Czy da sie jeszcze naprawic ten związek?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Hej. Ostatnio nie wiem co sie dzieje:( Pragnelismy zamieszkac razem, poszlismy do lodzi, zamieszkalismy w kawalerce, jestesmy na tych samych studiach na 4 roku, tak bardzo liczylam ze wszystko sie uda, tymczasem wlasciciele wymowili nam mieszkanie, a co najgorsze tez rozpatrywalismy opcje zeby sie wyniescc, nie ukladalo nam sie, chyba przeze mnie,bo bylam wiecznie nie zadowolona, marudzilam, fakt, to prawda ale dlatego ze grupa okazala sie do kitu, zaczela  doskwierac nuda, nie mam tu nikogo oprocz niego i kolegi jednego, z ktorym m wyskocze na piwo, tak to wracam do domu zeby sie spotkac z przyjaciolmi. To wszystko mnie zniszczylo, bylam kiedys zywa, pelna radosci dziewczyna, a odkad zaczelo sie piepszyc w naszym zwiazku cos we mnie leglo:(( Na dodatek poszlam od polowy semestru do aakdemika, dostalam pokoj z dziewczynami z 1 roku, ehhh, nie lubie tak przychodzic jak wszyscy sie juz znaja, na dodatek jak sie wyprowadzalismy widzialam ze mojemu chlopakowi okropnie zalezy, poplakal sie, ze mu szkoda tego naszego mieszkanka, ze bedzie tesknil za obiadkami itp, mowil mi, ze : zobaczysz skarbie, poprawi to nas zwiazek, ozywi, znowu bedziemy chodzic na randki, a za jakis czas zamieszkamy ze soba jak sie poprawi miedzy nami: uwierzylam w to.......a tymczasem co?? widzimy sie na zajeciach, on raczej trzyma tam z takimi gwiazdorami z grupy, ja jestem niesmiala osoba natomiast, gine w grupie, czue sie ciagle od niego gorsza, myslalam ze bedziemy sie spotykac, on zamieszkal teraz z kolega, a tymczasem od niedzieli jest dziwnie, czuje to, przyjechala do niego, zjedlismy , obejrzelismy cos,a on powiedzial ze no to mnie odwiezie zaraz bo musi sie za prace wzizc, bo jest kamerzysta i montuje wesela, ehhh..przykro mi sie zrobilo, ale dzis bylo to samo, we wtorek mielismy spedzic caly dzien i co?? nic:(( plakac mi sie chce:(( czuje sie tu samotnie, taka sama, nie mam tu nikogo, zeby sie wyzalic, a na dodatek moj facet mnie juz chyba nie chce, jak ja mam sie pozbierac:(( dzis sie rozstalismy ze spotkania w klotni, i przykrosi, on mi powiedzial ze dluzej tak nie wie czy wytrzyma, ta moje ciagle niezadowolenie, naburmuszenie, i stwierdzil ze nie czerpiemy z naszego wiazku zadnej radosci poki co:(( ale jak ja mam chodzic happy jak jestem osoba ktora nie umie udawac, owszem jestem maruda, i wogole ale wszystko aczelo sie od tej lodzi:((( nie wiem co robic, dac mu czas??? spr czy bedzie za mna tesknil jak nie bede miala dla niego czasu??ale boli mnie ze jestem tu sama, tak bardzo mnie to boli, czuje sie obco w tym miescie, grupie na studiach i w tym akademiku:((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Po prostu musisz z nim porozmawiać. Tylko to może Wam pomóc a jeśli to nie pomoże, to nie można do końca życia walczyć. Niestety facetom często wszystko się nudzi. Ja mojemu się znudziłam po półtora roku. I wszyscy na wiadomość o tym dostali zawąłu bo było pewne, że będziemy małżeństwem. Też walczyłam, ale jak facetowi się znudziło to nie ma na to rady. Owszem, może i można go jakoś zmobilizować żeby walczył o ten związek ale potem zacznie zdradzać i po co to komu? Porozmawiaj z nim ale nie okazuj, że bez niego zginiesz i nie bierz go na litość.

3

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Na litosc napewno go nie bede brala, dlatego ze ja nie z tych, wole klebic w sobie smutek i zal, ale nigdy nie bede sie prosila o milosc. ehh..szkoda tylko ze na dodatek tego jestem osoba o bardzo niskim poczucia wartosci i mam duzo samokrytyki co do siebie i brak mi wiary:(( Czuje sie tu samotnie, dostalam prace jak telemarketerka, ale zamiast sie cieszyc ze czyms sie zajme to boje sie ze sobie nie poradze na tym stanowisku, wszystko mi sie popsulo jednym slowem:(( az przykro:((

4

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Doskonale Cie rozumiem. Mnie po półtora roku zostawił facet. I tez nie miałam ochoty by się czymkolwiek cieszyć. Teraz poznałam faceta, poprosił mnie o numer telefonu. Wczoraj byliśmy na pizzy. Owszem, było fajnie, nawet super, świetnie nam się rozmawiało i żartowało ale dziś rano obudziłam się ze świadomością, że oddałabym wszystko by były do mnie wrócił. Niestety na wszystko potrzeba czasu, ale pamiętaj, że jeśli miłość jest prawdziwa i odwzajemniona to facet by się tak nie zachowywał jak Twój. Niestety taka jest przykra prawda

5

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

hej Dziewczyny mam wielki problem chciałąbym z kimś pogadac!!!!!!!!!!!!!!!

6

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

mieszkam w małym miasteczku a mój chłopak pracuje w Wawie ostatnio sie dowiedziałam że mnie zdradza na nk napisał mi o tym chłopak tej panienki. Bardzo go kocham i nie chce tego konczyc. co mam zrobić?????????

7

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Trochę szacunku dla siebie. Jak zdradził to znaczy, że czegoś mu brakuje, lub że nie jesteś dla niego wystarczająco ładna/zgrabna/dobra. Jeśli zdradził raz to pewnie jeszcze nie raz to zrobi. Fajnie, że go kochasz ale on Ciebie raczej nie, więc powinnaś to skończyć.

8

Odp: Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Najchetniej to teraz wybuchalbym placzem, bo zbiera sie to we mnie jak nie wiem co:( ale wiem, ze musze sie trzymac:(( Na dodatek dzis ide na cwiczenia i go zobacze:(( zaluje teraz, ze poszlismy nawet na te same studia:(( ale pokaze mu, ze wcale nie bede sie go prosic o spotkania, o spedzanie ze mna czasu, tylko dlatego ze on powiedzial ze nie moze juz znosic tego ze jestem wiecznie naburmuszona., ale jak tu nie byc??jak widzisz, ze to co kochasz ci sie sypie. I chciaz mialabym zostac sama w tej glupiej Lodzi to sie zbiore w sobie:((

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy da sie jeszcze naprawic ten związek??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024