Opinie o Minnie Maud - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Angel91 (2020-03-16 19:42:06)

Temat: Opinie o Minnie Maud

Witam,

Czy są tutaj osoby, które stosowały metodę Minnie Maud podczas wychodzenia z zaburzeń odżywiania? Mogę prosić o Wasze opinie "po fakcie"? Jakieś rady?

Poważnie zastanawiam się nad podjęciem tej metody... Wyszłam z anoreksji, od dawna mam stabilną wagę (przytyłam zdrowo z 33 do 44-45 kg). Mój jadłospis bogaty jest w białko i zdrowe tłuszcze, zero fastfoodow. Lekko ćwiczę, dużo spaceruje. Mimo wszystko coś nadal jest nie tak... Ciągle myślę i jedzeniu, jestem cały czas głodna, sytośc czuje jedynie przez pół godziny po nawet obfitym posiłku. Jestem rozdrażniona, nerwowa, mam problemy ze snem, a skóra i włosy są w kiepskiej kondycji. Mam naprzemiennie biegunki i zaparcia. Nie wróciła mi jeszcze miesiączka. Mam też spore opory przed zjedzeniem czegoś typu smażony kotlet, frytki, domowe ciasto, drozdzowka, dania mączne, żółty ser, etc.

Zastanawiam się więc, czy metoda minnie maud pomogłaby mi się przełamać, czy takie pozbycie się barier i przyzwolenie na jedzenie wszystkiego, kiedy się chce, mi pomoże...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Opinie o Minnie Maud

Ponieważ ten wątek jest naturalną kontynuacją Twojego poprzedniego tematu - https://www.netkobiety.pl/t117510.html  - proszę Cię o kontynuowanie dyskusji właśnie tam.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024