Najlepszy fryzjer w Warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Najlepszy fryzjer w Warszawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Najlepszy fryzjer w Warszawie

Witam, zbliża się wiosna a razem z nią potrzeba odnowy szafy, kosmetykow i swojej fryzurki smile
Ja już jestem po... i niestety fryzura zamiast dodać mi pewności siebie wręcz mnie oszpeciła!
W zwiazku z tym zakładam wątek o waszych dramatycznych przeżyciach u fryzjera, podczas cięcia naszych włosów.

Zemsta!!!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepszy fryzjer w Warszawie

Mogę być pierwsza smile Gorąco nie polecam usług w Złotych Tarasach(jedyny fryzjer w całych złotych tarasach). Ostatnio byłam na podcięciu grzywki ( ze zdjęciem) grzywka bardzo prosta, a niestety nie tak bardzo prosta dla fryzjerki... a Teraz rano budzę się z 2 cm grzywką, ktorą cięzko spiąć! KOSZMAR!

Ja chyba nie miałam takich traumatycznych wspomnień, kiedyś tylko w jakimś małym osiedlowym saloniku na Bemowie zrobili mi na głowie straszną masakrę ale poniekąd na moje życzenie. Natomiast z ręką na sercu polecić mogę fryzjerki ze spa cece na świętokrzyskiej, zawsze wychodzę zadowolona.

Reklama

4

Ja chodzę do Salonu Expression Hair&Beauty, znajdującego się na Łuckiej. Bardzo sobie chwalę tamtejsze zabiegi kosmetyczne. Fryzjerki zawsze potrafią mi coś doradzić, dlatego sukcesywnie co kilka miesięcy zmieniam fryzurę i zawsze wyglądam szałowo wink Z tego co wiem, to wszyscy klienci zawsze są zadowoleni, dlatego, jakbym miała coś polecić to właśnie tam wink

5

Polecam OK STUDIO na ul jagielonskiej 3
mistrzunio to Łukasz Orędowicz, człowiek miód na kobiece rozterki w włosami, prawdziwy profesjonalista, indywidualnie i z wielkim zaangazowaniem podchodzi do klienta ja jestem zachwycona klimatem jaki w salonie panuje, spokojnie wszySTKO umie wylumaczyc komus kto sie nie zna, przy tym pracuje na bardzo dobrych materiałach, co najważniejsze farby są bez ppd nie wiem czy sie orientujecie ale nie zawieraja substancji rakotwórczej i nie smierdza co dla mnie jest bardzo wazne w dzisiejszych czasach. Za każdym razem wychodze zadowolona!. DZIEWCZYNY PAMIETAJCIE JAKOŚĆ!!!
nie ma sensu wydawac pieniedzy na fryzjerów którzy i tak nic nie zrobia nam na glowie, lepiej zaplacic raz i miec spokoj na jakis czas i byc zadowolona
POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Reklama

Polecam salon przy Al.Jerozolimskich 53 -  J&T Jaga Hupało. Pracuje tam p.ASIA,jest fachowcem doskonałym w doborze fryzury i koloru włosów. Jest drogo, ale warto!

7

Chciałabym trochę ożywić temat smile Planuję przefarbować się z mojego naturalnego koloru (szatynka) na blond. Zmiana może być dość drastyczna, dlatego zależy mi na naprawdę dobrym fryzjerze, który nie zrobi mi na głowie jakiejś masakry. Czy możecie kobietki polecić kogoś godnego zaufania?

8

Ja się strzygę i farbuję "U fryzjerów" na Sapieżyńskiej. Kiedyś sama się farbowałam, ale w końcu zrobiłam taką masakrę, że szkoda gadać tongue Włosy miałam czarne, a tam zrobili mi super dekoloryzację - teraz mam jasny brąz i takie refleksy i ślicznie wygląda. No i cięcie fajne, same się włoski układają.

9

Tylko Vova Gnatyshyn na Ursynowie, najlepszy fryzjer na jakiego trafiłam, rewelacja! Kreatywny, kontaktowy, słucha klientek ale też proponuje najlepsze rozwiązania, efekt zawsze rewelacyjny big_smile

10

Hej Kobietki, szukam opinii na temat OK Studio, a konkretniej o Łukaszu Oredowiczu. Któraś może u niego była smile?

11

polecam studio lior na Kabatach - profesjonalnie i bardzo tanio smile

12

Polecam Studio Urody Katarzyna Rogulska, przy Wareckiej 9 ! świetna lokalizacja w centrum, super obsługa i Pani Kasia, która uratowała moje włosy po rozjaśnianiu. Na głowie miałam siano i tragiczną fryzurę, którą zrobił mi pan fryzjer z osiedlowego zakładu. Teraz włosy układają się same, a po spalonym sianie nie ma śladu smile

13

Bardzo polecam salon Shake Your Head przy al. Szucha. Bardzo profesjonalni styliści (polecam pytać o pana Grzegorza albo pania Anie), efekt zawsze zgodny z oczekiwaniami. Przed jakąkolwiek ingerencją w wygląd naszej fryzury przeprowadzaja bardzo dokładna analize włosów - stanu włosa, tego jaka fryzura pasuje do kształtu twarzy, oprawy oczu, itd - super sprawa ! Mają też naprawde fajne zabiegi regenerujące i kosmetyki które można kupić do użytku domowego.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Najlepszy fryzjer w Warszawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016