Qlaira - problemy z cerą?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Qlaira - problemy z cerą??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Qlaira - problemy z cerą??

Witam,
od 10 miesięcy biorę Qlairę, od około 6 mam kłopoty z cerą. nie wiem czy można to łączyć, dlatego jestem ciekawa czy któraś z dziewczyn biorących te pigułki ma podobny problem. zawsze miałam gładką ładną cerę, nie przetłuszczająca się raczej wrażliwą skłonną do alergii. od tych kilku miesięcy zaczęły rozszerzać mi się pory. najpierw zupełnie to olałam, aż do teraz. widzę że to nie znika a wręcz się powiększa, w miejscach w których pory się rozszerzają twarz jest lekko zaczerwieniona ale się nie przetłuszcza. moja matula nigdy nie miała podobnych problemów, ojciec zresztą też nie. wydaje mi się, że nie mogę zrzucić tego na karb genów czy nawet wieku (mam 24 lata). nie jestem pewna czy jest o co robić wielkie halo, czy ewentualnie pogadać z dermatologiem/ginekologiem, czy są to sprawy hormonalne?? jeśli któraś z was ma podobny problem, to proszę o odzew.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Qlaira - problemy z cerą??

Ja osobiscie nie biore tych tabletek ale z tego co wiem to wlasnie tabletki anty poprawiaja cere, wiele kobiet ze sklonnosciami tradzikowymi sadzi ze tradzik sie zmniejszyl lub calkowicie zanikl. Sama mam problemy z cera wlasnie tego typu i jestem ciekawa czy mnie tez rzeczywiscie pomoga. Podobno wiele kobiet rowniez bierze tabletki anty przede wszystkim aby ich cera sie poprawila po przez dzialanie hormonow i lekarze im to przepisuja wiec cos w tym jest. Wiem ze kazdy jest osobna i inna jednostka wiec i ty mozesz akurat inaczej na nie reagowac , lecz nie sadze ze to wina tabletek. Moze zle odzywianie, kosmetyki zle dobrane? Jesli uwazasz ze to wina tabletek to powiedz to ginekologowi przy najblizszej wizycie on zrobi byc moze badania a ja moge jedynie snuc domysly;). Pozdrawiam.

"...Kto sieje wiatr ten zbiera burze..."

3

A nie masz nic o tym w ulotce napisane? Podobno niektóre tabletki (nie jestem pewna ale chyba yasminelle) maja w ulotce ze moze stan skory sie pogorszyc. Zazwyczaj tez moze sie tak dziać w pierwszych miesiacach stosowania tabletek zanim sie to unormuje. Ale Ty juz bierzesz dlugo. Jesli nie zmienilas nic - diety, kosmetykow itd to pewnie to od tabletek. Mozesz miec po prostu zle dobrane.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez angela67 (2014-02-20 23:09:35)

Witam, chciałabym się podzielić opinią na temat tych tabsów. Biorę je od 6 miesięcy... lekarka przepisała mi je z powodu bardzo obfitych miesiączek i innych problemów.. W pierwszym miesiącu miałam bóle głowy i takie wahania nastrojów, że ledwo sama ze sobą wytrzymywałam. Po miesiącu krwawienie nie wystąpiło wcale. Po drugim pojawiło się na 2 dni i w sumie plamienie. Potem olejne już po 14 dniach i trwało 3 tygodnie nieustannie. Po kolejnym było podobnie - po 14 dniach i ciągło się ponad 2 tyg. Potem znów nie było wcale. Nigdy nie wiem kiedy się spodziewać miesiączki bo przez cały czas musze się zabezpieczac w razie czego. Jeśli chodzi o zainteresowanie życiem intymnym - zniknęło wogóle, Ale to mnie nie przeraża bo i tak nie wykorzystywałam ich w tym celu. Jestem samotna więc nie są mi potrzebne smile Nie wiem czy nadal stosowac tabletki bo nie pomogły mi na te problemy na które je dostałam. Wciąż mam rozstrojony cykl od 14 do 45 dni. Nie wspomnę już o nastroju... bo jest tragicznie. Co do cery to nigdy nie miałam problemu z nią i tak pozostało. jest jeszcze coś co mnie przeraża - piersi się powiększyły o 2 rozmiary.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Qlaira - problemy z cerą??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018