Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

No wiec moj maluch mial takie sobie troche dluzsze wloski i wszyscy narzekali czemu ich nie zetne ze mu przeszkadzaja i takie tam wiec postanowilam ze zrobie to sama. I zrobilam ale dzisiaj sie przygladam i zle to wyglada. Strasznie nierowno sciete schody ze szok i co z tym teraz zrobic nie wiem czy one nie sa za krotkie teraz aby to jakos wyrownac. Byc moze wyszlo by mi lepiej gdyby maly nie wrzeszczal i nie krecil sie na dodatek ja pierwszy raz scinalam tez bylam w stresie i wyszlo. Jak myslicie mozna cos z tym zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

A masz maszynke do obcinania włosów? To obetnij mu na kilkanaście cm. Moja siostra tak robi synowi i ma fajne krótkie włoski i zrobiły się nawet mocniejsze. Albo wybierz sie do fryzjera. Doświadczone fryzjerki potrafią tak zagadać dzieci, ze maluchy nawet się nie zorientują, jak są już obcięte.

3

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

Na kilkanascie cm to juz sie nie da bo on juz w tej chwili ma krotsze niz kilkanascie. Maszynka jakas jest.

4

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

zetnij je maszynka na 'jezyka', przeciez odrosna. a przy okazji sie wzmocnia.

5

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

jeżeli bardzo źle, to po prostu idz do fryzjera. albo maszynka, ciach ciach wink

6

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

taki mam zamiar maszynka wyrownac no w koncu to wlosy i odrosna no i na przodzie sa takie slabiutkie i rzadkie nie wiem czemu to moze rzeczywiscie troche sie wzmocnia. Dzieki za rady smile

7

Odp: Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

Nie przejmuj się złap za maszynkę i ścinaj.

Mu to nie będzie przeszkadzać, sam jeszcze nie wie jaki styl wybrać a może mu się spodoba ogolona główka wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Chcialam skrocic synkowi wlosy.........masakra........doradzcie cos.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024