Problem z kobietami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Problem z kobietami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Problem z kobietami

Witam.
Jestem lesbijką i mam 23 lata, jestem z Trójmiasta. Mam taki problem, że nie mogę poznać dziewczyny, szukam odkąd miałam 17 lat i do dzisiaj nie znalazłam. Miałam zaledwie dwa spotkania na 1 noc przez tyle czasu. Korzystam z najbardziej popularnych portali dla lesbijek na których rzekomo sporo kobiet szuka innych kobiet i nic, starałam się chodzić po klubach i też nic, tak na co dzień to bardzo ciężko jest trafić na jakąkolwiek lesbijkę. W pracy są same hetery i mężatki. Często kobiety z ogłoszeń, które twierdzą, że szukają kobiety to tak naprawdę mężatki albo jakieś dziwne przypadki, np prostytutki, szukające sponsorki, albo osoby, którym być może mój typ urody nie pasuje. Cały czas byłam pewna, że coś musi być w takim razie ze mną nie tak, dopóki miałam okazje poznać lesbijki z zagranicy okazało się , że im się często podobam, sporo zwracało właśnie na mnie uwagę w tłumie innych ale te znajomości nie miały racji bytu ze względu na odległość nas dzielącą, więc dopóki jestem tutaj to jestem skazane na te osoby z Trójmiasta a tutaj kompletnie żadnej nie mogę poznać, parę razy spotkałam się z przypadkami, które nie znosiły blondynek a ja mam jasne długie włosy albo na osoby które się mnie wypytywały o pieniądze, czy to możliwe, że nie mogę znaleźć dziewczyny bo polki nie lubią blondynek? podobno u polek największe powodzenie mają faceci z ciemnymi włosami, karnacją i oczami, im ciemniejszy tym lepiej, może to tez się do lesbijek odnosi? Czy może chodzi o kasę? ja pochodze z przeciętnej rodziny i różnie bywa z pracą bo nie mam znajomości a mieszkam w małym miasteczku.Jeszcze trzecia możliwość jest taka , że na tych ogłoszeniach i w klubach siedzą kanciarze, które mają na boku facetów. Poszłam nawet do psychologa i po zrobieniu różnych testów oraz rozmowie nikt nie znalazł u mnie żadnych zaburzeń , które mogłyby utrudniać poznawanie ludzi. Czy jest ktoś kto się spotkał z podobnym problemem bądź wie coś o tym? Proszę o porady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z kobietami

Jedyna porada jaka przychodzi mi do głowy to emigracja do kraju o większej swobodzie seksualnej.
Bądz jesli nie kryjesz się ze swoją orientacją podszeptanie znajomym że szukasz pary. Taka dziewczyna będzie bardziej pewna ponieważ będziesz wiedziała że jest wolna, nie będziesz dla niej przygodą na 1 noc. Nawet nie pomyślałabym że może chodzić o pieniądze.

3

Odp: Problem z kobietami

E tam, nie lubią blondynek - to kwestia bardzo indywidualna, jedni lubią, drudzy nie. Na pewno plusem już jest to, że jesteś długowłosa - większość les, jakie znam, to ostrzyżone na króciutko kwadratowe babochłopy w rozciągniętych T-shirtach (smutne ale niestety prawdziwe). Fakt, że w tym kraju odechciewa się być lesbijką (o ile można w ogóle użyć tu takiego sformułowania wink), ciężko spotkać fajną, kobiecą babkę, która nie byłaby hetero lub zamężną bi.
Oprócz tego, co już robisz i co poradziła Ci alaclaudie, mogłabym Ci podpowiedzieć, żebyś dyskretnie nosiła gdzieś na/przy sobie symbole - labrys, tęcza, obrączka na kciuku (choć tę ostatnią często nieświadomie noszą również heteryczki). Dzięki temu będziesz mogła wysyłać sygnał "jestem les" (;)), a nikt "niewtajemniczony" nie domyśli się o co chodzi. Kto wie, być może gdzieś koło Ciebie jest jakaś nieśmiała dziewczyna, która też chciałaby kogoś poznać, a nie wie jak - może te sygnały ją ośmielą smile

4

Odp: Problem z kobietami

Zana,
może po prostu za bardzo Ci zależy? Często jest tak, że im bardziej się staramy, im bardziej szukamy tym efekt jest gorszy.

Wiem, że w Polsce nie łatwo być lesbijką, ani nawet bi. Ciężko jest kogoś poznać, większość ludzi ukrywa swoją "odmienną" orientację. Chociaż ja muszę przyznać, że mam nosa - bardzo często już przy pierwszym spotkaniu wiem, że dziewczyna jest lesbijką.

Masz może znajomych, którzy są lesbijkami lub gejami? Może oni mogliby Cię wprowadzić w towarzystwo o takich preferencjach jak Twoje. Samemu jest się ciężko przebić...

A jeśli chodzi o kluby dla homoseksualistów, to uważam, że chodzi tam zbyt dużo ludzi, którzy są hetero. Chcą popatrzeć, powygłupiać się, ponabijać itp. Sama mam dwie znajome, które chodzą razem, udają parę i robią sobie jaja z dziewczyn, które się nimi zainteresują.

5

Odp: Problem z kobietami

zana szukasz tylko w swoim mieście,czy też w innych?Czy dojazdy nie sprawiałyby Ci problemu?Dla tych kobiet które szukają kogoś na stałe kolor włosów na pewno nie ma dużego znaczenia.Liczy się przede wszystkim osobowość i podejście do życia.Wydaje mi się że chciałabyś już,teraz,natychmiast i może to troszkę odstraszać.Może zacznij od przyjaźni na początek.Miłości nie szukaj wszędzie i na siłę,nie pukaj do każdych drzwi,gdy przyjdzie na Ciebie czas sama Cię znajdzie.Powodzonka.

6

Odp: Problem z kobietami

Jak dotąd ograniczałam się do całego Trójmiasta orz okolic. Niestety nie mam żadnych znajomych lesbijek czy gejów, mam kilku znajomych, którzy są hetero wiedzą o mnie i im to nie przeszkadza, ale poza mną nie znają nikogo homo. Także ja jestem w tej najgorszej sytuacji.

7

Odp: Problem z kobietami

zana w sobote 17lipca w Warszawie odbędzie się Europride.Jeżeli możesz to bierz znajomych i się wybierz.Będzie dużo atrakcji,rozerwiesz się i może jak szczęście dopisze poznasz jakąś sympatyczną dziewczynę.Przemyśl to.

8 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-10-09 17:19:12)

Odp: Problem z kobietami

Hej ja też szukam dziewczyny która chce niech napisze na messegera
Podaje
[niedozwolona treść - usunięte przez moderację] czekam na wiadomości

9

Odp: Problem z kobietami

Moja droga, wydajesz się być mega interesującą i inteligentna kobietą, dlatego nie uwierzę, że problem tkwi w Tobie.
Z własnego doświadczenia odradzam kluby. Tam raczej ciężko poznać kogoś do związku. Mam podobny problem. Ja mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą i znam prawie każdego. Ujawnione lesbijki przypominają bardziej mężczyzn niż kobiety. Nikt tu o mnie nie wie. Jestem bi i mam ciężko ze znalezieniem dziewczyny. Każda lesbijka uciekała kiedy dowiedziała się, że jestem bi. A powiem Ci, że tylko jeden jedyny raz byłam zakochana w życiu, BTW w blondynce wink Także wątpię, że rzuciłabym osobę, z którą łączy mnie związek i miłość dla faceta... Boli mnie ten stereotyp.
Wydaje mi się, że doskonale Cię rozumiem. Wiem jak okropna jest samotność i bardzo chcę to zmienić. Niestety nie mam dla Ciebie żadnej złotej rady.
Też mnie dziwi, że kobiety "lesbijki", z którymi pisałam miały problem ze spotkaniem w realu. Jestem atrakcyjna, więc na pewno nie odstraszalam ich wyglądem tongue
Także nie myśl w sposób, że nie jesteś w typie innych kobiet. Ogromnym problemem jest to, że żyjemy w kraju mało tolerancyjnym i wciąż mało osób się ujawnia.
Ktoś pisał o symbolach. Ja noszę obrączkę na kciuku, a mimo to nie poderwala mnie żadna kobieta, facetów za to nie odstrasza ten symbol tongue Raz miałam tylko sytuację w pracy gdzie jedna z koleżanek powiedziała tekst "ja mam chłopaka dla twojej informacji".
Lesbijki lubią też bawić się w "friendzone". Więc trzeba potrafić nie utknac w tej strefie.
Chciałabym "sprzedać" Ci jakiś cudowny patent, ale niestety sama go nie mam. Jesteś fajną dziewczyną, więc głowa do góry smile
Gdybyś potrzebowała, to możesz pisać na priv smile Trzymaj się smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Problem z kobietami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024