Zycie jest tak krótkie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zycie jest tak krótkie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez kleo813 (2011-03-17 10:22:16)

Temat: Zycie jest tak krótkie...

Witam,

Mam problem który ciągnie się odkąd zakończył się romans każde z nas poszło w swoją stronę na początku potrzebowałam czasu żeby zrozumieć dlaczego tak jest był płacz, żal, złość, uciekałam do alkoholu itd. po czasie zrozumiałam że tak miało być że to ja kochałam i chciałam zacząć nowe życie a dla niego to była przelotna znajomość, najgorsze jest to dziewczyny że pracujemy razem i on mnie poniża jest na wyższym stanowisku i jak pracuję z nim doprowadza mnie do szału gdzie po czasie wybucham, próbowałam z nim rozmawiać że traktujmy się jak ludzie on uśmiecha się i uważa że nic się nie dzieje, próbowałam po złości on do mnie chamsko to ja tak samo - myślałam że zobaczy jak to jest to odpuści ale niestety nie wiem co robić - szukam innej pracy ale ciężko coś znaleźć, chodzę już nawet do psychologa, żeby pogadać o tym i może ktoś obcy powie mi o co chodzi, kiedyś rozmawiałam z nim przez telefon i spytałam dlaczego mnie tak traktuje przecież nie zrobiłam mu nic złego to on mnie zostawił - odpowiedział że nie wie co powiedzieć ciągle mam taką nie jasność a najgorsze jest to że po tygodniu pracy jestem wrakiem - jak się zachować? co robić ?żeby się tak nie czuć? powtarzam sobie w głowie nie przejmuj się , olej g coś tam w środku jeszcze żyje ale to już nie to samo, nie wiem ja nie umiem być taka wredna, proszę pomóżcie może wy rozumiecie czemu tak postępuje?przecież jest teraz szczęśliwy! co mam robić?!

Zycie jest tak krótkie...
ucieka nam między palcami , dążymy do celu poświęcając wszystko, wszystko to co powinno być na pierwszym miejscu... Cieszmy się każdym dniem, tak jakby był to ostatni dzień w życiu...Nie narzekajmy a wierzmy w końcu zawsze mogło być gorzej a wiara czyni cuda....;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zycie jest tak krótkie...

Może trzęsie tyłkiem bo boi się kłopotów w pracy?Powiedziałbym mu żeby był spokojny bo dla Ciebie to temat zamknięty.Piszesz że życie jest krótkie - tak właśnie jest więc nie trać czasu.Niech cie widzi uśmiechniętą każdego dnia,pewną siebie i asertywną...Powodzenia

3

Odp: Zycie jest tak krótkie...

Postrasz go, ze albo zacznie Cie szanowac, albo zona[jesli ma] i pracownicy sie dowiedza o waszym romansie.

4

Odp: Zycie jest tak krótkie...

o,dobry pomysł...

5

Odp: Zycie jest tak krótkie...

Hej,

myślę że szantażem lub groźbą dopiero by się na mnie odgrywał jego duma by mu na to nie pozwoliła, starałam się to zrozumieć nie wiem nie zwracać na niego uwagi i fochy ale nie da się ona go wkurzy a odgrywa się na mnie oni potem się godzą a ja mam zepsute nerwy tak jak dzisiaj po ostatniej zmianie napisał sms że cieszy się że ze mną pracuje że jestem wyjątkowa ale nic nie odpisywałam wczoraj z nią się pokłócił i znowu się zaczęło w pracy, wiecie jak ze mną był potrafił nie odzywać się tygodniami a do niej to wydzwania nie wiem czy tak się jej boi czy naprawdę ją kocha chcąc nie chcą to mnie boli bo ja mu nie zrobiłam nic złego w porównaniu z nią a i tak ja jestem wina całemu złu nie rozumiem go co mam robić nie wytrzymuję już i nic do niego nie przemawia nic zawsze tylko odpowie dobra dobra niech ci będzie i tyle wkurzające co?!!!

6

Odp: Zycie jest tak krótkie...

No coz, niewinna to nie jestes. Wzielas sie za niewlasciwego goscia, mimo, ze wiedzialas o jego stanie cywilnym. W sumie narobilas sobie problemow na wlasne zyczenie. Gdybys przejrzala forum, wiedzialabys, ze faceci zadko wybieraja kochanki. Wlasciwie na co liczylas? Wiekszosc ludzi tutaj raczej Cie potepi, zwlaszcza ze nie widac miedzy wami jakiegos goracego uczucia, a raczej gre, ktora nikomu niczego dobrego nie przyniesie. Zmien prace jak najszybciej i wyciagnij wnioski na przyszlosc.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zycie jest tak krótkie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024