Problemy emocjonalne mojego chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy emocjonalne mojego chłopaka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Problemy emocjonalne mojego chłopaka

Mam problem z moim chłopakiem sad
Bardzo często krzyczy na mnie, nie wiem dlaczego. Gdy rozmawiamy i coś co powiem mu nie podpasuje od razu się unosi bądź obraża się. Nie pozwala mi zadawać pytań, bo od razu się wścieka, że zachowuje się jak policjantka. Przykładowo wczoraj spytałam jaki kolega przyjeżdża do Niego to zaczął krzyczeć na mnie, że "1000 pytań do" i poszedł sobie, gdy się popłakałam powiedział, że jak mam ryczeć to mam iść do domu najlepiej.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy emocjonalne mojego chłopaka

Czy ja wiem czy to problemy? Po prostu taki jest. I nie myśl że się zmieni.

3

Odp: Problemy emocjonalne mojego chłopaka

Zmartwiony, też tak myślę, jak Ty ,ale autorka chce pewnie wierzyć, że to są problemy emocjonalne, bo wtedy będzie mogła go "wyleczyć", naprawić - zmienić jednym słowem, by był taki, jak ona chce.. Nie pierwsza ona na forum.

julia.dawidowska5 napisał/a:

Mam problem z moim chłopakiem sad
Bardzo często krzyczy na mnie, nie wiem dlaczego. Gdy rozmawiamy i coś co powiem mu nie podpasuje od razu się unosi bądź obraża się. Nie pozwala mi zadawać pytań, bo od razu się wścieka, że zachowuje się jak policjantka. Przykładowo wczoraj spytałam jaki kolega przyjeżdża do Niego to zaczął krzyczeć na mnie, że "1000 pytań do" i poszedł sobie, gdy się popłakałam powiedział, że jak mam ryczeć to mam iść do domu najlepiej.

On nie ma problemów emocjonalnych, on Cię zwyczajnie nie szanuje - krzyczy, wścieka się, wygania, nie chce rozmawiać.

Nie kontynuowałabym takiego zwiazku.

Z ciekawości - ile czasu jesteście razem?

4

Odp: Problemy emocjonalne mojego chłopaka

On nie ma problemów emocjonalnych, on Cię zwyczajnie nie szanuje - krzyczy, wścieka się, wygania, nie chce rozmawiać.

Nie kontynuowałabym takiego zwiazku.

Z ciekawości - ile czasu jesteście razem?

Zgadzam się, ale jeszcze dodał bym pytanie pomocnicze. Po ile macie lat? To może dużo wyjaśnić.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problemy emocjonalne mojego chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024