Co to za układ-ja kochanka, on kochanek?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Postanowiłam się Was poradzić.
Niektórzy pewnie znają moją historię-nie jestem z mężem od prawie 8 miesięcy....Przechodząc do rzeczy...w lipcu zeszłego roku poznałam faceta na jednym z portali randkowych, pisaliśmy do siebie do września, a to na gg a to smsy, maile itp. Dodam, że facet jest po rozwodzie i ja nie ukrywałam przed nim faktu, że jestem w nietypowej sytuacji (nie mam rozwodu). W tych ciężkich dla mnie chwilach-po rozstaniu z mężem próbowałam chyba się dowartościować znajomością, przyjaźnią z innym. Nawet w czasie tych naszych wirtualnych "rozmów" mężczyzna ten wydał mi się bardzo interesujący intelektualnie jak i fizycznie (widziałam jego zdjęcia). Postanowiliśmy się w końcu spotkać w rzeczywistości. Głupio jest mi się przyznać, ale bardzo przypadliśmy sobie do gustu....i spędziliśmy ze sobą noc. Potem nadal utrzymywaliśmy kontakty-jak przedtem. W listopadzie znów się spotkaliśmy i wieczór zakończył się jak poprzednio. Do tej pory nie widzieliśmy się, ponieważ on jest w delegacji, wraca czasem na weekendy, ale mieszka też ok 60 km ode mnie. Problem tkwi w tym , że mężczyzna ten twierdzi, że bardzo mu się podobam jako kobieta, jest mu ze mną dobrze, mamy o czym rozmawiać, ale on wciąż powtarza, że nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie, że czas pokaże czy będziemy ze sobą, że musi mnie poznać. Niby twierdzi, że jest o mnie zazdrosny, że chce abym była tylko jego, ale z drugiej strony jego niepewność wobec mojej osoby mnie zaskakuje. Nie wiem czy to jest układ kochanki-kochanka, czy on faktycznie chciałby mnie poznać, aby dopiero stwierdzić, czy jestem tą właściwą? O niczym nie chce mnie zapewniać, ale ostatnio czasu dla mnie nie może znaleźć. Może ktoś z Was obiektywnie oceniłby tą sytuację, ten układ?? Czy warto angażować się w faceta, który twierdzi, ze wie czego chce, ale zdradzić mi tego nie może??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Vera (2011-01-05 13:33:31)

Odp: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

ssssssssssss

3

Odp: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

A może on czeka aż Twoja sytuacja się unormuje, to znaczy rozwód. Mimo tego, ze mu się podobasz i chce Ciebie lepiej poznać to może boi się zaangażować, skoro na rpzykład możesz wrócić do męża czy coś w tym rodzaju. Ja myślę, ze powinnaś z nim pogadać, jak on to widzi i dojdźcie do jakiegoś rozwiązania.

4

Odp: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Dziewczyny, on mnie również się podoba, choć o jakimś zakochaniu się w nim jak na razie nie ma mowy, jeszcze nie potrafię się zaangażować "sercem". Dobrze mi jest z nim, jest facetem, który wie czego chce od życia. Co do jego pracy-to te delegacje będą tylko do sierpnia, potem już stała praca.
Myślę, że może mieć obawy, że wrócę do męża, ale twierdzi, że ich nie ma. Denerwuje mnie tylko, że wciąż powtarza -czas pokaże, na razie chcę się spotykać z Tobą, ale zobaczymy jak to będzie. Czuję się chwilami jakby musiał się do mnie przekonać, a z drugiej strony jakby miał mnie "na chwilę".
Vera-cieszę się mimo wszystko jak się z nim spotykam, choć do tej pory było to tylko 2 razy.

5

Odp: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Liwio, witam Cię ponownie.
Moim zdaniem oczekujesz od tego mężczyzny jakiś drobnych deklaracji, chyba chciałabyś wiedzieć czy coś większego miedzy wami będzie. Radzę Ci nie angażować się zbytnio w tej chwili, dajcie sobie czas, sama wiesz że on teraz jest na wyjazdach i ciężko jest się Wam spotkać. Przeczekaj troszkę i nie żądaj od niego jakiś wyznań bo facet może się przestraszyć, może sam nie jest pewien czego oczekiwać po tych spotkaniach.
Słonko, nie martw się na zapas, wrzuć na luz...

6

Odp: Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Masz rację Yostynko......wrzucenie na luz będzie chyba doskonałym rozwiązaniem. Dziękuję.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co to za układ-ja kochanka, on kochanek??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024