1

Temat: krioliza na bolący cellulit

hej, po ciąży zostało mi sporo kilogramów, zrzucanie ODPUKAĆ idzie całkiem ok - jem mniej i przede wszystkim dużo ćwiczę - efekty są ale cellulit jest przerażający ale co gorsza STRASZNIE ale to strasznie boli - przy dotknięciu, siadaniu sad.... koleżanka poleciła mi zabieg kriolizy, podobno działa cuda, opłaca sie zainwestowac?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: krioliza na bolący cellulit

Hej, ja robiłam zabieg kriolipozy (to to samo co krioliza) w SPA 1306 w Termach Maltańskich... też miałam bolący (bardzo) cellulit i na niego zabieg podziałał rewelacyjnie! Co do utraty centrymetrów też na pewno pomogł, ale nie wiem w jakim stopniu, bo jednocześnie zapisałam się na siłownie i odstawiłam słodycze.

3

Jeśli chodzi o to spa 1306 w Poznaniu to chodziłam tam na masaże (polecam!) ale przez Was chyba skuszę się też na te kriolizę... ceny mają okazyjne teraz na wiosnę. Wiem że zabieg kriolizy sam w sobie działa, zwłaszcza jeśli faktycznie ma się problem z cellulitem i kilogramami, rzeczywisty a nie wyobrażony, to tym bardziej są efekty. Muszę się wybrać to zdam później relacje.

Reklama

4

fajnie, że nie straszne są Ci ćwiczenia. bez tego nic nie zdziałasz, ale czasem rzeczywiście jest ciężko i warto wspomóc się jakimś zabiegiem. w porównaniu do innych zabiegów, wydaje mi się, że krioliza jest bardzo bezpieczna. podobnie jak dziewczyny wyżej byłam w poznańskich termach (w sumie to nie wiem, gdzie jeszcze można zrobić ten zabieg?) i uważam, że chociaż nie jest bardzo inwazyjna, to jednak efekty są naprawdę zadowalające. może nie miałam tak dużego problemu z cellulitem, żeby aż bolało, ale rzeczywiście zadziałało.
Jak ktoś nie ma odwagi, warto wziąć przyjaciółkę pod pachę i iść razem, zawsze będzie raźniej ;p

5

Hej! Nie sądziłam że tak wiele dziewczyn robiło zabieg w SPA1306 w termach maltańskich smile ja chodziłam tam na masaże tylko, ale dałam skusić się na kriolizę (obecnie mają promocje, w każdym razie mieli jeszcze jak ja byłam) i mijają właśnie 3 tygodnie i od 2 dni zauważam naprawdę fajne efekty - głównie jeśli chodzi o cellulit, ale na cm też pomogło. Zabieg był dla mnie mega nieprzyjemny, myślałam że tam zwariuje (ale ja jestem wrażliwcem;p) ale naprawdę warto było się pomrozić;)