Najlepszy kolega chłopaka zachowuje się niejasno... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Najlepszy kolega chłopaka zachowuje się niejasno...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Najlepszy kolega chłopaka zachowuje się niejasno...

Witam! Od jakiegoś czasu mam w głowie sieczkę. Jestem z moim facetem od 3,5 roku( z półroczną przerwą). Często kręcą się przy nas jego kumple. Mi osobiście to nie przeszkadza. Jednak od jakiegoś czasu zauważam nietypowe zachowanie jednego z jego kolegów. Moje podejrzenia zaczęły się od wspólnego wypadu na zabawę. Chłopak z kolegami pili trunki, a ja robiłam za kierowcę. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt że chłopaka po ciężkim dniu roboty szybko zaczął kłaść alkohol. Siedział w samochodzie i pił z innymi znajomymi a ja z jego kolegą tańczyłam na sali( dodam jeszcze że to była zwykła, że tak się wyrażę, wiejska dyskoteka). Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że po zakończeniu tańca, trzymał mnie za rękę, przytulał na koniec. Kiedy migały białe światła zasłaniał mi ręką oczy i przytulał żebym jak najmniej odczuwała skutki mojej choroby( kręci mi się w głowie i mdleję, gdy długo parzę na takie światło). Gdy wychodziliśmy z sali do jego samochodu, przytulił mnie żeby nie było mi zimno, ale gdy byliśmy już dobrze widoczni z samochodu puścił mnie żebym szła sama. Według mnie to dość dziwne zachowanie, jednak nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to że chyba daję się złapać na jego chore gierki i nie mogę przestać o nim myśleć.Pomóżcie mi. Co mam sądzić na jego temat? Dodam że facet jest przystojny, szarmancki i świetnie traktuje kobiety. Z góry dodaję że nie jest bogaty( za dużo się zaczytałam podobnych wypowiedzi żeby nie wiedzieć jakimi oszczerstwami się to skończy).

~Zakłopotana

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Najlepszy kolega chłopaka zachowuje się niejasno...

on mnie przytulał on mnie xa reke trzymał, samo sie stało
to jego wina, wpadłam w jego gierki

nie moglam uciac tego, to bylo silniejsze

kocha cie i marzy bys miala z nim dzieci..

Kobite zrozumiec potrafi tylko druga kobita... i wlasnie przez to sie tak nawzajem nienawidza:)

3

Przypuszczam, że jest po prostu miły, skoro wie że masz tę chorobę. No, choć może w odrobinkę przesadzający sposób.

Inna sprawa to to, że myślisz o nim. Czyżby zamotał Ci na tyle w głowie, że chłopak schodzi na drugi plan? Tutaj też masz dwie opcje: Albo Twój chłopak stoi na pierwszym miejscu [a wtedy nie patrzy się na innych], albo coś jest nie tak jak powinno.

Albo pozwolisz mu się przytulać, albo nie. Pytania są dwa:

a) Czy uważasz że to w porządku by przytulał Ciebie w ten sposób?
b) Czy Twój facet nie będzie mieć nic przeciwko tekiemu zachowaniu (w razie gdyby się dowiedział/zobaczył - a wariować z tego powodu raczej nie zacznie, co najwyżej wytknie Ci to)

Reklama

4

Evens napisał/a:

Przypuszczam, że jest po prostu miły, skoro wie że masz tę chorobę. No, choć może w odrobinkę przesadzający sposób.

Inna sprawa to to, że myślisz o nim. Czyżby zamotał Ci na tyle w głowie, że chłopak schodzi na drugi plan? Tutaj też masz dwie opcje: Albo Twój chłopak stoi na pierwszym miejscu [a wtedy nie patrzy się na innych], albo coś jest nie tak jak powinno.

Albo pozwolisz mu się przytulać, albo nie. Pytania są dwa:

a) Czy uważasz że to w porządku by przytulał Ciebie w ten sposób?
b) Czy Twój facet nie będzie mieć nic przeciwko tekiemu zachowaniu (w razie gdyby się dowiedział/zobaczył - a wariować z tego powodu raczej nie zacznie, co najwyżej wytknie Ci to)

Czasem zastanawiam się jak to by było gdyby wszystko potoczylo się inaczej; najgorsze jest to że kiedy mnie przytula, trzyma za rękę itd to zapominam o Bożym świecie, paraliżuje mnie to, nie jestem w stanie wydobyć słowa ani się ruszyć. Chciałabym z nim o tym wszystkim porozmawiać i dowiedzieć się czy po prostu mi się to wszystko nie zdaje ale obawiam się tego że t tylko moja wyobraźnia płata mi figle i że wyjdę na idiotkę
Wiem że to przytulanie nie jest w porządku, często siędroczymy z nim w towarzystwie mojego chłopaka i reszty kumpli, bywaj także teksty, że ,,jak taki chojrak jesteś to śpię dziś u Czarusia! Prawda Czaruś że mnie przygarniesz?" oczywiście są to teksty jedynie dla śmiechu, jednak coś mi w jego zachowaniu nie pasuje hmm

5

zrozumieckobiety napisał/a:

on mnie przytulał on mnie xa reke trzymał, samo sie stało
to jego wina, wpadłam w jego gierki

nie moglam uciac tego, to bylo silniejsze

kocha cie i marzy bys miala z nim dzieci..

nie wiem czy jego zachowanie mogę traktować aż tak poważnie, owszem to wszystko jest jakieś dziwne, nie potrfię mu odmówić tego żeby się przytulił czy złapał za moją rękę hmm uwielbiam go, jako kumpla na pewno.
Co do tych dzieci to chyba za wcześnie na takie domysły wink a co do tych gierek to czasem tak mi się wydaje że to jakaś chora gra, na którą nie mam wpływu hmm

Reklama

manipulacja to nazywa poprzez flirt
nie umiesz tego opanowac to raczej do stalego zwiazku jeszcze nie dojrzalas..
uwielbiasz go a cie paralizuje? nie uwazasz ze kumpel nie paralizuje?

Kobite zrozumiec potrafi tylko druga kobita... i wlasnie przez to sie tak nawzajem nienawidza:)

7 Ostatnio edytowany przez Evens (2015-01-23 01:12:01)

W takim razie musisz siebie spytać co chcesz z tym zrobić.
Sprawa nie jest prosta, ale możliwości są takie:

1) Dalej będziesz żartować w ten sposób (Twój chłopak po dłuższym czasie się będzie denerwował - to pewne). Raz czy drugi, to heheszki i te sprawy, ale na dłuższą metę zauważy, że coś jest nie tak. Że to nie są TYLKO żarty z Twojej strony.

2) Powiesz stanowczo i treściwie koledze (choć to może nie być proste skoro nogi Ci się przy nim uginają) że nie życzysz sobie podobnego traktowania. W ten sposób Twój facet nie będzie miał powodów do niepokoju, a może nawet sam będzie się bardziej starał (odrobinę zazdrości to dobra sprawa)

3) Będziesz w to brnęła, dojdzie do pocałunku w policzek, do pocieszenia (i wielokrotnego przytulania) po kłótni z Twoim facetem, do "niezobowiązującego" całusa w usta...
Zaniedbasz swojego chłopaka aż - bo będzie to prawie nieuniknione - wybuchnie wielka kłótnia w której postawi Ci ultimatum: Albo on, albo ja.
Nawet jeśli wybierzesz swojego faceta i o tamtym zapomnisz, to przez kolejne dni/tygodnie Wasz związek nie będzie taki jaki był do tej pory. Ty będziesz chciała by Cię przytulił, a on będzie chłodny wobec Ciebie (lub rzucał tekstami, byś poszła do kolegi)

Moja rada: Ukróć to, jeśli nie chcesz zniszczyć swojego związku. Lub wybierz jego, jeśli nie kochasz obecnego... Może będziecie żyć długo i szczęśliwie, a jest też ryzyko, że nie będziecie. Tylko pamiętaj, że płacz na Twojego chłopaka nie zadziała, gdyby okazało się, że po jakimś czasie Ciebie zostawił.

Wiem że brzmi to w ten sposób jakbym oceniał, ale to nieprawda. To po prostu chłodna kalkulacja. Jeśli w jakiś sposób Ciebie uraziłem (nieumyślnie) to przepraszam, nie taki był mój cel smile

8

Dziękuję bardzo smile właśnie takiej chłodnej kalkulacji potrzebowałam smile

9

Radzę Ci posłuchać Evens. Z jakiś przecież powodów jesteś ze Swoim chłopakiem, a nie Jego kumplem? Radzę Ci JASNO pokazać koledze, że nie jesteś Nim zainteresowania. Powiem jedno, nie warto.

10

Być może spodobałaś mu się i chce się do ciebie jakoś zbliżyć.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Najlepszy kolega chłopaka zachowuje się niejasno...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016