Problem z kontaktem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z kontaktem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Problem z kontaktem

Pytanie dla osob madrzejszych ode mnie. Spotykam sie z takim jednym panem, poznanym w Internecie, I zauwazylam ze od zawsze zajmowalo mu dosc dlugo odpisanie na wiadomosc czy smsa, ok 2-3 godziny, a doszlo do tego ze teraz na smsa wyslanego okolo 6/7 wieczorem musze czekac na odpowiedz do rana albo I nawet pozniej. Meczy mnie to strasznie I niepotrzebnie stresuje. Dodam tylko ze ostatnio rozmawialismy nt. dokad to wszystko zmierza itd, I poruszylismy temat tego ze dalej mamy profile na portalu na ktorym sie poznalismy. On sie zarzekal ze nie spotyka sie z nikim innym. A jak powiedzialam mu ze moze w takim razie pozostaniemy na stopie kolezenskiej to zaczal mowic jak bardzo mu zalezy. Sek w tym ze chyba nie za bardzo, nie wiem dlaczego ale jak nigdy nie sprawdzalam jak czesto ktos mi odpisuje, to ta sytuacja bardzo mnie meczy I stresuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z kontaktem

Ja bym na twoim miejscu postawiła sprawę na ostrzu noża takie gierki z jego strony to dziecinada.

3

Odp: Problem z kontaktem

aleksan powiem Tobie to jak najprościej.
Facet ma ciebie głęboko w tyłku, interesuje go ewentualnie tylko seks i dla seksu opowie ci jakieś bajki, w które zapewne uwierzysz smile
pozdrawiam

4

Odp: Problem z kontaktem
aleksan napisał/a:

Pytanie dla osob madrzejszych ode mnie. Spotykam sie z takim jednym panem, poznanym w Internecie, I zauwazylam ze od zawsze zajmowalo mu dosc dlugo odpisanie na wiadomosc czy smsa, ok 2-3 godziny, a doszlo do tego ze teraz na smsa wyslanego okolo 6/7 wieczorem musze czekac na odpowiedz do rana albo I nawet pozniej. Meczy mnie to strasznie I niepotrzebnie stresuje. Dodam tylko ze ostatnio rozmawialismy nt. dokad to wszystko zmierza itd, I poruszylismy temat tego ze dalej mamy profile na portalu na ktorym sie poznalismy. On sie zarzekal ze nie spotyka sie z nikim innym. A jak powiedzialam mu ze moze w takim razie pozostaniemy na stopie kolezenskiej to zaczal mowic jak bardzo mu zalezy. Sek w tym ze chyba nie za bardzo, nie wiem dlaczego ale jak nigdy nie sprawdzalam jak czesto ktos mi odpisuje, to ta sytuacja bardzo mnie meczy I stresuje.

A zapytałaś dlaczego odpisuje z takim opóźnieniem?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z kontaktem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024