Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

Temat: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Hej
Zastanawiałam się długo czy napisać tutaj z poradą czy może jednak samo się rozwiąże.
Jestem z swoim ukochanym pół roku choć jak pisałam już w innych wątkach kiedyś byliśmy już razem ale rozstaliśmy się bo byliśmy niedojrzali, teraz jest o wiele lepiej i ciesze się,że stało się jak się stało smile Jest to mężczyzna mojego życia! od początku gdy go poznałam tak czułam, on czuje to samo w stosunku do mnie - kobieta życia smile
Dogadujemy się świetnie choć są małe spięcia ale to normalne smile
Jestem osobą która uważa,że powinno niespodzianki (małe) robić się często, uwodzić partnera/ke , mówię tu o napisaniu jakiegoś miłego smsa, kupić kwiatka, zabrać na romantyczny spacer lub coś upichcić, włążyć seksowną bielizne, słuchanie muzyki przy blasku świec itp. tak też robię.
Niestety mój ukochany coraz mniej to robi, fakt dostaje czasem kwiatka bez okazji, codziennie mówi mi jak mnie kocha i nic więcej. Rozmawiałam z nim na ten temat,że chciałabym aby robił mi niespodzianki jak kiedyś, mówił "kocham" w troszke inny sposób, on twierdzi,że nie myśli o tym bo myśli o studiach, pracy, problemach finansowych które obecnie ma, tylko,że ja też pracuje na cały etat i jeszcze dorabiam po pracy,też cięzko pracuje, ucze się i jakoś mam czas i głowe na robienie małych nie kosztownych niespodzianek!!

On twierdzi,że ciągle mam do niego jakieś "ale" że czuje się czasem jakby był problemem dla mnie sad smutno mi się zrobiło, tłumaczyłam mu że potrzebuje czułości, okazywani uczuć w inny sposób a nie tylko powiedzieć "kocham Cię" i tyle.

Nie wiem czy przesadzam...? wymagam za wiele? czy to normalne dla mężczyzn że oni nie przywiązują wagi do takich czynów?
jak to jest u was?? co mam myśleć? czy mam nadal rozmawiać z nim o tym, czy zostawić go w spokoju??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Tak to już jest z mężczyznami. Oni nadaja na innych falach niż my kobietki...
Może są gdzieś wrażliwi romantycy, ale ja na takiego nie trafiłam... Na początku, jak chcą nas zdobyć to owszem potrafią oczarować, ale później jak już nas mają, to im się zwyczajnie nie chce. Bo niby po co?
Mój mąż zachowuje sie podobnie. I ja też już chwilami nie wiem co jest grane...
Ale może wypowiedzą sie dziewczyny z większym stażem, to zobaczymy jak jest u innych.
Trzymaj się

3

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

oo dobrze to napisałaś smutna88.
Na początku robią magiczne rzeczy aby nas oczarować.. zdobyć... a potem z dnia na dzień to cichnie...
Kiedyś nie widzieliśmy się dzień to od razu 'tęsknie za Tobą itp."
Teraz się nie widzimy i dłużej i cisza... nie tęskni bo twierdzi,ze jest tak zajęty, ma tyle myśli w głowie,że nie ma czasu.
Fakt mówi do mnie czule, wyznaje miłość,przytula itp. na to nie mogę narzekać! ale czasem chce coś EXTRA.. coś nietypowego.. choćby iść na randkę jakąś...

4

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Ten świat jest tak zrobiony, że mężczyźni różnią się od kobiet, również w kwestii okazywania uczuć. I należy zaakceptować odmienność swojego faceta. Jeśli z nim rozmawiałaś - to on wie o co ci chodzi. A czy zacznie wiedzę stosować to już inna sprawa. Kolejne rozmowy na ten temat będą podchodzić pod zrzędzenie i zapewne żadnego efektu nie przyniosą. Codzienne wyznawanie uczuć to i tak sporo jak na niewylewna męską naturę. Jeśli chcesz czegoś więcej - sama podrzuć mu pomysł. Np poinformuj go, że dzisiaj chciałabyś wybrać się na romantyczną kolację i liczysz na to, że on coś zorganizuje. i pamiętaj, że on nigdy nie będzie taki, jakiego Ty sobie wymyśliłaś i nie będzie zachowywał się tak, jak Ty się spodziewasz, że powinien się zachować. Należy to zrozumieć i się z tym pogodzić.

5

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Chciałybyśmy żeby było tak jak na początku przez całe zycie. Czy nie byłoby wtedy fajnie? Przecież my tez potrafimy dać z siebie dużo. Przecież to nic nienormalnego, bo jak się kogoś kocha, to powinno się dbać o związek, żeby nie wkradła się monotonia, szarość.
A mężczyźni sa chyba z innej planety, że tego nie rozumieja. a jak im sie delikatnie zasugeruje lub powie wprost (bo owijanie w bawełne i czekanie az sie domyśli to nierealne w ich przypadku) to źle, bo sie czepiamy... I zrozum tu faceta hmm

6

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??
smutna88 napisał/a:

Chciałybyśmy żeby było tak jak na początku przez całe zycie.

Niestety, tylko chyba 1% związków tak ma. Z czasem to zwyczajnie męczy, człowiekowi się nie chce i wtedy odzwyczaja się od tego.

Z facetami trzeba delikatnie i WPROST. Oni nie łapią aluzji. Równocześnie dobrze jest nie tylko wymagać, ale też samej to robić. Ja się zorientowałam w pewnym momencie, ze brakuje mi takich dłuższych smsów na dobranoc (dawniej pisaliśmy sobie takie mini "historyjki", a potem było tylko "dobranoc :*). NA przypomnienie napisałam mu właśnie jak za dawnych czasów takiego dłuuuuugiego smsa i na następny dzień powiedziałam, że właśnie mi tego brakuje. Nie musi to być każdej nocy, ale raz na jakiśczas chciałabym wrócić do takich wiadomości. No i dostaję je smile
Akurat mój facet jest takim trochę wyjątkiem, bo o co go poproszę, to to robi, ale nie mniej trzeba powiedzieć mu wprost i konkretnie. I nie na zasadzie czepiania się, tylko można zacząć np od wspominania jak było dawniej i przy tym łaszenia się wink

7

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Tak to już jest.. niestety.Na początku jest pięknie, kolorowo, a potem..same wiecie.Początki zawsze są fajne, bo pokazują jak o Nas się starają, jak im zależy, a potem dostają tego co chcą i już nie muszą się tak starać, latać za Nami.Zastanawia mnie jakby szło to zmienić.Może powinniśmy robić to samo, co oni..?

8

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

"gdy bieda wchodzi drzwiami miłość wylatuje oknem"
"I zrozum tu faceta" hehe ciekawie ;D No cóż majka twój problem często się pojawia u kobiet , sądzą ,że mężczyźni posługują podobnym schematem myślowym a tak do końca nie jest. Dużo tu zależy od charakteru faceta gdyż jeżeli ma naturę "zabawiaki" chodzi mi o częste robienie kobiecie prezentów, niespodzianek ,zabieranie jej w ciekawe miejsca to znów nie jest trwały w związkach (jak np ja ) dlatego zawszę doradzam kolegom ,że gdy zalecają się do jakiejś damy i mowa jest tu o czymś "poważnym" to ,żeby nie robili nic wbrew swojej woli by pokazywali siebie a nie grali inną osobę bo później jest tylko rozczarowanie, a ii przekonasz się co to szarość i monotonia jak do zabawy dojdą jeszcze dzieciaki wink Nie mówi o tym, że dzieci to zły pomysł tylko troszki ugaszają namiętność wink

9

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??
aero_90 napisał/a:

Może powinniśmy robić to samo, co oni..?

Sporo zależy od faceta. Z jednej strony tylko jedna strona nie może dbać o związek i wszystko robić, ale jeżeli obydwie nic nie będą robić, to związek zwyczajnie się rozpadnie. Dlatego trzeba ROZMAWIAĆ. Komunikacja jest niezbędna. Trzeba mówić co nam się nie podoba i jak można to naprawić.

Robienie sobie na złość, albo na zasadzie "jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", to dziecinne zachowanie.

10

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

macie racje, mężczyzna różni się od nas. eh właśnie rozmawiałam z nim przez telefon mówiąc,oczywiście z żartem i śmiejąc się,że taki pracuś z niego kochany,że nie ma czasu napisac do swojego skarba smska big_smile hehe i po rozmowie dostałam smska      " Kocham Cię" smile postanowiłam,ze może odwrócenie w żart coś pomoże...??

Długie rozmowy.. płacz i żal,że nie ma jak dalej nic nie pomagają hmm więc postanowiłam zrobić odwrotność... akurat mówie swojemu mężczyźnie wszystko WPROST! wiem,że on się nie domyśli, zresztą sam mi to powiedział i prosil mnie bym prosto z mostu powiedziała.
2 dni temu powiedziałam,że nie dostałam długo już kwiatka bez okazji, poszliśmy do sklepu a on odskoczył i wręczył mi kwiat  smile to miłe ale wolałabym jakoś aby tak sam od siebie coś zrobił... tak wiecie "porwał" mnie gdzieś na spacer...

Nie powiem były sytuacje,że sam na to wpadł.. ale gaśnie to.. tzn. coraz mniej i mniej.. dlatego zaczęłam się bać,że z czasem już zupełnie to zniknie...

a usprawiedliwianie się pracą jest bez sensu i on o tym wie gdyż pracuje tyle samo co on... a czasem i więcej...

Czasem poprostu jest mi przykro.. czuje jakby przestawał mnie kochać i zastanawiam się czy może to ze mną coś nie tak? czy to normalne?

11

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Cóż, my kobiety uwielbiamy być stale adorowane. Facet uważa, że skoro raz powiedział, że kocha i wręczyłkwiatka, to już nie musi drugi raz tego robić.

crazymajka napisał/a:

Czasem poprostu jest mi przykro.. czuje jakby przestawał mnie kochać i zastanawiam się czy może to ze mną coś nie tak? czy to normalne?

Powiedziałaś mu o tym?

12

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

tak powiedziałam mu o tym tak samo jak wam.. powiedział,że nie przestaje mnie kochać a że postara się to zmienić,że w jakimś stopniu mam racje,że ostatnio mnie coraz bardziej zaniedbuje.

Chyba poprostu za bardzo ja go adoruje... małe prezenciki mu kupuje, piszę smski czy zostawiam jakieś karteczki z wiadomością u niego do biurku... i on chyba czuje się za pewny, jak sam powiedział, najbardziej kocha we mnie to,że jestem stała w uczuciach i ma pewność,że go kocham i nie odejde od niego, że czuje bezpieczeństwo. to dobrze ale czy to własnie dlatego przestaje o mnie zabiegać.. adorowac mnie?

13

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Więc teraz powinnaś delikatnie się odsunąć, by znowu musiał troszkę zawalczyć wink Faceci to myśliwi.

14

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??
a_normalna napisał/a:

Więc teraz powinnaś delikatnie się odsunąć, by znowu musiał troszkę zawalczyć wink Faceci to myśliwi.

..kiedys tak napisalam to jakis moderator sie ze mna sprzeczal-mezczyzna chyba...;)
Im bardziej odpychasz tym bardziej przyciagasz..prawda stara jak swiat;)

15

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

zgadzam się.
lecz nie wchodzę mu "w dupe" ;-) uważam,że postępuje normalnie... jestem czuła, dbam o niego i tyle ale nie do przesady.
Mam przestać mówić czułe słówka? nie robić mu małych niespodzianek??
Już pierwsza nie dzwonie i nie pisze smsów, mam jeszcze bardziej się odsunąć??

16

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Dbaj o siebie i wychodź z przyjaciółkami na ploty. Robisz już to?

17

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

nie mam koleżanek... po studiach każda poszła w swoją stronę i nie ma nikogo.. zresztą dużo pracuję.. kiedy ja mam chwile czasu one nie mają.. zatem spasowałam.. nie ma sensu ciągle prosić o spotkanie hmm
a pracuję w przedszkolu gdzie średnia wieku pracowników to ponad 35 lat...

18

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Szkoda, bo właśnie powinnaś czasem gdzieś sama wychodzić. Wtedy on będzie widział, że Twój świat nie kręci się wyłącznie wokół niego.

19

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

sam ciągle mówi,że powinnam gdzieś wyjść z koleżankami,, nie ma to jak rozmowy damsko-damskie... ale niestety nie ma takiej możliwości... sad  on zresztą sam też nie wychodzi.. pracujemy.. pracujemy.. uczymy się i spotykamy w wolnych chwilach..

20

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

faceci są z innej planety:-),jak troszkę zatęskni na pewno przypomni sobie czego pragniesz,potrzebujesz...a jeśli pobędziesz chwilkę sama ze sobą,docenisz to,co już masz w Jego osobie...

21

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Crazymajka - Twój chłopak wysyła Ci bardzo jasne sygnały jakiego związku oczekuje. On potrzebuje wolności, nie chce być uwiązany i ograniczony. Jego propozycje, byś sobie wyszła gdzieś z koleżankami są tego dowodem. Chłopak boi się, żeby nie stal się calym Twoim światem i żebyś nie oczekiwała od niego, że on ze swojego swiata zrezygnuje. To również przekaz, że podobają mu się dziewczyny, które mają swoj swiat, swoje zycie, zainteresowania, znajomych. On nie chce Cie w roli kury domowej czekającej z obiadkiem aż wróci do domu. Wtedy stracisz dla niego na atrakcyjności. Wg mnie on ma bardzo zdrowe podejście.

22

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Musze się gdzieś wyżalić, bo zaraz wybuchnę płaczem. Jeśli nie na temat to przepraszam z góry, ale nie chce zakładac nowego tematu.
Kurczę, chciałam się przytulić do męża, a on mnie odepchnął tak po prostu... chociaż nic nie zrobiłam... Tak mi smutno... sad

Crazymajka, ja też nie mam przyjaciół... i tak mi z tym źle

23

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

co do uwięzienia go.. broń boże tego nie robie! mam swój świat.. swoje obowiązki, środowisko, potrafie sama spędzić czas, fakt jest mi smutno gdy się nie widzimy ale nie robie awantury, ja czasem też muszę odwołać spotkanie z takiego a nie innego powodu.

Radzi mi abym spotkała się z koleżankami bo wie,że mi tego brakuje.. jak studiowałam to często organizowałam babskie imprezy, wiele razy żale mu się,że brakuje mi tego, brakuje mi koleżanek,że mam dość tylko rozmawiania z nim.. ze on nie rozumie mnie czasem a wiem,że jak rozmawiam z kobieta to co innego, dlatego też on ciągle o tym mówi choć sam wie jaka jest sytuacja sad

Wiele jest dni że on ma dużo wolnego czasu gdyż jestem w tym czasie zajęta, więc ma wolność, sama i ja go naklaniam by spotkał się z kolegami... więc nie uważam,że go zniewalam a i on sam nigdy nie narzekał na to...

smutna88 przykro mi bardzo... byłam kiedyś z taką osobą jak Twój mąż... dlatego przygarnęłam kotka który zawsze lizał moje łezki... a teraz gdy jestem już szczęśliwa robi za maskotke ;-)

3maj się dzielnie!! głowa do góry!!

24

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Nie nie jesteśmy z innej planety wink myślimy częściej lewą półkulą odpowiedzialną za logikę natomiast Wy kobiety częściej posługujecie się prawą półkulą- odpowiedzialną za emocje , dlatego często mężczyźni nie rozumieją waszych decyzji i zachowań bo na "chłopski rozum" to nie jest logiczne , działa też to w drugą stronę chcąc przekonać faceta do czegoś nie wpływaj jak na kobietę tylko dawaj logiczne argumenty wal prosto z mostu nie lubimy owijania w bawełnę to ułatwi zadanie. Vinnga ma rację my mężczyźni często unikamy "przylepek" kobiet które chcą mieć na nas monopol i chcą by całe życie było tylko NIĄ, nas to naprawdę odpycha więc jeżeli facet wręcz wypycha Cie to albo chcę mieć więcej luzu albo po prostu chcę Ci pomóc i twierdzi ,że dzięki koleżanką ożyjesz , zrelaksujesz dadzą Ci to czego on Ci dać nie może czy coś w ten deseń smile

25

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Smutna, spytałaś się go co jest nie tak Powiedziałaś mu jak się poczułaś ta odepchnięta? Jak wyglądała sytuacja? On sobie leżał i oglądał film, Ty podeszłaś i chciałaś się przytulić?

26

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

VeryBadBoy - ja słyszałam, że mężczyźni wykorzystują lewą ALBO prawą pólkulę, kobiety natomiast posługują się obiema jednocześnie tworząc sobie obraz sytuacji smile

W pełni zgadzam się natomiast z Twoim ostatnim zdaniem. Kobieta, ktora ma koleżanki (i z nich korzysta smile ) jest po prostu ciekawsza - bardziej zadowolona, mniej marudna, może się wygadać przyjaciółce, więc nie zadręcza faceta analizowaniem po raz 150 co oznacza fakt, że dzisiaj spojrzał na nią inaczej niż wczoraj... Crazymajka - ponieważ żalisz się, że brakuje Ci koleżanek - facet w swym męskim rozumieniu świata nie rozumie, że potrzebujesz komuś o tym po prostu powiedzieć. Facet widzi to tak, ze skoro mu o tym mówisz to znaczy, że oczekujesz rozwiązania. Więc on Ci podaje rozwiązanie. I nie pojmie po co Ty mu o tym znowu mędzisz... A tak poza tym to Wasz związek w miarę normalny się wydaje smile

Smutna - powinnaś mieć koleżanki! To bardzo ważne, żeby mieć jakąś odskocznię. Wtedy znacznie mniej przeżywasz nieprzemyślane zachowania mężczyzny ponieważ nie jest on całym Twoim światem tylko jego częścią. A dużo lżej znieść kiedy wali się część świata niż cały...

27

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Vinnga święte słowa...
Tylko zastanawiam się jak te koleżanki znaleźć, chodzi mi o takie, które będą zawsze, a nie takie, które sa jak czegoś ode mnie potrzebują. Odkąd pamiętam zawsze mnie tylko takie fałszywe otaczały. A moja jedyna przyjaciółka wyjechała 6 lat temu na drugi koniec Polski i nasz kontakt sie znacznie ograniczył. A tak mi tu samej z tym ciężko.

28

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Spróbuj odnowić więź z przyjaciólką. Nawet wirtualny. To dużo znaczy, kiedy możesz męża zignorować, usiąść przed kompem i opsać przyjaciółce jaki on okropny. Zresztą już przy koncu rozmowy zazwyczaj mąż wydaje się dużo mniej okropny niz na początku. W trakcie takiej babskiej pogawędki wracają siły i możesz wrócić do męża i zamiast płakac zapytać rzeczowo dlaczego tak się zachował...

Nie wiem, jakie masz możliwości na poznanie nowych koleżanek. Przede wszystkim zacznij bardziej ufać ludziom. Nie wychodź z zalożenia, że wszyscy są fałszywi. Bo to nieprawda.

29

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Weź znajdź sobie po prostu jakieś hobby zapisz się na jakieś zajęcia (np.kółko teatralne,fitness) zbiorowe  tam jest najłatwiej poznać fajnych ludzi z którymi szybko załapiesz kontakt - macie przecież takie same zainteresowania - zawszę możesz poświęcić chodź tą godzinę tygodniowo na coś fajnego wink A co do półkul , kobieta jako istota emocjonalna (raczej się zaprzeczyć nie da) więc przeważa półkula prawa , lecz nie jest możliwe myślenie tylko prawą jak by tak było , to ulica była by zoo , (wystarczy popatrzeć na knajpy wieczorem kiedy to ludzie więcej wypiją i mózg człowieka pod wpływem alko...każdy wie jak to jest wink )

30

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

macie racje!! każda kobieta jak i mężczyzna potrzebują rozmowy.. spędzania czasu z tą samą płcią a nie tylko płcią przeciwną, ale co zrobić gdy nie ma innej możliwości.

Zgodzę się... tręsknie za babskimi pogaduszkami.. gadaniem o maseczkach czy zrzędzeniem o facetach jacy to oni są straszni... radzicie aby zapisac się na zajęcia dodatkowe.
Razem z ukochanym choć ja chodziłam pierwsza zanim go poznałam na salse, niby wszystko ok ale tam nie miałam takich przyjaźni jakiej bym potrzebowała, to tylko znajomi. a inne hobby? szczerze tyle pracuje,że nie chce mi się jeszcze gdzieś chodzić... a z drugiej strony chce widzieć ukochanego jak i tak mało spędzamy czasu.

Rozmawiałam z nim o tym, powiedziałam wprost,że tęsknie za dawnym M, on przepraszał mnie,że tak się czuje, obiecywał,że postara się to zmienić, tłumaczył,że to niby przez problemy, ze 2 lata temu w święta a raczej po świętach rozstaliśmy się i dlatego jest troszke przybity...Ale nie widzi takiego problemu jak ja...

Chyba nie ma sensu nadal drążyć tematu tylko zaakceptować stan rzeczy, że z dnia na dzień coraz mniej będzie o mnie zabiegać...

lecz mam dylemat.. jestem osobą która uwielbia sprawiać przyjemność.. niespodzianki itp. czy mam dalaj je robić? mimo,że nie będą tak samo odwzajemnione??

31

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??
vinnga napisał/a:

Crazymajka - Twój chłopak wysyła Ci bardzo jasne sygnały jakiego związku oczekuje. On potrzebuje wolności, nie chce być uwiązany i ograniczony. Jego propozycje, byś sobie wyszła gdzieś z koleżankami są tego dowodem. Chłopak boi się, żeby nie stal się calym Twoim światem i żebyś nie oczekiwała od niego, że on ze swojego swiata zrezygnuje. To również przekaz, że podobają mu się dziewczyny, które mają swoj swiat, swoje zycie, zainteresowania, znajomych. On nie chce Cie w roli kury domowej czekającej z obiadkiem aż wróci do domu. Wtedy stracisz dla niego na atrakcyjności. Wg mnie on ma bardzo zdrowe podejście.

ja jak poznalam swojego bylego to przez pierwsz tydzien widywalismy sie codziennie ale w gronie jego znajomych. Jak dzwonil do mnie wracajac z pracy to mowil¨zaraz bedziemy¨i gdy wwkoncu odwazylam sie upomniec ze chce z nim pobyc sam na sam to oburzyl sie okrutnie i stwierdzil ze pokazalam swoja zaborczosc...;)Pytanie: po co ja mu bylam potrzebna..? Chyba dla wizerunku bo byl sporo starszy...:)

32

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

To bardziej hobby relaksacyjne polecam jogę naprawdę super sprawa , człowiek czuję się po tym dużo lepiej. Jeżeli jak pisałaś lubisz sprawiać przyjemność to dobrze tylko też nie przesadzaj bo większość facetów którzy zauważają ,że ich kobieta się zanadto stara ,twierdzą ,że są pępkiem świata - złapali "zwierzynę" więc po co ją gonić? - wydaję mi się ,że zaskakiwanie jest najlepsze , odmiana i różne takie sprawy (chyba ,że twój facet lubi mieć wszystko zaplanowane)

33

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

jesli chodzi o te prezenty i niespodzianki to kobiety sa bardzo niezdecydowane...
ja mojej bylej robilem niespodzianki czesto - to tu gdzies zabieralem, to cos wygralem dla niej w radiu, to kupilem jakis drobiazg...
niestety dzialalo to tylko w jedna strone... ona po prostu brala i nie dawala nic od siebie...
a gdy doszlo do sytuacji, ze dostalem opieprz za to ze kupilem jej kolczyki to zrobilo mi sie naprawde przykro...
i jak facet ma sie starac? jak kobiety chca aby mezczyzni sie starali keidy swiadomie (lub nie) opierniczaja ich za starania i nie potrafia docenic ?
tu autorka watku natomiast pisze ze ona dostaje tego za malo... problem nie tkwi w tym ze on nie chce tego robic - problem tkwi w tym, ze pewnie kiedys to zrobil, ale nie poczul sie doceniony w jakis sposob... pewnie oczekiwal ze sie ucieszysz, a ty powiedzialas ze to mile i dziekujesz i zajelas sie czyms innym...
faceci zwracaja na takie rzeczy uwage....

34

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

hm... fakt przyznaje 2 lata temu jak byliśmy wtedy razem nie ucieszylam się z świątecznego prezentu... ale gdy robił niespodzianki na codzień cieszyłam się.. choć powiem szczerze nie wiem czy dostatecznie mocno się ucieszyłam...

Nie mogę na niego narzekać, jest bardzo dobrym partnerem! kochającym, troskliwym,czułym, szalonym, rozważnym i tak dalej i tak dalej.. ale brakuje mi poprostu troszke zaskakiwania mnie... smile


a może wymagam za dużo ?

macie racje,że nie wolno za dużo dawać bo potem po co sie starać? ale czasem to trudne.. bo kocham to robić... smile

35

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

koniec tematu??

36

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

no i masz odpowiedz na pytanie smile
nie ucieszylas sie z prezentu... i to swiatecznego...
gafa jak nic smile

ja rok temu na gwiazdke dalem mojej ex przerysowane recznie zdjecie nasze wspolne robione na zamowienie...
kosztowalo majatek, musze przyznac, ale najwazniejsze dla mnie bylo to, ze wg mnie byl to idealny prezent jaki moglerm jej dac... niestety.... jak rok wczesniej dostala laptopa i jakas bizuterie czy cos, to ciezko sie cieszyc z rysunku...
potem mi wypomniala to w klotni, ze sie nie postaralem z prezentem, ze nie wysililem sie finansowo i dalem jej jakas tandete...
po tym jak niedawno podarla ten rysunek w klotni, to powiedzialem sobie ze nie dostanie ode mnie wiecej prezentu bo po co mam cos kupowac, kiedy ona znow to zniszczy i nie doceni?
w tym roku jednak zmieklem i kupilem dla niej prezent... nie jestesmy juz razem wiec mialo byc niezobowiazujace...
ale postanowilem ze jednak jej go nie dam bo moze odebrac to jako probe kupienia jej uczuc...
a tego nie chcialem...
wiec dalem ten prezent osobie, ktora mimo dwoch okazji nie dostala ode mnie zadnego... teraz na szczescie okazalo sie ze do 3 razy sztuka i prezent bardzo sie jej spodobal smile

pamietaj - nie mozna tylko dawac, ale trzeba tez brac/dostawac... wszystko dziala w dwie strony smile

37

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

w te święta dostałam cudownym prezent... nastawiłam się,że cokolwiek dostane uciesze się.. nie musiałam udawać! bo trafił w sedno!! to najpiękniejszy prezent jaki dostałam od ukochanej osoby!! smile

To cudowne święta!! magiczne!!

38

Odp: Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

ciesze sie ze dostalas najpiekniejszy prezent EVER ::)
pamietaj - facetow trzeba chwalic za byle co tongue
doceniac tymbardziej tongue
pod tym wzgledem jestesmy troche dziwni tongue

wszystko jest fajnie opisane w ksiazce "mezczyzni sa z marsa, a kobiety z wenus" smile
polecam ja - pozwoli ci zrozumiec meski punkt widzenia tongue

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak jest u was?? to normalne męskie zachowanie?? CO ROBIĆ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024