Manicure hybrydowy- warto? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Manicure hybrydowy- warto?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 64 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-03-21 15:38:27)

Temat: Manicure hybrydowy- warto?

Witajcie, zastanawiam się nad zrobieniem sobie manicure hybrydowego. Podobno jest trwalszy a lakier nie odpryskuje. Znalazłam nawet fajną promocję za 49 zl na spam. Czy warto?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

a na czym ten zabieg dokladnie polega?

3 Ostatnio edytowany przez dorisfizjo (2011-03-13 15:41:36)

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Manicure hybrydowy- rewelacja. Ma on właściwości lakieru do paznokci i żelu. Tylko na rynku jest dużo podrób, i w efekcie nie różnią się one od zwykłych lakierów. Jedyny godny polecenia jest shellac. Utrzymuje się nawet ponad 2 tygodnie, przy pedicure jest super bo od razu można założyć skarpetki i wyjść. Jeśli chodzi o promocję za 49 zł to raczej jakaś podróba, bo przy takiej cenie nie zwrócą im się koszty. Normalna cena to ok 100 zł.

4

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

To prawda z tą promocją za 49zł to lipa ,oryginalny zab. to koszt od 90-120zł i to też zalezy gdzie się robi,mam koleżankę która sie takimi zab.zajmuje,i ma negatywne zdanie na ten temat.

5

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Czyli taki oryginalny i dobry manicure hybrydowy kosztuje 120zł tak? Czy zabieg trzeba kilkakrotnie powtarzać? Jeżeli ktoś już z niego korzystał to niech napsize swoją opinię.

6

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

To ile razy skorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie.
Tak naprawdę trwałość lakieru ma drugorzędne znaczenie. Jeśli chcesz wydać pieniądze, to lepiej zadbać przede wszystkim o kondycję paznokci, polecałabym japoński manicure, który jest o wiele tańszy, a wzmacnia pazurki i daje im niesamowity połysk na kilka tygodni (3- 4).

7

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Hm.. Czyli teraz mam naprawdę mieszane zdanie w tej sprawie.. Ale może sie skusze i zobacze na czym dokładnie polega ten zabieg i czy daje efekty. Najlepiej o takich sprawach przekonać się samemu.

8

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
aga40 napisał/a:

To prawda z tą promocją za 49zł to lipa ,oryginalny zab. to koszt od 90-120zł i to też zalezy gdzie się robi,mam koleżankę która sie takimi zab.zajmuje,i ma negatywne zdanie na ten temat.

aga40 nieprawda!
Zrobilam w hotelowym spa taki manicure za 70zl materialami OPI. Hotel 4* w Wielkopolsce
Jestem zadowolona poki co bo nosze go dopiero 4 dzien :-)
Ale kiedys nosila zel na paznokciach a w hybrydowym jest podobna zasada wiazania lakieru/zelu w lampie UV wiec sadze ze bedzie sie trzymal te 2 tygodnie obiecane :-)

9

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Wystarczy trochę pogooglować i proszę ;-)
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,44887,39-zl-zamiast-80-zl-za-manicure-hybrydowy-soak-off-w-studiu-urody-euforia-niech-twoje-paznokcie-swieca.html
Na zakupach grupowych usługa jest za 39 złotych dostępna ;-)

10

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Tak się dziewczyny skupiłyście na zniżkach, że żadna w końcu nie odpowiedziała na pytanie,na czym to dokładnie polega smile A ja też bym się chętnie dowiedziała. Ciągle coś słyszę na ten temat, a nie bardzo wiem "z czym to się je".. Wyjaśnicie? smile

11

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
a_gatka napisał/a:

Tak się dziewczyny skupiłyście na zniżkach, że żadna w końcu nie odpowiedziała na pytanie,na czym to dokładnie polega smile A ja też bym się chętnie dowiedziała. Ciągle coś słyszę na ten temat, a nie bardzo wiem "z czym to się je".. Wyjaśnicie? smile

przeciez Juanita napisala :-)
ta sama zasad co zel / akryl

matowisz plytke, nakladasz preparat podkladowy, potem lakier hybrydowy, jedna dwie wartwy i preparat nabyszczajacy
kazda warstwe utwardzasz w lampie

przy uzupenieniu moczysz palce w acetonie i "zdrapujesz" lakier hybrydowy patyczkiem a potem matowisz plytke, nakladasz preparat podkladowy, potem lakier hybrydowy, jedna dwie wartwy i preparat nabyszczajacy
kazda warstwe utwardzasz w lampie


i tak w kolko :-)

12

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

uważam że warto. właśnie mam na swoich pazurkach u nóg hybrydę zrobioną lakierami i produktami z Jessici i naprawdę wygląda to super. no a co ważne.. trzymają się dobrze.

13

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Warto. Sama wykonuję również na sobie smile Doskonałe dla tych, co nie mają siły co 2 dni poprawiać odprysków zwykłego lakieru.

14

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Uwazam, że warto zafundować sobie manicure hybrydowy, ponieważ trzyma się dłużej niz zwykły lakier, nie odpryskuje tak szybko, ma połysk. Zapraszam do mojego salonu gdzie wykonuję manicure hybrydowy Shellac w atrakcyjnej cenie 55 zł. we wrocławiu nr tel do salonu: 71 3442768

15

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
navyblueberry napisał/a:

Warto. Sama wykonuję również na sobie smile Doskonałe dla tych, co nie mają siły co 2 dni poprawiać odprysków zwykłego lakieru.

ja też sama sobie kładę hybrydy - dostałam na urodziny cały zestaw razem z lampą z Cosmetics Zone i mogę sporo zaoszczędzić, robiąc sobie manicure sama, a nie przepłacając u kosmetyczki. No i to prawda - najlepsze w hybrydach jest to, że nie odpryskują przez dłuuuugi czas smile

16

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Warto, polecam m.in. za wygodę, dłonie zawsze są reprezentatywne i wypielęgnowane:)

17

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Dla mnie nie, po 3 takich "zabiegach" na paznokcie zrobił mi sie z nich papier wiec jesli chodzi o mnie to ten zabieg całkowicie odpada i teraz szukam suplementów które mi je wzmocnią.

18

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Moje paznokcie też po hybrydzie były słabiutkie, płytka cienka, a jak paznokcie odrastały to się łamały.

19 Ostatnio edytowany przez marek.dobrowski (2016-04-18 14:30:42)

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja kupiłem swojej dziewczynie bon na manicurepedicurewroclaw.pl . i jest bardzo zadowolona z tego salonu, na pewno sprawię jej jeszcze nie raz taką przyjemność smile

20

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja uważam, że warto. Wcześniej miałam problem z rozdwajającymi się paznokciami i myślałam, że lakier będzie odpryskiwał ale się myliłam. Wszystko ładnie się trzyma. Teraz robię hybrydy bez przerwy i paznokcie mi się ani nie rozdwajają ani nie łamią. I w końcu mogę zapuścić na taką długość jaka mi się podoba

21 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-05-12 22:31:01)

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Oczywiście, że warto. Tylko radzę sobie kupić własną lampę i taki manicure robić sobie samej w domu. Bo płacić u kosmetyczki minimum 50 zł co 3 tyg to się nie opłaca. Ja sobie kiedyś zamówiłam cały zestaw razem z lampą na allegro i te lakiery były okropne. Zamówiłam sobie bardziej profesjonalny lakier  [spam] i trzyma się już ponad 3 tygodnie. Gdyby nie odrosty to wcale bym ich nie zdejmowała smile

22

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

U mnie hybryda sie nie sprawdziła,osłabiła paznokcie.

23

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja mam pierwszy raz hybrydowy.ladnie wygląda jest trwaly ale niszczy paznokcie.

24

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Hej smile Ja dopiero rozpoczynam swoją drogę z hybrydami ale wydaje mi się, że warto smile moje koleżanki non stop chodzą w hybrydach więc postanowiłam nie być gorsza smile Na razie na pierwszy manicure hybrydowy umówiłam się do kosmetyczki, żeby zobaczyć jak to wygląda kiedy robi Ci go profesjonalistka smile Mam ochotę na delikatną, pastelową brzoskwinkę. Mam nadzieję, że moja kosmetyczka będzie miała taki kolor w swoim zestawie smile Myślę też nad zakupem lampy. Lepiej kupić lampę UV czy LED? Od jakiej firmy zacząć kupować lakiery? Są na rynku jakieś z witaminą, żeby nie niszczyły paznokci? Nie orientowałam się jeszcze w tym temacie

25

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Hybrydy to jednak ogromna wygoda. Najbardziej na strat opłaca się iść do kosmetyczki i zobaczyć jak to się profesjonalnie robi. Potem można spokojnie kupić sobie zestaw startowy i robić samemu w domu. Ja dostałam w prezencie taki rozbudowany zestaw Semilac z lakierami to mam go już od jakiegoś czasu i tylko kilka lakierów dokupywałam. Lampy LED są trochę droższe, ale moim zdaniem lepiej się sprawdzają przy naświetlaniu całej dłoni. Ale to pewnie kwestia gustu wink

26

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

U mnie hybryda dobrze sie sprawdza- paznokcie sa ladne i zdrowe. Duzo zalezy od lakieru- ja mam z EM Nail i jest cacy big_smile

27

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Od ponad trzech lat robie hybrydę (sama) i jestem wciąż zachwycona wygodą i wyglądem pazurków. Używam Estetiqa i jestem mega zadowolona smile

28

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja planuję przetestować hybrydę, obawiam się jednak że tak jak żel odpada w całości z moich paznokci tak i hybryda będzie.

29

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Myślę, że warto, jednak musi być dobrze zrobiony. Bo czasami można zapłacić duże pieniądze, za coś co po tygodniu będzie się nadawało do niczego...

30

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Nie powiedziałabym, że 14-dniowy efekt jest wart wydania ok. 70 zł. W niektórych salonach widziałam, że za hybrydę chcą nawet i 100 zł. W dodatku za zdjecie też trzeba zapłacić hmm W dodatku zdejmuje się acetonem, który wysusza skórę wokół paznokcia. Ja zdecydowanie wolę zwykły lakier lub lakier żelowy, który nie wymaga zastosowania lampy UV ani acetonu do zmywania, np. zestaw Prodigy od Golden Rose. Koleżanki się mnie pytały czy to hybryda, także efekt jest super. Płacę raz chyba 23 zł i maluję do woli!

31

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja też już nie jestem zwolenniczką hybrydy, choć efekty są zadowalające, to jednak każdy taki zabieg powoduje niszczenie paznokcia. Jednym w dużej mierze niszczy już za pierwszym razem, inne muszą poczekać na niszczący efekt tego zabiegu. Oczywiście polecam hybrydę przy imprezach okolicznościowych. Miałam na paznokciach żel potem przeszłam na hybrydę. Żel szybciej zniszczył mi płytkę niż hybryda. Jak ktoś ma zdrowe, mocne paznokcie to polecam, ale nie za często. Szkoda paznokci. To moje skromne zdanie. PLUSY: raz na 2 max 3 tygodnie ma się spokój z paznokciami, hybryda się trzyma i nie odpryskuje. Tak było u mnie. MINUS: za efekt się płaci nie tylko pieniądzem, ale i zdrowiem płytki paznokcia. U mojej siostrzenicy, jak sobie robiła to zawsze po tygodniu odpryskiwał jej jeden z paznokcia.

32

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja za hybrydy podziekowalam, jak po zdjeciu zobaczylam moje paznokcie! Kazdy w inna strone byl wywiniety hmm Teraz stawiam na zwykl lakiery, przynajmniej mam zdrowe paznokcie.

33

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

warto jak najbardziej! tylko używaj jakichś profesjonalnych lakierów, nie wiem, makear albo inne, żeby nie wydawać kasy podwójnie i nie tracić czasu na poprawianie

34

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Pewnie, że warto. Mega udogodnienie smile

35

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

A robiłyście już sobie paznokcie z efektem lustra? Widziałam właśnie, że teraz są takie specjalne pudry, które nadają taki efekt. Czy to jest łatwe do zrobienia i rzeczywiście samej można uzyskać taki efekt?

36

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
karolinaslowik napisał/a:

A robiłyście już sobie paznokcie z efektem lustra? Widziałam właśnie, że teraz są takie specjalne pudry, które nadają taki efekt. Czy to jest łatwe do zrobienia i rzeczywiście samej można uzyskać taki efekt?

Mnie osobiście średnio się ten efekt podoba, ale z ciekawości pytałam koleżankę (zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci) i twierdzi, że jest to proste do samodzielnego wykonania, ale niestety nie jest zbyt trwałe, bo końcówki dosyć szybko się ścierają. Niemniej jeśli komuś nie zależy na dużej trwałości, to jak najbardziej można się pokusić.

37

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
kampa napisał/a:

Ja za hybrydy podziekowalam, jak po zdjeciu zobaczylam moje paznokcie! Kazdy w inna strone byl wywiniety hmm Teraz stawiam na zwykl lakiery, przynajmniej mam zdrowe paznokcie.

i ja też.. hybryda na dłuższą metę to dramat dla paznokci. wiem co mówie, bo stosowałam ponad rok. nigdy więcej już nie założe. na pierwszy rzut oka wszystko super, ale nie na dłuższy czas stosowania

38

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

już sobie nie wyobrażam malowania paznokci innymi lakierami niż hybrydami, głównie maluję makear lub semilackiem ale bede przechodziła całkiem na makear lepiej mi się maluje nimi i lepiej kryją. Przy semilaku szczególnie z pastelami różnie bywa.

39

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja niestety jestem uczulona na hybrydyi aktualnie jestem wyłączona z obiegu sad

40

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Efekt jest oczywiście bardzo ładny, ale ja mam bardzo słabe paznokcie i po hybrydach są w jeszcze gorszym stanie sad

41

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Moim zdaniem nie warto, mi sie nie podoba odrost-wyglada niestetycznie, aceton nie jest zdrowy i nie lubie nosic za dlugo jednego koloru. Dlatego dla mnie najlepsze sa zwykle lakiery, bardzo lubie z golden rose, bo nie odpryskuja, sa trwale, a przy malowaniu nie smuza. Seria ice chci ma piekne neonowe odcienie idealne na te piekne, letnie dni smile

42

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Hej, ja już nie wyobrażam sobie malowania paznokci klasycznymi lakierami. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, ale dwa lata temu kupiłam sobie zestaw startowy Semilaca. Poszłam na jedno szkolenie, a reszty uczę się z ich filmików na YT. To wielka oszczędność czasu i zawsze mogę mieć takie paznokcie, jak mi się zamarzą. smile

43

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

ja przez jakiś czas robiłam sobie hybrydy, bo chciałam mieć spokój na dłuższy czasu i nie widzieć ciągle tych odprysków, ale zrezygnowałam przez te odrosty.. po dwóch tygodniach miałam już tak długie odrosty, ze nie mogłam się na nie patrzeć ;/ teraz kupuje sobie normalny lakier i utwardzacz bez lampy. wszystko trzyma sie przez około tydzień - półtora i możesz za chwile zmyć wszystko i nałożyć kolejny kolor smile

44

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
sylwia.lestat napisał/a:

Hybrydy to jednak ogromna wygoda. Najbardziej na strat opłaca się iść do kosmetyczki i zobaczyć jak to się profesjonalnie robi. Potem można spokojnie kupić sobie zestaw startowy i robić samemu w domu. Ja dostałam w prezencie taki rozbudowany zestaw Semilac z lakierami to mam go już od jakiegoś czasu i tylko kilka lakierów dokupywałam. Lampy LED są trochę droższe, ale moim zdaniem lepiej się sprawdzają przy naświetlaniu całej dłoni. Ale to pewnie kwestia gustu wink

Zgadzam się! smile Też mam zestaw tej firmy i jestem super zadowolona wink a 5w1 to już w ogóle skradł moje serce smile

45

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

U mnie się sprawdziła to i polecam;) Szczególnie jak można przez neta cały zestaw do samodzielniego działania kupić. W Semilac są m.in takie opcje. Propozycje jak połączyć z makijażem ust. Chociaż muszę powiedzieć, że ja częściej chadzam swoimi ścieżkami to i tak się skusiłam;)

46

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

a hybrydy przypadkiem nie niszczą paznokci? słyszałam to od wielu osób, ale nigdy nie mogłam tego potwierdzić u kosmetyczni. to prawda?

47

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Jak robisz co jakiś czas z przerwami i zdejmujesz ostrożnie to nie niszczą. Najgorsze jest zrywanie lakieru albo zbyt mocne piłowanie płytki, wtedy mogą się osłabić.

48

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja totalnie kocham manicure hybrydowy i od lat jestem wierna jednej marce! Częściowo dzięki temu oduczyłam się obgryzać paznokcie. Naprawdę lata już noszę hybrydy i moje paznokcie są zawsze ładne, manicure trwały. Na pewno warto robić sobie paznokcie albo u dobrej stylistki, albo podszkolić się, zanim zacznie robić je sobie samodzielnie.

49

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Efekt jest ladny, ale nie daj Boze potem odpadnie ci jedna hybryda i caly efekt idzie sie kochac.

50

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja uważam, że warto. Jak się robi manicure hybrydowy produktami dobrej jakości to nie ma niebezpieczeństwa, że paznokcie będą osłabione. Ja mam zestaw z Indigo Nails i jestem bardzo zadowolona. Robię sobie manicure od kilku lat i nie mam żadnych problemów z paznokciami. Jak płytka jest osłabiona, to oprócz nakłądania zwykłej hybrydy warto zainwestować w jakiś produkt dodatkowo odżywiający np. produkt z Mirrą także z Indigo Nails. Hybrydy są po prostu wygodne i nie trzeba ich co chwilę poprawiać jak zwykłego lakieru.

51

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja miałam hybrydy raz i więcej się na to nie piszę. Kiedy lakier się utrzymywał wszystko było super, ale po zdjęciu paznokcie były jak z gumy. Zaraz popękały i trudno było mi je doprowadzić do dobrego stanu. Mam słabą płytkę, bardzo cienką, więc to może być dlatego. Na pewno na grubszych paznokciach hybryda nie robi takiego spustoszenia.

52 Ostatnio edytowany przez CentrumKompetencji (2019-05-09 09:27:08)

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Zapraszamy na szkolenie

53

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

ja tam lubie hybrydy. W sumie dobra opcja, jak człowiek chce mieć raz coś na dłużej a nie co kilka dni malować te pazury.

54

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Ja używam hybrydy (sama maluję) od dobrych kilku lat i szczerze polecam - nic się nie dzieje, jeśli działamy zgodnie z zaleceniami (np. odpowiednie zdejmowanie hybrydy).

Co do materiałów szczerze polecam Semilaca - duży wybór kolorów, a i trwałość super smile

55

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Dla mnie to świetne rozwiązanie. O ile poprawnie go wykonujesz, sprawdzonymi produktami to spokojnie wytrzyma 2- 4 tygodni (o ile nie dłużej).
Jednak trzeba pamiętać, że to uzależnia, bo jak się przyzwyczaisz do takiego trwałego, błyszczącego manicure'u to trudno będzie wrócić do zwykłych lakierów

56

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

hybrydy są wygodniejsze i ładniejsze ale niszczą paznokcie, dlatego jeśli masz w miarę silne paznokcie to ja bym ich nie marnowała. słyszałam o bardzo wielu przypadkach gdzie po hybrydach mocno osłabiały się paznokcie, nie mówiąc już o tym, że podczas ściągania ich piłuje się płytkę, przez co są cieniutkie i łatwo się łamią

57

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
palonek napisał/a:

hybrydy są wygodniejsze i ładniejsze ale niszczą paznokcie, dlatego jeśli masz w miarę silne paznokcie to ja bym ich nie marnowała. słyszałam o bardzo wielu przypadkach gdzie po hybrydach mocno osłabiały się paznokcie, nie mówiąc już o tym, że podczas ściągania ich piłuje się płytkę, przez co są cieniutkie i łatwo się łamią

Niszczy nieumiejętne piłowanie, a nie hybryda sama w sobie.

58 Ostatnio edytowany przez marta2101 (2019-08-21 11:03:39)

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Hybryda niestety ale niszczy płytkę paznokcia. Pod mikroskopem można to zauważyć jak powierzchnia staje "chropowata". Nawet jeśli umiejętnie się je zdejmuje. Lekarze dermatolodzy zalecają robić sobie przerwy na hybrydy, by paznokieć odrósł niemal cały. I olejek rycynowy stosować. A przed wkładaniem rąk do lampy uv najlepiej posmarować dłonie 20 min przed kremem z filtrem 50+

59

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Warto, jeśli zależy Ci na pięknych paznokciach przez max. dwa tygodnie. Niestety osłabia paznokcie.

60

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

ja robię regularnie co 2 tygodnie :3

61

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

ja się wahałam długo, aż w końcu kupiłam sobie lampę. i co? i nic tongue wydałam kasę na lakiery te najlepszych marek i słabo to szło. dałam sobie drugie podejście z innymi kosmetykami, duuużo tańszymi i wyszło znacznie lepiej. Polecam Wam te kosmetyki, bo są chyba najlepsze z tych, z którymi miałam do czynienia, a cena nie przeraża. Nie mogę dodawać linków, ale chodzi o lakiery Claresa smile

62

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Odbiegając od tematu wyprawki, ja mega dużo nauczyłam się z filmików quloo! Babeczka ocenia paznokcie wrzucone przez obserwatorki, mega dużo można wyciągnąć odnośnie prawidłowej budowy paznokcia etc, co przekłada się mocno na trwałość hybryd.

Jesli szukacie inspiracji na paznokcie, to w ostatnim czasie modne stały się marmurki:
https://hotelsgratis.pl/kolorowy-marmur-na-paznokciach/

Na stronie jest inspiracja o tym jak osiągnąć taki efekt.
https://i.pinimg.com/originals/e8/10/15/e8101526bf2b5c7b82c48eed16a46cdb.jpg

63

Odp: Manicure hybrydowy- warto?

Mnie niestety hybryda uczula i całkowicie z niej zrezygnowałam.

64

Odp: Manicure hybrydowy- warto?
Mirabelka25 napisał/a:

Mnie niestety hybryda uczula i całkowicie z niej zrezygnowałam.

To się często zdarza. Lepiej pomalować zwykłym lakierem, albo na stałe zrezygnować z maliwania paznokci, by były zdrowe,chyba że na specjalne okazje. Ja mam krótkie, naturalne, obcięte po męsku. Z resztą mam męską budowę dłoni, pulchniejsze, krótkie palce, to czerwony lakier srednioby się prezentował.

Posty [ 64 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Manicure hybrydowy- warto?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024