spotkanie z była - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: spotkanie z była

cześć wszystkim, szczególnie zwracam się z prośbą do dziewczyn bo chyba one będą najlepiej wiedziały jak do tego podejść, a więc sprawa wygląda następująco, umówiłem się na spotkanie z dziewczyną którą kocham, ona o tym wie, dwa tygodnie temu powiedziała mi że mnie nie kocha i nie ma blokadę po byłym, w sumie to spotkanie jej z mojej inicjatywy, wyszło tak iż napisałem do niej co robi dzisiaj, powiedziała że idzie do kina, ja na to że myślałem że jeszcze może uda się coś uratować, odpisała że jak chcę możemy się spotkać jutro, i teraz pytanie do Was, jak się na tym spotkaniu zachować?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez verdad (2016-10-13 06:43:08)

Odp: spotkanie z była

I czego oczekujesz po tym spotkaniu ?
Dasz jej tabletki na milosc i na odkochanie sie w jej bylym ?
Jak juz koniecznie chcesz sie spotkac z nia, to sie spotkaj, ale nie narzucaj sie z Twoim uczuciem, powiedz, je ja rozumiesz,ze bedziesz ja wspieral jak przyjaciel.Jak zaczniesz sie mazac, ona ucieknie.Jak udasz twardego, powiesz, ze wystarczy Ci jej przyjazn, byc moze cos wychodzisz.Ale na to potrzeba duzo czasu.

3

Odp: spotkanie z była

Szczerze, to w ogóle nie powinieneś iść na to spotkanie, bo dała Ci wyraźnie do zrozumienia, że nic do Ciebie nie czuje i nie jest Tobą zainteresowana.

4

Odp: spotkanie z była

Tak, powinieneś odwołać w dzień spotkania, taka gierka, źle się czujesz mówisz i że wpada "pielęgniarka" do pomóc w zdrowiu.
Ta twoja jedyna nie miała by skrupułów.
Btw. jestem na bank pewien że do spotkania nie dojdzie, sama odwoła.
Pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024