nie wiem jak sobie poradzic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem jak sobie poradzic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: nie wiem jak sobie poradzic

2 lata ... oświadczyny ... wspólne plany ... nawet budowa wspólnego domu ... rodzice się poznali ... był wspaniały weekend ... środa powrót do domu ... bujam w obłokach ... piatek spadek z wysoka ... sms: "nie odbiore ... to juz koniec między nami" ....  na pytanie dlaczego ?? - odp. nie chce ci mowic przez telefon ... jak wróce porozmawiamy ... pytanie kiedy przyjeżdzasz w lipcu ... był maj ...

nie widziałam się z nim ...
ale wciąz wraca pytanie dlaczego ???

czuje się bardzo źle ...
brakuje mi juz teraz wszystkiego
sexu tez ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem jak sobie poradzic

Nie dziwie Ci sie, gdybyś chociaż wiedziała mogłąbys uznać sprawe za zamknieta, a próbowałąs sie z nim jakos kontaktować żeby przynajmniej powiedział Ci czemu Cie zostawił to tyle czasu zleciało głupi sms, gdybys wiedziała dlaczego Cię zostawił może byłoby  łatwiej. Według mnie najbardziej prawdopodobne jest to że znalazł kogos innego może stwierdził że jest innej orientacji nie wiem

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie wiem jak sobie poradzic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024