Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Czy to zaburzenie hormonalne czy mozliwa ciaza? Gdzie moge wykonac te badanie z krwi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

w laboratorium, beta HCG. Ale nie wiem, czy teraz to dobry pomysł iść do laboratorium. Nie zabezpieczasz się?

3

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

No to w takim razie test z apteki.. No ale z drugiej strony ryzyko wszedzie czy to apteka czy laboratorium. A mozesz mi polecic jakis dobry test ciazowy ?

4

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Wystarczy poczekać i samo sie okaże

5

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Miesiac temu tez rozkminialas czy plamienie jest oznaką ciąży.
Zabezpieczasz się jakoś?
Pisalas gdzies, ze bierzesz tabletki. Przy tabletkach test ciążowy nie będzie miarodajny. Ale też przy tabletkach ryzyko wpadki jest w setnych procenta liczone.

6

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Lady Loka napisał/a:

Miesiac temu tez rozkminialas czy plamienie jest oznaką ciąży.
Zabezpieczasz się jakoś?
Pisalas gdzies, ze bierzesz tabletki. Przy tabletkach test ciążowy nie będzie miarodajny. Ale też przy tabletkach ryzyko wpadkji jest w setnych procenta liczone.

Ale ja zadnego plamienia nie mialam wiec nic nie rozkminialam . Z kims innym mnie pomylilas. Tabletki juz dawno odstawilam. Dlatego chce zrobic ta bete hcg

7

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Miesiac temu tez rozkminialas czy plamienie jest oznaką ciąży.
Zabezpieczasz się jakoś?
Pisalas gdzies, ze bierzesz tabletki. Przy tabletkach test ciążowy nie będzie miarodajny. Ale też przy tabletkach ryzyko wpadkji jest w setnych procenta liczone.

Ale ja zadnego plamienia nie mialam wiec nic nie rozkminialam . Z kims innym mnie pomylilas. Tabletki juz dawno odstawilam. Dlatego chce zrobic ta bete hcg

Nie pomylilam. Miesiac temu pytalas w czyims temacie czy plamienie moze oznaczac ciążę.

Moze po prostu zabezpieczaj sje tak, zebys czula sie pewnie?

8

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Kup test strumieniowy ClearBlue.

9

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Cyngli napisał/a:

Kup test strumieniowy ClearBlue.


Mozna go wykonac o kazdej porze dnia czy najlepiej rano po przebudzeniu?

10

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Kup test strumieniowy ClearBlue.


Mozna go wykonac o kazdej porze dnia czy najlepiej rano po przebudzeniu?

Najlepiej rano, kiedy stężenie hormonu jest najwyższe. Aczkolwiek, jeśli od potencjalnego zapłodnienia minęło więcej, jak 14 dni, to myślę, że w razie ciąży, test wyszedłby pozytywny o każdej porze dnia.

Jeśli nie masz pewności, czy minęły już dwa tygodnie, to faktycznie lepiej zrobić Betę.

P.S. No i Ci forumowicze bezbłędnie wywróżyli przyszłość w Twoim wątku...

11

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Cyngli napisał/a:
Julija18 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Kup test strumieniowy ClearBlue.


Mozna go wykonac o kazdej porze dnia czy najlepiej rano po przebudzeniu?

Najlepiej rano, kiedy stężenie hormonu jest najwyższe. Aczkolwiek, jeśli od potencjalnego zapłodnienia minęło więcej, jak 14 dni, to myślę, że w razie ciąży, test wyszedłby pozytywny o każdej porze dnia.

Jeśli nie masz pewności, czy minęły już dwa tygodnie, to faktycznie lepiej zrobić Betę.

P.S. No i Ci forumowicze bezbłędnie wywróżyli przyszłość w Twoim wątku...

Nikt mi nic nie wywrozyl .Uprawiajac seks nie liczymy sie z ewentualna ciaza?
Zrobilam test po poludniu i wyszedl krzyzyk ale z bardzo slaba kreska wiec nie wiem .Dzwonilam do swojego lekarza to kazal czekac i przyjsc za dwa tygodnie bo na tym etapie nic nie bedzie widac na usg .

12

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.
Ewentualnie jak dalej Cię tak będzie boleć to idź do lekarza nie po to, żeby potwierdzić ciążę tylko po to, żeby zobaczyć dlaczego Cię boli, skoro boleć nie powinno.

13

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.
Ewentualnie jak dalej Cię tak będzie boleć to idź do lekarza nie po to, żeby potwierdzić ciążę tylko po to, żeby zobaczyć dlaczego Cię boli, skoro boleć nie powinno.

Pani w aptece powiedziala, ze test jest dobry i moze wskazac ciaze nawet na 6 dni przed spodziewana miesiaczka czyli wlasnie 24-25 dzien. A jesli cykl trwa 28 dni to juz bardzo duze prawdopodobienstwo ze wskaze ciaze lub jej brak. Lekarz nie przejal sie bardzo tym moim bolem
Wyczytalam teraz w necie , ze ten bol moze byc spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka w macicy ze po 8 dniach po zaplodnieniu dochodzi do tego wiec u mnie by sie zgadzalo kurcze zaczynam sie stresowac dochodzi do mnie , ze moge byc w ciazy i troche sie boje .Do tego ten korona wirus

14

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Powodzenia big_smile

15

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.
Ewentualnie jak dalej Cię tak będzie boleć to idź do lekarza nie po to, żeby potwierdzić ciążę tylko po to, żeby zobaczyć dlaczego Cię boli, skoro boleć nie powinno.

Pani w aptece powiedziala, ze test jest dobry i moze wskazac ciaze nawet na 6 dni przed spodziewana miesiaczka czyli wlasnie 24-25 dzien. A jesli cykl trwa 28 dni to juz bardzo duze prawdopodobienstwo ze wskaze ciaze lub jej brak. Lekarz nie przejal sie bardzo tym moim bolem
Wyczytalam teraz w necie , ze ten bol moze byc spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka w macicy ze po 8 dniach po zaplodnieniu dochodzi do tego wiec u mnie by sie zgadzalo kurcze zaczynam sie stresowac dochodzi do mnie , ze moge byc w ciazy i troche sie boje .Do tego ten korona wirus

Mnie tam nie interesuje co by mi powiedziała pani w aptece, skoro ginekolodzy mówią, że to bujda wink

16

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Lady Loka napisał/a:
Julija18 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.
Ewentualnie jak dalej Cię tak będzie boleć to idź do lekarza nie po to, żeby potwierdzić ciążę tylko po to, żeby zobaczyć dlaczego Cię boli, skoro boleć nie powinno.

Pani w aptece powiedziala, ze test jest dobry i moze wskazac ciaze nawet na 6 dni przed spodziewana miesiaczka czyli wlasnie 24-25 dzien. A jesli cykl trwa 28 dni to juz bardzo duze prawdopodobienstwo ze wskaze ciaze lub jej brak. Lekarz nie przejal sie bardzo tym moim bolem
Wyczytalam teraz w necie , ze ten bol moze byc spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka w macicy ze po 8 dniach po zaplodnieniu dochodzi do tego wiec u mnie by sie zgadzalo kurcze zaczynam sie stresowac dochodzi do mnie , ze moge byc w ciazy i troche sie boje .Do tego ten korona wirus

Mnie tam nie interesuje co by mi powiedziała pani w aptece, skoro ginekolodzy mówią, że to bujda wink

Ale co jest bujda? Tak czy inaczej zrobilam bete i czekam na wynik

17

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:

Ale co jest bujda? Tak czy inaczej zrobilam bete i czekam na wynik

Bujda, to jest - coś nieprawdziwego, coś zmyślonego, kłamstwo, bajka, blaga.

18

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
IsaBella77 napisał/a:
Julija18 napisał/a:

Ale co jest bujda? Tak czy inaczej zrobilam bete i czekam na wynik

Bujda, to jest - coś nieprawdziwego, coś zmyślonego, kłamstwo, bajka, blaga.

Ale ja wiem co znaczy slowo bujda . Zapytalam co nazwala bujda odnosnie testow ciazowych

19

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:
IsaBella77 napisał/a:
Julija18 napisał/a:

Ale co jest bujda? Tak czy inaczej zrobilam bete i czekam na wynik

Bujda, to jest - coś nieprawdziwego, coś zmyślonego, kłamstwo, bajka, blaga.

Ale ja wiem co znaczy slowo bujda . Zapytalam co nazwala bujda odnosnie testow ciazowych

No to, że test ciążowy pokaże Ci cokolwiek przed upływem 14 dni. Nawet jeżeli test miałby na opakowaniu, że wykrywa po 2, 3, 4, 5 dniach od zapłodnienia to to jest nic więcej niż chwyt marketingowy. Może wykryć, tak, pewnie niektórym kobietom się zdarzyło. Ale naprawdę wiarygodny jest dopiero po 14 dniach i wtedy wynik odzwierciedla rzeczywistość. To się wiąże z ilością hormonów w Twoim organizmie. Mogą te hormony pojawić się wcześniej, ale nie muszą. Czyli jak np. masz 10 dnia test negatywny, to nie oznacza, że 14 dnia też będzie negatywny. Ale jak już 14 dnia będzie negatywny to możesz być spokojna.

20

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Skoro już na tym etapie wyszedł pozytywny, to raczej ciąża jest. Gdyby wyszedł negatywny, to byłaby szansa, że za wcześnie. Bo rozumiem, że "krzyżyk" to pozytywny?

21

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.

Moj Test w 26 dniu wyszedl pozytywny mimo zs kreska byla blada a cykle mam 30 dniowe.

22 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2020-03-27 17:11:28)

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
ErJt napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.

Moj Test w 26 dniu wyszedl pozytywny mimo zs kreska byla blada a cykle mam 30 dniowe.

Dlatego napisałam, że czasami wyjdzie, czasami nie wyjdzie.
Zwykle jak pozytywny wychodzi wcześniej to ciąża jest. Ale jak wcześniej jest negatywny, to ciąży nie da się wykluczyć całkiem.
Tak czy inaczej, testy są najbardziej wiarygodne minimum 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu.

edit. Swoją drogą, żeby beta była miarodajna też wypadałoby ją zrobić 2-3 razy, bo w całej becie nie chodzi o wynik, a o przyrost. Wynik możesz mieć teraz wysoki, a za tydzień spanie i dostaniesz normalnie okres.

23 Ostatnio edytowany przez Julija18 (2020-03-27 20:33:32)

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
ErJt napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.

Moj Test w 26 dniu wyszedl pozytywny mimo zs kreska byla blada a cykle mam 30 dniowe.

A jaki test wykonalas? Ten krzyzykowy? U mnie rowniez blada jedna kreska no ale wyszedl krzyzyk no I beta 20 wiec ciaza tylko nie wiem czy to dobry wynik i nie za malo

Edit. A czy moze razem z testem wykonalas bete? Jesli tak to ile Ci wyszlo w 26 dniu

24 Ostatnio edytowany przez Rising_Sun (2020-03-27 20:37:36)

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Julia w becie chodzi o to, że jak pójdziesz za dwa dni to wynik musi być większy, musi rosnąć. Jak zacznie spadać to znaczy, że doszło do poronienia. W tym momencie wiadomo, że jesteś w ciąży.
Edit czyli 3-4 tydz ciąży masz teraz, licząc od 1 dnia ostatniej miesiączki

25

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Czyli jednak dobrze bylo.na forum przewidziane, ze szybciutko bedzie dziecko wink

26

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Wynik na ten moment ok, ale jak to zostalo napisane wyzej wszystko rozbija sie o przyrost bety w kolejnych dniach. Jesli go nie ma, jest za maly albo wrecz wynik zaczyna spadac to ciaza sie nie utrzyma. Bywa tez ze dochodzi do samoistnego poronienia w terminie spodziewanej miesiaczki. Takze zostaje powtorzyc wynik za jakis tydzien a za dwa tygodnie wybrac sie na usg. Tak czy siak na ten moment bez watpienia jestes w ciazy

27

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
Julija18 napisał/a:
ErJt napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Wiesz co, jeżeli jesteś faktycznie w 24 dniu cyklu to i tak na tym teście może jeszcze nic nie być widać. Najwcześniej 14 dni po potencjalnym zapłodnieniu albo w dniu spodziewanej miesiączki rób test.

Moj Test w 26 dniu wyszedl pozytywny mimo zs kreska byla blada a cykle mam 30 dniowe.

A jaki test wykonalas? Ten krzyzykowy? U mnie rowniez blada jedna kreska no ale wyszedl krzyzyk no I beta 20 wiec ciaza tylko nie wiem czy to dobry wynik i nie za malo

Edit. A czy moze razem z testem wykonalas bete? Jesli tak to ile Ci wyszlo w 26 dniu

Zrobilam 3 różne testy o czulosci 10ml/u czy jakos to sie tak pisze (chodzi o czułość testu).
Bete zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki dopiero i wyszla mi 106 wskazujac na 4 tydzień ciąży, jednak bety juz wiecej nie powtarzalam. Czekalam na okres albo wizyte i w 5 tygodniu bylam juz na usg gdzie pan doktor potwierdzil ciąże, jednak ze nie było jeszcze zarodka kszano przyjsc w 7 tygodniu.

28

Odp: Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu
ErJt napisał/a:
Julija18 napisał/a:
ErJt napisał/a:

Moj Test w 26 dniu wyszedl pozytywny mimo zs kreska byla blada a cykle mam 30 dniowe.

A jaki test wykonalas? Ten krzyzykowy? U mnie rowniez blada jedna kreska no ale wyszedl krzyzyk no I beta 20 wiec ciaza tylko nie wiem czy to dobry wynik i nie za malo

Edit. A czy moze razem z testem wykonalas bete? Jesli tak to ile Ci wyszlo w 26 dniu

Zrobilam 3 różne testy o czulosci 10ml/u czy jakos to sie tak pisze (chodzi o czułość testu).
Bete zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki dopiero i wyszla mi 106 wskazujac na 4 tydzień ciąży, jednak bety juz wiecej nie powtarzalam. Czekalam na okres albo wizyte i w 5 tygodniu bylam juz na usg gdzie pan doktor potwierdzil ciąże, jednak ze nie było jeszcze zarodka kszano przyjsc w 7 tygodniu.

No jednak lepiej sie nie spieszyc z wizyta u lekarza bo potem nie potrzebny stres gdy nic nie widac na USG.Wlasnie tak lekarz powiedzial mojemu narzeczonemu wczoraj gdy dzwonilismy. Jak dobrze pamietam to dopiero gdy beta osiagnie ponad 1000 wtedy  powinno byc juz widoczne

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Bardzo bolesne skurcze macicy i lekkie krwawienie w 24 dniu cyklu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024