Proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Proszę o pomoc

Dzień dobry,
uprzejmie proszę o pomoc finansowa. Niestety znalazłam się w sytuacji w której nie mam nawet na chleb. Gdybym nie musiała to bym nie prosiła. Na co dzień pracuje, ale zarabiam trochę ponad najniższa krajowa. Aktualnie na koncie jestem na -. Jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc proszę o kontat, albo zostawienie kontaktu w komentarzu. W prywatnej konwersacji mogę powiedzieć więcej czy wysłać "dowody" na brak jakichkolwiek środków na życie. Nie chcę tu wylewać życiowych brudow na forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Nie mam rodziny czy bliskich osób i nie mam do kogo zwrócić sie o pomoc. Z góry dziękuję za wyrozumiałość

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proszę o pomoc
lplb1912 napisał/a:

Dzień dobry,
uprzejmie proszę o pomoc finansowa. Niestety znalazłam się w sytuacji w której nie mam nawet na chleb. Gdybym nie musiała to bym nie prosiła. Na co dzień pracuje, ale zarabiam trochę ponad najniższa krajowa. Aktualnie na koncie jestem na -. Jeśli ktoś chciałby mnie wspomóc proszę o kontat, albo zostawienie kontaktu w komentarzu. W prywatnej konwersacji mogę powiedzieć więcej czy wysłać "dowody" na brak jakichkolwiek środków na życie. Nie chcę tu wylewać życiowych brudow na forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Nie mam rodziny czy bliskich osób i nie mam do kogo zwrócić sie o pomoc. Z góry dziękuję za wyrozumiałość

Nikt Ci nie przeleje kasy ot tak.
Byłaś w MOPSie?
Masz dzieci? Mieszkasz na swoim? Gdzie pracujesz? Może jest opcja zmiany pracy? A programy pomocowe rządowe? Sprawdzałaś?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024