Masaż olejkiem pomaga na cellulit - masujcie się! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Masaż olejkiem pomaga na cellulit - masujcie się!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Masaż olejkiem pomaga na cellulit - masujcie się!

Zachęcam do masowania ciala, ktore jest objete cellulitem. Od dwoch miesiecy masuje swoje uda olejkiem antycellulitowym Styx i widze mile dla mego oka efekty.
Balsamy, ktore wczesniej stosowalam, w ogole mi nie pomagaly, najwyzej ujedrnialy uda. Regularnie cwicze, biegam, a moje uda nadal maja skore pomaranczowa.

Teraz ugryzlam temat od innej strony kupilam sobie ten olejek, ktory poczatkowo wsmarowywalam sobie w uda. A ze szkoda mi byla jego pozostalosci wycierac recznikiem, zaczelam go dynamicznie wsmarowywac. Smarowanie zamienilo sie stopniowo w masaz, ktory wszedl mi w nawyk.
Efekty sa zaskakujace. Skora podczas masowania jest wyraznie rowniejsza, gladsza, nie wspominajac o jedrnosci. Nadal mam cellulit, ale jest juz praktycznie niewidoczny golym okiem, a jedynie podczas ucisku dlonia.

4 minuty poswiecone na masaz jednego uda olejkiem naprawde moze odmienic jego stan i zmniejszyc skorke  pomaranczowa. Jedyny wymog do systematycznosc. Bez niej ani rusz w zwalczaniu najezdzcy.

Jestem przeszczesliwa z efektu, bo w koncu cos pomoglo:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Masaż olejkiem pomaga na cellulit - masujcie się!

Najlepsze olejki na cellulit to cynamonowy i imbirowy które rozgrzewają skórę. A olejek grejpfrutowy oczyszcza skórę.

3

Ogólnie wszelkie masaże pomagają w walce z pomarańczowa skórką. Można także używać zwykłej oliwki:)

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...
Reklama

4

Oczywiście, wszelkie masaże pomogą w walce z tym nieestetycznym problemem, najgorzej jest bowiem siedziec i czekać na cud, który nie ma prawa się zdarzyć. Masaż antycellulitowy najlepiej jest wykonywać już pod prysznicem, dodatkowo poddając skórę naprzemiennemu działaniu zimnej i ciepłej wody. Warto też używać specjalnych masażerów i rękawic, których głównym zadaniem jest lepsze ukrwienie newralgicznych miejsc. Olejek ma dodatkowo rozgrzać skórę i pobudzić rozbijanie grudek, a tym samym ułatwić wygładzenie uporczywego cellulitu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

5

Pomaga smile I skóra robi się gładsza i bardziej miękka smile

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''
Reklama

6

Nie wiem co to za konkretny olejek, ale ja robię sobie masaż pod prysznicem robiąc peeling kawowy oparty na oleju rzepakowym, który ma dużo witaminy E, dzięki czemu regeneruje i odżywia skórę, a kawa działa antycellulitisowo. Też działa smile

7

Ja wybieram się niebawem na profesjonalne masaże i mam do wyboru antycellulitowe i zastanawiam się czy taki masaż, to może mi wykonać partner w domu przy użyciu jakichś olejków, a tam może wybiorę jakiś z fajerwerkami typu czekoladowy big_smile

8

Jest kilka olejków które się sprawdzają - olejek arganowy, jojoba, kokosowy, awokado i tamanu. Warto jednak pamiętać, że to tylko terapia pomocnicza. Chcesz pozbyć się cellulitu - zmień dietę i zacznij się ruszać. wink

Jestem miłośniczką kosmetyków naturalnych

9

Jeżeli będziesz sie regulanie masować to na pewno jakies efekty będą widoczne, fajnie cellulit zwalczają bańki chińskie do tego wystarczy dokupić zwykłą oliwkę i codziennie masować się jakieś 15 min.

10

Pomaga, celulit staje się mniej widoczny a jezeli do masażu dodasza jeszcze siłownie do będzie dobra droga do suksesu.

11

Ja bym jeszcze dodała do tych wymienianych wyżej olejek Monoi głównie na suchą skórę. W każdym razie takie olejowanie skóry połączone z masażem efekty na pewno daje duże.

12

Oczywiście że pomaga smile Nie ma nic lepszego niż dobry relaksujący masaż, który dodatkowo zmniejsza cellulit wink Do tego mój ulubiony różany olejek  Avy i wspaniały wieczór gotowy!

13

tez uwielbiam  olejki i stosuje regularnie.  Również jako maska na włosy.

14 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-02 13:24:55)

Ja się zakochałam w balsamie samoopalającym Dove. Wiadomo – marka znana, ceniona i bardzo dobra, ale balsam przeszedł moje oczekiwania – daje efekt delikatnej opalenizny, skóra jest jakby muśnięta słońcem. Kupić można go tutaj: [nieregulaminowy link]. Cellullitu tez jakby mniej i mniej widoczny jest. ;-)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Masaż olejkiem pomaga na cellulit - masujcie się!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018