jak to jest z tymi rozstaniami??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak to jest z tymi rozstaniami???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: jak to jest z tymi rozstaniami???

jak to jest...?czy naprawde razem z rozstaniem kończy się miłość?...znika sentyment?....zapada sie na amnezje...i o tej  drugiej osobie można tak łatwo zapomnieć?....można ją wykreślić ze swojego życia?....znika zainteresowanie tą drugą osobą? ; ....co robi...jak się czuje...co myśli...co przeżywa?........czy można w jednej chwili postanowić że już nam przestaje zależeć?...zostawić wszystko ot tak bez walki bo słowo'' żegnaj '' już padło??????...chciala bym poznać wasze opinie na ten temat drogie Netkobiety...co w ogóle sadzicie na ten temat,jakie są wasze spostrzeżenia, lub może znacie odpowiedzi na zadane pytania z autopsji,własnego doświadczenia...z góry dziękuje!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak to jest z tymi rozstaniami???

z mojego doswiadczenia wynika, ze milosc nie konczy sie rowno z rozstaniem. czasami troche wczesniej, czesto dopiero po jakims czasie. 'odkochiwanie sie' to raczej proces a nie krotka chwila. sentyment u mnie nie zniknal do zadnego z moich bylych, nadal ich milo wpsominam, nadal jestem ciakawa, co u nich. moze to dlatego, ze nigdy nie rozstawalam sie w klotni?
najlepiej nie utrzymywac kontaktu z bylymi facetami, wtedy jest latwiej wymazac ich ze swojego serca.

3

Odp: jak to jest z tymi rozstaniami???
Mishia napisał/a:

o tej  drugiej osobie można tak łatwo zapomnieć?....można ją wykreślić ze swojego życia?....znika zainteresowanie tą drugą osobą?

Mishia, to o co pytasz w poście zależy od wielu wielu czynników- jakie kto miał do związku podejście, jaką jest osobą, jaki posiada system wartości, w jakich okolicznościach doszło do rozstania, czy jedna z osób związku w jakiś sposób nadużyła zaufania i naruszyła godność drugiej osoby.
Ale odpowiadając najbardziej wprost na to o co pytasz uważam, że można. Da się kogoś z życia wykreślić i się nim nie interesować.

4

Odp: jak to jest z tymi rozstaniami???

Moim zdaniem to zależy od powodu rozstania, jeżeli jest nim brak miłości którejkolwiek ze stron to na pewno ta osoba, która już nie kocha może szybko zapomnieć i wymazać ta drugą ze swojego życia
A gdy powód jest inny i osoby rozstające się nadal się kochają a uczucie wciąż płonie, pomimo tego rozstania to zapomnieć, nie utrzymywać kontaktu, wymazać kogoś z pamięci jest bardzo trudno, oczywiście to zależy od siły uczucia, którym się darzyło daną osobę.
Uważam, że to jest bardzo indywidualna sprawa i nie da się w kwestii uczuć nic uogólniać.

5 Ostatnio edytowany przez Mishia (2011-05-08 22:01:00)

Odp: jak to jest z tymi rozstaniami???

może troche uściśle...chodzi mi o rozstanie dwóch kochających się ludzi..ktorzy wiedzą co może sprawić uśmiech na ustach swojej/swojego ukochanego,a co może ich zaboleć,..gdy maja wspólne plany,chcą dziecka...itd, a powodem rozstania jest jakieś wielkie nieporozumienie,spowodowane brakiem sił/ chęci/ na rowiązanie problemu ,lub zmęczeniem,znużeniem,może jedna ze ston poczula że się mu już nie ufa...moze poczuła że ta druga osoba nie jest w stanie wytrwać w tym związku ,ale nie wchodzi tu w gre zdrada....i w tym kontekście stawiam moje pytania.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak to jest z tymi rozstaniami???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024