Próbować czy olać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Próbować czy olać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Próbować czy olać?

Witam, moja sprawa wygląda tak; kilka miesięcy temu poznałam pewnego faceta, jest nieco starszy ode mnie, mieszka ok. 25km ode mnie. Poznaliśmy się na urodzinach mojego dobrego znajomego, pech chciał, że wtedy nas trochę poniosło i się pocałowaliśmy. Wpadł mi w oko ale nie zamierzałam kontynuować znajomości, myślałam, że więcej się nie zobaczymy. Za jakiś miesiąc od tamtego zdarzenia napisał do mnie z zaproszeniem na piwo, był akurat z tym naszym wspólnym kolegą w pobliżu, było mi trochę wstyd więc odmówiłam. Znowu minął miesiąc i on jeszcze raz próbował mnie gdzieś zaprosić, ja po raz kolejny się wykręciłam ale wyszło tak, że zaczęliśmy pisać i po jakimś czasie stwierdziłam, że jest naprawdę fajnym człowiekiem a ja idiotką bo go tak wcześniej olałam. Doszłam do wniosku, że spróbuję naprawić błąd i napisałam, że jeśli zaproszenie nadal aktualne to chętnie się gdzieś z nim wybiorę ale okazało się, że aktualnie nie może się za bardzo ruszyć bo ma auto w warsztacie. No okej, to było z 2 tygodnie temu. Dalej co piszemy ale nic z tego nie wynika a mnie już zaczyna męczyć ta sytuacja bo według mnie albo trzeba to jakoś ruszyć albo dać sobie spokój. Nie wiem co robić bo schrzaniłam na samym początku ale może da się to jakoś odkręcić? Co myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Próbować czy olać?

Mamy już wątek dotyczący tego pana: https://www.netkobiety.pl/t117525.html   dlaczego nie kontynuujesz dyskusji tam, tylko zakładasz nowy temat ?
Regulamin wyraźnie zabrania klonowania wątków.
Zapoznaj się ponownie z naszymi zasadami i nie zaśmiecaj forum dublami istniejących już tematów.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Próbować czy olać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018