Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

Witajcie, pytanie kierują szczególnie do Panów... właściwie nie wiem od czego zacząć.. z jednej strony wydaje mi się to banalne, z drugiej w dobie kultu ciała stanowi problem, od okresu dojrzewania na ciele: biodrach, pod kolanami, na kolanach, udach i pupie mam liczne rozstępy, do tego wdarł się cellulit, z którym jak większość kobiet z lepszymi i gorszymi rezultatami walczę, niestety na rozstępy nie ma sposobu... czy Panowie zwracacie uwagę na takie defekty ciała? czy wpływają one na seksualność i pożądanie danej kobiety z niniejszymi przypadłościami? Są to moje jedyne kompleksy... aktualnie jestem w nowym związku i facet nie widział mnie nago..ale boję się jego reakcji, bo jest drobiazgowy. Moi poprzedni partnerzy nie zwracali na to uwagi. Niby jestem bardzo atrakcyjna, ale przez te defekty zaczynam tracić pewność siebie. Mam wrażenie, że mnie oszpecają, tracę pewność siebie i boję się, że facet stwierdzi, że nie jestem aż tak piękna jak twierdzi.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez NinaLafairy (2013-05-04 14:46:12)

Odp: Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

Jestem co prawda kobietą (chociaż mówią, że mam charakter jak facet), jednak chcę Ci coś powiedzieć.
Nigdy, nigdy nie pozwól by opinia jakiegokolwiek faceta decydowała o Twojej wartości.
Nawet jeśli chodzi o Twoją urodę. Jesteś piękną osobą i trzymaj się tego co widzisz w lustrze  a nie w czyiś oczach.
Pracuje i pracowałam przy filmach, reklamach i  serialach.
Jeśli chcesz zobacz na youtube reklame 'vodafone kiss ' . Druga para, ta ktora ma przez chwile dyskotekę w tle. Dziewczyna wygląda całkiem zwyczajnie.
Ma roztrzepane włosy nawet. A wiedz, ze ta kobieta miala makijaz,ktory wygladal jak brak makijazu i do tego treske doczepiana na tyl glowy, zeby wygladala na ladniejsza, wlosy byly nawet specjalnie ulozone zeby wygladaly na ladnie roztrzepane.
Do czego zmierzam to to, ze niema w mediach kobiet nie 'zrobionych' nawet kobieta ktora nie wyglada bosko jest zrobiona. 
Widzialam te wszystkie modelki, aktorki bez tego wszystkiego, bez dobrego oswietlenia, makijazu, photoshopa. I one też maja rozstepy. Nie daj sie tej presji. Bo to nie mozliwe bys byla perfekcyjna.
Na każdej pieknej kobiecie jest rysa, taka jest natura ludzi i własnie takie jest piekno.
Ja mam sama rozstepy, a dziewczyny widza mnie w pracy w koszuli nocnej i mysla ze mam takie super cialo, nie wiedzac ze na nogach nawet mam rajstopy i makijaż.
Jak facet nie rozumie , że nie istnieja kobiety jak z telewizji, to nie jest wart Twojej uwagi. Bo to czysty idiotyzm.

3 Ostatnio edytowany przez claudi434 (2013-05-04 19:10:28)

Odp: Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

smile dziękuję za odp.może moje obawy wynikają z tego, że obecny facet raczej mnie nie komplementuje. W początkowej fazie było to dla mnie nawet odżywcze, miałam dość zachwytów na swój temat, ale teraz.... zaczyna mi czegoś brakować... on jest bardziej przenikliwy i chyba nastawiony na krytykę, mówi to co myśli... boję się, że jak zobaczy to powie coś co może mnie zranić...i nie pozbieram się. Ostatnio wskazał jakąś rzecz w moim wyglądzie, której nikt inny nie dostrzegł nigdy wcześniej, o której istnieniu nie wiedziałam sama... nie było to przyjemne, jego zdaniem nie miał na celu mnie urazić... choć na samym początku, kilka miesięcy temu powiedział, że jestem bardzo ładna, nie usłyszałam tego ponownie, zero komplementów, atrakcyjność widzę w oczach innych facetów, a to dla niego chciałabym być najpiękniejsza. Rzadko mnie dotyka, całuje. Zależy mi na Nim, zakochałam się, choć każdej na moim miejscu kazałbym zwiewać, sama nie potrafię.

Byłoby miło gdyby Panowie również wypowiedzieli się w temacie:)

4 Ostatnio edytowany przez NinaLafairy (2013-05-04 20:16:12)

Odp: Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

Mój mąż nie prawi mi komplementów również. Moim zdaniem powinien.
I też widzi różne szczegóły. Co jest nieco wnerwiające.
Ale mam silne poczucie wartości, które wypracowałam. I radzę Ci zrobić to samo.
A czy on jest perfekcyjny? Bo zauważyłam, że oni nie muszą być. Tylko kobiety.
Dopiero można się nabawić kompleksów, jak się gra w teatrze albo filmie lub serialu.
Gdzie na dzień dobry nakładają Ci taką tapetę, że myślisz 'czy ja aż taka brzydka jestem?' , że nie da rady bez tego.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Rozstępy, cellulit- Pytanie głównie do Panów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024