przeprowadzka w Warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » przeprowadzka w Warszawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: przeprowadzka w Warszawie

Z tego co zauważyłam to jest tu dość sporo kobiet z Warszawy więc liczę,że mi pomożecie. Szukam jakiejś dobrej( solidnej, taniej, profesjonalnej) firmy, która pomoże mi w przeprowadzce.( masa rzeczy, sporo mebli..) Przeczytałam o japa&co( zna ktoś ich?). Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Moich znajomych przeprowadzała kiedys ARKA. Byli zadowoleni.  Musisz sobie wugooglać, bo podawanie komercyjnych linków jest niedozwolone na forum. Jak nie znajdziesz to daj znac na priv to Ci link  znajdę

3

Odp: przeprowadzka w Warszawie

jestem z Warszawy,ale niestety nie znam zadnej takiej firmy,aczkolwiek w niedlugiej przyszlosci czeka mnie przeprowadzka,wiec rowniez czekam na jakies propozycje odnosnie firm

4

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Wiesz co ja wiele dobrych i pozytywnych opinii słyszałam o firmie Ablo Trans. Przeprowadzka przebiega bardzo szybko i sprawnie. Co dla mnie jest ważne muszę się martwić o pudła do przeprowadzki bo oni je zapewaniają.
Jeśli nadal poszukujesz firmy, która pomoże ci się przeprowadzić może sprawdź tą firmę.

5

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Wiem, że solidną firmą transportową, działającą w Warszawie jest Japa&Co. Dużo osób ją sobie chwali. Specjalizują się w przewożeniu takich rzeczy jak fortepian, czy pianino, także nie powinni mieć problemu z transportem również bardziej konwencjonalnych przedmiotów.

6

Odp: przeprowadzka w Warszawie

crossover - no to jest właśnie ta firma, o której pisze autorka tematu wink I ja też słyszałam, że dobrze sobie radzą a na ich stronce jest taki przewodnik / poradnik przeprowadzkowy - czyli co zrobić dwa miesiące, miesiąc przed przeprowadzką, co do czego pakować itd.

7

Odp: przeprowadzka w Warszawie

ja słyszałam, że oni też przywożą wcześniej do klienta te paczki, także to jest bardzo praktyczne, moi znajomi jak sie z nimi przeprowadzali, to mówili, że bardzo pomocni Ci Panowie co przeprowadzają , są ostrożni , to ważne , bo nic sie w czasie tej przeprowadzki nie stało i nic nie zostało zbite , a to duży sukces.

8

Odp: przeprowadzka w Warszawie

a o Japie i ja słyszałam, że są profesjonalni, szybko realizują zlecenie i fajnie podchodzą do kazdego zadania. Fajny mają na stronie ten pomocnik dla przygotowujących się do przeprowadzki, czytelny i darmowy system wyceny zleceń. No i co fajne - pełne ubezpieczenie.

9

Odp: przeprowadzka w Warszawie

moi sąsiedzi przeprowadzali się z ta firma i tez na plus, szybko sparwnie, bez zbędnych problemów i co ważne dobra cena , bo jak wiadomo to często decyduje przy wyborze firmy, a ta Japa okazała sie bardzo bardzo rozsądna

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Przy przeprowadzce do bloku mieszkalnego warto skontaktować się z zarządcą lub sąsiadami, często zdarza się, że dla mieszkańców danego osiedla firmy oferują preferencyjne warunki.

11

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Osobiście mogę polecić firmę którą zalazłam tam gdzie spędzam większość czasu czyli na allegro (ze względu na swoją pracę)

Oferowali swoje usługi w dziale transport-przeprowadzki i cenę za roboczo godzinę.

Zadzwoniłem tel.510-800-500 i tego samego dnia przyjechał znawca tematu ;-)

Ustaliliśmy cenę podczas spotkania a dalej zalicytowałam usługę więc chroniło mnie allegro a nie bzdurna umowa pisana na kolanie

To ile zapłaciłam wydawało mi się cholernie uczciwe biorąc pod uwagę,że dwie duże szafy musieli rozkręcać a potem zmontowali na nowo w sypialni.

Używali naprawdę dużego busa takiego w prostokątnej zabudowie i przyjechali w 3 osoby.

Zapłaciłam 417zł z rachunkiem.

SZCZERZE POLECAM bo to sprawna ekipa i jak kiedyś będę się przeprowadzać to na pewno do nich zadzwonię.

12

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Ja też szukam firmy, która przewiezie mi (oczywiście najtaniej) kilka większych rzeczy. Na razie dodałam ogłoszenie na clicktrans, czekam na oferty od firm transportowych. Powoli się pojawiają.

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Najtaniej na pewno kusi, oby było bez zniszczeń :0

14

Odp: przeprowadzka w Warszawie
e-rzecznik Ober-Haus napisał/a:

Najtaniej na pewno kusi, oby było bez zniszczeń :0

Nie może być inaczej big_smile

15

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Ja moge polecic trans-rapid. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo sa dostepni 24/h takze jesli ktos pracuje jest to duzym plusem. Korzystalam z nich trzy razy i płaciłam przy jednym pracowniku stowe za godzine, a przy trzech 125. Nie jest to drogo biorac pod uwage,ze jestem chociaz pewna swoich rzeczy. numer do nich to 505-865-183

16

Odp: przeprowadzka w Warszawie

A może ktoś wypowiadający się w tym temacie, może mi powiedzieć, ile kosztuje wynajem pokoju w Warszawie?

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Proszę o więcej szczegółów dotyczących parametrów mieszkania, postaram się pomóc.

18

Odp: przeprowadzka w Warszawie

ja wiele pozytywów słyszałam właśnie o japie, że szybko, że konkretnie i że bezpiecznie, a do tego panowie ponoć prze fajni, że jak trzeba to pomogą spakować.

19

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Ja mogę polecić firmę Amigo. Chłopaki przyjechali, wszystko sprawnie spakowali, załadowali i rozładowali. Bez żadnych strat :-)

Mam nawet w telefonie nr kontaktowy - 514501342

20

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Bardzo konkurencyjne ceny jeśli chodzi o przeprowadzki ma fastremovals. Aut do wyboru dużo, idzie im to sprawnie. Może się przyda:)

21

Odp: przeprowadzka w Warszawie

Przeprowadzka może być koszmarem i coś o tym wiem, bo przeprowadzałam się już 4 razy, a co najmniej jeszcze jedna przeprowadzka przede mną. Ale pomóc Ci może ten poradnik: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Jest tam dokładnie opisane, co krok po kroku zrobić, żeby cała przeprowadzka Cię nie przerosła. Naprawdę jest to bardzo pomocne, jeżeli nie wiesz od czego zacząć smile

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » przeprowadzka w Warszawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024