Dobry laryngolog w Warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dobry laryngolog w Warszawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Dobry laryngolog w Warszawie

Znacie jakiegoś dobrego laryngologa z Warszawy? Od pewnego czasu mam problem z krtanią i chciałabym się udać od razu do bardzo dobrego specjalisty. Dzięki z góry za pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry laryngolog w Warszawie

Jeśli chodzi o laryngologa to moge gorąco polecić dra Kazimierza Niemczyka. Wiem, że przyjmuje w kilku miejscach, ale ja akurat korzystałam z jego usług w Ober Clinic w centrum Warszawy smile

3

Odp: Dobry laryngolog w Warszawie

Przepraszam, że odkopuję temat, ale sama szukałam jakiś czas temu laryngologa i nigdzie nie mogłam znaleźć rzetelnej odpowiedzi.  Więc po udanej wizycie postanowiłam, że pomogę kolejnej osoby, która będzie szukała specjalisty na forach. Ostatecznie kontakt dostałam od przyjaciółki, która do Kliniki Medica chodzi regularnie. Mnie dopadła alergia, kto by pomyślał w tym wieku nabyć alergię, na szczęście okazało się, że to pierwszy stopień, więc niedługo idę na odczulanie i wszystko powinno być okej, nie mniej jednak chciałam Wam polecić dr Orkan-Łęcką, która przyjmowała mnie, więcej informacji znajdziecie na stronie kliniki, a póki co podaję tylko dane adresowe ul. Smolna 34/14 Warszawa (Śródmieście). Szczerze polecam - Pani doktor odpowiedziała na moje wszystkie pytania i dokładnie przebadała.

Odp: Dobry laryngolog w Warszawie

Laryngologiem doświadczonym również w zabiegach chirurgicznych jest dr Orłowska. Działa w Piasecznie. Nie ma problemu z pilną wizytą za drobną opłatą. Lekarz, który bardzo dokładnie ocenia problem pacjenta. Czas się nie liczy, jeżeli chodzi o wywiad. Cały gabinet pozwala w krótkim czasie rozwiązać problem laryngologiczny, a to według mnie największa korzyść ze współpracy.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Dobry laryngolog w Warszawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024