tyle seksu w moim życiu,że dość dawno przestał być priorytetem.Z tego powodu wyszłam za mąż.
Z rezygnacji.
Mam współlokatora, na którym z czasem przestanie mi zależeć nawet na tyle,żeby przejmować się nim jako człowiekiem.Wtedy zacznę go "zdradzać".Albo i nie.Powtórka z rozrywki.
Nigdy nie spotkałam kobiety gotowej zaryzykować, więc nie mam pojęcia czy jestem w stanie stworzyć "partnerski związek" z osobą własnej płci.

#18 2010-05-19 19:12:42

P&P
100% Netkobieta

Chaotyczne życie pełne najgorszych decyzji jakie mogłaś podjąć- małżeństwo z "rezygnacji" może oznaczać tylko to, że sama nie akceptujesz swojej orientacji. Trafiałaś po prostu na nieodpowiednie kobiety, które nie myślały o związkach. Ponadto mówisz, że jesteś bi, ale "nie potrafisz stworzyć partnerskiego związku z mężczyzną". Więc jak to jest?

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#19 2010-05-19 20:55:31

alienacja
Niewinne początki

zależy co oznacza dla kogoś "partnerski związek".
Dla mnie to dzielenie się przeżyciami, emocjami, odpowiedzialnością.Wszystkim co cieszy i co boli.
I wybacz,P&P, ale ja nie uważam, by moje życie było chaotyczne.Kiedy jest się singlem i idziesz z kimś do łóżka, to przynajmniej dla mnie, jest to świadoma decyzja obu stron.Poprzedzona rozmowami na ten i nie tylko ten temat, nazwę je staromodnie randkami.
A takie kontakty mogą, ale nie muszą, doprowadzić do związku.Albo zakochania, jeśli wolisz ten termin.
Jeśli chodzi o nieodpowiednie kobiety...Właśnie to napisałam, czyż nie? wink
Z rezygnacji...Masz rację, użyłam zbyt daleko idącego skrótu.
Zakochałam się w moim mężu.Po prostu doszłam do etapu,kiedy jakkolwiek się staram rozmawiać o emocjach napotykam na mur.Przecież wszystko jest w porządku.
Jestem pewna mojej orientacji seksualnej, ale seks to tylko element związku.
Miałam na myśli to, że nie wiem jak to jest być z kobietą, dzieląc z nią zarówno sferę intymną jak i rutynę życia.
Kocha się człowieka,nie swoją orientację.

#20 2010-05-20 22:25:15

Anemonne
Moderator

Dla mnie orientacja seksualna po prostu obejmuje zarówno sferę seksualną, jak i uczuciową.
Ja również jestem pewna swojej orientacji seksualnej (biseksualna) pomimo, że też nigdy nie tworzyłam pełnego związku partnerskiego z kobietą - ba, tworzyłam w ogóle w swoim życiu tylko jeden partnerski związek i nadal tworzę - z mężczyzną. Mam za sobą dwie bliskie relacje z kobietami - jedna w bardzo młodym wieku, "chodziłyśmy ze sobą", byłyśmy w sobie zakochane tak, jak mogą być zakochane dwie niedoświadczone nastolatki, ale była to relacja czysto uczuciowa ze względu na tenże młody wiek właśnie. Moja druga relacja była z mężatką, była fascynacja emocjonalna i był seks, ale jak wiadomo - o pełnym związku partnerskim nie było mowy, bo ona już w takim była (ja zresztą też, z czego nie jestem dziś dumna). Jednak jestem na tą chwilę pewna, że mogłabym się zakochać w kobiecie i żyć z nią, po prostu to wiem. Nie zmienia to faktu, że teraz jestem szczęśliwa z mężczyzną i z nim łączę swoją przyszłość.

Małżeństwo "z rozsądku" uważam jednak za duży błąd. Podobnie "uciekanie" od swojej orientacji - kiedyś tego próbowałam i skończyło się baaaardzo źle. Pewnego dnia chęć sprawdzenia (tego, jak by Ci było w związku z kobietą) może Cię doprowadzić do obsesji, zdrady, destruktywnych zachowań.

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2010-05-20 22:27:51)

#21 2010-05-21 10:11:57

Sasza
Przyjaciółka Forum

Kobiety są piękne, więc nic dziwnego, że stanowią inspirację i obiekt zainteresowania także dla innych kobiet... Ja czasem nawet obejrzę się za dziewczyną na ulicy, jeśli jest wyjątkowo ładna. Jestem w szczęśliwym związku od 8 lat, chociaż miewałam przygody i to także z dziewczynami:) Problem tkwi w tym, że kobietę najlepiej zrozumie druga kobieta... Czasem, gdy zawodzą nas mężczyźni, możemy potrzebować bliskości z kobietą... U mnie to było raczej na zasadzie wygłupów przy winie, w dobrym humorze, we wzajemnym zaufaniu... Ale jak tak teraz o tym myślę to może i to miało jakiś głębszy sens... smile
Biseksualność u kobiet jest raczej mało obrzydliwa i często seksowna;) Gorzej z mężczyznami, nie sądzicie?
A jak myślicie, czy biseksualność może prowadzić do całkowitej zmiany orientacji? Bo jeśli np jem rano płatki, a na drugi dzień jajecznice i wychodzi później na to, że jajecznicę lubię bardziej i lepiej się po niej czuję... to przecież przestaję wogóle jeść płatki...?
Może ktoś przeżył coś takiego? Bo ile razy się zdarza, że mężczyźni czy kobiety, nawet żyjące od lat w na pozór szczęśliwym małżeństwie... nagle okazują się być osobnikami o innej orientacji seksualnej... Chyba nie do końca to rozmiem:)

Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone...

#22 2010-05-21 10:33:48

Kobietka48
Netbabeczka

Desire1987 napisał:

moim zdaniem tak naprawde kazda kobieta jest w jakims stopniu Bi...

Juz na sama myśl,że jakaś kobieta chciała by mnie dotknąć bardziej niz po przyjacielsku,niedobrze mi sie robi i NAPAWA MNIE TO OBRZYDZENIEM. Na milion % nie jestem nawet w 0.00000001% bi.

#23 2010-05-21 10:38:07

Anemonne
Moderator

Moim zdaniem nie można "zmienić" orientacji - z nią się rodzisz i z nią umierasz. Można przestać jeść płatki, co wcale nie musi znaczyć, że lubi się tylko jajecznicę (dla przykładu: jestem biseksualna, ale związałam się na stałe z mężczyzną, przez co nie spotykam się z kobietami, ale to nie znaczy że przestały mnie w ogóle pociągać).

A co do osób, które po wielu latach okazują się być innej orientacji - to są raczej osoby, które przez większość życia ukrywały (niekiedy również przed samym sobą) swoją prawdziwą seksualność - właśnie brały "małżeństwa z rozsądku". Ewentualnie są to osoby biseksualne, które nigdy nie "sprawdziły" swojej orientacji - tzn. nigdy nie spróbowały relacji czy choćby seksu z tą samą płcią, w związku z czym po iluś latach małżeństwa po prostu im się "ulewa" i pragnienie spróbowania staje się zbyt silne.

#24 2010-07-11 19:53:06

chmurka30

Kobiety bi raczej nie patrzą na płeć,a tylko na człowieka.alienacja,gdybyś spotkała kobietę gotowa na zwiazek z Toba,czy ty byś miała też tyle odwagi?Czy wybrałabyś spokojne życie u boku mężczyzny którego nie kochasz?Ja byłam w długoletnim zwiazku z kobietą,nawet z nią mieszkałam i choć nadal pociagają mnie mężczyźni to już nie umiem sobie z nimi wyobrazić życia.Po prostu będąc z mężczyzna czuję,że tracę coś ważnego i niepowtarzalnego.

#25 2011-01-12 16:33:50

tatufan
Niewinne początki

Witam, chcialabym porozmawiac z kims ,, doswiadczonym,, o zwiazku z kobieta ? czy moze mi ktos pomoc? na gg lub na emaila? z gory dziekuje

#26 2011-02-04 19:22:35

Gabi73
Do zakochania jeden krok

Ja również jestem biseksualna.. Pociąga mnie ciało kobiece. Zbliżyłam się 2 razy z kobietą, ale nigdy to nie było coś poważniejszego. A chciałabym, zaangażować się w związek z tą samą płucią. Chociażby, z czystej ciekawości.

#27 2011-03-10 00:24:16

agunia1986
Niewinne początki

Witam zaciekawiło mnie twoje pytanie bo również miałam takie same zdarzenia ale-troszkę inna sytuacja zaraz ci o niej opowiem:)
Wiec sytuacja prawie identyczna ale ja mam rodzinę a wszystko zaczeło się gdy zmarło mi dziecko,alkohol i depresja miałam przyjaciółkę na dobre i złe wiec chciała mnie pocieszyć i robiłyśmy babskie pogaduchy  co jakiś czas przy winie a czasem wódce nie wiem jak to się stało ale pocałowałyśmy się kilka razy podniecające to było bardzo kręciło mnie to bardziej niż pocałunki z mężem którego kocham, i zawsze na pogaduchach tak było któregoś wieczoru nawet kąpałyśmy się w wannie było swietnie ale nigdy tak naprawde do niczego nie doszlo pocalunki dotykania sie owszem nic poza tym uczucie przerodzilo sie w milosc , i powiem ci wiecej do dziś dnia oniej mysle choc nasze drogi sie rozeszły 1,5 temu zaszlam w druga ciaze i tym razem skutecznie mam piekna corcie kocham męża ale i ja mysle o niej czesto wspominam ja wieczorami i moj problem jest wiekszy bardzo chce kogos poznac przyjacołkę koleżanke którą będzie wiedziała ze mam rodzinę ale i tak dla niej zrobiła bym wiele oprucz rozstania sie z meżęm kocham go i nie chciała tego psuć ale chciała bym mieć kogoś kto zrozumie mnie ale ma takie same upodobania niz ja kobieta jest wrażliwa jak napisałaś i popieram ale zapomniała bym o niej i zakochała się na nowo musiałam się przeprowadzić a ona została w Warszawie niestety (jakby  któraś z was byla w podobnej sytuacji i chciała się bliżej zapoznać piszcie na mejla tylko kobiety do 35 ja mam 25)

ps sorki za bledy szybko pisane i nie sprawdzone pozdrawiam buziaki

#28 2011-06-21 16:43:57

kingulaa
Niewinne początki

Ja tez jestem bi seksualna lecz niestety niedoświadczona.ardzo chcialabym sprobowac zwiazku z kobieta ale jakos nie poznalam jeszcze zadnej ktora moglaby się "nadawac".
Oczywiscie przyjaciele i chlopak wmawiaja mi ze to nie prawda ze jestem bi i ze oczywiscie to mi przejdzie.Co za bezsens.

#29 2011-06-24 12:12:00

nikaaa

skad ja to znam smile u mnie tak jest od 3 lat smile) chcialabym kogos poznac, ale gdzie ? kogos "normalnego" z kim mozna porozmawiac, normalnie porozmawiac, z kims kto po chwili nie pyta "co masz na sobie" albo jakies inne bzdury... jezeli chce ktos pogadac to zapraszam na emaila smile

"Każdy w którymś momencie życia musi dokonać wyboru, czy chce pozostać w zastanym świecie , który może być bezpieczny, ale narzuca pewne ograniczenia, czy też przeć do przodu, często przekraczając granice zdrowego rozsądku, ku własnemu miejscu, nieznanemu i niezbadanemu."

#30 2011-06-24 12:48:48

Anemonne
Moderator

nikaaa, jeśli chcesz to zajrzyj do nas tutaj: http://www.netkobiety.pl/t26139.html - rozkręcamy netkafejkę smile

#31 2011-06-24 15:19:48

Kolibre
Tajemnicza Lady

Ja mam jakieś prześwity w świadomości, też niby z kimś jestem, chcę czegoś innego, zdarza mi się patrzeć w inny sposób na kobiety, ale nie wiem czy do tego stopnia żeby móc nazwać się bi....kiedyś wydawało mi się to bardzo prawdopodobne, ale tez nie spotkałam żadnej kobiety na swojej drodze, która by mi uświadomiła czy jestem.

#32 2011-06-24 16:30:37

NiobeXXX
Przyjaciółka Forum

Jestem w 100% heteroseksulana i nawet nie umiem sobie wyobrazić seksu z inną kobietą (taką stworzyła mnie natura), ale nie o tym chce pisać...
Szczerze zazdroszcze biseksulalistom, bo bycie bi ma wiele plusów;
- doświadczenia seksulane i duchowe, bo inacze kocha sie i kocha z ....
- wieksza szansa na znalezienie partnera , bo nie ograniczasz sie do jednej płci
- jeśli denerwują Cie faceci (a ja wiem coś o tym ) kierujesz uwage na kobiety i na odwrót...

Mogłabym jeszcze wymieniać. Jestem hetero i singielką i ostatnio ( trwa to już kilka ładnych miesięcy) jestem potwornie wściekła na facetów i gdyby pociągały mnie kobiety nie byłabym taka załamana, wiec dziwczyno nie zamartwiaj sie tym, że jesteś bi a korzystaj z tego.

Ty możasz jeść lody waniliowe i czekoladowe jak tylko czekoladowe.

" Jeśli nie potrafisz mnie znieść kiedy jestem najgorsza to chol..r..nie  pewne , że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza" MM.

#33 2011-07-23 00:07:03

zuza1981
Niewinne początki

Witam wszystkich! Cieszę się że dotarłam na to forum. Czytam te róże wypowiedzi i widzę że dużo z nas ma ten sam problem. Ja jestem mężatką, mam 2,5 letniego syna, rodzina jest dla mnie najważniejsza ale od kilku lat czuję pociąg do kobiet. Czasem są to koleżanki a czasem nowo poznane osoby które sprawiają że mam "motyle w brzuchu". Tłumię to przez cały czas w sobie, pojawiają się sny a później fantazje z tymi osobami - lubię to ale czy jakby przyszło co do czego, to nie wiem czy też by to było takie fajne. Coraz bardziej do mnie dochodzi że mogę być biseksualna.  Czasem tak mnie to męczy że chciałabym spróbować i sprawdzić jak jest naprawdę, zbliżyć się do jakieś kobiety, zaprzyjaźnić, mieć kogoś kto zrozumie i będzie odskocznią od codzienności. Mój mąż ani rodzina  niczego się nie domyślają i nigdy im o tym nie powiem bo boję się że moje otoczenie tego nie zaakceptuje, więc pozostaje mi tylko tutaj napisać co mnie trapi.  Ufff... Aż mi lepiej że w końcu zebrałam się na odwagę i wydusiłam to z siebie  wink Pozdrawiam

#34 2011-07-23 08:25:14

Anemonne
Moderator

Witaj, zuza1981 smile To chyba najtrudniejsze, kiedy późno uświadamiamy sobie naszą naturę - kiedy już jest małżeństwo, dzieci. Ale tu na pewno znajdziesz osoby, które Cię zrozumieją smile Jeśli masz ochotę na luźne pogaduchy na ten temat, zapraszam Cię do tego wątku: http://www.netkobiety.pl/t26139.html

smile

#35 2011-08-31 19:01:27

Monika24CK
Niewinne początki

Witam wszystkie rozdarte kobiety.
Mnie zawsze coś pociągało w kobietach,myślałam że to nie normalne lub taka tam szczenięca ciekawość wiec dusiłam to w sobie i udawałam ze nic się nie dzieje.Od niedawna mam nowa przyjaciółkę,która od początku mnie ,,nęciła".Zaczełyśmy się kumplować i coraz szczerzej ze sobą gadać,poprzez kontakty damsko-męskie doszłyśmy do relacji miedzy kobietami.Wyszło na to że obie mamy chęć sprawdzić jak to jest z kobietą. Całkiem niedawno,bo 2 dni temu postanowiłyśmy właczyć  sobie film jak to robią dwie kobiety.Obie się nakręciłyśmy i zaczełyśmy się dotykać,doszło nawet do namiętnego pocałunku.Od tamtej pory wariuje ,mam ochotę na więcej,jestem o nią zazdrosna a jak jej nie ma to tęsknie.Do tej pory myślałam ze to tylko ciekawość jak to jest z kobieta,a tu nagle takie jazdy. Co to może oznaczć? jak mam  interpretować to co teraz czuję? Pomóżcie proszę. Pozdrawiam M.

#36 2012-07-25 23:17:14

Mamakuby
Niewinne początki

Hej dziewczyny:) Jestem mama 2 letniego synala, mialam wiele zwiazkow z mezczyznami..zaden byl nieudany...zazdroscilam facetom ze maja takie fajne dziewczyny-zawsze:) Nie poznałam nigdy tej jedynej...ale wiem ze szukam własnie kobiety:)  Szkam znajomosci, wiec prosze o kontakt zainteresowane kobietki:) Pozdrawiam:)

#37 2012-08-04 19:36:34

Maruno98
Zbanowany

mam ''mały" problem mam 14 lat i rok temu całowałam się z języczkiem z moją kumpelą i przez pewien czas byłyśmy ze sobą. Ale nasz związek się zakończył się i znalazłam chłopaka ,i ten wiązek się też zakończył. Od pewnego czasu czuję jakbym chciała mieć i dziewczynę i chłopaka. HELP.......

#38 2012-08-04 19:59:34

kilosz
Zbanowany

Desire1987 napisał:

moim zdaniem tak naprawde kazda kobieta jest w jakims stopniu Bi... mnie tez ciekawi i pociąga kobiece ciało i uwazam ze chyba nawet bardziej niz męskie.... ale mało która ma odwagę sie otwarcie do tego przyznać

Jak mówię to otwarcie jako facet do kobiet to zawsze otrzymuję zrypę:D  Mój pogląd:P Podpisuję się pod tym:P Nektar na moje serce, że jedna sprawiedliwa powiedziała to wprost już na wstępie:P

Ostatnio edytowany przez kilosz (2012-08-04 20:01:32)

Ostatnie tematy :

Stopka forum