Dylemat studniówkowy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dylemat studniówkowy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-07-20 00:36:06)

Temat: Dylemat studniówkowy.

Cześć kobietki. W styczniu mam studniówkę, wiem, że zostało mnóstwo czasu, ale potrzebuję waszej rady już teraz. smile
Kiedy ją zobaczyłam, zakochałam się! Kobieca, perfekcyjna.


                      http://puu.sh/q7vKG/ac31eeec52.jpg


Coś pięknego, jednak... czy to jest dobra okazja, by taką założyć? Co mogliby pomyśleć nauczyciele? Zawsze marzyłam o czerwieni, a mój mężczyzna (mój partner) jest nią zauroczony.
Jednak jest problem. Modelka ma bardzo mały biust, a mój biust to takie takie małe 75D. Co mam zrobić? sad


-----------
Podawanie linków do stron komercyjnych jest regulaminowo zabronione, dlatego zamieniłam go na zdjęcie.
Z pozdrowieniami, Olinka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dylemat studniówkowy.

Pamiętaj, że na modelkach inaczej ubrania wyglądają niż na "zwykłych" dziewczynach.
Chyba nie chcesz kupować tej sukienki przez Internet, no chyba, że jest opcja przymierzenia i zwrócenia, jakby co.

3

Odp: Dylemat studniówkowy.
Krejzolka82 napisał/a:

Pamiętaj, że na modelkach inaczej ubrania wyglądają niż na "zwykłych" dziewczynach.
Chyba nie chcesz kupować tej sukienki przez Internet, no chyba, że jest opcja przymierzenia i zwrócenia, jakby co.

Tak, wiem. I jest taka opcja. Można zwrócić. A co sądzisz o tym kroju, wcięciu w dekolcie itd? Nie jest zbyt wyzywająca?

4

Odp: Dylemat studniówkowy.

Nie wiem dlaczego, ale mi się ta sukienka nie podoba i to nie chodzi o wcięcie, rozcięcia, ale o całokształt. Coś mi nie siedzi w niej, ale nie wiem co.
Na tej modelce nie wygląda, jakoś wyzywająco.
Zależy jakie Ty masz kształty i jak będziesz wyglądała w tej sukience.

5

Odp: Dylemat studniówkowy.

Prawdę mówiąc ja też nie rozumiem tego zachwytu. Sukienka jak sukienka, sporo odsłania, ale poza tym nie robi wielkiego wrażenia. Studniówkowe kreacje kojarzą mi się z elegancją, smakiem, klasą (oczywiście mowa o wersji idealnej), dlatego moim zdaniem na tę okazję niestety nie nadaje się.

6

Odp: Dylemat studniówkowy.

Po pierwsze dużo zależy od Twojego wzrostu, do tej sukienki powinnaś mieć przynajmniej 167-168 i wysokie buty ze względu na to że ta sukienka skupia się głównie na prezentowaniu nóg, długich nóg. Sama zwróciłaś uwagę na mały biust modelki , więc w tej sukience nie chodzi o biust. Sukienka zrobi z Ciebie poważną, dojrzałą maturzystkę dlatego warto się nad nią zastanowić smile Sukienka nie należy do niespotykanych czy wyjątkowych ale mi osobiście się podoba.
jeżeli chodzi o to czy pasuje czy też nie na studniówkę to uwierz, że na mojej dziewczyny były w  bardziej "obnażonych" sukienkach. Myślę że ma w sobie dużo sexu a zrazem powagi i elegancji, dlatego nie dziwię się że Twój chłopak jest zainteresowany smile

Pozdrawiam smile

7

Odp: Dylemat studniówkowy.

Dla mnie jest zbyt odważna. Nie jest brzydka czy coś, kolor też ładny, ale jednak jest dosyć wycięta. Na studniówce jednak obserwują Cie nauczyciele smile Sama wybrałam klasyczną, czarną sukienkę, na drugą studniówkę miałam już trochę krótszą, w groszki. Wszystko zależy od odwagi, ja bym się czuła nieswojo w takiej odważnej sukience.

8

Odp: Dylemat studniówkowy.

Masz jeszcze dużo czasu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś kupiła i przymierzyła, jeśli można zwrócić. wink Na pewno jesteś niższa niż modelka, co sprawia, że i wycięcie nie powinno sięgać tak wysoko.

A czy odważna? No dosyć, ale sama też miałam dosyć odważną (dzisiaj stwierdzam, że mogła mieć chociaż kilka cm więcej... tongue) i nie umarłam od tego. (:

Co do samej sukienki: ładna, ale też coś mi w niej nie gra.

9

Odp: Dylemat studniówkowy.

Jedyne co w niej ładne to kolor.
Jest za bardzo wyzywająca jak na studniówkę, gdzie nauczyciele, rodzice.
Poza tym nie wiadomo jak się sukienka zachowa podczas tańców, ruchów, pochylania.  Czy nie będzie tak, że duży biust sobie wyjdzie na świat, rozcięcie z przodu rozejdzie się jeszcze bardziej i ukaże majtki.
Zauważ jakie ona ma głębokie wycięcia pach, czy tamtędy biust nie będzie widoczny. Bo to chyba jest sukienka na chodzenie w niej bez biustonosza. To też trzeba mieć na uwadze jak zachowa się twój większy biust podczas podskakiwania.
Stanik wychodzący spod sukienki wygląda okropnie.

10

Odp: Dylemat studniówkowy.

Zanim przeczytałam komentarze, to też sobie pomyślałam, że coś mi w tej sukience nie pasuje, ale nie wiem co. big_smile Moim zdaniem jest dobra na randkę z chłopakiem, jeśli lubicie takie klimaty, ale na studniówkę nie bardzo. Choć najważniejsze, żebyś to Ty dobrze się w niej czuła. Dla mnie nie ma nic gorszego niż sukienka, nad którą trudno zapanować. A na studniówkach i weselach widziałam pełno kobiet, którym sukienka za bardzo się podciągała i było widać szwy od rajstop/pończoch albo coś działo się z górą i ciągle trzeba było poprawiać/podciągać. Chyba lepiej założyć coś bezpieczniejszego, żeby potem mieć co wspominać, a nie ciągle poprawiać kieckę? big_smile Odważne sukienki lubię na okazje, gdy nie trzeba się wiele ruszać.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Dylemat studniówkowy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024