betadine globulki dopochwowe - prosze o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » betadine globulki dopochwowe - prosze o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: betadine globulki dopochwowe - prosze o pomoc

mam pytanie do was, byłam u ginekologa kótóry przepisał mi betadine bo mam jakieś zapalenie, mowiłam mu tez ze czuje ból przy oddwaniu moczu więc pęcherz tez mam przeziebiony, on przepisał mi tylko te tabletki są one dopochwowe, czy któraś z was brała to na zapalenie pęcherza ? czy to pomaga?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: betadine globulki dopochwowe - prosze o pomoc

Tych globulek nie stosowałam, ale miałam podobny problem co Ty. Mianowicie myślałam, że mam zapalenie pęcherza, poszłam najpierw do ginekologa i okazało się, że przyczyną tego zapalenia pęcherza jest zapalenie grzybiczne pochwy, dlatego konieczne było leczenie ginekologiczne.
Jeśli wyleczysz to zapalenie, to z pęcherzem powinno być już dobrze.
Mi przeszło wink
Powodzenia i zdrówka życzę !

Być jak płynąca rzeka...

3 Ostatnio edytowany przez kszkszksz (2009-04-09 21:23:15)

bo ja odczuwałam ból podczas stosunku wiec umówiłam sie do ginekologa, a w tym dniu w którym miałam wizyte zaczeła mnie boleć cewka przy oddawaniu moczu, no i lekarz przepisał mi dopochwowe i zastanawiałam sie czy nie wziął pod uwage tego bólu czu po prostu te tabletki wyleczxą i zapalenie pochwy i pęcherza..

mam nadzieje, ze przejdzie mi po tych globulkach.. no i łykam jeszcze duzo C

Reklama

4

Przeniesiony post Kszkszksz

kszkszksz napisał/a:

jeżeli któraś z was tego używała to czy odczuwałyscie pieczenie po aplikacji ? pochwa mi raczej nie spuchła tak mi sie ydaje ze nie mam uczulenia.. ale okolo 15 minut po aplikacji odczuam pieczenie które po 15 inutach przechodzi

Być jak płynąca rzeka...

5

Przeniesiony post Liza1971

liza1971 napisał/a:

Każdy organizm reaguje inaczej na przypisane tabletki.  Osobiście tych globulek nie stosowałam ale jeżeli lekarz stwierdził,  że one Ci pomogą to cierpliwości przejdzie.

Być jak płynąca rzeka...

6

Ale takie pieczenie przy początkowej aplikacji globulek jest normalne...musisz troszkę poczekać na efekty!
A czy Twój partner się również leczy? bo jeśli masz grzybiczne zapalenie pochwy, to nawet jak się wyleczysz partner będzie Cię zarażał podczas stosunku!
A ten ból podczas stosunku przy tym zapaleniu jest także normalny, dlatego zrezygnuj na czas leczenia ze współżycia!

Być jak płynąca rzeka...

7

taak, on tez sie leczy

8

odnowie temat... mi ginekolog powiedziała że mam nadżerkę z tendencją do krwawienia, zapisała mi własnie Betadine. Pierwszego dnia jak zaczelam ją aplikowac strasznie mnie piekło w okolicach sromu... pozniej przeczytalam że trzeba ją zwilżyć aby zapobiec podraznieniu, tak tez wiec robilam, ale dalej mialam ten sam problem... moze troszke w mniejszym stopniu ale byl i tak bylo dokuczliwe że nie moglam zasnąć dopoki nie poszlam do łazienki żeby przemyc swoje wargi sromowe (i dosc dlugo musialam.. kolo 5 min.)... Czy to może byc uczulenie? mam przerwac i jak pojde niedlugo do gin. zeby mi przepisala cos innego? poszlabym od razu ale są za duze kolejki bo czeka sie miesiac, a jak ostatnio poszlam bez kolejki po recepte to baby sie na mnie tak patrzyly że masakra.. i jeszcze mialy jakieś wąty..

9

odpisze ktos?

10

Girl, bardzo możliwe, że podrażniłaś sobie okolice intymne podczas tej pierwszej globulki bez zwilżenia i pieczenie w dalszych dniach jest tylko dalszym podrażnianiem. Czy na ulotce nie ma informacji o możliwych skutkach ubocznych?
W kwestii ginekologa masz 2 wyjścia: spróbować dowiedzieć się czegoś telefonicznie (przekonując panie w recepcji, że sprawa jest niemiłosiernie pilna smile ) lub udać się do przychodni, panie w recepcji przekonać jak wyżej i spokojnie znieść spojrzenia innych pań w kolejce kiedy wejdziesz bez zapisu. Wydaje mi się, że łatwiej przez chwile znosić spojrzenia niż codzienne pieczenie...

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » betadine globulki dopochwowe - prosze o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016