DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Dlaczego jak wyjdzie się na ulicę nie ma kim oka zawiesić?


Spotkać na polskich ulicach przystojnego faceta to rzadkość. I nie mówię tu o wzroście tylko o rysach twarzy.. kompletne przeciętniactwo. Szkoda. Polacy są chyba najbrzydsi w Europie. Bo w innych krajach nic podobnego nie zauważyłam.

chodzi mi zwłaszcza o polskich mężczyzn, po prostu brzydale . nie mają w zasadzie żadnych zalet. Nie dość że z twarzy nie są zbyt urodziwi to jeszcze niewysocy i do tego wąskie ramionka albo krępa sylwetka dresa-cwaniaczka. Do tego są szowinistycznymi świniami, czesto są ograniczeni i mało zarabiają. Nie mam zamiaru związać sie z polaczkiem na stałe

zauważyłam to dopiero po wyjeździe za granice. są brzydcy, mają twarze żaby, otyli, takie pudziany, koksy. do tego ubierająsiejak wieśniaki, flanelowe koszule, albo dresy i adidaski.
w Niemczech, belgii, francji, Włoszech - tam są Mężczyźnie jak talala
a tutaj dosłownie prosięta. fuj!
dodam, że boją się kobiet i nie potrafią nawet ich poderwać
jedna belgijka się mnie zapytała, czemu oni tacy płochliwi. kobiet się boją czy jak?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Idź trollować gdzie indziej big_smile

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

myślałam że to forum kobiece; już rozumiem dlaczego nie wiele kobiet potwierdziło moje zdanie bo tutaj sami faceci, którzy przeciez nie będą rzucać kamyczka do swojego ogródka tongue

4

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Chyba naprawdę patrzysz zezowatym okiem a nawet oczyma tongue
Ludzie, i kobiety i mężczyźni są różni, dla każdego znajdzie się coś ciekawego i dla oka miłego smile
Nie zgadzam się z tym co piszesz smile

A może nikt nie chciał poderwać tej Belgijki big_smile

5

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Ile jeszcze durnowatych tematów założysz i każdy pod innym pseudonimem?

6

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

A kto Ci powiedzial ze musisz byc z polakiem? Wez sobie tych belgow.

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

przystojny polak to oksymoron tongue

przeciez na 1000 polaków tylko jeden jest przystojny; i nie chodzi mi tutaj o utarte kanony piękna jak np. beckham czy pitt ale i takie mniej oczywiste jak np. mads mikkelsen tongue

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Tragedia, Warszawa, centum miasta:
1.ulane japy rodem z jakiejś powieści Tolkiena - bez wyrazu i szlachetności, przeważnie kształt jakiejś bulwy ziemniaczanej, feee
2.fryzura, najczęściej 'na amerykańskiego żołnierza' - czyli krótkie włosy podkreslające bulwowatość twarzy;
3.zęby - brzydkie i zepsuta. MASAKRA
4.ubiór - jak jakiś król dyskoteki albo typ ukraińskiego dresiarza, brak stylu czy czegokolwiek, co w połączeniu z punktami 1 i 2 tylko potęguje negatywne wrażenie.
5. sylwetka - widoczny brzuch albo postura typowego kafara, napakowanego syntholem mutanta
Gdzie można spotkać przystojnego faceta? Tylko za granicą. Tragedia.

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Zgadzam się. polscy mężczyzni są bardzo brzydc. Nie ma na czym oko zawiesić. Niscy, łysi, otyli albo przeciwnie chudzielce garbate. Rysy twarzy nieproporcjonalne. No i te ich charakterki. Większość z fochami wieśniacy z manią wyższości.

10

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?
zezowatym okiem napisał/a:

Zgadzam się. polscy mężczyzni są bardzo brzydc. Nie ma na czym oko zawiesić. Niscy, łysi, otyli albo przeciwnie chudzielce garbate. Rysy twarzy nieproporcjonalne. No i te ich charakterki. Większość z fochami wieśniacy z manią wyższości.

Zapomniałeś/aś się przelogować wink

11

Odp: DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?
infin napisał/a:
zezowatym okiem napisał/a:

Zgadzam się. polscy mężczyzni są bardzo brzydc. Nie ma na czym oko zawiesić. Niscy, łysi, otyli albo przeciwnie chudzielce garbate. Rysy twarzy nieproporcjonalne. No i te ich charakterki. Większość z fochami wieśniacy z manią wyższości.

Zapomniałeś/aś się przelogować wink

To samo miałam napisać big_smile

a gwarantuję, żeby jakby polacy po tej Belgii chodzili, to by nikt nie poznał dopóki by się po polsku nie odezwali.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » DLACZEGO POLACY SĄ TACY BRZYDCY ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024