Nic nie czuje podczas sexu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nic nie czuje podczas sexu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Nic nie czuje podczas sexu

Mam pytanie ostatnio postanowiłam przeżyć swój pierwszy raz z moim chłopakiem z którym jestem już 3 lata. Kochalismy się 2 razy o ile w ogóle można to tak nazwać. Chodzi o to że ja nic nie czułam kompletnie nic żadnej przyjemności żadnego uczucia. Gdy chłopak robi mi minetkę to jest mi dobrze nawet czasem dochodzę. Dlaczego podczas sexu nic nie czuje ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Powodów może być wiele - choćby różnice anatomiczne (przy niewielkim rozmiarze męskich genitaliów, a zwłaszcza przy mikrym obwodzie, kobiety czasem ledwie czują partnera). Skoro seks oralny daje Ci satysfakcję, właśnie to przyszło mi na myśl. Jest to odczuwalne zwłaszcza po chwili od rozpoczęcia współżycia, gdy pochwa staje się rozluźniona i silnie nawilżona. Inne możliwe przyczyny to silny stres (Twój, ale i partnera) uniemożliwiający spokojnie przeżywanie zbliżenia, albo po prostu zbyt wysokie wymagania dotyczące przeżywania pierwszych stosunków w życiu. Uczymy się siebie długo, warto dać sobie czas.

3

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Warto też zapytać, jakiego rodzaju odczuć oczekiwałaś. Trudno nie czuć nic, ale pochwa też nie jest mocno unerwiona w środku, więc nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego.

Odp: Nic nie czuje podczas sexu
Lady Loka napisał/a:

Warto też zapytać, jakiego rodzaju odczuć oczekiwałaś. Trudno nie czuć nic, ale pochwa też nie jest mocno unerwiona w środku, więc nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego.

no wyobrażałam sobie to jako jakąś przyjemność jakąkolwiek aja nie czułam nic nawet dobrze nie czułam czy on jest we mnie.

5

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Jak będziesz miała sto seksów za sobą, to wtedy będzie czas na takie rozkminy. Na razie bawcie się dobrze. Minetka, jest Ci dobrze, a potem chłopak, seks, jemu jest dobrze. Przyjdzie czas na doskonalenie i docieranie się.

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Ale czy to normalne że nic nie czułam szczególnie że to był mój PIERWSZY raz ?

7 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-01-04 23:51:22)

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Na to pytanie odpowiesz sobie sama jak zaliczysz sto seksów.

Wg mnie to normlane... bo liczy się łechtaczka i punkt G (który też jest łechtaczką tylko od spodu). Wejście do cipki też jest łechtaczką, która się rozgałęzia pod skórą. Ale jak penis już wejdzie do środka i tylko się prześlizguje przez wejście, to nie ma kobieta jak się podniecić. Coś jakby mężczyznę po brzuchu głaskać i penisa nie dotykać i dziwić się że ma kiepski seks bo nic nie czuje.

8

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Dalej myślę, że przeżywasz, bo spodziewałaś się wrażeń z kosmosu, a tu nic. Pamiętam, że w trakcie pierwszego razu miałam rozkminy, że to jest to o co tyle hałasu, a tak naprawdę nic wielkiego nie było. Wszystko przychodzi z czasem.

9

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Z własnych doświadczeń powiem że seksu i odczuwania przyjemności trzeba się nauczyć. Mi zajęło to kilka lat,z początku również byłam rozczarowana brakiem tych opisywanych przez innych fajerwerków. Z pierwszym partnerem praktycznie wogóle nie odczuwałam nic,zwykle czekałam tylko żeby on wreszcie skończył. Z wiekiem nauczyłam się siebie,wiem co mi sprawia przyjemność,umiem o tym powiedzieć lub pokazać partnerowi.

Ty też się nauczysz smile wszystko przyjdzie z czasem

10

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

mnie zastanawia jednak, że autorka zaznacza, że oprócz braku przyjemności nie czuje nawet, czy partner jest w środku. a czy on normalnie odczuwa przyjemność? może to rzeczywiście kwestia anatomii - znałam taki przypadek, chociaż tam żadna ze stron niewiele czuła, facet nawet nie mógł dojść i był przekonany, że się "znieczulił" zbyt intensywną masturbacją.

11

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Może pomóc libi gel. Jest to żel intymny, który zwiększa doznania Więcej się czuje i jest przyjemniej. Sama czuję jak mój facet jest w środku ale jak użyję tego żelu to czuję to podwójnie i jest o wiele lepiej Może warto byłoby czegoś takiego wypróbować?
Jeśli to nie pomoże to widzę tutaj dwie przyczyny:
facet ma małego penisa
są jakieś wady fizjologiczne i wypadaoby wybrać się do seksuologa

12

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

musiałby mieć naprawdę małego penisa żeby nie czuć zupełnie nic...

13

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

niekoniecznie to facet musi mieć małego, kobiety też mają różną budowę i przykładowo u mojego znajomego okazało się, że była to kwestia partnerki. sama długo uważałam historie o facecie, który "nie wie czy jest w środku" za mity, ale chyba by tego nie wymyślił, w dodatku widziałam wpisy, w których rzeczywiście kobiety skarżyły się na taki problem

14

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Dokładnie. Każda kobieta odczuwa to inaczej.Dodam również od siebie,ze warto jest wypróbować pozycji, które mogą sprawić,że kobieta będzie w sobie bardziej go odczuwała.
Co do szerokości pochwy. Nie jest tak,że pochwa jest bardzo elastyczna? I tak samo seks wygląda z dziewicą a tak samo z kobietą która ma kilkoro dzieci? Moim zdaniem te całe gadanie o szerokości pochwy to jeden wielki mit.

15

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

Za pierwszym razem też mi się wydawało że nie czuje partnera. Znaleźliśmy określone pozycje i teraz czuje tak , że szok. smile Po pierwszym razie z nim było tak sobie i byłam rozczarowana. Teraz uważam, że to mój najlepszy partner ever, tak się dogralismy.  smile

Głowa do góry, a raczej nogi i będzie dobrze. wink

16

Odp: Nic nie czuje podczas sexu

@taltal tak samo jak są różne rozmiary penisów, tak samo kobiety różnią się budową. pochwa jest elastyczna, ale raczej na zasadzie - "jak się popieści, to się wszystko zmieści", a w drugą stronę, to już raczej nie działa. Chociaż oczywiście po porodzie wszystko powinno wrócić do dawnej formy, ale można z natury już wcześniej mieć luźniej i np nie moc nawet korzystać z tamponów. Istnieją nawet zabiegi na obkurczenie.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nic nie czuje podczas sexu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024