Urok miłosny - jak rzucic aby ukochana osoba wróciła Biała Magia - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-06-07 18:32:08

anitka77
Wróżka Bajuszka

Urok miłosny - jak rzucic aby ukochana osoba wróciła Biała Magia

Probowałyscie kiedys takich sposobów?
Jestem ciekawa czy takie uroki działają?

Zakupilam ostatnio ksiazke Marion Weinstein "Magia, ktora pomaga zyc" tytul przyciagnal moja uwage, poniewaz chcialm poczytac o czyms innym jak tylko psychologiczne poradniki. I natknelam sie tam na roznego rodzaju zaklecia, słowa mocy, czyli jak dziala przeksztalcenie samego siebie. I odkrylam cos takiego jak urok lub rytual milosny. Chociaz w ksiazce o nim bylo niewiele. Zaczelam szperac w internecie. Okazalo sie, ze sa znane "szeptuchy" ktore odczyniaja takie wlasnie uroki. Pewnie jest to niemoralne, czary-mary, itd. Ale skoro chodzimy do wrozek to moze i niektore z Was korzystaly z uslug takich okultystek?

Szperajac znalazlam taką oto afirmacje:

Rytual wieczorny z krwi by odzyskac ukochana osobe:

Niezbedne rzeczy:
2 czerwone świece
1 swieca pomocnicza w dowolnym kolorze
1 biala kartka lub material
Igła
Kadzidełko lub lampka zapachowa ( zapachy to jasmin, rozany)
Srodek dezynfekujacy

Wykonanie rytualu:
Wykonujesz magiczny krag. Zapalasz 2 swiece czerwone od swiecy pomocniczej i kadzidelko lub lampke.
Klekasz w magicznym kregu i skladasz rece jak do modlitwy. Prosisz sily nadprzyrodzone o pomoc.
"sily nadprzyrodzone prosze Was o pomoc i zwrot mojego ukochanego (x) podajemy imie ukochanej osoby
Teraz siadasz za stolem lub na podlodze i klujesz sie igla w dowolny palec lewej reki. Krwia wypisujesz na kartce wasze imiona i nazwiska i otaczasz je sercem.
Tak by znajdowaly sie w srodku. Dezynfekujesz rane i skladasz kartke.
Gasisz swiece i opuszczasz magiczny krag.
Tego dnia gdy na niebie pojawi sie pierwsza gwiazda, zakopujesz kartke w lesie lub w ogrodzie. Nigdy nikomu nie mow o tym rytuale. Od tego momenty Twoja ukochana osoba nie zazna spokoju dopoki znow nie zostaniecie polaczeni i bedziecie znowu w zwiazku.

No to na tyle mam tez inne smile))
Mam nadzieje ze mnie nie wywala z tego forum, ale czasmi fajnie jest sie oderwac od rzeczywistosci, ktora i tak jest zbyt na serio smile

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-07 18:53:33)

I'm sorry, we just can't be together. Your closet just isn't big enough...

#2 2011-06-07 20:19:41

Shanty
Przyjaciółka Forum

Re: Urok miłosny - jak rzucic aby ukochana osoba wróciła Biała Magia

ja absolutnie nie wierze w takie coś smile
moje dotychczasowe życie wyglądało tak,
ze z całych sil pękało mi serce, bo ja chciałam zmienić moj los w rooooznych sytuacjach życiowych i wierz mi,
GDYBY BYŁO TAK JAK SOBIE ŻYCZĘ, BYM SIĘ SAMA DAWNO ZNISZCZYŁA
bo
życie samo sie ułożyło tak, jak należy, a ja dziękuję, że tak wyszlo

poza tym wyobraz sobie, ze Twój eks był łajzą, chamem i zrobil Ci krzywde i nagle sobie taki urok robi i załózmy, że podziała. niemile, co?smile
pozdr

Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-06-07 20:21:55)

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#3 2011-06-07 20:23:47

Median
Przyjaciółka Forum

podejrzewam, ze gdyby moja rodzina zobaczyla mnie ze swiecami, kadzidelkami to popukaliby sie w glowy. Ja po chwili zaćmienia umyslu zrobilabym to samo wink

#4 2011-06-07 20:43:31

Kriss
100% Netkobieta

Obśmiejecie się ale u mnie w świętokrzyskim są jeszcze Szeptuchy albo inaczej Babki. Powiem tak - jak już nic nie pomaga na przykład na chorobę (u nas się mówi po wsiach "od choroby"), albo podejrzewasz że ktoś rzucił na Ciebie urok, albo że zmarły Cię odwiedza - i nie wiesz w jakim celu - wtedy oczywiście najpierw do kościoła pomodlić się, zapalić świeczkę "w intencji". A jak nie pomagają modlitwy - trzeba poszukać Babki.

Ta niania co przychodzila przez jakiś czas do mojego najstarszego syna - po czasie okazało się że ma takie "zdolności". Pamiętam że pierwsze co zrobiła jak szła z synem na pierwszy samodzielny spacer z wózkiem - przewiązała mu na sweterku czerwoną wstążkę. Pytam: po co? A ta - no jak to po co? Od złego oka (czyli od uroku). Zawsze jak się babki zachwycały urodą syna - szczególnie czarnymi wielgachnymi oczyskami z długimi rzęsami - to przytulała mu glowę do piersi i pluła niepostrzeżenie (naprawdę!) żeby odgonić złe uroki, bo jak ktoś tak chwali, to "złe" przyzywa.

Czasami jak usypiała małego - to wyciągała jakieś tam książki, różaniec który sobie przywiozła z Rzymu, poświęcony w Bazylice Św. Piotra i szeptała - pytam się kiedyś - co robi - a ona że sąsiadkę zaczął odwiedzać duch, przyszła do niej po poradę, więc ona się modli, szepcze swoje formułki (niekoniecznie już modlitewne) i ducha odgania.

Ponieważ była super fajną babką oprócz tych drobnych dziwactw, miala wspaniały kontakt z dzieciakiem - nie przeszkadzało mi to. Nawet parę razy o tym rozmawiałyśmy - nabrała do mnie zaufania i opowiadała z grubsza o duchach, złych oczach itp.
Ale o miłosnych zaklęciach nie mówiła - może akurat nie było popytu. smile

#5 2011-06-07 21:05:46

kasian833
Słodka Czarodziejka

gdyby takie czary naprawdę działały to każda z nas byłaby w szczęsliwym związku i to forum by nie istniało smile

Każdy ma gdzie swoja połówkę jabłka, ale nikt nie powiedział, że dane nam będzie sie odnaleźć i w jedno połączyć...

autor: ja smile

#6 2011-06-07 22:49:53

anitka77
Wróżka Bajuszka

hihihihi a moze te co nam odbily chlopow rzucaly na nich urok dlatego my jestesmy na tym forum? tongue

#7 2011-06-07 23:25:40

gazia
Przyjaciółka Forum

Hej Anito,myslę, że te co  rozpierniczyły   małżeństwa,to  nie działały urokami,lecz prostymi technikami manipulacyjnymi. Wpływaly na świadomośc i podświadomośc  dupka-delikwenta-kandydata na pięknisia.

Ostatnio edytowany przez gazia (2011-06-07 23:37:35)

#8 2011-06-07 23:33:59

czarnaa86
Netbabeczka

ja nie wierze w takie zaklękcia. Przecież nikogo nie można do niczego zmusić-tym bardziej czarami, które nie istnieją:)

siła jest kobietą...

#9 2011-06-07 23:52:20

anitka77
Wróżka Bajuszka

A ja wlasnie rozmawiam z dziewczyna na gg, ktora poddala swojego ex urokowi. Odczynila go pewna szeptucha, ktora sie zajmuje takimi rzeczami, dziewczyna opowiada niesamowite rzeczy.
Np. od czasu tego rytualu, widzi na okraglo kobiety w ciazy, cale masy kobiet w ciazy, nie mogla na poczatku spac, budzial sie codziennie o 2 w nocy itp. chlopak, zachowuje sie dziwnie, patrzy na nia (pracuja razem) jak by ja dopiero co poznal, tak jak sie patrzy na poczatku znajomosci, hahahaha ale czary mary:)

Z tego co sie dowiedzialam nalezy do szeptuchy wyslac w kopercie zdjecia bez retuszu tak aby bylo dobrze widac oczy, ona je wycina z tych zdjec, pukiel swoich wlosow, cos co nalezy do niego, co jest przesiakniete jego energia a najlepiej jakis kudelek cos z DNA, moze tez byc probka pisma. Prosbe na kartce napisana wlasnorecznie.
Szeptucha wykonuje rytual spętania dwoch osob. Poczas nowiu lub pelni, umawiacie sie i tego dnia musisz okadzic mieszkanie szałwią.
Po 5 dniach szeptucha stawia karty i mowi kiedy sie polaczycie. Czas oczekiwania do 3 miesiecy, chlopak przychodzi jak po sznurku:P

Zaraz wybije polnoc chyba dzis nie zasne:)

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-07 23:58:49)

#10 2011-06-08 06:10:43

gazia
Przyjaciółka Forum

Ja  mysle,że  takie uroki to tez manipulacja.  M ąz jest teraz jak marionetka w rekach tych co pcoiągają za sznurki jego życia.   Próbują mu wmówic to czy owo,tak  jak wmanewrowali mu te "słodką " IDIOTKę, dzidzię piernik, obrzydliwie głupią babe, udającą wyrocznię : alfę i omege w kazdej jego sprawie. . Nic na to nie poradze, że jej nie cierpie. Chociaż ona podejrzewam tylko jest tu aktorką na scenie zemsty na mnie. Ofiarą jest tu właściwie on, który teraz  cierpi niewyobrażalne męki - jak zakochany sztubak. Chociaż może te meki dzialą na niego jak adrenalina  , są mu byc moze mękami przyjemnymi,choc dostarczającymi cierpienia  i daja mu napęd do zycia....nie wiem  tylko przypuszczam..., ?   Własnie tym urojonym uczuciem,karmi sie on kazdego dnia , dlatego rodzina,którą załozył wraz ze mną  jawi mu sie jako przeszkoda. Rodzina czyli ja i nasz syn! A   jaki będzie finał tego- tylko Bóg wie.
Mam  ataki wśiekłości i żalu wobec męża .Ale jego psychika działa teraz jak psychika ćpuna,on jest naćpany tymi manipulacjami,urokami  podróbą uczucia- bo te uczucie jest wmanipulowane jemu, ,jak zwał tak zwał.  Pewnie. Ale wiem,że reżyserzy tego spektaklu maja frajde, że    ja cierpię, bo chodziło tu na pewno o zemste!

Jedno jest pewne, cokolwiek sie wydarzy, ja tu jestem tylko  obserwatorką, a ofiarą spektaklu jest raczej on....poniekąd na własne zyczenie,bo  pomimo, ze jest wmanewrowany w ten dziwny teatr, to wolną  wole przecież posiada....!

Tak rozważanie tej sytuacji daje mi siłe do zycia i pomału  "małymi kroczkami"  pozwala zrozumiec ; co tu jest grane....
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez gazia (2011-06-08 06:23:44)

#11 2011-06-08 08:34:52

narin82
Do zakochania jeden krok

chcialabym aby takie czary mary byly prawdą...wtedy mój mąż wrocil by do nas...tak bardzo tesknie ,dziewczynki też...to już 9 miesięcy..dla mnie wieczność...kazdy dzień bez niego jest dla mnie stracony.....

#12 2011-06-08 08:40:57

anitka77
Wróżka Bajuszka

Podobno wiara czyni cuda smile

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-08 08:43:27)

#13 2011-06-08 09:14:28

un hombre
Net-facet

Dziewczyny, nie potrzebujecie zadnych zaklec z wykorzystaniem swiec, jadu zmiji, skory ropuchy czy np oka owcy...

Waszymi zakleciami sa urok, usmiech, zalotne spojrzenie i inne bardziej przyziemne (a dzialajace na meska wyobraznie) atrybuty big_smile

Pamietajcie jednak, ze nie we wszystkich okolicznosciach i nie na wszystkich te zaklecia dzialaja, ale to i lepiej.

Zamiast faszerowac sie ksiazkami z "magia" proponuje zalozyc bardziej obcisla bluzke z wiekszym dekoltem (aby byl przewiew a nie duchota), przybrac rozbrajajacy usmiech na buzi i wyjsc na ulice czarowac smile

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

#14 2011-06-08 09:41:33

huanita
Netbabeczka

załóżmy, że takie czary istnieją i odpowiedzmy sobie na pytanie :czy chce żeby facet mnie kochał szczerze taka jaka jestem ,czy kochał pod wpływem rzuconego czaru???? ja wybieram to pierwsze ,według mnie nie ma czegoś takiego jak "miłość z zaklęcia"
ps i podpisuje się pod słowami UN HOMBRE smile

#15 2011-06-08 09:46:27

anitka77
Wróżka Bajuszka

Podlasie to ziemia przesycona magią.
Tu nadal jeszcze można zobaczyć chałupy kryte strzechą, błękitne lub żółte kopuły cerkiewek, przydrożne drewniane pochylone krzyże.
Często obok siebie stoją i te katolickie i te prawosławne – z dodatkową poprzeczką – jak przykład prawdziwego ekumenizmu.
Prawdziwym magicznym zakątkiem są tereny wokół Białowieży. Tu wciąż ludzie głęboką wiarę w Boga łączą z wiarą w nadprzyrodzone moce.

Kultywują cerkiewną liturgię i obrzędy ale równocześnie pielęgnują zabobony.
Kiedy nadchodzi burza w oknach pojawiają się palące świece, biją cerkiewne dzwony.
Staropanieństwu zapobiega się wieszając w rogach izby okruchy chleba poświęconego w cerkwi i zawiniętego w szmatkę.

Reumatyzm leczy się laniem wosku a na wszystkie choroby pomaga woda ze świętego źródła „kryniczki” znajdującego się w samym sercu Puszczy Białowieskiej.

Pewnie dlatego właśnie tutaj, na tych "dzikich" terenach do dziś zachowała się instytucja szeptuchy.
Są to stare kobiety zajmujące się „szeptaniem” czyli: odczynianiem uroków i leczeniem.

Dawniej często się mówiło również o tychże uroków rzucaniu. Ale obecnie chyba już się to nie zdarza albo ludzie o tym nie mówią.

Generalnie „szeptucha” leczy i to leczy bardzo skutecznie. Wiara w ich siłę jest bardzo rozpowszechniona w tym regionie.

Jedni nazywają ich umiejętności zabobonami i magią ale dla wielu nadal są ratunkiem w sprawach beznadziejnych.
Najbardziej znane są szeptuchy z Orli i Rutek.
Twierdzą, że swoją moc zawdzięczają Bogu, są tylko przekaźnikami uzdrawiającej energii z nieba.
Jeśli ktoś chce być uleczony musi się na tę energię otworzyć i uwierzyć.

Szeptucha przed rozpoczęciem właściwego rytuału oczyszcza pacjenta ze złych energii i szuka przyczyny dolegliwości.
Niezmiennie okazują się nimi – stres, nerwy, przepracowanie – czyli życie niezgodne z rytmem przyrody.

A jeśli zadziałały czyjeś złe myśli, słowa, czy uroki to szeptucha też to odkryje.

Sam rytuał „szeptania” przebiega różnie w zależności od choroby ale też i od umiejętności i mocy danej szeptuchy.
Popularne bardzo jest okadzanie dymem ze specjalnych ziół.
Często stosowane jest pocieranie kostek u nóg, aż pacjent poczuje mrowienie i ciepło w nogach. Potem przychodzi czas na zataczanie rękami chorego dużych kręgów - w ten sposób szeptucha strząsa złą energię.
Zabiegom tym cały czas towarzyszą szeptane po białorusku modlitwy.
Szeptuchy dają też często do domu chlebek, który trzeba żuć modląc się przez ileś tam wieczorów.

Niespokojne niemowlęta, które płaczą bez powodu, szeptuchy przekładają przez spódnicę lub kładą główką na progu domu przed drzwiami i robią nad nimi znak krzyża a następnie też spódnicą wymiatają złe moce.

Na problemy z zajściem w ciążę według szeptuch najlepsza jest kolorowa wstążka, którą kobieta najpierw dotyka Pisma Świętego podczas czytania Ewangelii i przewiązuje się tą wstążką w pasie. Pomaga !

Wszystko to pewnie śmieszy i dziwi - w XXI wieku ktoś w to jeszcze wierzy?
Ale coś w tym jest .
Szeptuchy to osoby głęboko wierzące, nie bogacą się na tym co robią.
Wciąż mają klientów i zeszyty zapisane podziękowaniami od uzdrowionych.

Jeśli wiedzą, że nie pomogą mówią otwarcie – musisz iść do lekarza, ja ci nie pomogę.
Zawsze podkreślają moc modlitwy i wiary.

Kościół i cerkiew udają , że nie wiedzą o ich istnieniu.

Oficjalnie duchowni nie mogą tego tolerować, ale jak wieść gminna niesie, do drzwi babci z Orli pukał i batiuszka i ksiądz.

Szeptuchy nie szkodzą , a jeśli komuś pomogły to chwała im za to.
I niech sobie będą jak najdłużej bo są niesamowitym elementem folkloru podlaskiego.

#16 2011-06-08 12:19:01

calusek988
Dobry Duszek Forum

JA WAM POWIEM , ZE WIERZE W TAKIEGO TYPU SPRAWY :
Moja tesciowa, kiedys jak byla mloda dziewczyna wyszla za maz, ale niestety, los ja tak skrzywdzil, ze maz zostawil ja z malym dzieckiem dla innej po kilku latach malzenstwa.
To, ze tesciowa to zwariowana kobietka, zaczela szukac czegos co moglo by sprawic, ze maz zostawil by tamta i wrocil do niej.
Od swojej kolezanki, dostala jedno takie zaklecie, o ktorym pisze autorka forum.
Nie napisze wam teraz dokladnie co ona tam wyprawiala, bo dosc dawno mi to opowiadala, ale rzucila klatwe na zwiazek bylego meza i jego kochanki.
Tamci rozeszli sie po kilku latach, tesciowa zeszla sie z mezem, ale niestety sama jest nieszczesliwa w tym zwiazku.
Wychodzilo by na to, ze dostala to co chciala, ale odwrocilo sie to przeciwko niej.

To tak w wielkim skrocie, niektorzy moga sie smiac z tego co tu opisalam, ale wierze w to, ze tak bylo i nie sadze, ze to po prostu tak musialo byc ...

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. (Jan Paweł II)
      Łukaszek 14.10.2010 , 2.570kg , 50cm smile
             MOJE SZCZĘŚCIE !!!

#17 2011-06-08 13:11:05

Zibit
Zbanowany

To chyba nie jest biała magia smile
Miłość ma sama przyjść a jak sie proboje na chama kogos rozkochac w sobie to to niej est milosc.To jest raczej zabronione..

Ostatnio edytowany przez Zibit (2011-06-08 13:11:57)

#18 2011-06-08 13:20:30

anitka77
Wróżka Bajuszka

Biała magia - praktyka posługiwania się mocą osobistą w połączeniu z mocą ziemi w celu spowodowania pożądanej zmiany. Magia ta jest pozytywnym, pełnym szeroko rozumianej miłości procesem zmieniania siebie i swojego świata.
Celem białej magii jest niesienie bezinteresownej pomocy innym a także samemu sobie poprzez wypowiadanie pewnych formułek i wykonywania wskazanych rytuałów!! Nie można nią zaszkodzić ani ściągnąć na siebie złego ducha, gdyż działają tu tylko i wyłącznie duchy dobre, albo siła twojego umysłu!

Wydaje mi sie, ze mozna to zinterpretowac tak, iz, jezeli nie jestescie sobie przeznaczeni to zadni Swięci nie pomogą i ta osoba nie wroci do Ciebie bo ma na tyle silną tarcze wokoł siebie, ze zadne czary-mary jej nie przebiją, natomiast sa takie przypadki gdy dwoje ludzi sie kocha i w pewnym momencie cos ( niie wiadomo co) rozbija związek, pojawiaja sie awantury, zdrady, kłótnie itd. i czasami nie wiemy dlaczego tak sie stalo, bo przeciez bylo, tak dobrze. W takich sytuacjach najczesciej jest to wplyw osob trzecich na osobę która łatwo ulega roznym wpływom. Czyli kolokwialnie mowiac ktos rzucil na nią/niego urok. Jesli rytuał nie przynosi skutku widac to nie jest to, jednak gdy poskutkuje widac tak miało byc:)

#19 2011-06-08 13:35:58

anetqueen
Cioteczka Dobra Rada

ja znowu niczym Fox Mulder powtarzam, ze istnieje niewiele rzeczy w ktore nie uwierze... a nie wierze wlasnie w magie smile ''ACCIO!' i tym podobne zaklecia nie istnieja. Bioterapeuci oczywiscie, tak samo jak zielarstwo, ksiezyc, okreslone miejsca mocy itp, niby brzmi magicznie ale magia nie jest. Parapsychologia jest dluga i szeroka, jedni maja wieksze zdolnosci inni mniejsze, jasnowidze, telepaci, hiromencja, Tarot... magiczne a jednak niemagiczne smile Kochane zejdzmy na Ziemie, nikt nikogo nie posiadzie za pomoca magii, no chyba ze jest to magia uczuc, umyslu a nie swieczek, platkow roz, krwi czy wody. Urok, klatwyi to dla mnie sila podswiadomosci i w to wierze bo jak czlowiek sie nakreci sobie wmowi to ciagle bedzie mial dolki pod nogami. Podstawa jest optymizm i do przodu. Jak bylam mloda czytalam wiele o bialej magii, o czarnej magii ale nikt nigdy nie udowodnil, ze cos takiego dziala badz nie dziala. Ot kwestia przypadku, co ma byc to bedzie, pomoc oczywiscie zawsze trzeba szczesciu ale raczej nie rytualami rodem z Harrego pOTTERA smile
tak samo jak woodoo - to tylko sila umyslu i odpowiednich chemicznych kompozycji podanych ''ofierze'wink
ja tez pochodze z podlasia, jest tam wiele miejsc mocy, sa stare zielarki, sporo osob ze zdolnosciami bioterapeutycznymi, ale to nie magia smile

#20 2011-06-08 13:42:51

majusia
Przyjaciółka Forum

Mysle, ze dorabiasz sobie ideologie...

Prawda jest taka, ze tymi dzialaniami moze sprawisz ze twoj ex do Ciebie wroci i byc moze zmarnuje Ci reszte zycia... i wcale nie bedziecie zyc dlugo i szczesliwie ( bo tego nie mozesz wykluczyc).

No chyba ze znasz dodatkowe czary ktore sprawia ze twoj partner stanie sie wspanialym, wartosciowym czlowiekiem, jak znasz to podziel sie z nami, please.

Pozdrawiam

#21 2011-06-08 13:45:39

Zibit
Zbanowany

Biala magia nie ma na celu manipulacji i zmieniania przeznaczenia...skoro milosc ci przeszla obok nosa to to albo nie milosc albo za slabo sie staralas... a tu nie ma potrzeby stosowania jakis bonusow.

#22 2011-06-08 14:11:04

cichy_i_zostawiony
net-facet

Ja uważam, że cała ta biała magia nie będzie żadną manipulacją. Czasami w naszym życiu przychodzą gorsze chwile. Niektórym w takich momentach tego typu rytuały mogą się przydać. Moim zdaniem one tak na prawdę nie mają wpływu na to co się dzieje w około, raczej wpływają na to jak my to postrzegamy. Kwestia wiary w skuteczność tego co zrobiliśmy. Jeżeli zacznie się dziać dobrze, według tego o co prosiliśmy, cieszymy się z tego i sami podchodzimy do tego inaczej, było źle, poprosiliśmy o poprawę i ona przyszła, wtedy sami jesteśmy bardziej zmotywowani do działania. W głowie wszystko zaczyna się układać pozytywnie. Czekamy z zaciekawieniem co będzie dalej. Mamy jakby taki motorek, który nas trochę napędza. Jeżeli osoby, które to stosują są samotne, nie żyją w ciągłym towarzystwie ludzi, to mogą takie rytuały okazać się pomocne. Ja osobiście nie wierzę w takie rytuały, gdyż uważam, że gdzieś tam na górze każdy ma zapisane co go spotka. Niektóre rzeczy należy przyjąć, że widocznie tak miało być i że zapisane mamy coś jeszcze wspanialszego. Zgadzam się z huanita. Gdyby takie czary były prawdziwe mimo wszystko wolałbym żeby wybranka mojego serca dokonała samodzielnego wyboru, czy jestem tym kogo szukała, niż miała być ze mną przez czary i oboje mielibyśmy być nieszczęśliwi z tego powodu. I podpisuję się pod wypowiedzią un hombre. Dodam, że tak na prawdę wszystko co jest potrzebne do oczarowania mężczyzny macie w sobie. Piękny wygląd, inteligentne umysły i kochające serca, tym musicie czarować. Jeżeli Wasz wybranek nie potrafił tego wszystkiego dostrzec, tzn że to po prostu nie był ten i jeśli istniałby sposób, by go na siłę zatrzymać to same nie byłybyście wtedy szczęśliwe.

#23 2011-06-08 14:39:35

Median
Przyjaciółka Forum

anitka77 napisał:

Szeptuchy nie szkodzą , a jeśli komuś pomogły to chwała im za to.
I niech sobie będą jak najdłużej bo są niesamowitym elementem folkloru podlaskiego.

Nie zaszkodza jesli powiedza - nie moge wiecej pomoc, prosze sie udac do lekarza.
Nie, nie zartuję. Wielu ludzi niedoinformowanych wierzy w taka Szeptuche zamiast isc do szpitala. Moze dzieki temu wydluzyliby swoj zywot. Tak wiec nie jestem przeciwna pod warunkiem, ze dochodzi do tych wszystkich obrzedow racjonalizm, ktory przeklada sie na medycyne "normalna", a nie tylko i wylacznie na ta naturalna.

Ostatnio edytowany przez Median (2011-06-08 14:40:36)

#24 2011-06-08 15:58:07

anitka77
Wróżka Bajuszka

Podczas odprawiania rytualu, oprocz roznych formułek, dodaje sie słowa "i niech tak sie stanie zgodnie z wolną wolą" czy to wolna wola "ofiary" czy to osoby rzucajacej urok. Czasami jesli ktos powatpiewa w normalna medycyne, lub jesli ona nie oddaje zamierzonego skutku. Osoba udajaca sie do szeptuchy ma wolna wole isc lub nie isc. Zastosowac lub nie. Nie powinno sie za to obwiniac szeptuche, kazdy ma swoj rozum i albo skorzysta albo nie.

Opowiem moja historie odnosnie mojej choroby.
3 lata temu wykryto u mnie nowotwor. Kazdy lekarz mowil cos innego, a to naświetlania, a to biopsje, a to chemioterapia.
Moj ojciec, ktory jest osobą bardzo stajaca na ziemi i absolutnie nie jest osoba ktora wierzy w zabobony i wrozbitow. Poszedl z moim zdjeciem do pewnego "szamana" w Canadzie. Poniewaz slyszal od znajomych ze kilku osobom pomogl w zwalczeniu nowotworu, tacy pacjeci, ktorym dawano max 3 miesiace zycia. Mysle ze kazdy rodzic w takiej sytuacji decyduje sie na rozne rzeczy nie wykluczajac oczywiscie zdrowego rozsadku. Otoz "szaman" wzial moje zdjecie tez "bez retuszu" i przylozyl do swojego ciala. Ja w tym czasie bylam z mama w przychodni i czekalam na kolejna wizyte u lekarza. Pamietam jak oblał mnie zimny pot i zrobilo mi sie strasznie duszno, nie moglam wstac z krzesla. Mama sie przerazila zbiegly sie pielegniarki i nic mi nie bylo tetno i cisnienie ok. Za chwile poczulam sie lepiej, wstalam, i wszystko wrocilo do normy.
Szaman powiedzial ojcu zeby nie brac chemii ani naswietlen, guz wyciąć i zrobic biopsje po wycięciu guza nie przed. Ze guz nie jest zlosliwy
Czesto nakuwanie guza powoduje ze to co sie w nim znajduje "opryskuje" pobliskie komorki.
Udalam sie do poradni Alfa w Warszawie do lekarzy specjalistow. Pan doktor wykonujac usg stwierdzil ze guz jest zlosliwy szybko rosnie, wrecz w oka mgnieniu, natychmiast kazal mi przyjsc do niego prywatnie i za 20,000PLN wsadzi mnie na oddzial onkologii na ursynowie poza kolejką. Bo nie ma na co czekac!
Nie powiem, poczulam ze umieram i wracajac do domu myslalam jak mam sie pozegnac z rodziną, ze tyle mialo byc jeszcze przede mna. To co zrobil ten lekarz bylo 1000 razy gorsze od szeptuch, ktore chociaz nie odbieraja nadziei.
Trafilam pozniej do profesora otolaryngologa i w szpitalu na czerniakowskiej wycieto mi guza, zrobili biopsje po usunieciu na moja prosbe. Bo skoro nadawal sie do wyciecia to po co go nakuwac? to tez sa slowa profesora
Guz nie byl zlosliwy, chodze na usg co pol roku bo tak trzeba, ale gdybym posluchala sie tego konowala, mialabym chemie i naswietlania, ktore wykonczylyby reszte zdrowego organizmu i oczywiscie miejsce bez kolejki za jedyne 20,000PLN dla osoby bardzo potrzebującej, bo rozumiem ze ktos kto naprawde ma ciezki przypadek i nie stac go na to aby tyle zaplacic czekal by az ja wyjde ehh.

#25 2011-06-08 16:51:10

bahagia
Niewinne początki

Nawet, gdyby ta cała magia miała jakąś moc, to i tak bym z niej nie skorzystała. Po co mi mężczyzna, który wcześniej miał mnie gdzieś? Tylko po to, aby ze mną był, ponieważ przyzwyczaiłam się do jego ładnej buźki, charakteru, i czegoś tam jeszcze? Za żadnym facetem nie zamierzam latać, jeśli nie ten, to inny. Proste. Z łatwością, możemy skraść serce mężczyźnie. Wystarczy, że przestaniemy parodiować, i fochać się o byle co, jak puste dziewczę, które sądzi, że jest niezastąpione.

On na zawsze pozostanie w niej, a ona w nim...   

#26 2011-06-08 17:29:09

Median
Przyjaciółka Forum

anitka77 napisał:

Podczas odprawiania rytualu, oprocz roznych formułek, dodaje sie słowa "i niech tak sie stanie zgodnie z wolną wolą" czy to wolna wola "ofiary" czy to osoby rzucajacej urok. Czasami jesli ktos powatpiewa w normalna medycyne, lub jesli ona nie oddaje zamierzonego skutku. Osoba udajaca sie do szeptuchy ma wolna wole isc lub nie isc. Zastosowac lub nie. Nie powinno sie za to obwiniac szeptuche, kazdy ma swoj rozum i albo skorzysta albo nie.

3 lata temu wykryto u mnie nowotwor. Kazdy lekarz mowil cos innego, a to naświetlania, a to biopsje, a to chemioterapia.
Moj ojciec, ktory jest osobą bardzo stajaca na ziemi i absolutnie nie jest osoba ktora wierzy w zabobony i wrozbitow. Poszedl z moim zdjeciem do pewnego "szamana" w Canadzie. Poniewaz slyszal od znajomych ze kilku osobom pomogl w zwalczeniu nowotworu, tacy pacjeci, ktorym dawano max 3 miesiace zycia. Mysle ze kazdy rodzic w takiej sytuacji decyduje sie na rozne rzeczy nie wykluczajac oczywiscie zdrowego rozsadku. Otoz "szaman" wzial moje zdjecie tez "bez retuszu" i przylozyl do swojego ciala. Ja w tym czasie bylam z mama w przychodni i czekalam na kolejna wizyte u lekarza. Pamietam jak oblał mnie zimny pot i zrobilo mi sie strasznie duszno, nie moglam wstac z krzesla. Mama sie przerazila zbiegly sie pielegniarki i nic mi nie bylo tetno i cisnienie ok. Za chwile poczulam sie lepiej, wstalam, i wszystko wrocilo do normy.
Szaman powiedzial ojcu zeby nie brac chemii ani naswietlen, guz wyciąć i zrobic biopsje po wycięciu guza nie przed. Ze guz nie jest zlosliwy
Czesto nakuwanie guza powoduje ze to co sie w nim znajduje "opryskuje" pobliskie komorki.
Udalam sie do poradni Alfa w Warszawie do lekarzy specjalistow. Pan doktor wykonujac usg stwierdzil ze guz jest zlosliwy szybko rosnie, wrecz w oka mgnieniu, natychmiast kazal mi przyjsc do niego prywatnie i za 20,000PLN wsadzi mnie na oddzial onkologii na ursynowie poza kolejką. Bo nie ma na co czekac!
Nie powiem, poczulam ze umieram i wracajac do domu myslalam jak mam sie pozegnac z rodziną, ze tyle mialo byc jeszcze przede mna. To co zrobil ten lekarz bylo 1000 razy gorsze od szeptuch, ktore chociaz nie odbieraja nadziei.
Trafilam pozniej do profesora otolaryngologa i w szpitalu na czerniakowskiej wycieto mi guza, zrobili biopsje po usunieciu na moja prosbe. Bo skoro nadawal sie do wyciecia to po co go nakuwac? to tez sa slowa profesora
Guz nie byl zlosliwy, chodze na usg co pol roku bo tak trzeba, ale gdybym posluchala sie tego konowala, mialabym chemie i naswietlania, ktore wykonczylyby reszte zdrowego organizmu i oczywiscie miejsce bez kolejki za jedyne 20,000PLN dla osoby bardzo potrzebującej, bo rozumiem ze ktos kto naprawde ma ciezki przypadek i nie stac go na to aby tyle zaplacic czekal by az ja wyjde ehh.

Odwracasz moja wypowiedz. Napisalam, ze jesli Szeptucha nie moze pomoc powinna zasugerowac wizyte u lekarza. Inna sytuacja jest wtedy, gdy ktos trafia wykorzystujac potencjalna Szeptuche jako ostatnia deske ratunku, a inna gdy ktos chodzi tylko do Szeptuchy. Niestety nie wszyscy sa tak wyksztalceni, nie wszyscy maja dostep do mediow, nie wszyscy wierza w profilaktyke i wlasnie takim ludziom Szeptucha powinna zasugerowac medycyne konwencjonalna jesli widzi, ze jej czary nie przynosza efektow.

Inna sprawa - gdyby czary byly az tak oczywiste, jak w przypadku, o ktorym wspomnialas to...to czemu tyle ludzi umiera??? Wg Twojej teorii wszyscy powinni byc zdrowi, zadowoleni z zycia, zakochani, bogaci itp Za malo Szdeptuch czy ich moce sa za slabe skoro tak wielu ludzi umiera?
Nie jestem przeciwna zabobonom - wolna wola. Ale logiczne myslenie tez jest wskazane.

#27 2011-06-08 17:40:36

anitka77
Wróżka Bajuszka

Silne zaklecie milosne smile

MUNUS SIGSIGGA AG BARA YE
INNIN AGGISH XASHXUR GISSHNU URMA AHAZIGA BARA YE
ZIGASHUBBA NA AGSISHAMAZIGA
NAMAZA YE INNIN DURRE ESH AKKI
UGU AGBA ANDAGUB!

Trzeba to przepisać na kartkę papieru, położyć na jabłku, odczekać jakiś czas...
Potem jabłko dać ukochanemu, nie muszę chyba przypominać że ÓW wybraniec powinien zjeść owoc...
Soki z jabłka sprawią że się zakocha w osobie, która ofiarowała jabłuszko...
Ponoć to najsilniejsze zaklęcie

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-08 17:43:37)

#28 2011-06-08 17:47:59

insatiable
Słodka Czarodziejka

A ja słyszałam o tym, że aby chłopak zakochał się w nas należy mu wsypać pyłek z własnego paznokcia do napoju.
Było też coś o tym, żeby w nocy pójść nad jezioro i zabrać ze sobą płatki róży, wejść do wody i odwrócić się w stronę, gdzie mieszka chłopak np. południowy-wschód lecz nie pamiętam co jeszcze trzeba było uczynić, z resztą zawsze można samemu dopowiedzieć własne zaklęcie w tej wodzie i rzucić płatki róż.
Pozdrawiam!

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."

#29 2011-06-08 18:00:13

Zibit
Zbanowany

haha ale pierdoły.. i co anika myslisz ze jestes aniolem?
Co najwyzej cos da wierzenie w to a nie sam czar niby ,,bialej magi,,.
Ale to sie nazywa prawo przyciagania,kodowanie swojej podswiadomosci ze sie uda.
To dziala na zasadzie ze podobne przyciaga podobne.. czyli myslisz ze znajdziesz to znajdziesz ;]

Ostatnio edytowany przez Zibit (2011-06-08 18:02:49)

#30 2011-06-08 18:00:58

anitka77
Wróżka Bajuszka

Median napisał:

anitka77 napisał:

Odwracasz moja wypowiedz. Napisalam, ze jesli Szeptucha nie moze pomoc powinna zasugerowac wizyte u lekarza. Inna sytuacja jest wtedy, gdy ktos trafia wykorzystujac potencjalna Szeptuche jako ostatnia deske ratunku, a inna gdy ktos chodzi tylko do Szeptuchy. Niestety nie wszyscy sa tak wyksztalceni, nie wszyscy maja dostep do mediow, nie wszyscy wierza w profilaktyke i wlasnie takim ludziom Szeptucha powinna zasugerowac medycyne konwencjonalna jesli widzi, ze jej czary nie przynosza efektow.

Inna sprawa - gdyby czary byly az tak oczywiste, jak w przypadku, o ktorym wspomnialas to...to czemu tyle ludzi umiera??? Wg Twojej teorii wszyscy powinni byc zdrowi, zadowoleni z zycia, zakochani, bogaci itp Za malo Szdeptuch czy ich moce sa za slabe skoro tak wielu ludzi umiera?
Nie jestem przeciwna zabobonom - wolna wola. Ale logiczne myslenie tez jest wskazane.

Kochanie, nie uwazam wcale tak jak napisalas ze wszyscy powinni byc zdrowi, bogaci itd ale zycze tego Wszystkim z calego serca Tobie rowniez smile

Ostatnio edytowany przez anitka77 (2011-06-08 18:06:23)

#31 2011-06-08 18:25:05

anitka77
Wróżka Bajuszka

Oto zaklęcie jak rozkochac lub obrzydzic sobie ukochana osobę
Potrzebne ci będą:
1.Kartka w jego ulubionym kolorze
2.Płatki róży
3.Biała koperta
4.Kościół
5.Dzień po pełni księżyca
6. Tajemnica o kogo chodzi

Oto przepis:

Na kartce w jego ulubionym kolorze napisz co do niego czujesz a z drugiej strony narysuj serce i wpisz jego imię (nie musi to być uczucie miłosne może to być też obrzydzenie do kogoś). Później wsadź to do białej koperty i wsadź tam też świeże płatki róży. Później pójdź z tą kopertą do kościoła ale UWAGA!!!! MUSI TO BYĆ DZIEŃ PO PEŁNI KSIĘŻYCA. Najważniejsze tu jest że jak napiszesz już to imię to żeby nikt nie wiedział jakie imie tam napisałaś!!!

#32 2011-06-08 18:58:53

Gladys
Przyjaciółka Forum

warto spróbować:D

#33 2011-06-08 19:16:33

anitka77
Wróżka Bajuszka

Rytual Wicca

Wicca odnosi się ostrożnie do magii miłosnej, ponieważ głęboko szanuje wolną wolę drugiego człowieka. Zwykle poleca się, żeby nie dokonywać rytuału miłosnego w odniesieniu do określonej osoby, lecz prosić o miłość otwierając się na nią w odniesieniu do wszystkich. Mimo to trzeba otwarcie powiedzieć, że większość wiedźm nie potrafi się oprzeć wypróbowaniu choć raz magii miłosnej w ten sposób, więc i tego rodzaju zaklęć nie może tu zabraknąć.

Napój miłosny:

v Dwie szklanki czerwonego wina

v 9 liści bazylii

v 9 płatków czerwonej róży

v 9 goździków

v 9 nasion jabłka

v 9 kropli aromatu waniliowego

v 9 kropli soku z winogron

v 9 kropli soku z jabłek

v 1 korzeń żeń-szenia pocięty na 9 równych części

O dziewiątej godzinie dziewiątego dnia dziewiątego miesiąca przy świetle dziewięciu różowych świec

Zmieszaj składniki w kociołku. Zamieszaj dziewięć razy drewnianą łyżką, za każdym razem recytując zaklęcie:

Niechaj ten, kto ze mną wypije ten napój, okaże mi miłość,
poprzez moc Inanny, Astarte, Hathor, Neftis, Afrodyty, Venus, Freji i Arianrhod.”

Postaw kociołek na ogniu i doprowadź do wrzenia, a potem zmniejsz ogień i pozwól mu gotować się przez dziewięć minut. Przecedź przez kawałek materiału do czystej butelki i trzymaj w lodówce, dopóki nie podasz tego wina temu, którego serce chcesz zdobyć. Niech nikt inny nie dotknie tego napoju ani nie zobaczy go, bo jego moc jest olbrzymia i długotrwała. Dlatego też nie należy stosować go nie będąc pewnym, że czynimy to wobec właściwej osoby.

#34 2011-06-08 23:30:51

snoopy
Na razie czysta sympatia

"Teraz siadasz za stolem lub na podlodze i klujesz sie igla w dowolny palec lewej reki. Krwia wypisujesz na kartce wasze imiona i nazwiska i otaczasz je sercem.
Tak by znajdowaly sie w srodku. Dezynfekujesz rane i skladasz kartke."

Troche duzo krwi na to pojdzie ;-)

#35 2011-06-08 23:50:43

Zibit
Zbanowany

Ta wyczarujcie sobie drugie polowki.. a najlepiej od razu wladze nad calym wszechswiatem.

#36 2011-06-09 00:11:05

anitka77
Wróżka Bajuszka

A takie oto SPA z checia sobie zafunduje, a co!smile

Rytuał kobiecosci:

Może go zastosować każda z pań (dziewczyn  ) 

Rytuał należy wykonać wieczorem, najlepiej przy pełni Księżyca. Oprócz ciszy, spokoju i wygodnego miejsca do leżenia potrzebujesz:
- tyle róż, ile masz lat (powinny być w kolorze białym lub jasnoczerwonym);
- białą delikatną suknię (z muślinu, koronki, jedwabiu);
- olejek różany;
- kadzidełko różane;
- 2 małe świece (zieloną i biała).

Jak to wykonać?

Nałóż suknię na nagie ciało. Róże włóż do wazonu. Zapal zieloną świecę i połóż się wygodnie, pozwól myślom swobodnie przepływać. Spróbuj sobie wyobrazić swoje przodkinie – tak, żebyś poczuła wieź z nimi. Myśl o tym jak żyły, kochały, …

Jak świeca się dopali zapal kadzidło, zdejmij suknię i natrzyj olejkiem skronie, wgłębienie między piersiami, nadgarstki, pępek i wzgórek łonowy.

Zapal białą świecę. Weź pierwszą różę, zerwij jej płatki i wypowiedz słowa:

„Twoje piękno moim pięknem,
Twoja moc jest mocą moją,
Dzięki tobie, różo, spotkam siebie,
Jakiej jeszcze nie znałam.
Niech tak się stanie”.

Powtórz to z każdą następną różą, a oderwane płatki róż rozrzuć po łóżku i nago się na nim połóż. Pozwól teraz obudzić się Twojej wewnętrznej kobiecie. Poproś, aby nigdy Cię nie opuszczała. Pamiętaj jednak, że musisz o nią dbać, robiąc coś czasem z myślą tylko o sobie, aby cały rytuał nie poszedł na marne.

Możesz całą noc spędzić w tym łóżku. Na koniec pozbieraj płatki i zakop je w ziemi. Podobnie resztki świec.

Rytuał ten powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku, przy poważniejszych problemach zaleca się powtórzenie go przez 3 kolejne pełnie.

#37 2011-06-09 00:18:27

anitka77
Wróżka Bajuszka

Kochani Panowie, dla Was tez cos jest:)

specjalny rytual dla męzczyzn aby rozkochac w sobie kobiete:

Krew nietoperza:

Napisz gęsim piórem imię wybranki krwią nietoperza na pergaminie. Połóż na ołtarzu tak, aby odprawiano
przy nim kilka mszy, zabierz i wymów przy nim zaklęcie: "strangelle personite", a
panna ulegnie Twoim czarom.

dajcie znać jak wam wyjdzie wink

#38 2011-06-09 00:35:40

marooda
O krok od uzależnienia

No to teraz coś z gatunku "tylko dla hardkorów" wink

Nie od dziś wiadomo też, że dawniej pannom...
(co wrażliwszych proszę, o zaprzestanie czytania;])
które chciały rozkochać w sobie młodzieńca, radzono poczęstować oblubieńca potrawą z domieszką własnej krwi. Krew miała być to nie bylejaka, bo ekhm.. ta "kobieca" ;] Autentyczny rytułał staropolski, z tym że cóż..no dosyć fuj i fe :] No ale ma to niby jakieś uzasadnienie, wiadomo - krew wiązana jest w wielu kulturach z duchowością, toteż ponoć wiąże na zawsze. Stąd braterstwa krwi i tym podobne.

Moje koleżanki praktykowały też wpatrywanie się w zdjęcia ukochanych przy palącej się świecy, o pełni księżyca. Skutki oczywiście były różne : raz wielka miłość, raz spalone włosy ;-)

Stopka forum