Jeszcze raz o sexie analnym. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-08-05 17:36:30

george
Niewinne początki

Jeszcze raz o sexie analnym.

Bylam bardzo negatywnie nastawiona do sexu analnego.Na sama mysl o nim czulam  niechec i ogolny niesmak.Do czasu..Jestem ze swoim chlopakiem trzy lata i nasze zycie erotycne nalezalo do udanych.Po jakims czasie on zaczal delikatnie masowl tamta dziurke.pocieral,penetrowal paluszkiem i powiem szczerze sprawialo mi to przyjemnosc[ pomimo tego ze tak bardzo sie kiedys zapieralam]...Az wkoncu kochalismy sie analnie tak poprostu.Wraz z pocieraniem lechtaczki osiagnelam mega szczytownie.Polecam

#2 2008-08-05 17:40:32

kasiorek01
Na razie czysta sympatia

Re: Jeszcze raz o sexie analnym.

to chyba tak zawsze jest że jak nie spróbujesz to mówisz że to jest ochydne a jak już spróbujesz sprawia ci to przyjemność nie wiem jak to bd w moim przypadku choć dla mnie to jest ochydne seks analny .

#3 2008-08-05 19:24:05

CookieBitch
100% Netkobieta

czy ja wiem. ja uważa, że to jest niefajne mimo, że nie próbowałam... a kto z moich znajomych próbował to nie polecał.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#4 2008-08-07 21:41:17

Kaya
Słodka Czarodziejka

Zależy od podejścia, zależy czy ludzie z góry sobie stawiają jakieś granice czy nie.
No i zależy o większości - nie oszukujmy się, działa na nas opinia innych ludzi .

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

#5 2008-08-14 02:05:34

ripley
Zaglądam tu coraz częściej

Moim zdnaniem to fajna, przyjemna sprawa, ale tylko ze stałym facetem, ktoremu zalezy na tym,żeby nas nic nie bolało. No i nie ma o czym gadac bez obfitego nawilżenia tych okolic np specjalnym żelem.

#6 2008-09-21 11:17:30

anioleczek855
Zbanowany

ja kilka razy próbowałam. mój chłopak jest delikatny więc tak nie bolało ale najbardziej krępujące było potem..... kiedy na jego penisie były resztki mojego kału (on mówi że mnie kocha i mu to nie przeszkadza ale ja jednak byłam zawstydzona) a potem "głupie" wrażenie że musze się opróżnić albo że samo mi leci smile  (wiem że to smiesznie brzmi) no i ja niestety mam gazy potem więc nie jest to zbytnio romantyczne smile

#7 2008-09-21 21:14:33

Ansja
100% Netkobieta

No proszę, jakie ciekawostki smile
Mój kolega spotykał się z dziewczyną jakieś poł roku.. WSzystko się układało, do momentu kiedy dziewczyna zaproponowała sex analany.. Kolega się wystraszył i ją zostawił, bo według niego, to jest pewnego rodzaju "odchył" od normy hmm Tak więc są rozne podejścia, nawet faceci nie koniecznie muszą to lubić..
Dla mnie to raczej sfera, której nie tknę  smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#8 2008-09-21 22:16:18

CookieBitch
100% Netkobieta

Ansja napisał:

Dla mnie to raczej sfera, której nie tknę  smile

tak... to bedzie jedyna dziewicza, nienaruszona przez nikogo 'czesc' mojego ciala.

Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-09-21 22:17:05)

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#9 2008-09-21 22:55:15

Ansja
100% Netkobieta

Taka "wysepka" bez zadnego dojscia tongue

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#10 2008-09-22 08:37:10

Jeanne
Zbanowany

Moze ktos sie oburzy , kiedy przeczyta moje stwierdzenie , ale wg.mnie kazda dziurka ma swoje przeznaczenie.
Jest dziurka do kochania , i jest dziurka od sra....I tego sie trzymam.

I zeby nie bylo niedomowien , nie mam nic do tych osob , ktore akceptuja seks analny.To tylko kwestia upodoban , a o tym sie nie dyskutuje.

#11 2008-09-22 13:54:58

Ansja
100% Netkobieta

Jeanne- super tekst smile W pełni popieram Twoje zdanie!

#12 2008-09-23 13:24:53

niki
100% Netkobieta

Jeanne idealnie trafione stwierdzenie jak dla mnie
ja nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to uwielbiaja, ale mówię NIE i tyle i koniec

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#13 2008-09-23 15:40:10

Malwinka317
Woman In Red

Jeanne napisał:

Moze ktos sie oburzy , kiedy przeczyta moje stwierdzenie , ale wg.mnie kazda dziurka ma swoje przeznaczenie.
Jest dziurka do kochania , i jest dziurka od sra....I tego sie trzymam.

I zeby nie bylo niedomowien , nie mam nic do tych osob , ktore akceptuja seks analny.To tylko kwestia upodoban , a o tym sie nie dyskutuje.

Dokładnie to samo chciałabym powiedziec, ale ja i tak w zyciu bym sie na to nie zgodziła, nawet gdyby facet prosił, błagał, klękał...jakies granice musza byc, ale jesli ktos uprawia taki seks to mi osobiscie to nie przeszkadza.

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

#14 2008-09-23 16:36:35

witch77
Cioteczka Dobra Rada

Myślę,że to bardzo niehigieniczne. No ale jeśli ktoś chce mieć potem hemoroidy wielkości kiści winogron to polecam. Widziałam już taką dupkę i nie ma co. W wywiadzie babka zaznaczyła częste stosunki analne. Widok niesamowity,ale cóż się nie robi dla przyjemności wg niektórych.....każdy ma swoje zboczenia....

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

#15 2008-09-23 20:06:34

Malwinka317
Woman In Red

Zgadzam sie z Toba, to jest bardzo niehigieniczne i moga z tego powstac hemoroidy, a to juz tragedia do konca zycia.Ale jesli ludzie to lubiai robia to nam nic do tego, chociaz niewiem jaka w tym przyjemnosc u kobiety.Faceta jeszcze rozumiem, bo zapytałam o to kiedys brata, a on powiedział mi"Im ciasniejsza tym lepsza "

Ostatnio edytowany przez Malwinka317 (2008-09-24 17:58:56)

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

#16 2008-09-23 20:11:59

atina
Przyjaciółka Forum

kazda dziurka ma swoje przeznaczenie.
Jest dziurka do kochania , i jest dziurka od sra....I tego sie trzymam

nic dodać ,nic ująć-zgadzam się z Tobą

Ostatnio edytowany przez atina (2008-09-23 20:13:24)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

#17 2008-09-24 17:56:49

dziewczyna.szamana
Na razie czysta sympatia

Coo? Hemoroidy od seksu analnego? Jakieś bajki, soooory wink

Ja śpiewam i tańczę, i jem pomarańcze....

#18 2008-09-24 23:36:38

Miranda
Cioteczka Dobra Rada

No właśnie mi też się to nieptawdopodobne wydaje,to chyba jakaś kobieta wymyśliła bo nie chciała tego robić i tak się tłumaczy mężowi,że hemoroidy będzie miała smile

#19 2008-09-25 08:03:05

anioleczek855
Zbanowany

ja miałam małe bo małe hemoroidy ale były. i sam lekarz ginekolog mi móił że po seksie analnym występują hemoroidy.  tak sama jak pojawiaja się po ciąży z ciężkiego wysiłku.  to też jest niby nie prawda??!!

#20 2008-09-25 08:38:43

Jeanne
Zbanowany

Uffff...Budowa i funkcjonowanie pochwy i odbytu bardzo się od siebie różnią.Pochwa jest podtrzymywana przez mięśnie i jest wyposażona w lubrykanty , które ułatwiają penetrację podczas stosunku.Natomiast odbyt jest sferą bardzo delikatną , a niewielki mięśnie pozwalaja na przesuwanie się "ciała " tylko w jwdnym kierunku.Podczas uprawiania seksu analnego zwieracz jakby się rozlużnia , co powoduje w konsekwencji nietrzymanie kału i " popuszczanie " go w postaci wycieku , co może przejść w dolegliwość chroniczną.Jest wiele przeciwskazań do uprawiania tego rodzaju kontaktów seksualnych , o czym z pewnośćią będziemy się mogli przekonać w przyszłości.Należą do nich m in.:
- rak odbytu
- hemoroidy
- uraz odbytu
- pęknięcia odbytu
- opryszczka
- rzeżączka
- zakażenie grzybicze i wiele innych.

Poczytajcie w internecie , a póżniej sie wypowiadajcie.

#21 2008-09-25 12:08:05

majuszka
Zaglądam tu coraz częściej

Jeanne napisał:

Uffff...Budowa i funkcjonowanie pochwy i odbytu bardzo się od siebie różnią.Pochwa jest podtrzymywana przez mięśnie i jest wyposażona w lubrykanty , które ułatwiają penetrację podczas stosunku.Natomiast odbyt jest sferą bardzo delikatną , a niewielki mięśnie pozwalaja na przesuwanie się "ciała " tylko w jwdnym kierunku.Podczas uprawiania seksu analnego zwieracz jakby się rozlużnia , co powoduje w konsekwencji nietrzymanie kału i " popuszczanie " go w postaci wycieku , co może przejść w dolegliwość chroniczną.Jest wiele przeciwskazań do uprawiania tego rodzaju kontaktów seksualnych , o czym z pewnośćią będziemy się mogli przekonać w przyszłości.Należą do nich m in.:
- rak odbytu
- hemoroidy
- uraz odbytu
- pęknięcia odbytu
- opryszczka
- rzeżączka
- zakażenie grzybicze i wiele innych.

Poczytajcie w internecie , a póżniej sie wypowiadajcie.

Bajka smile
Cóż, rozmawiałam z moimi dwoma ginekologami. Jedynie jakie mieli zastrzeżenia to być ostrożnym przy doborze partnerów tongue. W każdym razie to dość zabawne co napisałaś smile

#22 2008-09-25 13:46:19

niki
100% Netkobieta

majuszka niektóre bajki, tak jak filmy oparte są na faktach
i wg mnie to wcale nie jest zabawne, poczytaj dokładnie o tym a się przekonasz

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#23 2008-09-25 14:39:38

ang3laa
Na razie czysta sympatia

albo zmien ginekologa ;]

#24 2008-09-25 20:15:13

Miranda
Cioteczka Dobra Rada

Jeanne napisał:

.Jest wiele przeciwskazań do uprawiania tego rodzaju kontaktów seksualnych .Należą do nich m in.:
- rak odbytu
- hemoroidy
- uraz odbytu
- pęknięcia odbytu
- opryszczka
- rzeżączka
- zakażenie grzybicze i wiele innych

Z tego co napisałaś wynika że są to przeciwskazania,a nie skutki "tego rodzaju kontaktów seksualnych".Bo chyba dobrze zrozumiałam?

#25 2008-09-25 21:26:55

Jeanne
Zbanowany

Miranda troche wyrazilam sie niezbyt jasno , przyznaje.
Przeciwskazaniami do uprawiania seksu analnego sa m in:hemoroidy , szczelina odbytu i inne schorzeniatego typu.
Skutkami moga byc bole , gazy , problemy w wydalaniu kalu ,hemoroidy , szczelina odbytu, nietrzymanie kalu ,  a nawet przebicie sciany jelita.To tak po krotce.

majuszka Bajka , nie bajka , w kazdej bajce ziarno prawdy jest.Nie wyssalam sobie tego wszystkiego z palca , zapewniam cie , ze moja wyobraznia miesci sie w granicach rozsadku.Na ten temat wypowiadaja sie nie tylko specjalisci , ale i osoby , ktore mialy okazje doswiadczyc seksu analnego.
Nie bardzo rozumiem , co twoj ginekolog mial namysli mowiac , ze nalezy byc ostroznym przy doborze partnerow.Ze niby co , kazdy musialby zalozyc sobie ksiazeczke zdrowia , w ktorej bylyby aktualne wyniki badan? A co z osobami zyjacymi w trwalym zwiazku? Moze fakt , ze ta druga osoba jest zdrowa uchronilby przed roznymi chorobami , ale nie innych skutkow , majacych charakter dyskomfortu .

Nie widze w tym wszystkim  nic zabawnego.Zabawnie to moga wygladac osoby zbyt wczesnie zakladajace sobie pampersy.

Po raz kolejny powtarzam , ze nie mam nic do osob , ktore czerpia przyjemnosc z tego typu kontaktow.Te wszystkie skutki uboczne moga wystapic , ale nie musza.Jednak warto chyba miec na uwadze to , czym to sie moze skonczyc.Fajnie , ze niektorym osobom sprawia to mega przyjemnosc , ale warto tez wziac pod uwage to , ze czesto dla jednych przyjemnosc , dla drugich moze byc tragedia.

Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-09-25 21:55:12)

#26 2008-09-25 22:02:54

Miranda
Cioteczka Dobra Rada

Poradziłaś by w internecie poczytać i tak zrobiłam,znalazłam stronę www.sexanalny.republika.pl  tam jest co poczytać, i popatrzeć...
Tam właśnie rozwiały się moje wątpliwości,na temat hemoroidów to piszą że nie prawda że się robią,a "wręcz przeciwnie jedną z metod ich leczenia jest rozciąganie odbytu przez lekarza i to o wiele większe niż przez penisa"
Cytat z tamtej strony   "Stosunki analne nie wywołują hemoroidów.Masaż zwieracza w czasie stosunku dodatkowo poprawia ukrwienie zapobiegając chorobie"

#27 2008-09-25 22:37:32

Jeanne
Zbanowany

A to ciekawe smile Jak widac zdania na ten temat sa podzielone.Ja glownie kierowalam sie przy pisaniu swojego posta tym zrodlem , ktory wydal mi sie bardzo wiarygodny : http://kobieta.interia.pl/news/grzeszna … 588424,3,3
Jestem przekonana , ze i tak tak forma kontaktow seksualnych  bedzie miala zwolennikow i przeciwnikow.Jednak chyba warto poznac opinie i jednych i drugich smile
Z drugiej strony ciezko mnie bedzie przekonac , ze seks analny moze byc dobra metoda leczenia hemoroidow.Wiekszosc z nas zapewne wie , co to takiego i jak one wygladaja.No , niektorzy to nawet nie wiedza , ze je maja , co dopiero sie wydaje podczas np.uprawiania anala , gdy pojawia sie krew.Oj , nie chcialabym juz wiecej robic takiej powtorki z rozrywki ludzac sie , ze w ten sposob sobie pomoge w pozbyciu sie tej dolegliwosci.Raczej bylabym pewna , ze moge sobie tym jeszcze zaszkodzic:)

#28 2009-03-30 13:39:07

Ania1701
Cioteczka Dobra Rada

ja jestem jak najbardziej za....nie zawsze mam na taki sex ochote ale ogolnie jest on dla mnie pozytywnym doswiadczeniem...wink sex analny moze byc przyjemny czasem nawet doznaje jakis szczegolnych uniesien i jest jeszcze bardziej przyjemny!smile w dodatku kupilismy taki żel durexa i jest jeszcze milej;)
dziewczyny ja rozumiem was bo zanim ja sie przelamałam mineły chyba prawie 3 lata od poczatku zwiazku...wiec wasze slowa sa uzasadnione:) czas pokaze co bedzie dalej..wkoncu im dłuzej jestesmy razem tym wiecej doswiadczen doznajemy wink brak barjer wyznwala nasza sexulanosc i poczucie swojej kobiecosci;)
a co powiecie o "minetce" ale tylniego wejscia?:> jakie macie zdanie na ten temat natomiast??

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

#29 2009-06-04 17:34:45

BlOndi2354
Niewinne początki

Zgadzam się z Ania1701! smile

Ostatnio edytowany przez BlOndi2354 (2009-06-04 18:35:30)

#30 2009-08-21 21:43:26

julita.jot
Niewinne początki

ripley napisał:

Moim zdnaniem to fajna, przyjemna sprawa, ale tylko ze stałym facetem, ktoremu zalezy na tym,żeby nas nic nie bolało. No i nie ma o czym gadac bez obfitego nawilżenia tych okolic np specjalnym żelem.

tu mysle, ze jak ze wszystkim zalezy od konkretnej osoby smile Mi tam np. nie potrzeba zadnego nawilzania "tam"

#31 2009-08-22 12:08:47

pingwinek
Na razie czysta sympatia

ja też jestem zaa smile w stałym związku moze być miłym urozmaiceniem a czasem alternatywą smile czyli gdy np ma sie okres i okropną ochotę na seks.  Wiadomo, gdyby zupełnie przezucic sie na seks analny, albo gdyby on dominował nad normalnym, to mozna by sie lekko uszkodzić i nadwyręzyc to miejsce, ale od czasu do czasu na pewno nic sie nie stanie smile a moze nawet pozytywnie wpłynie smile ja czerpie wiele satysfakcji z tego i orgazmy są nieziemskie .. co do higieny tez początkowo miałam obawy,stosujemy  żele i gumki, a niedawno kupilismy gruszke i robimy lewatywe, wiec mam pewność ze jestem czysta i moge skupić sie tylko na doznaniach.  Robienie lewatywy włącza sie w nasz rytuał, co dodatkowo nas zbliża do siebie, wytwarza sie poczucie akceptacji .  dosc długo do tego dochodzilismy, po kilku latach związku dopiero byłam gotowa na cos takiego.. i myśle że dobrze:)

#32 2009-08-23 19:31:06

reszka
Woman In Red

Ok. dobra, ale "dziurka" nie boli?? mój próbował, ale to dla mnie straszny dyskomfort:(

#33 2009-08-23 21:17:57

iziaaaaak
100% Netkobieta

próbujcie próbujcie to same się przekonacie czy koleżanka BAJKI pisała wink
tylko bez sensu żeby potem pluć sobie w twarz.

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#34 2009-08-23 21:19:36

iziaaaaak
100% Netkobieta

zresztą ja wogóle tego nie popieram, skoro modny zaczął byc sex analny... to może za pare lat modne stanie się "kochanie" w ucho czy nos hmm

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#35 2009-08-24 14:09:14

Amelia*
Zbanowany

probowalismy,ale sprawia mi to bol,a dodam,ze nawilzenie bylo.....takze moze kiedys sprobuje,bo O N  tego chce,a ja to tak nie bardzo.

#36 2009-11-30 13:33:34

madziulka997
Wkręcam się coraz bardziej

bardzo chcę spróbować seksu analnego z moim partnerem bo uważam ze wszystko jest dla ludzi smile)

mam jednak problem na smą myśl o tym denerwuje sie i nie potrafie sie rozluznij jest nawilżenie i wogole ale jakos tak po prostu nie moze go wsadzic .a jak juz sie uda to odrazu kaze mu przestac .

mój partner jest naprawde delikatny i wszystko jest ok tylko jakos wciaz nam nie wychodzi .

moze znacie jakies sposoby na to by móc sie rozluznic tak zeby było łatwiej ??

jak to u was wygląda ??

#37 2009-11-30 16:14:24

Anemonne
Moderator

Poczytaj sobie tu: http://www.netkobiety.pl/t279.html

P.S. Do moderatorek: tak właściwie to po co na forum dwa tematy o seksie analnym? wink

#38 2009-12-01 06:02:25

buuubuu
Zbanowany

Mnie mój partner nie mógł przekonać do seksy analnego. Chociaż również mocował dotykał... Nie moge i tyle. Obawiam się bólua tak po za tym to ta druga dziurka nie wywołuje we mnie chęci włożenia czegoś w nią ;p Ale lubie jak mnie liże po niej... Nie powiem że nie :-)

Życie jest zbyt krótkie by się zamartwiać

Stopka forum